Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Apr 2024, 10:20


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o 'Prvom glasu Srbije'  |  Poslato: 18 Jan 2013, 09:11
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Mirna Radulović, „Prvi glas“ : Najteže mi je bilo da pevam Zoricu Brunclik

Mirna Radulović prema svim anketama ima najviše šansi da postane pobednica „Prvog glasa Srbije“. Međutim, lepa Subotičanka ne smatra sebe favoritom i kaže da Nevena i Sara imaju jednake šanse za pobedu.

Slika
Mirna Radulović

- Stavovi publike se konstantno menjaju i mislim da smo, s obzirom na to, sve tri u istom položaju. To što se priča da sam favorit ne stvara mi nikakav dodatni pritisak jer na superfinale ne gledam kao na kraj, već ga posmatram samo kao još jednu emisiju - kaže za „Blic“ Mirna Radulović.


U odnosu na svoje suparnice, Mirna se pokazala kao najkompletnija - bez zamerki žirija na glas, a i pokazala je dobru sposobnost transformacije, i u svakom muzičkom žanru se odlično smašla. Međutim, otkriva da su joj određene pesme bile komplikovanije za izvođenje od drugih.


- Najteže mi je bilo da pevam hit Zorice Brunclik „A tebe nema“ jer privatno ne slušam narodnu muziku. Drago mi je što sam se i u tome dobro snašla - ističe Mirna.

Slika
Prijateljice, drugarice, rivalke: Mirna Radulović, Sara Jovanović i Nevena Božović

Otkako su ostali takmičari napustili zajedničku kuću, Sara, Mirna i Nevena prave žurke utroje i još više su se zbližile iako su suparnice.


- Sada smo sve tri u istoj sobi, zajedno spavamo i ručamo. Nevenu i Saru ne posmatram kao konkurenciju, već kao svoje prijateljice. U kući je sada pomalo pusto i tiho, fali nam Zoki da svira gitaru. Velika praznina osetila se i nakon eliminacije Saške i Ivana, s kojima sam provodila najviše vremena - kaže superfinalistkinja.

Slika

U završnoj epizodi šoua, koja je zakazana za nedelju, Mirna će se potruditi da se pokaže najbolje što ume iako ne cilja isključivo na pobedu.


- Posvetiću podjednaku pažnju i pevanju i plesu. Potrudiću se da mi scenski nastup bude najbolji do sada i da ne razočaram fanove. Uopšte nije bitno ko će pobediti jer je to samo titula i čast, a od pevača zavisi kako će dalje graditi svoju karijeru - ističe takmičarka.


Pobedila ili ne, Mirna planira da se u superfinalu dobro zabavi.

- Moja jedina strategija za nedelju je da se opustim i uživam.



Nikad bez nagrade

Mirna kaže da je takmičenje u „Prvom glasu Srbije“ bilo nezaboravna avantura, ali da joj je drago što će uskoro moći dobro da se naspava kod kuće. Ona u Subotici živi s majkom i dva minuta mlađom sestrom Nerom, koja svira klavir i peva.
- Od malih nogu su išle na takmičenja i nikada se nisu vratile bez nagrade - rekla je za „Blic“ Mirnina mama Kristina Jakovljević.



Vatreni fan grupe ABBA


Mirna Radulović je pre takmičenja u „Prvom glasu“ bila vokal u tročlanom bendu „A Girl Between Maniacs“, a njihove obrade pop hitova mogu se pogledati na „Jutjubu“. Takođe je s pevačicom Jelenom Ristić učestvovala u projektu „ABBA Subotica“, koji okuplja mlade pevače različitih nacionalnosti. Mirna je pevala i s Kornelijem Kovačem.


Blic

_________________
Slika


Vrh
Tesa
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o 'Prvom glasu Srbije'  |  Poslato: 18 Jan 2013, 16:59
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 18:55
Postovi: 4287

OffLine
Zdravko Čolić peva u finalu Prvog glasa?


TV Prva pregovara o Čolinom nastupu na završnoj večeri „Prvog glasa Srbije“


Slika


Finale uz Čolu.
Zdravko Čolić biće specijalni gost u finalu „Prvog glasa Srbije“. Pres služba televizije Prva, koja stoji iza ovog projekta, još uvek taji koja će se zvezda naći na sceni tokom završne večeri ovog muzičkog takmičenja, ali se sve češće može čuti da su poziv uputili baš Čoli. Tačnije, već danima se pregovara s menadžmentom naše najveće muzičke zvezde. Ukoliko se stvore uslovi da Čola zapeva u finalu muzičkog takmičenja, on će svojim prisustvom podržati Mirnu Radulović, Saru Jovanović i Nevenu Božović u trci za laskavu titulu. Inače, Čola je otkrio da je veliki fan ovog šoua i da mu se dopadaju kandidati, ali da već godinama ne praktikuje da se pojavljuje u televizijskim studijima.

U finalnoj večeri najpre će gledaoci izbaciti jednu od finalistkinja, a potom će žiri odlučiti ko će od preostale dve postati ovogodišnja pobednica „Prvog glasa Srbije“.


Kurir


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o 'Prvom glasu Srbije'  |  Poslato: 19 Jan 2013, 09:14
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Veče pred finale

Finalistkinje Prvog glasa: Udvarači s Fejsbuka, nemate šanse!

Finalistkinje „Prvog glasa Srbije“ Nevena Božović, Mirna Radulović i Sara Jovanović otkrivaju da ne vole da flertuju preko društvenih mreža

Slika
Spremne su za finale u nedelju

Ćao, nema više!
Najpopularniji muzički šou u Srbiji primakao se kraju. Superfinalistkinje Nevena Božović, Mirna Radulović i Sara Jovanović predstaviće nam se poslednji put na dobro poznatoj sceni u nedelju 20. januara u 21 sat. U razgovoru za Kurir otkrivaju da li ih pogađaju tračevi, prognoziraju ko će biti pobednik i imaju li kod njih šanse udvarači sa društvenih mreža, koji im svakodnevno šalju poruke.

Sara Jovanović: Vladi se nije dopao moj glas

Sara Jovanović (19) iz Beograda skrenula je pažnju na sebe još u prvoj emisiji. Neobična boja glasa, harizma i odličan ples jasni su pokazatelji da može postati velika zvezda.

♦ Ko će pobediti u finalu?
- Mogu da garantujem da će biti žensko (smeh). Mirna, Nevena i ja smo bile i na radionicama u Aleksandrinoj grupi. Veoma smo srećne što smo zajedno došle do samog kraja.

♦ Da li ti je Vlado Georgiev objasnio zbog čega je stisnuo crveni taster na audiciji?
- Koliko se sećam, rekao mi je da je moja boja glasa previše specifična i da nije siguran da li ću se snaći u svakom žanru i da li bi trebalo da započnem samostalnu karijeru, kao i to da imam svoj fazon, koji treba da furam.

♦ Imaš mnogo udvarača preko društvenih mreža. Imaju li oni šanse kod tebe?
- Trenutno nisam zainteresovana ni za jednog momka jer sam srećna i zaljubljena.

♦ Najgori trač koji si čula o sebi?
- Ne pogađaju me priče u vezi sa mnom, može samo da me pogodi kad čujem neistinite priče o mojoj porodici.

Mirna Radulović: Ne umem da falširam

Mirna Radulović (20) iz Subotice mnogima je favorit. Žiri ju je uvek hvalio - bilo da je pevala narodnu ili zabavnu, domaću ili stranu pesmu. Njoj je bilo najteže da izvodi numere Zorice Brunclik.

♦ Ko će pobediti u finalu?
- Ona koja bude najbolja! Možda ipak ona koja bude imala najviše sreće. Uglavnom, sve tri smo zaslužile pobedu jer smo kroz takmičenje pokazale koliko vredimo i možemo.

♦ Umeš li da otpevaš neki ton falš?
- Umem namerno, ali da otpevam celu pesmu u ton falšu, to mi nikako ne ide, uvek se vratim u intonaciju. Moram da budem mnogo koncentrisana da bih pevala falš.

♦ Imaš mnogo udvarača preko društvenih mreža. Imaju li oni šanse kod tebe?
- Naravno da nemaju šanse.

♦ Najgori trač koji si čula o sebi?
- Ne obazirem se na tračeve, to me jednostavno ne zanima.

Nevena Božović: Nijanse odlučuju ko će pobediti

Nevena Božović (18), kandidatkinja iz Kosovske Mitrovice, oduševila je sve svojim prelepim glasom. Mnogi joj predviđaju blistavu karijeru, a mnogo je onih koji žele da je vide kao predstavnicu Srbije na Evroviziji.

♦ Ko će pobediti u finalu?
- Zaista je teško odgovoriti na to pitanje, nijanse odlučuju. Sve tri smo se do sada dobro pokazale, ko god da pobedi, biće sasvim zasluženo.

♦ Koju pesmu si želela da otpevaš u takmičenju, a nisi imala priliku?
- Krivo mi je što nisam izvela „Zlatni dan“ Bisere Veletanlić, a i pesmu „Hero“ od Maraje Keri.

♦ Imaš mnogo udvarača preko društvenih mreža. Imaju li oni šanse kod tebe?
- Ne, nikako, nisam taj tip.

♦ Najgori trač koji si čula o sebi?
- Nisam ništa strašno čula o sebi, zlonamerne komentare ne uzimam za ozbiljno, a svaku konstruktivnu kritiku i savet rado prihvatam.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o 'Prvom glasu Srbije'  |  Poslato: 20 Jan 2013, 12:11
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Sara Jovanović ne obraća pažnju na kritike, i poručuje: Zaslužila sam ulazak u superfinale!

Slika

Najharizmatičnija takmičarka “Prvog glasa Srbije” Sara Jovanović dogurala je do superfinala. Iako neki tvrde da je lepota Sarin najveći adut, ona kaže da je uspela zahvaljujući glasu i scenskom nastupu kao i da se ne kaje što se rasplakala na sceni.
“Da ne pevam dobro, ne bih bila ovde. Svi koji smo se plasirali u top 36 odlični smo pevači. Osim glasa, veoma je važno da osoba bude autentična, a ja se uvek trudim da na sceni podjednako dobro zvučim i izgledam”, kaže za Blic Sara Jovanović.
Takmičarka koja je oduševila publiku i žiri vatrenim izvođenjem Rijanine pesme „S&M” kaže da pevanje i ples nije lako spojiti.
“Volim komplikovane koreografije, ali to znači da sam često u pokretu, ležim, sedim i skačem, a u nekim položajima nije lako održati glas. Znam da tokom poslednje dve nedelje publika nije bila zadovoljna kako pevam. Ne bih da zvuči kao da se pravdam, ali bolesna sam”, napominje Sara.
Finalistkinja kaže da nema nikakvu specijalnu strategiju za poslednji nastup.
“Publika i žiri su nas sigurno već dobro upoznali, tako da smo sve karte pokazale.

Slika

Ne želim da razmišljam o tome kolike su mi šanse za pobedu jer mi je cilj kao i uvek da se dobro zabavim. Drago mi je što ću za sam kraj biti u društvu Nevene i Mirne, jer su vredne, posvećene, talentovane i imaju odlične glasovne sposobnosti”, kaže Sara.
Takmičenje u “Prvom glasu Srbije” Sara Jovanović će pamtiti po prijateljstvima koja je sklopila, ali i po izazovima sa kojima se susrela. Jedan od takvih trenutaka dogodio se kada je zaboravila deo teksta, pevajući hit „”Da te volim” Aleksandre Kovač.
“Iako sam od Aleksandre Radović dobila kritiku što sam se rasplakala, ne kajem se. Ja sam iskrena i maksimalno otvorena osoba i nije mi žao što sam sa publikom podelila i tu emociju”, kaže pevačica, čiji je zaštitni znak crveni karmin.
Pobednica “Prvog glasa” dobiće nagradu vrednu 100.000 evra u koju je uključeno snimanje i promocija albuma. Na osnovu SMS glasova biće odlučeno koja pevačica ispada, a preostale dve će po poslednji put pevati pred žirijem koji će proglasiti pobednicu. Superfinale je na programu Prve u nedelju od 21 čas.

Slika



Svet

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o 'Prvom glasu Srbije'  |  Poslato: 20 Jan 2013, 15:26
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Ivan Petrović Prvi glas Srbije: Mami smo savetovali da gleda reprizu (Video)

Slika

Pažnju je privukao svojim kulturnim ponašanjem i skromnošću, a bio je i favorit Adriane Lime Jarić.

Bez obzira što je ispao iz trke za glavnu nagradu takmičenja nije ogorčen zbog toga, šta više sa osmehom na licu isčekuje sutrašnje finale, a ko god od tri super finalistkinje da pobedi on će biti zadovoljan. Za naš portal govori šumadijski Bočeli, Ivan Petrović.

Da li mislite da su komentari žirija doprineli vašem ispadanju iz takmičenja?

"Komentari žirija su u mom slučaju manje-više bili korektni. Smatram da sugestije, primedbe i pohvale koje Aleksandra, Mare i Vlado upućuju takmičarima, mogu gledaocima dati smernice, ali nemaju presudnu ulogu kada je glasanje u pitanju."

Ko je po vašem mišljenju favorit, a za koga mislite da će publika glasati?

"Sve tri devojke su svojim talentom, harizmom, radom i vokalnim sposobnostima apsolutno zaslužile mesto u finalu. Intuicija i prognoze mi do sada nisu bili jača strana u životu, tako da apsolutno nemam ideju ko će odneti pobedu. Iz sata u sat mi se menja mišljenje. Mirna je vanserijski vokal i divna osoba, Nevenu krasi anđeoski glas i pojava, Sara ima neverovatnu harizmu, specifičan stil pevanja, i energiju na sceni na kojoj bi joj i mnoge svetske zvezde pozavidele. Čiji god kvaliteti i prednosti da pobede, u ovom slučaju, ja sam zadovoljan ishodom."

Da li imate neke konkretne planove za svoj profesionalni rad?

"Za početak, nadam se da ću ljude koji me podržavaju i vole ono što ja radim obradovati svojim prvi singlom (jedva čekam), a za dalje ćemo videti. O mom budućem angažmanu i karijeri će se brinuti ljudi iz Prva Records-a. Za sada razmišljam korak po korak."

Kako su vaši prijatelji i porodica videli vaše učešće u takmičenju?

"Kao i uvek u životu, imao sam punu podršku svoje porodice i pravih prijatelja. Na tome sam im neizmerno zahvalan, jer su mi davali snagu, energiju, bodrili me tokom čitavog takmičenja. Posebnu zahvalnost dugujem svojoj sestri Maji, koja je bila zadužena za čitavu organizaciju navijanja i podrške (Maki Zmaj). Jedino sam se plašio kako će sve ovo podneti naša majka, koja je težak srčani bolesnik, ali je na kraju sve ispalo dobro, jer smo je savetovali da gleda samo reprizu."

Da li ste se nadali da ćete ući u samo finale takmičenja?

"Nisam očekivao da ću "dogurati" do finala, ali sam se, svakako, verujući u svoje kvalitete-nadao. Na audicijama sam upoznao puno sjajnih ljudi i odličnih pevača, i smatram da su u eliminacionim krugovima odlučivale nijanse. Ipak, kada pomislim da sam od 6000 prijavljenih ušao u top 7, shvatam koliki uspeh sam postigao ovim plasmanom. Sve u svemu, ja sam prezadovoljan."



Svet+

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o 'Prvom glasu Srbije'  |  Poslato: 20 Jan 2013, 15:34
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
REAKCIJA KOJU POSLE BROJNIH KRITIKA NIKO NIJE OČEKIVAO: ALEKSANDRA RADOVIĆ JAVNO SE OBRATILA "PUMPADŽIJI" (FOTO)

Poznato je da ovog momka žiri nije štedeo tokom ocenjivanja. Posle njegovog ispadanja prvo se oglasio Georgiev a sada i pevačica.

Slika

Ttokom trajanja "Prvog glasa Srbije" Aleksandra Radović je u nekoliko navrata bila razočarana kako je Boris Petrović izvodio pojedine numere. Nije štedela reči i kritike na njegov račun, ali čuveni "pumpadžija" nije se nikad ljutio.

Kada je ispao, odmah je poručio i Aleksandri i Georgievu da mu je drago što ih je upoznao a u poslednje vreme počele su da kruže razne priče. Poslednja u nizu jeste da je on morao da da otkaz i da bi rado išao i u đubretare ako treba, a dodao je i da bi voleo da pohađa školu kod Aleksandre. Kad je to čula, pevačica se odmah oglasila:

- Nisam pretpostavila da bi to želeo, ali Boris Petrović je uvek dobrodošao u moju školu pevanja. Naravno, to je poklon od mene.

Na to se javio i Boris:

- Novinari su opasno izvrnuli priču i nadovezali se na Zorana Stanića, ali dobro, poklon rado prihvatam.

Kako bi dokazala da to što je rekla zaista i misli, Aleksandra je dodala:

- Startujemo 1.3. Vidimo se!

Slika


smedia

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o 'Prvom glasu Srbije'  |  Poslato: 20 Jan 2013, 18:07
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Georgiev i Mare o finalu: Pobeda ne znači uspeh

Nakon više od četiri meseca emitovanja, večeras nas očekuje veliko finale „Prvog glasa“. Od 5.000 prijavljenih kandidata, izbor se sveo na Nevenu, Saru i Mirnu, a žiri napominje da pobeda nije najvažnija i da uspeh zavisi od toga kako će pevačice graditi karijeru.

Slika

- Učesnici „Prvog glasa“ su dobili dobru promociju, ali nikako i karijeru. Nju će ipak morati polako da grade. Za početak, bitno je da svako od njih prepozna pravac koji mu najviše odgovara i da ga se drži - kaže za „Blic“ Vlado Georgiev.
Član žirija smatra da su Nevena Božović, Mirna Radulović i Sara Jovanović zasluženo stigle do finala.


- Da ne poseduju ozbiljan potencijal i kvalitet, one se ne bi ni našle u takmičenju. Mišljenja publike i žirija se u nekim trenucima nisu poklapala jer su se gledaoci rukovodili ličnim simpatijama, pa su neki pevači ostali duže nego što bi to bio slučaj da smo samo mi odlučivali. Ipak, siguran sam da superfinalistkinje treba da budu tu gde jesu - kaže Georgiev.




Sa njegovim stavom se slaže i Saša Milošević Mare, koji tvrdi da nema sumnje u regularnost takmičenja.


- Sve je proteklo pravedno i u superfinale su stigli najbolji od najboljih. Mirna, Nevena i Sara su kompletne na sceni i čini mi se da se u njihovom slučaju mišljenja publike i žirija poklapaju - kaže Mare za „Blic“.


Kompozitor i tekstopisac ističe da smo ove sezone imali prilike da se uverimo u raskošni talenat mladića i devojaka i dodaje da bi sa finalistima voleo da nastavi saradnju i nakon završetka emisije.


- Bilo bi mi zadovoljstvo da sarađujem ne samo sa superfinalistkinjama, već sa svih trinaestoro finalista. Ne postoji ugovorna obaveza o tome, ali Aleksandri, Vladi i meni će biti drago da i dalje provodimo vreme sa njima i pomažemo im da napreduju - kaže Mare.


Aleksandra Radović je Zoranu i Borisu već ponudila besplatne časove u njenoj školi pop muzike. Naša poznata pevačica, koja je u ovoj sezoni zamenila koleginicu Lenu Kovačević, oglasila se putem Tvitera i pokazala da završetak takmičenja doživljava vrlo emotivno.


- Volim vas, mačići moji. Samo hrabro i dostojanstveno. Ne dajte se - poručila je Aleksandra Sari, Neveni i Mirni.



Slika



Vlado Georgiev
- Voleo bih da neki od ovogodišnjih učesnika „Prvog glasa Srbije“ osveže našu muzičku scenu. Pored Nevene, Sare i Mirne, ne treba zaboraviti Zorana i Sašku, koji su sjajni vokali i uz rad na sebi mogu da postignu veliki uspeh.




Saša Milošević Mare
- Pobeda u šouu ovakvog ranga i gledanosti je svakako plus, ali ne smatram da je presudna za karijeru mladog pevača. Za mene su sve tri devojke pobednice jer su stigle do kraja, a kako će se dalje profesionalno razvijati, zavisi od njih.



Blic

_________________
Slika


Vrh
Tesa
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o 'Prvom glasu Srbije'  |  Poslato: 20 Jan 2013, 19:20
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 18:55
Postovi: 4287

OffLine
Mirna, Sara i Nevena: Šta sve imaju zajedničko


Sve tri dame su pripadale Aleksandrinoj grupi, sve tri su imale duel prve i sve tri su imale prvu radionicu zajedno


Slika


Otkada je žiri izabrao finaliste one su nerazdvojne! Osim što su u međuvremenu postale superfinalistkinje Sara, Mirna I Nevena imaju puno toga zajedničkog. Sve tri dame su pripadale Aleksandrinoj grupu, sve tri su bile prve u duelu i sve tri su imale prvu radionicu zajedno.

Tri dame su prošle kroz razne faze, ali ipak najviše zanimljivosti se veže za njihovu trojku. Mirna, Nevena i Sara takmičenje su počele zajedno u grupi kod Aleksandre Radović. Već prilikom prve eliminacije Aleksandra se grubo našalila sa njima I rekla im da nisu prošle u sledeći krug.odmah pošto su dobile pravo “zeleno svetlo” da su prošle dalje produkcija ih je odvela u hostel. Delile su se sobe, a jedna je dodeljena upravo Sari, Mirni I Neveni.


Dok su Mirna I Nevena od samog početka važile za jedne od favorite, Sara je muku mučila sa glasovima. Još na prvom kastingu Mare je bio za da ona ide dalje, Vlado je smatrao da ona nije dovoljno dobra pa je o njenoj sudbini odlučivala Aleksandra koja je rekla “da”.

Da podsetimo Mirna I Nevena su u emisiji “Vikend duela” pevale zajedno pesmu od Kristine Agilere. Pošto su obe bile odličnje, produkcija je opet napravila presedan I dozvolila da obe prođu dalje. Prošle subote Mirna I Nevena su postale direktne superfinaliskinje I tako dokazale da produkcija nije pogrešila.

Iako će se u nedelju uveče boriti za titulu „Prvog glasa Srbije“ Nevena, Mirna i Sara ne odaju utisak da su ljute rivalke. Svaka je posvećena svojim nastupom i željom da se što bolje provedu, ali i da publika bude zadovoljna.


Novosti


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o 'Prvom glasu Srbije'  |  Poslato: 20 Jan 2013, 23:52
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Superfinale "Prvog glasa Srbije": Večeras saznajemo ime pobednice Uživo

Superfinale "Prvog glasa Srbije" je počelo, a večeras saznajemo ime pobednice. Od 5.000 pevača, izbor se sveo na Nevenu Božović, Saru Jovanović i Mirnu Radulović, od kojih će samo jedna biti "prvi glas".

Slika

22:40 - Sara još jednom dominirala na sceni
Obučena u čipkani kombinezon, Sara Jovanović je plesala i pevala pesmu "Sweet Dreams" sastava "Eurythmics". Aleksandri se dopala njena improvizaciju, a Mare je rekao da je nastupila kao da se za to pripremala ceo život.
. 22:26 - Mirnin vokal siguran
Nakon vatrenog izvođenja pesme "Girl On Fire", koju u originalu peva Ališa Kiz, Mirna Radulović je dobila pohvalu da odlično vlada svojim vokalom. Vlado Georgiev je rekao da je ostao bez teksta dok ju je gledao, a Aleksandra i Mare su takođe imali samo reči hvale.
. 22:16 - Nevena kao anđeo
Nevena Božović iz Kosovske Mitrovice spustila se na binu sa plafona, sedeći na ljuljašci, a na leđima je imala crna anđeoska krila. Ona je izvela pesmu Lane Del Rej "Blue Jeans" i dobila odlične kritike žirija. Vlado Georgiev je istakao da je Nevena divno izgledala i pokazala da je hrabra, a i Maretu i Aleksandri se dopao njen nastup.

Slika

"Prvi glas" i večeras prate brojne poznate ličnosti, među kojima i košarkaš Marko Jarić sa ćerkicom.

Slika

- Valentina po običaju navija za Nevenu mada se ja ne bih bunio da pobedi Sara. Obe su zaslužile da imaju super karijeru - napisao je sportista na Tviteru.
. 22:06 - Georgiev pohvalio Sarino pevanje
Pesmom "Najlepše želje" sastava "Zemlja gruva", Sara je započela drugi krug nastupa, u kome su pesme birali članovi žirija. Vlado Georgiev je pohvalio njen scenski nastup, pokrete ali i pevanje. Aleksandra je primetila da pevačica prelepo izgleda i da je imala vrlo lep urbani performans.
. 21:51 - Mirna zatvorila prvi krug nastupa

Slika

Mirna je u video-predstavljanju rekla da joj je duel sa Saškom bio najstresniji momenat šoua.


Ona je bez greške izvela pesmu "Više se ne vraćaš" Karoline Gočeve, a nastup su upotpunili zanimljiva scenografija i plesači.

Slika

Mare je predvideo da će Mirna dugo trajati kao profesionalac i da će se vraćati u domove publike sa novim pesmama. Aleksandra je takođe bila oduševljena snagom pevačice iz Subotice i njenim vokalom.
. 21:45 - Nevena pevala mušku pesmu


Nevena je nastupila sa pesmom "Igra bez granica" Tošeta Proeskog. Prema Maretovom mišljenju, njeno izvođenje je bilo veoma emotivno, a Aleksandra je rekla da će žiri definitivno imati težak zadatak večeras. Vladi se dopalo kako je Nevena izvela mušku pesmu.



U studiju je veoma bučno jer publika neprestano navija i maše transparentima. Na bini su se našle plišane igračke i drugi pokloni za pevačice.
. 21:31 - Sara Jo kao Bijonse
Prva superfinalistkinja koja se predstavila večeras bila je Sara Jovanović, sa pesmom "Till The End Of Time". Sara je nastupila sa plesačicama, a sve su bile obučene u crno i na sebi su imale lampice koje su menjale boje.



Aleksandra Radović je rekla da je impresionirana Sarinom pojavom, a Mare je dodao da je pevačica odlično otvorila veče i dokazala da nije slučajno stigla do kraja.

Slika

Ispred studija Prve televizije nalazi se jedan deo Sarinih fanova, koji nisu uspeli da se približe bini zbog prevelike gužve. Neke od devojčica su se rasplakale kada su shavtile da ne mogu da uđu.
. 21:10 - Desetoro finalista otvorilo veče
Desetoro finalista "Prvog glasa Srbije" otvorilo je superfinalno veče miksom hitova, među kojima je bio i "Gangnam stajl". Svi mladi pevači su bili odlično raspoloženi i uzbuđeni zbog završnice pevačkog šoua.



Svaka superfinalistkinja će pevati po tri pesme, a publika će na kraju eliminisati jednu. Zatim sledi superduel preostale dve devojke, a žiri će odlučiti koja zaslužuje pobedu. Prema Maretovim rečima, žiri će najviše pažnje obraćati na večerašnji nastup.


Blic

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o 'Prvom glasu Srbije'  |  Poslato: 21 Jan 2013, 01:24
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
UŽIVO: Pobednica Prvog glasa Srbije je Mirna Radulović

Mirna Radulović je pobednica muzičkog šoua "Prvi glas Srbije". Vlado se svima zahvalio i proglasio pobednika. Nevena je druga, a Sara treća

Slika

Pobednica prvog glasa Srbije je Mirna Radulović ! Nevena, Sara i Mirna večeras su pokazale sve svoje kvalitete, pevačke i zabavljačke potencijale, koje su usavršavale prethodnih meseci kroz kastinge, radionice i “žive” emisije Prvog glasa Srbije.

Pratite sa nama superfinale iz minuta u minut...

23:38 Žiri odlučuje o pobedniku

" Iza nas je jedan fenomenalan šou. Pohvalio bih vas kao pevače, Imamo vrlo težak zadatak. Zahvaljujem se Prvoj televiziji i direktoru te televizije. Bili ste svi divni", rekao je Vlado. Mirna je pobednik


23: 36 Nevena izvodi pesmu "Milo moje"

Nevena izašla na scenu sa pesmom "Milo Moje" Bisere Valentić. Publika vrišti.

23:32 Mirna peva prva u super duelu

Mirna je otvorila super duel pesmom "Hero" Maraje Keri. Mirna oduešvila publiku u studiju.

23:20 Izbačena je Sara Radulović

Prva takmičarka koja prolazi u super duel je Nevena Božović. Druga koja ide u super duel je Mirna Radulović. Izbačena je Sara Radulović.

Slika

23:06 Zatvorene linije
Andrija šalje poljubce publici, gledaoci u studiju su nervozni. "Sve tri su sjajne, jako sam pod utiskom, rekla je Aleksandra Radović. "Večeras sve ovo možemo komentarisati ovako ili onako. Sve tir su sjajne", rekao je Vlado. "Ovo je jako težak i odgovoran posao", rekao je Mare.

23:04 Sara, Nevena i Mirna zajedno na sceni

22:54 Završen reguralni dero takmičenja

Dvoje sa najvećim brojem glasova ulazi u super-duel.

22: 46 Mirna zatvara treći krug

Mirna Radulović peva pesmu "The best " Tine Tarner. Publika skandira.
" Ja sam se super proveo" , rekao je Mare. " Vrlo je nezahvalno uzeti ovu pesmu, od karakterističnog pevača. Jedina zamerka je to što moraš da nabiješ neku godinu, da ti glas postane kao Tinin, rekao je Vlado. " Mirna, meni nije jasno gde si bila sve ovo vreme. Ti si posebna i tebi ne trebaju plesači, rekla je Aleksandra.

22: 40 Nevena izvodi pesmu "Bato"

Nevena peva pesmu od Kaliope "Bato". Publika je oduševljena i peva zajedno sa Nevenom.
" Ovo je tvoje ubedljivo najbolje izvođenje. prvi put kod tebe osećam vatru. Osećala se neka strast. ti si odlična, rekla je Aleksandra." Ovo je tvoje najbolje izvođenje", rekao je Mare.
" Slažem se, ovo je tvoje najbolje izvođenje, rekao je Vlado.

22:34 Sara otvorila treći krug

Sara peva pesmu "Sweet dreams" britanskogpop duo Eurythmics. "Stvarno si uradila vrhunski posao", rekao je Georgijev. " Mislim da si bila divna. iznenadila sam se. Bila si sjajna.", rekla je Sari Aleksandra. " Ono što sam video sad je kao da si to spremala dugi niz godina" , rekao je Mare.

22:18 Mirna Raulović perfektna kao i uvek

Mirna peva pesmu "Girl on fire" od Alicia Keys. " Hvala ti za sve ovo", rekao je Mare." Ovo je bilo odlično", rekao je Vlado. "Savršeno vladaš svojim vokalom", rekla joj je Aleksandra.

22:12 Nevena na sceni kao anđeo

Nevena je otpevala pesmu "Blue Jeans" od Lana Del Rey. Publika skandira Nevenino ime.
" Nevena, ja sam pod utiskom ovoga što sam videla. Prelepo si izgledala i pevala. Sve je bilo na svom mestu. Bila si odlična, odlična, odlična", rekla je Aleksandra. "Apsolutno si zasluženo ovde, rekao je Mare. "Čestitam ti na hrabrosti i drago mi je što si ovako izgledala", rekao je Vlado.

22:01 Drugi krug- Sara briljirala

Sara peva pesmu Zemlje Gruva "Najlepše želje".
"Odlično, lepo si se obukla, lepo si se ponašala", rekao je Vlado.
" Saro, mnogo mi je drago što si pevala ovu pesmu, jer ti ovaj pravac odgovara. Treba izvesti ovu pesmu. Lepo izgledaš. Sve u svemu sve je delovalo super, svaka čast", rekla je Aleksandra. "Sjajno si ovo izvela, odgovara ti ovaj pravac pevanja", rekao je Mare.

21: 45 Mirna Radulović treća nastupa

Mirna peva pesmu "Više se ne vraćaš" Karoline Gočeve.
" Ti ćeš jako dugo trajati na estradi", rekao je Mare. "Odlično si pevala kao i do sada", rekao je Vlado. " Ti si otkrovenje, ti si sve na jednom mestu, pod utiskom sam svega onoga što ti možeš, saka čast" , rekla je Aleksandra.


21:36 Nevena Božović na sceni

Nevena Božović je nastupila druga u prvom krugu superfinala sa pesmom Tošeta Proeskog "Igra bez granica".
" Nevena mislim da si večeras pronašla pravu meru u svom izrazu. Odlična si bila, sve si izvela kako treba. Biće nam veoma teško, rekla je Aleksandra. "Vidi se da je ovo pravac koji ti osećaš. Pevanje je bilo jako, jako dobro", rekao je Mare. "Desila se jedna stvar, da si uzela mušku pesmu i desi se taj neki momenta kada sam se na to navikao. Bilo je super", rekao je Vlado.

21:25 Prvi krug- Sara prva peva

Devojka koja je seksipilom ostavlia svoj pečat u takmičenju prva nastupa sa pesmom "End of the time" od Bijonse. Aleksandra sve vreme đuska dok pesma traje.
"Saro nastup je bio sjajan. Odlično si otpevala. Bravo!", rekao je Vlado.
"Ja sam impresionirana tvojim nastupom, drago mi ja pesmu doneseš na svoj način.Svi komplimenti.", rekla je Aleksandra. Mare je rekao da je bila dobra u pevanju i da je sve bilo sjajno.

Slika

21:16 Linije za glasanje su otvorene.

21:13 Žiri se obratio publici
Vlado Georgijev je rekao da koju go finalistkinju da izaberu neće pogrešiti. Aleksandra je rekla da je veoma uzbuđena i da joj je drago što su superfinalistkinje iz njene grupe, što su svaka na svoj način posebne.

21:07 Bivši finalisti na ceni

Finalisti koji su izbačeni su na sceni i izvode miksom hitova, među kojima je bio i "Gangnam stajl" Njima su se pridružile i finalistkinje.

Slika

21:01 Počelo superfinale
Superfinale muzičkog takmičenja je počelo. Nevena, Mirna i Sara sa nestrpljenjem očekuju početak svojih nastupa.

TWITTER PODRŠKA
* Marko Jarić: Valentina po obicaju navija za Nevenu mada se ja nebi bunio da pobedi Sara ;) Obe su zasluzile da imaju super karijeru.
* Tijana Dapčević: Saro, odlična si
* Aleksandar Jovanović: Da se pita publika pobednik PGS bi već sad, posle ove pesme bila Nevena.
* Maja Gojković: Nevena, opet taj bol u glasu.
* Tanja Vojtehovski: Nez koreografije i efekata bez gomile pratecih vokala..pokidala je!! Nevena Božović


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker