Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Apr 2024, 04:07


Autoru Poruka
Tesa
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o 'Prvom glasu Srbije'  |  Poslato: 31 Jan 2013, 11:01
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 18:55
Postovi: 4287

OffLine
Mirna, Nevena i Sara spremne za Beosong: "Mare je napisao sjajnu pesmu za nas!"


Superfinalistkinje „Prvog glasa Srbije“ Mirna Radulović, Nevena Božović i Sara Jovanović uskoro će početi pripreme za nastup na Beosongu.


Slika


Pesmu za tri zvezde u usponu napisao je Saša Milošević Mare, kompozitor i član žirija „Prvog glasa“, koji im je pomogao i da se prijave na takmičenje.

- Čula sam pesmu i smatram da je jako dobra. Ovih dana treba da počnemo sa probama. Postoji dosta toga na čemu treba da radimo, između ostalog i na scenografiji i koreografiji - rekla je Sara za „Blic“.

U uspeh Mirne, Nevene i Sare uveren je i Andrija Milošević, voditelj takmičenja, kog smo preksinoć zatekli u Sarinom društvu u jednom beogradskom klubu.

Mirna: Ma kakva svađa,
mi smo sasvim bliske
- Nevena i ja smo bile cimerke u kući „Prvog glasa“ i postale smo bliske drugarice. Nikada jedna drugoj nismo rekle ni ružnu reč, a kamoli da smo se posvađale - rekla je Mirna za „Blic“ o njihovoj navodnoj svađi.
- Njih tri su odlični vokali, a mislim i da su trenutno najveće zvezde u Srbiji. Imao sam prilike da čujem pesmu i mislim da će one od nje napraviti veliki hit - kaže Andrija.

Iako se u medijima pojavila informacija o navodnoj svađi između Nevene i Mirne, obe kažu da su u pitanju izmišljotine.

- Smešno je i tužno koliko gluposti sam pročitala na jednom mestu - prokomentarisala je kratko Nevena za „Blic“.


Blic


Vrh
Tesa
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o 'Prvom glasu Srbije'  |  Poslato: 01 Feb 2013, 16:39
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 18:55
Postovi: 4287

OffLine
HUMANE FINALISTKINJE: Spremile hranu za decu bez roditelja


Finalistkinje „Prvog glasa Srbije“ pripremile 50 burgera za mališane iz doma „Drinka Pavlović“. Klinci su ih svojim srdačnim dočekom doveli do suza


Slika


Druženje s klincima.
Mirna Radulović, Nevena Božović i Sara Jovanović, finalistkinje „Prvog glasa Srbije“, pripremile su juče 50 obroka za decu bez roditeljskog staranja iz doma „Drinka Pavlović“. Njih tri su se u restoranu „Be burger“ na Novom Beogradu bacile na posao, a u spremanju su im asistirali iskusni kuvari.

Nakon toga mlade pevačice uputile su se u dom, gde su ih čekali mališani, koji su, inače, redovno pratili muzički šou. Njihova radost izmamila im je osmehe, ali i suze.
- Uživale smo u svakom momentu. Bilo je poprilično dirljivo. Zadovoljstvo je družiti se s tom divnom dečicom. Pokušale smo da sakrijemo suze, što nam naposletku nije pošlo za rukom, a njihovi zagrljaji i osmesi izazvali su u nama buru emocija - rekle su Mirna, Nevena i Sara za Kurir.


Slika


Slika


Kurir


Vrh
Tesa
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o 'Prvom glasu Srbije'  |  Poslato: 02 Feb 2013, 14:39
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 18:55
Postovi: 4287

OffLine
Mirna: Nevena i ja se volimo!


Mlade pevačice su demantovale priče da su se posvađale


Slika


Nevena i ja se od početka takmičenja mnogo družimo i volimo i nijednom se nismo posvađale - rekla je Mirna Radulović u "Ekskluzivu".

Nakon što su počele da kruže priče da su Nevena i Mirna jedna drugu vređale, njih dve su to demantovale.

- Zapravo, jako je čudno što smo tri meseca zajedno u sobi i nijednom se bukvalno nismo posvađale i nikada nismo ni davale povoda da se napiše nešto takvo. Ja sam se baš iznervirala i baš me je to pogodilo zato što nisam takva osoba - bila je iskrena Nevena Božović.

Mirna, Nevena i Sara su nam otkrile da jepesma koju su snimile za "Beosong" pevljiva i interesantna i da svaka od njih ima svoju malu ulogu u toj pesmi. Ne sumnjamo da će pesma biti hit pa jedva čekamo da je čujemo i sami ocenimo!



Izvor: Puls


Vrh
Tesa
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o 'Prvom glasu Srbije'  |  Poslato: 03 Feb 2013, 11:59
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 18:55
Postovi: 4287

OffLine
Filip Mitrović želi u Grand


Finalista prošlogodišnjeg „Prvog glasa Srbije“ na sve načine pokušava da postane stalni član najjače produkcije u Srbiji


Slika


Nova folk zvezda.
Filip Mitrović na sve načine pokušava da postane član „Grand produkcije“.

Prošlogodišnjem finalisti „Prvog glasa Srbije“ nedavno je istekao ugovor s produkcijom PGS i sada je prepušten sam sebi. On smatra da bi mu krenulo bolje kada bi postao član jata Saše Popovića. Kraljevčanin koji je bio okoreli roker blizak je s mnogim pevačima iz postave „Zvezda Granda“. Sa svojom sugrađankom Vanjom Mijatović nastupao je za srpsku Novu godinu na Trgu u Kraljevu, a s Biljanom Sečivanović snimio je duet. I to narodnjak. Prošlog ponedeljka tokom emisije „Narod pita“ preko Popovićevog mobilnog poslao je poruku pozdrava za sve „zvezde Granda“.

Kada smo pozvali Filipa, on je, kao po običaju, bio neraspoložen za priču.
- Na nastupima pevam sve pesme, pa i narodne. Ne vidim šta je tu čudno. Tačno je da uskoro snimam spot s Biljom Sečivanović i da pevam s Vanjom Mijatović. Ne želim ništa da govorim, saznaćete kada bude bilo vreme - kaže Filip.


Kurir


Vrh
Elena
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 03 Feb 2013, 20:54
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 22 Jan 2013, 03:39
Postovi: 586

OffLine
Prelazi Iz 'Prvog glasa Srbije' u 'Grand'?



Finalista prošlogodišnjeg „Prvog glasa Srbije“ na sve načine pokušava da postane stalni član najjače produkcije u Srbiji.



Slika


Prošlogodišnjem finalisti „Prvog glasa Srbije“ nedavno je istekao ugovor s produkcijom PGS i sada je prepušten sam sebi. On smatra da bi mu krenulo bolje kada bi postao član jata Saše Popovića. Kraljevčanin koji je bio okoreli roker blizak je s mnogim pevačima iz postave „Zvezda Granda“. Sa svojom sugrađankom Vanjom Mijatović nastupao je za srpsku Novu godinu na Trgu u Kraljevu, a s Biljanom Sečivanović snimio je duet. I to narodnjak. Prošlog ponedeljka tokom emisije „Narod pita“ preko Popovićevog mobilnog poslao je poruku pozdrava za sve „zvezde Granda“.

Kada smo pozvali Filipa, on je, kao po običaju, bio neraspoložen za priču.

- Na nastupima pevam sve pesme, pa i narodne. Ne vidim šta je tu čudno. Tačno je da uskoro snimam spot s Biljom Sečivanović i da pevam s Vanjom Mijatović. Ne želim ništa da govorim, saznaćete kada bude bilo vreme - kaže Filip.

Izvor: Kurir


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o 'Prvom glasu Srbije'  |  Poslato: 07 Jun 2013, 20:35
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Sara Jovanović snimila prvi duet! (Foto)

Slika

Zvezda "Prvog glasa Srbije" i članica "Moje tri" Sara Jovanović snimila je duet sa mladim pevačem Markom Mandićem.

Muziku i aranžman pesme "Ujutru" potpisuje Nemanja Filipović iz beogradskog benda MVP.

"Pre mog odlaska na Evroviziju snimili smo demo, a pretprošle nedelje i zvaničnu verziju. U pitanju je vesela numera brzog ritma koja ima zanimljivu priču", otkriva Sara Jovanović.

Marko Mandić, koji Saru poznaje već pet godina, zadovoljan je što je ona prihvatila ponudu za duet čiji je tekst sam napisao.

"Mi u pesmi predstavljamo dvoje mladih ljudi koji se žale na ljubavne probleme", objašnjava Marko.
 
Slika

Sara je otkrila i kakvi su planovi njenih koleginica Nevene i Mirne.

"I od njih dve možete očekivati pesme. Sada nam je čudno što više ne živimo zajedno, ali se redovno čujemo i u kontaktu smo putem društvenih mreža", kaže Sara.


Svet+

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o 'Prvom glasu Srbije'  |  Poslato: 13 Jun 2013, 12:38
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Sara Jovanović: Sve bih ponovila

Sa pevačicom o planovima za leto, ljubavi i ”Evrosongu”. Posao mi oduzima mnogo vremena i zasad sam zaljubljena samo u muziku

Slika

PEVAČICA Sara Jovanović je posle nastupa sa Mirnom Radulović i Nevenom Božović na “Evrosongu” u Švedskoj odlučila da se posveti solo karijeri, ali i obavezama na fakultetu koje je poslednjih meseci zapostavila zbog učešća na najvećem evropskom muzičkom takmičenju. Finalistkinja “Prvog glasa Srbije”, koja studira italijanski i španski jezik, ističe da je posle junskog ispitnog roka očekuju mnogobrojni nastupi. Sara kaže da joj je boravak u Malmeu ostao u divnom sećanju, bez obzira što naše predstavnice nisu uspele da se plasiraju u finale, a na pitanje da li bi ponovo učestvovala na “Evrosongu”, pevačica za “Novosti” kaže:


- Naravno, ukoliko bi mi se ponovo ukazala prilika. Velika je čast predstavljati svoju zemlju na ovakvom takmičenju. To je neverovatno iskustvo i nisam videla bolju organizaciju nego na “Evrosongu” u Švedskoj. Iako se nismo plasirale u finale, nema razloga da budemo razočarane. Naprotiv, trebalo bi da budemo srećne, jer nam se u poslednje vreme desilo mnogo toga lepog na profesionalnom planu.


NEMAM DEČKA

* DA li i na emotivnom planu sve savršeno funkcioniše kao u muzici?
- Nemam dečka, još nisam našla pravu ljubav. Posao mi oduzima mnogo vremena i zasad sam zaljubljena samo u muziku.

* Nameravate li da nastavite saradnju sa Nevenom i Mirnom?

- To je bio projekat koji je namenski osmišljen za “Beosong”, a mi smo imale sreću da pobedimo i da odemo u Švedsku. Ne planiramo da radimo zajedno. Svaka od nas je od početka želela da gradi solo karijeru. Što se mene tiče, već sam krenula tamo gde sam stala pre “Evrosonga”. Nedavno sam snimila spot za duetsku pesmu “Jutro” sa Markom Mandićem. Biće još singlova i nadam se da ću nastaviti saradnju sa Aleksandrom Milutinović.

* Gde planirate da provedete odmor?

- Volela bih da negde otputujem, ali ne znam da li ću imati vremena. Planiram da se posvetim obavezama na fakultetu i nadoknadim sve što sam propustila poslednjih meseci. U julu i avgustu bi trebalo da nastupim u Crnoj Gori, ali to je još u pregovorima.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o 'Prvom glasu Srbije'  |  Poslato: 25 Jun 2013, 19:10
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
“Ono kad”: Saška Janković objavila novi singl!

Slika

Jedna od učesnica Prvog glasa Srbije, Saška Janković, za koju su mnogi rekli da ima najbolji vokal od svih takmičara, objavila je novu numeru “Ono kad”.
Pesma zvuči veoma moderno, u elektro-pop tonu i pravi je letnji hit! Nastala je u saradnji sa Vladimirom Graićem i Ganetom Meddom za produkciju Prva Records.
Dopada li vam se?



Svet

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o 'Prvom glasu Srbije'  |  Poslato: 27 Jun 2013, 15:44
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
POGLEDAJ ME: Nevena snima pesmu Aleksandre Kovač!

Ne volim da mnogo otkrivam, ali ću vam reći da nije u pitanju balada, rekla je mlada pevačica

Slika

Nevena Božović najavila da uskoro pušta u etar novi singl "Pogledaj me" koji smima u saradnji sa Aleksandrom Kovač.

Nevena je presrećna što joj je autor singla jedna tako proslavljena muzičarka.

"Veoma sam srećna i počastvovana što svoju novu pesmu radim sa jednim tako velikim umetnikom i muzičarem kakva je Aleksandra Kovač. Pesma se zove "Pogledaj me", sinoć smo završili snimanje i veoma sam uzbuđena", rekla je Nevena Božović.

"Ne volim da mnogo otkrivam, ali ću vam reći da nije u pitanju balada. Zvanična objava pesme uslediće vrlo uskoro, najkasnije za dve nedelje, pa ćete imati priliku da je čujete", rekla je Nevena.

Slika


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o 'Prvom glasu Srbije'  |  Poslato: 03 Jul 2013, 03:54
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Poslušajte novu pesmu Ivana Petrovića iz Prvog glasa Srbije

Pesma je spoj elektro i klasičnog zvuka i sigurni smo da će postati pravi letnji hit

Slika

Finalista muzičkog šou programa "Prvi glas Srbije" Ivan Petrović snimio je svoj prvi singl "Dobar za kraj".

Tekst za ovu pesmu napisao je on, a muziku Draško Popović, Ivan Petrović i Dragutin Jovičić. Pesma je spoj elektro i klasičnog zvuka i sigurni smo da će postati pravi letnji hit.

Ivan je u muzičkom šou programu "Prvi glas Srbije" bio favorit mnogih žene, a važi i za najlepšeg učesnika.Poslušajte novu pesmu!



Kurir

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker