Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Mar 2024, 00:48


Autoru Poruka
Molena
Post  Tema posta: Re: Erotske priče forumaša  |  Poslato: 20 Avg 2014, 08:51
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
usmeno !? .. jel to povezano sa usnama
opet neka prica... [rolleye.gif]
dokleee viseeeee

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
MAD BOOKSELLER
Post  Tema posta: Re: Erotske priče forumaša  |  Poslato: 20 Avg 2014, 09:25
rang
rang

Pridružio se: 09 Dec 2012, 20:33
Postovi: 6420

OffLine
Molena je napisao:
usmeno !? .. jel to povezano sa usnama?
opet neka prica... [rolleye.gif] dokleee viseeeee


Е, сад... како да ти... мислим, има везе са дувањем... знааааааш...
Свака елаборација би ме довела у писање, а рекох да то не желим...


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Erotske priče forumaša  |  Poslato: 20 Avg 2014, 09:30
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
znala sma da ima veze sa usnama :D
pisani detalji me ne zanimaju...dosta mi pisanih detalja
ne znam kako da ti....ali kapiras , da sada ne objasnjavam...

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Erotske priče forumaša  |  Poslato: 20 Avg 2014, 10:46
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
ај објасните у форми приче, басне ил неког сонета [treptrep.gif]
усмено се не рачуна [images/smilies/floet.gif]
ипак је ово тема о причама а у њим се распојасати може их само тако [treptrep.gif]


Vrh
Tanguy
Post  Tema posta: Re: Erotske priče forumaša  |  Poslato: 26 Apr 2015, 22:59
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 30 Sep 2012, 16:26
Postovi: 598

OffLine
nekad sam to pisao...više ne...


Vrh
Tanguy
Post  Tema posta: Re: Erotske priče forumaša  |  Poslato: 28 Apr 2015, 10:41
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 30 Sep 2012, 16:26
Postovi: 598

OffLine
evo jedna moja stara priča...


Stol...


Zazvonio je telefon. Podigao sam slusalicu. Bila je to susjeda ispod mene. Brineta 30-ih godina. Tijelo je imala kao iz muske bajke. Cim je vidis pocnes sliniti gore i dolje. Jednostavno u mokroj masti kad je vidis zakucao bi je kurcem na plafon koliko uzbudi. Naravno samo u masti. Svi su u zgradi pizdili za njom. Ko ne bi pored one Venere. *ebo bi sav Mlijecni put, samo nju da osjeti. I eto ona me nazvala. Ja i ona smo imali cisti susjedski odnos. Imala je sina malog pa sam ga znao pricuvati. Tako bi me zovni na kavu i pricaj o svemu pomalo. Muz joj je bio non-stop na terenu. Njena prica, nisam ni pitao puno. Udata zena, dijete, zaboravi. Jedino sam mogao da mastam o njoj pod tusem. Sto sam i cinio. Ko ne bi.


Javio sam se na telefon. Upita me kako sam i imam li sto u planu jer je subota bila. Odgovorio sam ne. Onda me upita da li bih sa njom isao do salona namjestaja po stol koji je kupila, ali nema kombi da ga dovuce. Odgovorih joj da moze, samo da se spremim. Cekati ce me kod kombija.


Izadjoh vani i ugledah nju. Imala je onaj ljetni prsluk na sebi, dekolte da se izgubis. Naravno ne da se sve vidi, pa jos to izludjuje. I uske traperice koje su joj sve kruvilje guze ocrtavle. Kad je gledas imas dojam da je jednim potezom nastala. Bez kocenja olovke ili kista. Otvorih joj vrata od kombija i pusti da sjedne. Sjela je i svezala se odmah, gledajuci me sa smijeskom. Dok smo se vozili pricali smo o tom stolu i sto je radila i gdje bila jucer. Tokom voznje desilo se par puta da me rukom takne po ramenu ili pogleda izazovno. A, ja se userem od straha. Ludi k***c pocne da se dize, pa onda mislim na horor film da spadne. Jer bilo bi me bruka da vidi da je vozim dignuta k***a. I tako stigosmo do salona.á

Cim smo dosli, muski pogledi su je skenirali. Znala je ona to i bila svjesna toga. Ali se drzala kao da nista ne zna. I tako dok smo cekali sto, neke ribe su prosle pored nas i ja sam se ono okrenuo na sec. I spazi to ona. Upita me sto gledam, ja rekoh ko u sali. Pa ona tamo ima guzu dobru. Ona na to, a sto mislis jel moja dobra?! Ja ostadoh bez texta. Samo zanijemio par sec. I zamucah, paaaa jeee doobrra jeeee. Nasmija se ona na to i rece, ne boj se, ne ujedam. Pokupimo taj stol pa da idemo. Uzesmo stol i pravac njen stan. Dosli smo do zgrade, iznijeli stol iz kombija. Ona je nosila prednji dio, ja zadnji dio stola, tako noseci gledao sam je u guzu. Uhhh, koji vulkan strasti, mislih u sebi. Ko njega gasi sretan je. Udjosmo u stan. Odmah vidjeh da je prazan. Upitah gdje je mali i muz. Odgovori samo da su otisli u Italiju na odmor. Ona nije mogla zbog posla. Upita me sto mi treba od alata da sklopim stol i ja kazah sto. Donese i rece da ide pod tus, jer se oznojila dok smo stol iznijeli. A, ja u sebi vec je skidoh i gledam sto se tusira. Ok, kazah joj ja. Ja cu da ovo zavrsim. I tako krenu sa sklapanjem dok je ona bila pod tusem. Usput mastao o njoj.á

Sklopih ja taj stol u blagovaonici. I sjedeh za istim, malo da se odmorim dok ona izadje iz banje. S mislima o njoj pod tusem. Nije ni proslo 15min, kad izadje ona iz banje u tankom bademantilu. Koji pogled, koja kap s kose i taj mantil do koljena. I to ne bas zatvoren, nego ono samo fali 1mm pa da sve sklizne s nje. Vidi ona da sam ja zinuo. I dodje do stola. Kaziprstom poce prelaziti po rubu stola. Zubima je usnicu donju drzala i mene prodorno gledala. Kao da ce me smazati u jednom komadu. A, k***c raste li samo raste. I eto je kod mene, ustadoh ja. Upitah je li zadovoljna uradjenim poslom. Odgovori da, ali ima jos nesto neuradjeno. Sto, upitah. Ne odgovori nista. Odjednom me uze za kragnu i privuce k sebi. I jezikom mi predje od brade ka ocima na oba obraza. Stisnu me za guz i jednu moju ruku stavi na svoju guzu. I rece, ovo je to nedovrseno. Nisam imao kad da odgovorim, vec mi je jezikom grlo masirala i usne zubima grickala. Susjed, otkad ja tebe zelim. Nemas pojma. Cekala sam ovaj dan. Znam da si stidljiv i da se bojis. To me palilo kod tebe. Ohhhh, kako sam sretna, jedva cekam da te osjetim u sebi. To je saptala dok me skinula sva u 3 poteza. Rukom je njega navlacila, drugom mi guzu stiskala i jezikom obradjivala usta i vrat. Bila je bas gladna jebacine. Vidjelo se to kako me svukla i jela. Samo je strgnula sve i pobacala okolo. Jedno 10min me tako obradjivala. Ja sam je stiskao, ruku stavljao pod mantil i masirao joj picu i guzu. Od strasti ne znam sto prije da milujem. Falile su mi jos 4 ruke koliko je bila gladna.


Prekinu ona ljubljenje, stade i skinu mantil. Baci ga i ukaza se boginja. Grudi vec bile na gotovs, bradvice kao koplja. Uhvati me za vrat i rece, ocu da me jezikom izludis. Rece to i sjednu na novi stol. S 2 prsta rasiri picine usne i palcem klicu pomazi. Jednom rukom me povuce za glavu ka pici i zapovijedi lizi je sad. Poslusah je, nema druge. Noge joj rasirih koliko sam mogao. Ona se drzala za clanke. A, ja sam vrhom jezika krenuo po picinom kanjonu. Sirio sam joj usnice njene vrele i slinave od soka i lagano ulazio jezikom sve dublje. Ona je samo uzdisala i cuclala moj srednji prst. Koji put bi ga ugrizi. Zato bi joj ja klicu gricni i pocuclaj. Na sto bi mi ona áglavu jos vise zabij u picu. Uzivsao sam dok sam joj jezikom kruzio po njoj i usnice s klicom grickao. Usput sam joj prsta gurnuo i palcem klicu drkao dok sam je sisao. Ona se sve vise izvijala i glavu mi stiskala. Uzdisala je ko lokomotiva i govorila, znala sam da ces me rasturiti jezikom. *ebi me jos njime, *ebi. Hocu da explodiram pod tvojom jezicinom. Govorila je to i izvijala se pod njim kao jegulja. Svu sam joj picu sad zvakao i jezikom od anusa do klice prelazio tu pico-cestu. Koji put bih joj daj prst da oblize svoj sok iz sebe dok sam je ja jezikom ludo drkao i taj vulkan strasti sve vise dovodio do vrhunca. Tako da je pocela da se trese i u grcevima da svrsava pod jezikom, glavu mi je stisnula ko skrip. A, ja sam je drzao za guzu koja je bila vrela i mokra od moga lizanja. Uzivao sam dok je svrsavala pod jezikom. Podigla se sa stola i nagnula se k meni, povukla za glavu i uvalila jezicinu. Jooj sto sam ja propustala, necu vise susjede moj. Hocu ovako da me jebes kad god imamo vremena. Dok je to govorila drkala je vec ludu kurcinu, koji je samo slinio. Povuce me za njega i reca, a mali sad ces ti da dobijes svoje. Ispruzi se na stol i dodjoh joj iznad glave. Drzala me za k***c i jezkom vrh bockala smijuci se pomalo. I kruzila lagano po glavicu. Koji je odavno bio vreo i slinav. Izludjivala me i sve ga je dublje uvlacila u sebe. Mislio sam da cu explodirati od tog pusenja. Navjvise voljela da ga od korijena do vrha predje jezkom, pa onda stisne zubima glavic i onaj otvor osamari jezickom. Uhhh, uzdisao sam ko konj, ne mogu vise. A, ona bi ga zagrizi kad to akzem i reci, samo jos malo. Zelim ga odavno. I dalje ga pusila sumanuto dok sam joj ja picu ádrkao palcem. Jos koji minut je to "mucenje" mog k***a potrajalo, da bi ona ustala i rekla, sad mi ga zabij u picu, dosta je bila bez njega. Okrenula se na ledja povukla picu na rub stola i dovukla mi k***c do nje. Par puta je picu osamarila glavicem i unda ga samo survala u nju. Bilo je ludo, noge sam bacio na ramena i rasirio je koliko je moguce i zabijao sam ga kao da zakucavam kos u kosarci. Silovito i bez milosti, ne ono brzo ko zec. Nego da osjeti svaku kurcevu zilu i venu u svom vrelom kanjonu. Ona je samo dahtala i sve vise zabijala prste u moju guzu. Vec je pocela krv da ide iz tog stiska. Ali uzivao sam dok sam joj picku parao njime. Bila je gladna k***a, samo znala je kako da ga najbolje gusta. Podigla se k meni i s kurcem u sebi, uvalila mi jezicinu u usta i prst u moj supak. U tom momentu sam vrisno i zabio ga tak u nju misleci da cu je probiti. Ona sva nako mokra i sluzava rece mi, tooooo sam htjela, koji si ti jebac da ni ne znas, nije mi ga jos nijedan tak uvalio. Jos mi ga daj tako malo, pa ga zelim s guza i nju da mi razjebes. Ne pamtim kad sam ga u guzu dobilla. Nego jesi li ti kad *ebo u guzu, upita me. Ja rece ko iz topa nisam. Ona ga izvadi iz nje, odmaknu me i kleknu na koljena. Proguta ga i poce pusiti ko da joj je to zadnje u zivotu. Dudlala ga je ko sumanuta. Mmmm, jest dobar, jebat ce on mene od sad uvijek. Znala sam da si stidan, ali da tak dobro jebes nisam. Ja samo sto nisam rikno. U sebi, pa ko ce da izdrzi tu picetinu. Dok ga je pusila tako ja sam joj glavu drzao i bradavice masirao. Uzivala je. Prestade s pusenjem i rece mi, ajd ovamo. Uhvati za k***c i povede u dnevnu. Popnu se na kauc i kleknu sa okrenutom guzom k meni. I naredi mi da joj lizem supak i drkam picku. Nema druge nego poslusati. Kleknuo sam na pod i poceo joj supak lizati i jezikom *ebati. Drzao sam je jednom rukom za guzu, drugom joj klicu drkao. Ona je drzala me za glavu i gurala je sve dublje u guzu. Uzivala je u lizanju supka. Dok sam je tak lizao, izvadi vibrator ispod jastuka. I samo rece, gurni ga u picku molim te, guzu mi jos lizi. Mmmmm, lizao sam i vibrom picku razjebavao. Samo se za sise drzala i stenjala. Nakon par minuta rece mi da joj gurnem srednji prst u supak i da ga **bem njime. Uslisi joj zelju i lagano gurnu srednji u supak. Prije tog sam ga umocio u picku i podmazao njenim sokom. Da bi ona prst oblizala, pa sam morao opet. I tako sam je sad tucao vibrom u picku i prstom supak. Jooooooj sto mi radis susjed. Jebes me kako volim i zelim. San mi je jos da me jos jedan s tobom *ebe. Budes mi pomogao u tom susjed. Hocu, kazao sam. Izvadi sve iz mene sad dragi moj. Hocu da me guzis kurcinom u supak. Daj da ti ga jos malo popusim pa mi ga zabij. Dok me budes *ebo u supak, ja cu picku vibrom da **bem. Ne smeta ti. Rece joj samo ne i dah joj k***c da ga dudla. Dudlala ga je par minuta, izvadila i nastimala se za k***c. Uzeo sam je za kukove, glavic umocio u picku malo i onda ga prinio supku. Malo me tad strah bilo. Nisam nikad *ebo slijepu ulicu. Vidje ona to na meni i kaza mi, samo ga lagano guraj. Ne boj se dragi, bude ti se osladilo. Tako i bi, lagano sam ga gurao. Udje nekako. I poceo sve dublje da ga guram. Malo je boljelo. Ali sto sam dublje ulazio, sve vise bilo strasnije i ludje. Ona se izvijala pod njim i picku tucala vibrom. Poceo sam brze da joj ga nabijam u supak. Stenjala je brze. I sama se pocela guzom naticati na njega. Tako da sam je malo ispravio i drzao za sise dok sam je grizao za vrat u tom jebackom zanosu. Koji raj, **bem svoj san drkanja i to u supak jos. Nabijao sam ga tak sve ludje, da je ona pocela u trans da pada. Jos kad bi ga koji put izvadi, pa naglo survaj u supcinu, tad bi izludi. Jos samo malo dragi, *ebi me, *ebi. Ne staj s tim kurcem. Uhhh, bio sam i ja blizu. Bili smo u toj pozi ko jedno. Samo se vidio k***c koji je ulazio, izlazio. Jaja su mi bila plava od njene guze i njenog stiskanja njih. Jos malo sam je tako jebavao. Da bi me ona upitala gdje zelim svrsiti. Odgovorih gdje ona zeli. Ona rece, malo ocu u picku safta, malo na grudima. A, sad me okreni na ledja i daj mi ga u picku opet. Pozvaljali smo se dok sam je okrenuo i gurnuo ga opet u picku. Ciknula je od srece. Tucao sam je jos malo tako. I ona vrag opet mi gurnu prst u supak i tad mi nasta tilt. Toliko sam je zakucao da je vrisnula kao da je koljem. I jos vise njega stegla, svrsavala je grcajuci. U istom momentu kad je malo popustio stisak njene picke, moj vulkan je proradio. Krenula su dva tri mlaza iz mene u nju, njeno grotlo. Brze bolje osamucen onako, izvadih ga i sasu sve na sise. Glavicem sam sve razmeljao po bradavicama. Bio sam na 7-om nebu. Ona se smijala, njeg uzela u ruku i obliza zadnju kap. Prstom me zovnu, i uze me za glavu i uvali jezik pun soka u moja usta. Izljubi me tako i poslije rece, dragi sve dijelimo. Tako smo ostali zagrljeni i ljubili se jos malo. Rekla mi je, od sad me jebes kad god sam sama. Imas li
ti zelju susjed. Imam da. Ali da dvije **bem. Ona se nasmija i samo rece, ako budes i dalje ovako *ebo, onda ces nas obje jebat. Ko je druga upitah. Nije te briga, idi sad pod tus. Vidjeti ces kad nas budes guzio. Ustadoh i odoh pod tus s mislima, koja li je to i kako me cita. Nakon par minuta dosla je i ona pod tus. Nastavili smo dalje duboko u noc...



Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Erotske priče forumaša  |  Poslato: 28 Apr 2015, 11:08
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Ovakve price se obicno stavljaju u kasnim vecernjim terminima a ne zorom i jos dok si na poslu jbt...i sta sada ja da radim, da zovem svog 'vatrogasca' da dodje na pauzu :D

Prica nije losa, ali treba lektor da lektorira ovaj tekst hehe.
Jel se ovo tebi desilo ili je plod tvoje maste?
za pohvalu je bilo da je stvarno, bilo da je muska mastarija
Bravo pilot ;)

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Mojne
Post  Tema posta: Re: Erotske priče forumaša  |  Poslato: 28 Apr 2015, 12:29
Korisnikov avatar
mojne

Pridružio se: 22 Jan 2013, 14:41
Postovi: 10353

OffLine
dogodilo se na moru, ostrvu, kod svetionika uveče u sitne sate

hteo sam da je poljubim ona me nežno odgurnula,

sagla se i izvukla mog velikog pastuva i počela da puši, guta i liže.


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: Erotske priče forumaša  |  Poslato: 29 Apr 2015, 00:09
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
:lol:


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Erotske priče forumaša  |  Poslato: 07 Feb 2017, 20:59
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
ccc...
nema forumaša a od seksa ni plazme jbte a kamo li jerotike [dzokac.gif]


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 62 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker