Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 13:55


Autoru Poruka
MeGi
Post  Tema posta: Re: Oralno,moralno,analno.....  |  Poslato: 11 Maj 2013, 12:06
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Jeste razmisljali o tome
da mozda sosa otvara teme da bi bilo zanimljivije
jer ostale sve teme su davno ispisane
msm ne mora niko pisat svoje detalje, to niko ni ne trazi
znaci i ostale teme sto su otvorene su otvorene radi tamo nekih anketa , pogotovo igrice su radi anketa [zenskismeh.gif]

Umjesto sto kritikujete sosu
imate 2 opcije
1. Procitaj temu ako ti s ene sviodja produzi dalje
2. Napisi svoje misljenje ozbiljno ili neozbiljno

veoma je jednostavno.

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Oralno,moralno,analno.....  |  Poslato: 11 Maj 2013, 12:09
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Ma sta fali i ako je radi anketa..ljudi zaradjuju pare na ogavnije nacine, pa ih podrzavamo.
Msms nidje veze cijela ta prica.

Do jucer se pisalo na temi o super mjestiam za sex, gdje je najludje mjesto na kojem ste ga imali, pozama i sta ja znam cemu i sad odjednom neko napisao anketa ... i niko nece da pise.
Bravo Megi...

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Oralno,moralno,analno.....  |  Poslato: 11 Maj 2013, 12:43
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
CIA je inace ta koja nas sviju prati ... pa cak i na forumima diljem svijeta i slaze misljenja o potencijalnim spijunima ...
Ja mislim da je Sosa njihov co'ek :D

Kako se samo usudila doci ovdje i pitati nas ovakve stvari...
Da je ista ova pitanja postavio neko od aktivnih forumasa, svima bi bilo jasno o cemu se radi...pih!!

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
sosa
Post  Tema posta: Re: Oralno,moralno,analno.....  |  Poslato: 11 Maj 2013, 13:25
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Maj 2013, 23:36
Postovi: 464

OffLine
Ovo je cisto spamovanje,ali ajde..Mad,teorije zavere imamo na sve strane,u svakoj sferi zivota,niko nikada negiranjem nije uspeo da promeni bilo sta,pa necu ni ja.Sto se tema tice,postavljam ih da malo povucem forum i da malo diskutujemo,naravno i da se kroz tu diskusiju upoznamo.Trudim se da budu u odgovarajucem pdf-u,bez uvredljivih konotacija i bilo cega sto se kosi sa pravilima foruma,a inace moze biti zabavno ili zanimljivo za razgovor.Verujem da su razumljive svima.Onma kojima nisu ili ne zele da odgovore,naravno mogu ih ignorisati,kao sto i ja radim ne odgovarajuci na teme koje mi nisu zanimljive.
Ne citiram postove onog ko je postavio temu,pricajuci mu o nacinu ,stilu pisanja..
Sve u svemu,drago mi je da ste me primetili,odoh da postavim jos koju temu.. [treptrep.gif]

_________________
Dok ti spavaš neprijatelj ne spava. Zato spavaj što češće i što duže, nek' neprijatelj crkne zbog nesanice.


Vrh
MAD BOOKSELLER
Post  Tema posta: Re: Oralno,moralno,analno.....  |  Poslato: 11 Maj 2013, 14:07
rang
rang

Pridružio se: 09 Dec 2012, 20:33
Postovi: 6420

OffLine
Molena je napisao:
CIA je inace ta koja nas sviju prati ... pa cak i na forumima diljem svijeta i slaze misljenja o potencijalnim spijunima ... Ja mislim da je Sosa njihov co'ek :D
Kako se samo usudila doci ovdje i pitati nas ovakve stvari...
Da je ista ova pitanja postavio neko od aktivnih forumasa, svima bi bilo jasno o cemu se radi...pih!!

Могли, знам да то није ЦИА, нити да Соса ради за ЦИА-у.
Они то раде много озбиљније и професионалније.
Немој ми подметати оно што нисам рекао.
И сам сам рекао да не верујем да је ово плод теорије завера.

Ако је неко хтео да "повуче" форум, да буде више читалаца или да се учесници активирају, то је требало да се уради темељније, боље, јасније, са образложењем и примерима, као што је то рађено раније. Погледајте отварања и прве постове Окане, Лаже или ранијих учесника.
Онда су теме отваране појединачно и пролазило је неко време док људи нису тему потрошили, (на пример врућа столица, или атрибути...) па је отварана друга тема.
Овде је идеја, у суштини интересантна, упропаштена на самом почетку. Одрађено је аматерски, нестрпљиво, са пуно грешака, са двосмисленим и недореченим питањима...

Што се тиче анкетирања, у смислу у коме сам навео, и то је могуће.
Са тим сам упознат из прве руке. То је рађено ка Крстарици, на пример, и на Б92. Да се разумемо, нису то радили администратори и модератори, него један анкетар уђе и невино почне да поставља питање по питање, тему по тему, или отвори блог, а још пар инсајдера су ту да тему заврте и зачине, да је учине интересантном и навуку остале.
Видео сам фасцикле за које ми је особа која то ради рекла да носи тиму стручњака на анализу. И то је био пројекат о сексуалним навикама, нарочито младих, тинејџера.
И онда видиш "тетку" која се на форуму као тинејџерка жали како не зна шта да ради са кондомом, или где може да набави куглице, а са рачунара на послу се представља као невини тинејџер...

Иначе и полиЦИА то ради, професионално и врло квалитетно. Не зна се толико, ретко се објављује, али они су преко друштвених мрежа наватали прилично педофила и манијака. И ако су. И то стварно треба да раде што више. Деца нам страдају на све стране, а родитељи о томе ништа не знају.

Толико.

Сокси, опрости, али си неуким начином и приступом иначе лепим темама и себи и нама можда упропастила задовољство да учествујемо. Надам се да се из свега овог што пишем, овако отворено, види да сам добронамеран. И ја бих волео да и овде све буде још боље и да буде више инспиративнијих учесника и тема.
Пробај у току следећих дана да се вратиш на сваку поједину тему, да своје прве постове на темама сталоженије и квалитетније осмислиш. Вероватно је узрок недоречености твојих тема у твојој младости или жељи да што пре дођеш до интересантних одговора.
Желим ти успех у сваком случају.
Па и да поштено зарадиш неку кинту, што да не.
И то је за људе!
[treptrep.gif]


Vrh
siN bRutaL
Post  Tema posta: Re: Oralno,moralno,analno.....  |  Poslato: 11 Maj 2013, 23:23
Korisnikov avatar
...
...

Pridružio se: 18 Maj 2012, 02:36
Postovi: 5769

OffLine
sosa je napisao:
Sta nikad ne biste,sta volite?Koju baaas samo ako mora?Ili za vas nema tabua,menjate,isprobavate,dominirate,vezujete?

...kame nalozi..i u rupu u zidu trpam..a jos akoe i vezan zid..uuhh.. :P ...


Vrh
lOOla
Post  Tema posta: Re: Oralno,moralno,analno.....  |  Poslato: 13 Maj 2013, 16:08
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:05
Postovi: 1388

OffLine
Мала школа оралног задовољства

Slika


Орални секс је обострано задовољство, али док неке жене не воле да их мушкарац задовољава на тај начин не постоји мушкарац који може да одоли том осећају. Ако сте мислиле да знате све о оралном задовољству размислите поново јер уз помоћ малих трикова можете га довести до лудила...

Иако орални секс се базира на доњем делу тела и поглед је врло важан фактор који може додатно да распламса страсти. Зато га погледајте у очи с времена на време.
Ваше усне нису једино што је потребно за орално задовољство. Не заборавите да имате две руке које могу бити итекако корисне. Комбинујте покрете и појачајте ужитак....
- Постоје жене које не желе мушкарцу да пруже орални секс, а разлог је најчешће гадљивост или неко неугодно искуство из прошлости.Ако постоје неке ствари које вам сметају морате их поделити са својим партнером.
- Ако сте гадљиви покушајте да темпирате однос одмах након туширања. Исто тако ако вам сметају његове стидне длачице и то је решив проблем. Будите искрени и секс ће свакако бити бољи. Већина жена јако добро зна да користи све чари језика али ако још нисте покушајте да орални секс зачините на овај начин. Користите доњи део језика који је врло мекан и нежан.
Јесте ли икад лизали сладолед? Ако јесте онда сте јако добро савладали технику коју можете да употрребите и у сексу. Језик мора да буде равнији и опуштенији, а остатак приче није потребно објашњавати.
- Промена ритма и брзине покрета такође може да доведе ову предигру до савршенства. Комбинујте кратке и дуге покрете уснама и рукама.
Иако зуби и орални секс баш и нису пожељна комбинација постоје изнимка, а то је грицкање, односно нежно наслањање зуба на његово бочно подруче попут грицкања кукуруза.
ружите му ледени ужитак који неће заборавити. Пре него што започнете с игром у устима цуцлајте коцки леда, а онда крените у акцију.
Слично искуство можете постићи и с пеперминт бомбоном која лагано хлади и нежно пецка што може бити врло занимљива комбинација.


преузето са lepotaizdravlje.rs


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Oralno,moralno,analno.....  |  Poslato: 13 Maj 2013, 16:12
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Hahahahaha...ne znam sta mi je vise smijesno, preuzeto sa dnevnika hr na ijekavici pa prebaceno u cirilicu.. ili sam opis tehnike

mada najbolji dio : 'zato ga pogledajte u oci s vremena na vrijeme' :lol: :lol:

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
lOOla
Post  Tema posta: Re: Oralno,moralno,analno.....  |  Poslato: 13 Maj 2013, 16:41
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:05
Postovi: 1388

OffLine
Molena je napisao:
Hahahahaha...ne znam sta mi je vise smijesno, preuzeto sa dnevnika hr na ijekavici pa prebaceno u cirilicu.. ili sam opis tehnike

mada najbolji dio : 'zato ga pogledajte u oci s vremena na vrijeme' :lol: :lol:


Хвала Молена што си ми указала на пропуст, погрешан чланак, ево сада ћирилица не може да `боде очи`.


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Oralno,moralno,analno.....  |  Poslato: 13 Maj 2013, 16:47
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Pa vidis da je sve isto...jedni kopiraju od drugih i onda i vi kao treci od drugih ili cetvrtih.
Moj stav je jasan..ne volim ovakve clanke na temama koje su predvidjene za raspravu i iznosenje stavova...jer su otvorene na takav nacin da se tu vodi rasprava o njima...a bil bi mi zanimljivije dati osvrt na clanak pa ga zaljepiti, a ne odraditi cisti copy paste.
Ne smeta meni cirila..smeta mi tvoj uvrnuti font koji je tesko za citati...ali vidi, meni smeta, sto ne znaci da drugima smeta...slobodno ti nastavi :)

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 65 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker