Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 20:32


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o 'Prvom glasu Srbije'  |  Poslato: 03 Jul 2013, 15:22
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
„TV Prva“ bez „Prvog glasa“

Posle dve sezone emitovanja, TV „Prva“ skida sa svoje programske šeme takmičarski šou „Prvi glas“, saznaje „Blic“. Umesto tog šoua, stiže sličan format u kom će se nadmetati zvezde i nepoznati takmičari.

Slika
„Moje tri“, Nevena, Sara i Mirna, posle „Prvog glasa“ otišle na Evroviziju
Kao što je „Blic“ ranije pisao, u pripremi je emisija u kojoj će mesto imati doskorašnje članice žirija „Prvog glasa“, Aleksandra Radović i Lena Kovačević.





Kako će tačno izgledati novi šou, još nije poznato, ali će u njemu pred publiku, a najverovatnije i pred žiri, morati i poznate ličnosti. Ono što je sigurno jeste da će „Prva“ dalje bez „Prvog glasa“, koji je ove godine proslavio trio „Moje tri“.


Slika
Lena Kovačević je bila u žiriju „Prvog glasa“ u prvoj sezoni i ne isključuje mogućnost povratka na „Prvu televiziju“

- Pouzdano znam da je moja draga koleginica Aleksandra takođe imala odličnu saradnju sa svima i da ćemo i ona i ja u budućnosti sarađivati s ovom televizijskom kućom. Kada i u okviru kojih projekata još je rano govoriti - rekla nam je ranije Lena, odgovarajući na pitanja da li će se vratiti na male ekrane.


Slika
Aleksandra Radović je žiriranjem umnogome obeležila drugu sezonu „Prvog glasa“

Inače, ovo je druga velika promena u ovoj kući. „Sulejman Veličanstveni“, najgledanija serija u Srbiji, od jeseni bi trebalo da se emituje na novoj televiziji koju će voditi dojučerašnji direktor „Prve“ Dejan Jocić.



Zanimljivo je da je i „Prvi glas“ proizvod produkcije „Konstantin“, koja je dovođena u vezu sa Jocićem.


blic

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o 'Prvom glasu Srbije'  |  Poslato: 16 Jul 2013, 14:35
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Nevena Božović objavila prvi singl

Jedna od predstavnica Srbije na minulom Eurosongu Nevena Božović promovisala je ljubavnu pesmu "Pogledaj me".

Slika

Talentovana pevačica i finalistkinja Prvog glasa Srbije, Nevena Božović (18) objavila je u ponedeljak uveče svoju prvu pesmu "Pogledaj me" za koju je muziku i tekst napisala kantautorka Aleksandra Kovač.
Nevena nam je otkrila da je saradnja sa Aleksandrom njen davnašnji san i da joj se najveća želja ispunila kada je Kovačeva napisala pesmu baš za nju.

"Pesma je ljubavna i govori o nekim svakodnevnim životnim situacijama u kojima smo se svi nekada našli, tako da verujem da će svi moći da se pronađu u njoj", izjavila je mlada pevačica za MONDO i i našalila se da je koristila vibrato.



Talentovanoj pevačici su podršku pružile njene kolege iz Prvog glasa Srbije - Sara Jovanović, Saška Janković, Sanja Dimitrijević i Ivan Petrović, a među gostima su bili i članovi porodice Đoković - Srđan i Dijana sa mlađim sinom Đorđem, koji su dugogodišnji prijatelji porodice Božović.

Nevenu smo pitali da li trenutno ima neku posebnu osobu u svom životu, s obzirom na to da je u spotu sama, ali nam je ona odgovorila da je u poslednje vreme bila posvećena samo radu na prvom singlu.

Zato nakon promocije planira da se dobro odmori, a onda i da se posveti nastupima i druženju sa fanovima.


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 2 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker