Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 20 Maj 2024, 16:17


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Šta u novinama piše o 'Prvom glasu Srbije'  |  Poslato: 20 Maj 2012, 00:22
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Vlado Georgiev: Neću biti član žirija u Prvom glasu Srbije

On je ovu vest podelio sa svojim prijateljima na društvenoj mreži Twitter

Slika

Pop pevač Vlado Georgiev neće biti više član žirija muzičkog takmičenja Prvi glas Srbije. On je ovu vest podelio sa svojim prijateljima na društvenoj mreži Twitter.

- Definitvno, nećemo se gledati u Prvom glasu Srbije i ove godine. Bavim se muzikom - napisao je Vlado na Twitter profilu.

Nakon ovog komentara usledio je još jedan:

- Draga gospodo, ne hejtujte, samo se nismo dogovorili. Ja gotivim tu televiziju – poručio je Vlado fanovima.


Vecernje novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: U novinama piše...  |  Poslato: 20 Maj 2012, 03:19
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Prvi glas Srbije ostao bez žirija?

Georgiev na “Twitter” nalogu napisao da napušta “Prvi glas”, Lena Kovačević u drugom stanju, a i Saša Milošević Mare izgleda nije želeo da bude deo “čelične trojke”

Slika
Vlado, Lena i Mare

IAKO je “Prvi glas Srbije” osvojio ogroman broj gledalaca, i izdvojio se kao jedna od najgledanijih emisija, po svemu sudeći nije dobio glas žirija. Prema nezvaničnim informacijama pored audicija za takmičare, počele su i audicije za nove članove žirija ovog veoma popularnog muzičkog takmičenja, čija druga sezona počinje na jesen.

Vlado Georgiev je na svom “Tviter” nalogu napisao da napušta “Prvi glas”, Lena Kovačević se oprostila od ovog muzikog takmičenja jer je u drugom stanju, a i Saša Milošević Mare izgleda nije želeo da bude deo “čelične trojke”. Da li su razočarani uslovima, pravilima samog takmičenja muzičkih talenata, o kojima je Georgiev govorio tokom prve sezone “Prvog glasa Srbije” ne znamo. Niko od njih o ovom šouu ne želi da priča, i svi ponavljaju isto: “Još se ništa ne zna, u pregovorima smo.”


Ipak, malo je nelogično da se sa svima njima pregovara, a da u isto vreme organizuju audicije za tri nova člana žirija. Čak ni voditeljski par Marija Kilibarda i Andrija Milošević ne zna da li će biti deo popularnog šoua.

Ono što je potvrđeno s Prve TV jeste da će gledaoci videti već dobro poznata lica, ali da ih očekuju i neka nova.

- Znamo da gledaoci s nestrpljenjem iščekuju novu sezonu čije su pripreme uveliko u toku - kažu čelnici Prve. - Prijave su već počele. Interesovanje za ovaj šou je izuzetno veliko što govori da je “Prvi glas” jedan od najomiljenijih muzičkih šou programa na ovom prostoru. U narednom periodu sledi prikupljanje, a potom i selekcija prijava, posle čega će krenuti i čuveni eliminacioni krugovi tokom kojih će kandidati imati određeno vreme da pokažu žiriju ne samo svoje vokalne sposobnosti, već i ostale bitne faktore za uspeh jedne zvezde.



DAVOR SPREMA ALBUM PRVENAC



POBEDNIK prve sezone “Prvog glasa Srbije” je Davor Jovanović, koji je kao nagradu dobio mogućnost da snimi svoj album prvenac. On se pohvalio da vredno radi kako bi CD što pre ugledao svetlost dana.


Vecernje novosti

_________________
Slika


Vrh
Nora
Post  Tema posta: Re: U novinama piše...  |  Poslato: 07 Jun 2012, 13:03
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 05 Jun 2012, 18:35
Postovi: 539

OffLine
Vlado Georgiev ostaje u Prvom glasu Srbije



Slika


Iako je pre mesec dana na svom Tviter profilu objavio da napušta muzički projekat "Prvi glas Srbije", pevača Vladu Georgieva i ove sezone gledaćemo u ulozi žirija ovog takmičenja.

"Pregovori su zaključeni, tako da je sasvim izvesno da, kad je reč o muškom delu žirija, imaćemo isti dvojac, a uskoro će biti poznat i kompletan sastav. Svi jedva čekamo novu sezonu, jer je prethodna bila izuzetna i iznedrila je mnogo dobrih pevača" - rekao je izvor blizak produkciji za Kurir.

Iz press službe televizija Prva takođe su potvrdili ove informacije: "Tačno je, Vlado i Mare biće članovi žirija „Prvog glasa Srbije“ i ove godine.Nova sezona očekuje nas od jeseni na Prvoj televiziji".


Kurir

_________________
"SUDBINA MESA KARTE - MI IGRAMO."

SOPENHAUER


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: U novinama piše...  |  Poslato: 08 Jun 2012, 11:21
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
PGS: Aleksandra Radović, Georgiev i Mare članovi žirija

Nakon višemesečnih nagađanja i raznih spekulacija oko toga ko će ocenjivati kandidate u popularnom muzičkom šou programu "Prvi glas Srbije", žiri je konačno u punom sastavu

Slika

Nakon višemesečnih nagađanja i raznih spekulacija oko toga ko će ocenjivati kandidate u popularnom muzičkom šou programu "Prvi glas Srbije", žiri je konačno u punom sastavu. Vlado Georgiev i Saša Milošević Mare sa nestrpljenjem iščekuju susret sa učesnicima koji će od jeseni boriti za titulu prvog glasa, a njima će se ove godine pridružiti renomirana pevačica pop muzike Aleksandra Radović!



S obzirom na veliki broj prijava, produkcija je imala veoma težak zadatak pred sobom, selekcija i obrada oko pet hiljada aplikacija, a u toku su najširi krugovi kastinga u celoj zemlji. Nakog toga, tročlani žiri će krenuti sa ispitivanjem i ocenjivanjem pevačkih sposobnosti mladih kandidata koji će pokušati da prođu u uži krug i tako dobiju šansu da rade sa iskusnim profesionalcima od kojih će svakako dobiti pregršt korisnih saveta za razvoj karijere.




Aleksandra Radović, dama sa jednim od najlepših vokala na domaćoj sceni već ima bogato iskustvo u radu sa mladim talentovanim pevačima u svojoj školi pevanja, a o debiju kao član žirija Prvog glasa Srbije kaže:



"Prvi glas Srbije je odlična prilika za sve one koji traže i čekaju svojih "5 minuta". Takođe je trenutno i jedini šou na ovim prostorima koji zaista daje šansu svima. Profitiraju svi koji su vanserijski talenti, ne samo pobednik, i to je ono što mi se posebno dopada". A da li će biti stroga Aleksandra kroz osmeh objašnjava: "Nemam nameru da glumim baba rogu, ja sam i u svojoj školi stroga, ali sam pravična. Svi koji su vredni i rade mogu da očekuju od mene samo najbolje".



O svojoj koleginici Leni Kovačević, Aleksandra ima samo reči hvale: "Lena I ja smo se upoznale pre par godina na jednom snimanju u Novom Sadu i tada je ostavila utisak na mene kao izuzetno topla i komunikativna osoba. Ona je izuzetno draga i fina devojka i specifičan vokal.



Vlado i Mare takođe sa nestrpljenjem iščekuju susret sa kanidatima:



"Radujem se novom početku drugog Prvog glasa i radu sa kandidatima. Kada kandidat uđe u studio, nikada ne znate da li će pevati dobro ili će se samo odlično zabaviti i to je taj trenutak neizvesnosti, koji je meni posebno interesantan i koji mi se dopada. Ovo je fenomenalan projekat, iza nas je jedna sjajna sezona i ozbiljan tim ljudi, tako da željno iščekujem početaknove i pozivam sve koji to još uvek nisu učinili, a smatraju da treba, da se prijave" izjavio je Barba.



"Nestrpljiv sam da počnemo sa radom jer kako smo čuli od produkcije, možemo da očekujemo još bolju sezonu. Jedva čekam da se sretnem sa tim mladim ljudima" rekao je Mare.



Mnogo je izazova pred žirijem. Očekuju ih zanimljivi, daroviti i ambiciozni mladi ljudi koji će dati sve od sebe i iskoristiti svojih pet minut kako bi zablistali na sceni i ostvarili svoje snove. Ko će se naći u crnoj rupi, a ko će proći strog ali pravičan sud Aleksandre, Vlada i Mareta saznaćemo od jeseni na Prvoj!

BIOGRAFIJA ALEKSANDRE RADOVIĆ:

Aleksandra je uporedo završila 3 odseka u srednjoj muzičkoj školi u Šapcu I Muzičku Akademiju u Novom Sadu. Tokom devedestih bila je jedan od najtraženijih pratećih vokala u Srbiji i Crnoj Gori, a njena solo karijera počinje 2000. kada nastupa samostalno na festivalu "Sunčane skale". Tri godine kasnije objavljuje prvi album i za svoj prvenac dobija odlične kritike, a brojne nagrade kreću da se nižu: debi album godine, pop otkriće

godine, glas godine; Pop pevačica SCG; Najbolja ženska interpretacija I Pevačica godine po izboru kolega pevača. Svojim poslednjim albumom "Zar ptica" postala je dobitnica prestižne nagrade "Davorin Popovic" za najbolji pop album u regionu. Aleksandra je velikim delom autor kompozicija I tekstova na svojim albumima, a takođe komponuje i za druge. Vlasnica je mnogih hitova poput "Čuvam te", "Nisi moj", "Bivsi Dragi", "Zagrli me", "Kažeš svejedno", "U inat proslosti","Kao u moru".


Novosti


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: U novinama piše...  |  Poslato: 13 Jun 2012, 05:26
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Aleksandra Radović: Neću biti Babaroga

Pevačica o "Prvom glasu Srbije", novom albumu i planovima: Nisam se složila sa odlukom mojih đaka da se takmiče u "Zvezdama Granda", jer smatram da im tamo nije mesto

Slika

DAMA, po mišljenju mnogih, sa najlepšim glasom na domaćoj sceni, Aleksandra Radović vratila se muzici pesmom "Čuvaj moje srce" koja je za kratko vreme postala hit. Popularna pop pevačica planira da ovo leto provede radno. Uveliko prikuplja pesme za novi album, a od jeseni ćemo je gledati u žiriju "Prvog glasa Srbije" u kojem će zameniti Lenu Kovačević.

- Dugo se bavim pedagoškim radom, tako da je to jedan od razloga zašto sam prihvatila učešće u "Prvom glasu Srbije"- rekla je za "Novosti" Aleksandra Radović.


- Smatram da mladi jedino u toj emisiji imaju šansu da pokažu ono što vole da pevaju. Nemam ništa protiv "Zvezda Granda", ali tamo nemaju dovoljno prostora da pevaju pop, rok i stranu muziku. Svesna sam da ne mogu svi da postanu zvezde, ali trudiću se da im pomognem koliko god mogu da budu što bolji pevači. Svi me pitaju hoću li biti stroga. Neću glumiti Babarogu, ali zahtevaću rad i disciplinu.

* Iz vaše škole pevanja potekla je Milica Pavlović, finalistkinja "Zvezda Granda". Kako na to gledate?

- Mladi talenti koji vole narodnu muziku, ali i oni koji je ne vole, idu u "Grand" jer nemaju drugu opciju. Zato se i tamo pojavilo mnogo pop pevača. Nisam se složila sa odlukom mojih đaka da se takmiče u "Zvezdama Granda", jer smatram da im tamo nije mesto. Milica dobro peva, mnogo bolje stranu nego folk muziku, ali ona je odabrala taj put i nisam želela da se mešam. Ali, od tog trenutka je ostala sama, jer ne želim da imam ništa sa tim takmičenjem.

* Čega ste morali da se odreknete da biste bili drugačiji?

- Još se odričem. U našoj zemlji je teško biti drugačiji, ostati na putu koji ste zacrtali, jer ste stalno pod pritiscima tuđih mišljenja i zahteva. Kada bih počela iz početka, birala bih isti put jer mogu da stanem iza onoga što sam radila. Kakva god da je moja muzika, verujem u nju. Tražili su od mene da budem licemer, da pričam ono što ne mislim, da podilazim publici... Uvek sam govorila ono što mislim, svesna da će me neki voleti, a drugi ne. Miran san, ipak, nema cenu.

* Kada se očekuje izlazak vašeg novog albuma?

- Nije me bilo tri godine na sceni, publika i ja smo se uželeli novih pesama. Uveliko spremam novi album, a uspeh singla dodatni mi je stimulans da što pre završim album. Početkom septembra izbaciću još jednu novu pesmu, a poslednje nedelje predstaviću publici ostale pesme. Odmoriću se malo od balada. Imam ih previše, a trenutno nisam ni u raspoloženju da ih pevam. Album će biti pozitivniji u odnosu na prethodne, po uzoru na ono što se trenutno sluša na MTV. Snimiću dve kvalitetne balade za ljubitelje takvih pesama, sa kojima me je Aleksandra Milutinović dotukla. Ona ima dara za balade, a budući da se znamo dosta dugo, tačno zna da mi pogodi žicu.

* Hoće li ove godine biti beogradskog kocerta?

- Planiram da održim koncert. Svi me pitaju za "Arenu", ali sebe još ne mogu da zamislim u tom prostoru. Draže mi je da imam dva, tri koncerta u Sava centru, jer ta dvorana intimnija i više priliči mojoj muzici.

* Ko je čuvar vašeg srca?

- Srce ostaje deci. To je jedina trajna ljubav, sve ostalo je prolazno. Najbolje je kada srce čuvate sami, jer jedino tako biva manje povređeno i duže vam traje.


Novosti


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: U novinama piše...  |  Poslato: 04 Jul 2012, 23:59
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Prvi glas Srbije: Audicije pred žirijem

Kastinzi su prethodnih meseci održavani u Nišu, Novom Sadu i Beogradu, prijavljenih bilo 5.000, a u uži izbor ušlo 500. Počele audicije pred žirijem

Slika
Ovogodišnji žiri

NOVA sezona muzičkog šoua “Prvi glas Srbije”, koja će se na Prvoj TV emitovati od jeseni, uveliko se priprema. Kandidati su prvo popunili prijave i ovih vrelih letnjih dana izlaze pred žirijsku trojku (Vlado Georgiev, Aleksandra Radović i Saša Milošević Mare) na prvu proveru glasovnih mogućnosti.

- Kastinzi su prethodnih meseci održavani u Nišu, Novom Sadu i Beogradu, a broj prijavljenih kandidata željnih dokazivanja i uspeha potvrdio je uspeh prve sezone muzičkog takmičenja, budući da se prijavilo 5.000 učesnika - rekli su nam sa Prve TV. - Šou okuplja najveće srpske talente od 15 do 30 godina starosti. Svi su imali iste želje: da pokažu svoje vokalne mogućnosti profesionalcima i širokoj publici i da postanu slavni. Konkurencija je u svim gradovima bila velika. U ovom, po mnogo čemu jedinstvenom takmičenju, zastupljeni su svi muzički žanrovi pa su i kandidati na kastinzima mogli da pevaju ono što im najviše “leži”, bilo da je to pop, rok, narodna ili etno muzika, kako bi se najbolje predstavili.


Ali, svetla pozornice ipak nisu toliko velika, pa je u prvi krug izbora ušlo njih 500. Audicije pred žirijem su počele pre pet dana i u narednom periodu će takmičari pokazati šta znaju, nadajući se da će krajem godine krenuti stopama prošlogodišnjeg pobednika Davora Jovanovića.

Sudeći prema komentarima članova žirija, nakon samo nekoliko dana, biće oštra konkurencija za pobednika “Prvog glasa Srbije”, ali i dosta smeha i zabave tokom emitovanja audicija.

- Danas je praznik za uši. Došlo je mnogo talentovanih ljudi, koji zaslužuju pažnju i uspeh - napisao je Georgiev na svom “Tviter” nalogu.

I nova članica žirija Aleksandra Radović odlično se uklopila i važan zadatak uspešno savlađuje, uz veliku podršku svojih već iskusnih kolega, mada se, očigledno, nije nadala “rudarskom” poslu.

- Prođe četvrti dan kastinga za “Prvi glas Srbije”. - napisala je u ponedeljak na “Tviteru”. - Od jutra do mraka - mrtvi smo umorni. Danas mnogo bolji kandidati, konačno.

Pravila za drugu sezonu ovog muzičkog šoua su ista kao i 2011: kandidati će svojim glasom i harizmom pokušati da Aleksandri, Vladu i Maretu dokažu kako imaju ono nešto što ih izdvaja od ostalih, a oni koji to ne uspeju biće eliminisani propadanjem kroz rupu.

Osim dobro poznatih lica žirija, u novoj sezoni naći će se i šarmanti prošlogodišnji voditelji Marija Kilibarda i Andrija Milošević.


Novosti


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: U novinama piše...  |  Poslato: 05 Jul 2012, 04:05
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
VLADO GEORGIEV: OVAKO IZGLEDA ATMOSFERA NA SETU "PRVOG GLASA SRBIJE" (FOTO)

Snimanje popularnog takmičenja se zahuktava a muzičar je rešio da fanovima pokaže i kako izgleda kasting.

Slika


Žiri "Prvog glasa Srbije" ove godine biće u nešto izmenjenom sastavu ali Vlado Georgiev ostaje tamo gde je i ranije bio. Njegovim oštrim komentarima niko neće izbeći, a popularni muzičar uživa u snimanju ovog takmičenja. To je i poručio svim fanovima:

- Prvi dan kastinga "Prvi glas Srbije" je prošao. Nastavljamo sutra, prokomentariso je on.

A onda je svima pokazao i delić atmosfere sa snimanja koji sada i vi možete videti.

Slika

Slika


Smedia


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: U novinama piše...  |  Poslato: 15 Jul 2012, 00:19
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Poslušajte nove pesme finalista Prvog glasa Srbije

Na sedmom festivalu zabavne muzike u Vrnjačkoj banji finalisti šoua Prvi glas Srbije, Nevena Đorđević, Filip Mitrović i Igor Terzija, ostvarili su zavidan uspeh.

Slika
Nevena Đorđević, Igor Terzija, Filip Mitrović, foto: TV Prva

Nevena i Filip predstavili su se duetskom pesmom Nesrećo i postali vicešampioni festivala, dok je Igor osvojio nagradu za najboljeg debitanta s kompozicijom Ljubav je to.

Troje mladih muzičkih nada veoma su zadovoljni kako je prošlo prvo javno predstavljanje od završetka velikog muzičkog šoua, koji ćemo od jeseni ponovo gledati na Prvoj televiziji.

Poslušajte nove pesme finalista PGS-a:





Story


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: U novinama piše...  |  Poslato: 21 Jul 2012, 20:13
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Raskinuli Nevena i Igor iz “Prvog Glasa Srbije”?!

Slika


Finalisti “Prvog Glasa Srbije” okupili su se u jednom kafiću da bi ispričali šta ima novo kod njih za emisiju “Exkluziv”. Iako su svi očekivali da će duetsku pesmu snimiti upravo zaljubljeni par iz emisije Igor Terzija i Nevena Đorđević, između srećnog para “uleteo” je Filip Mitrović, takođe jedan od finalista ovog šou programa, a šuška se da je lepa Nevena sada sa njim u vezi.
Na pitanje otkud taj duet, Nevena nas je iznenadila odgovorom: “Igor i ja smo se posvađali, tačnije njemu su zasmetali naslovi da mu je Filip preoteo devojku. I sada javno mogu da kažem, da sam slobodna devojka i da nisam ni sa jednim ni sa drugim”, rekla je Nevana, a Filip je ničim izazvan dodao: “A ja sam aseksualan”, na šta su se svi u glas smejali.
Da li je sve samo šala ili je prvi par prvog glasa zaista raskinuo, pokazaće nam vreme.


Svet


Vrh
Nora
Post  Tema posta: Re: U novinama piše...  |  Poslato: 26 Jul 2012, 09:49
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 05 Jun 2012, 18:35
Postovi: 539

OffLine
I Prvi glas dao glas za humanost!


Na humanitarnoj večeri na „Maksimusu“ koktele mućkali Nevena Đorđević, Filip Mitrović, Marko Miljković i Silvija Đogani

Slika

Maksimalno humano.
Finalisti takmičenja „Prvi glas Srbije“ Nevena Đorđević i Filip Mitrović, zajedno s Markom Miljkovićem i Silvijom Đogani, pokazali su da su humani. Njih četvoro mućkali su koktele u okviru humanitarne večeri na splavu „Maksimus“, koje se održava svake nedelje na ovom klubu na vodi. Veliki broj posetilaca uživa u egzotičnim pićima koja za njih pripremaju poznati, a nakon toga se svi zajedno zabavljaju do ranih jutarnjih sati... A sav sakupljeni novac donira se deci u Zvečanskoj.


Slika

Slika


Kurir

_________________
"SUDBINA MESA KARTE - MI IGRAMO."

SOPENHAUER


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker