Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 04 Jun 2024, 00:51


Autoru Poruka
LaYa
Post  Tema posta: Re: Masturbacija  |  Poslato: 30 Mar 2013, 00:31
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Jel ga nadje?!


Vrh
Nikita
Post  Tema posta: Re: Masturbacija  |  Poslato: 30 Mar 2013, 00:44
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:44
Postovi: 7811

OffLine
Bradpresto Pitt je napisao:
Ajde Nikita ne pravi se grbava,mos o tome disertaciju napisat,,,,,hahaha

jel ovo neki prc na moj racun ?

Kad mi ćuna izraste i kad naučim kako se to radim , čak i slikovito ću ti pokazati , Dozvoliću ti da prvi vidis mog "Mališu" [zenskismeh.gif]

_________________
Ponovo imam potrebu da ćutim.
Jer ono što najlepše umem da kažem više me ne zanima.


Slika


Vrh
vuja kojic
Post  Tema posta: Re: Masturbacija  |  Poslato: 30 Mar 2013, 00:56
Korisnikov avatar
SIROTINJA RAJA

Pridružio se: 06 Dec 2012, 23:15
Postovi: 9836
Lokacija: što dalje od nekih ljudi

OffLine
mislim da to mogu raditi i oni što nemaju mališu.....dovoljan je i kliša....

_________________
Nije sve u sarkazmu,
ima nešto i u klasičnom podjebavanju.


Vrh
Nikita
Post  Tema posta: Re: Masturbacija  |  Poslato: 30 Mar 2013, 00:58
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:44
Postovi: 7811

OffLine
vuja kojic je napisao:
mislim da to mogu raditi i oni što nemaju mališu.....dovoljan je i kliša....

[zenskismeh.gif] tema diskusije Vujo je stranica ispred , ali kao sto kazes mogu .... [zenskismeh.gif]

_________________
Ponovo imam potrebu da ćutim.
Jer ono što najlepše umem da kažem više me ne zanima.


Slika


Vrh
vuja kojic
Post  Tema posta: Re: Masturbacija  |  Poslato: 30 Mar 2013, 01:00
Korisnikov avatar
SIROTINJA RAJA

Pridružio se: 06 Dec 2012, 23:15
Postovi: 9836
Lokacija: što dalje od nekih ljudi

OffLine
Nikita je napisao:
vuja kojic je napisao:
mislim da to mogu raditi i oni što nemaju mališu.....dovoljan je i kliša....

[zenskismeh.gif] tema diskusije Vujo je stranica ispred , ali kao sto kazes mogu .... [zenskismeh.gif]
u mladosti,srednoj školi,imao sam drugaricu iz klupe lujku koja mi je prepričavala njene takozvane masturbacije ...:).....zato znam da može

_________________
Nije sve u sarkazmu,
ima nešto i u klasičnom podjebavanju.


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: Masturbacija  |  Poslato: 30 Mar 2013, 22:58
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Nikita je napisao:
Bradpresto Pitt je napisao:
Ajde Nikita ne pravi se grbava,mos o tome disertaciju napisat,,,,,hahaha

jel ovo neki prc na moj racun ?

Kad mi ćuna izraste i kad naučim kako se to radim , čak i slikovito ću ti pokazati , Dozvoliću ti da prvi vidis mog "Mališu" [zenskismeh.gif]

Ahhahaahh,mislis tvoju"malu"...opss,e Nikita kako se samo pravis grbava,pa nemrem bilivit,,,,


Vrh
siN bRutaL
Post  Tema posta: Re: Masturbacija  |  Poslato: 08 Apr 2013, 15:26
Korisnikov avatar
...
...

Pridružio se: 18 Maj 2012, 02:36
Postovi: 5769

OffLine
Tesa je napisao:
Pet zabluda o masturbaciji


Muškarci nisu skloniji masturbaciji od žena. I masturbacija nije samo "zabava" za samce, niti šteti "normalnom" seksualnom životu. To su samo neke od zabluda, koje istrajavaju i danas.

...maa nista gotivnie nego kad s parterkom napravis takmicenje...
...kazes joj..aj draga..ko pre izdrka..sutra kuva rucak.. :P ...

...a mogli bi i neku temu na takmicenju dotvorimo..,
...ko ga pre otrese..pobednik..i obavezno snimati na vocaroo.. :P ...


Vrh
lOOla
Post  Tema posta: Re: Masturbacija  |  Poslato: 26 Apr 2013, 12:38
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:05
Postovi: 1388

OffLine
Савети за соло секс


Slika


Подсетимо се неколико чињеница које већ знате – оргазми су добри за ваше здравље, могу да учине да изгледате млађе и живите дуже. А ако их сервирате сами себи, нема опасности ни од полних болести или трудноће. Све што треба да урадите је да се удобно завалите, опустите и уживате! Ако имамо све то увиду, можемо слободно да закључимо да је мастурбација фантастична ствар. Било да сте увези, али желите понекад сами да се „опустите,“ или сте сингл, савладајте ове технике соло секса и препустите се максималном уживању. ПС: можете их, као случајно, послати и свом драгом на маил, сигурно ће извући неке корисне информације о томе како да вас задовољи...

Соло предигра

Узмите перо или мекану четку, широм отворите колена и нежно се мазите по унутрашњој страни бутина и преко вагиналних усана. Ваш клиторис ће ускоро почети да тражи још!

Свилени додири

Завежите неколико чворова на ешарпи, клекните и нежно провлачите шал између својих ногу, држећи један крај испред себе и други иза.

Секси кожа

За потпуно нови доживљај покушајте да се мазите по целом телу носећи кожне рукавице.

Ледена краљица

Лубрикант ће свако ваше соло искуство учинити сензуалњим, али он има тенденцију да се осуши и постане лепљив после неког времена. Решите тај проблем и истовремено пружите себи право ледено узбуђење, тако што ћете у једној шаци држати коцку леда. Вода ће спречити да се лубрикант осуши, а уз то ћете послати талас узбудљивих жмараца кроз цело своје тело.

Вожња “без руку”

Усавршите ову технику и више вам никада неће бити досадно док се возите аутобусом. Обуците тесне фармерке, седните и прекрстите ноге, а затим стегните мишиће бутина док не осетите притисак на клиторису, па опустите. Понављајте овај покрет и уживајте, само пазите да не промашите станицу.

Загревање

Ако волите да осетите вреилну пробајте са овим триком – убаците тубу лубриканта у чинију са врућом водом на неколико минута. Испробајте прво лубрикант на надланци да бисте били сигурни да није превише врућ, а затим почастите своје интимне делове овим заводљивим додиром врелине.

Распричајте се

Додајте себи још узбуђења изговарајући безобразлуке током соло секса. У почетку ће вам можда деловати чудно, аил када то превазиђете уживаћете у овој врсти подстицаја. И не само то, навићићете се на свој глас у тој ситуацији, па ћете бити отворенији за “причу” и када сте са дечком.

Забрањено задовољство

Следећи пут када будете мастурбирали оставите гаћице на себи и покушајте да се задовољите преко њих. Требаће вам више времена да доживите оргазам, а то постепењо узбуђивање и одлагање климакса значи супер јак врхунац на крају.

Вежбајте мишиће

Тренирање је много забавније када истовремено можете и да се самозадовољавате. Почните тако што ћете стегнути и опустити вагиналне мишиће 10 пута, што брже можете. Затим стегните, држите пет секунди, па опусите. Поновите ово три пута. Затим пређите на забавнији део, али наставите са контракцијама мишића.

Затегните ситуацију

Повуците Венерин брег на горе, ако би сте затегли цело своје међуножје. Клиторис ће тако бити испупченији и осетљивији на додире. Почните лаганим тапкањем преко њега, а затим наставите својом омиљеном техником.

Крећите се

Уместо да се увек задржавате у најудобнијој пози, покушајте да експериментишете са различитим позицијама: мастурбирајте док стојите, клечите на “све четири”, лежите на стомаку, боку… Мењање положаја, промениће и начин на који ваше тело реагује на додире, а ви ћете бити изненађени ефектом.

Поглед у огледалу

Гледање себе док то радите може бити велики подстицај. Станите испред великог огледала или држите у руци мало и препустите се погледу на своје секси тело.

Кружно задовољство

Да бисте удвостручили задовољство, ставите мало лубриканта на палац и кажипрст и обухватите клиторис са оба прста. Окрећите прсте као да заврћете шраф, испрва лагано, а онда убрзајте. Истовремено, понављајте овај покрет са својим брадавицама.

Дупла порција

После оргазма клиторис је обично сувише осетљив да би директан додир био пријатан, али то не значи да треба да престанете са својом соло сесијом. Наставите да стимулишете вагиналне усне, улаз у вагину, перинеум, брадавице, а после неког времена се вратите клиторису. У овој посторгазмичној фази ваше тело ће се лакше узбудити, па зато очекујте други врхунац врло брзо!


преузето са cosmopolitan.rs


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Masturbacija  |  Poslato: 29 Apr 2013, 12:33
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Ja stvarno ne mogu da zamislim da ima onih koji to nikada nisu radili.
Kako znaju sebe, svoje tijelo....ima ona faza istrazivanja u zivotu, u mladosti ako nista drugo...ne kontam.
Nista normalnije.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Žex
Post  Tema posta: Re: Masturbacija  |  Poslato: 29 Apr 2013, 18:02
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 21:33
Postovi: 13386
Lokacija: Čačak, Woodland County

OffLine
Tako je Molena... Sasvim prirodno je da čovek istražuje sebe i masturbacija opušta od stresa i odlična je za nesanicu.

Ima ljudi koji misle da će od masturbacije dobiti dlake na rukama i ne daj Bože oslepeti... Hah...
Ima raznih primitivnih predrasuda...

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker