Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 23 Maj 2024, 07:03


Autoru Poruka
Nora
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 05 Jul 2012, 11:21
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 05 Jun 2012, 18:35
Postovi: 539

OffLine
Al’ Martina grudi ima!

Bivšoj učesnici „Survajvera“ na plaži u Igalu pobegle bradavice iz bikinija

Slika


Ispad u plićaku!
Bivša učesnica „VIP Survajvera“ Martina Vrbos pokazala je kupačima na plaži u Igalu kako izgleda kad ti grudi kipe iz kupaćeg kostima. I izgleda, nije da ne izgleda. Ovoga puta oko nje nije bilo muških (pa ni ženskih) takmičara koji su joj, zaneseni u žaru borbe, povukli bikini pa da joj grudi ispadnu. A, ne! Sad je Martina pobedila samu sebe. I to sve pod njenim čuvenim borbenim geslom: „A ća je - je, ispale mi bradaje!“ Mi se ne bunimo...


Slika

Kurir

_________________
"SUDBINA MESA KARTE - MI IGRAMO."

SOPENHAUER


Vrh
Nora
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 05 Jul 2012, 21:40
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 05 Jun 2012, 18:35
Postovi: 539

OffLine
STANIJA KAO TRBUŠNA PLESAČICA

Sledeće nedelje počinje snimanje spota za prvi singl atraktivne starlete, pod nazivom „Umri bez mene“

Slika

Sve je spremno za snimanje spota za prvi singl Stanije Dobrojević “Umri bez mene”, koji je snimila u duetu sa Marjanom Kamenovićem. Snimanje kreće u utorak, tačnije 10. jula, i to na tri lokacije: na izletištu Avala, i u popularnim klubovima Bolivud i Angel.

Pored mnogih scena koje će Stanija i Marjan glumiti, “Plejboj” zečica je za ovu priliku iznajmila feredžu i kostim za trubušni ples, koji će odigrati u spotu.

Tačno je, igraću trbušni ples u spotu i zaista ne mogu više ništa da otkrijem- rekla je Stanija.


Telegraf

_________________
"SUDBINA MESA KARTE - MI IGRAMO."

SOPENHAUER


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 07 Jul 2012, 03:17
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Stanija provocira Adema: Starleta u spotu igra trbušni ples kao Šeherezada!

Slika


Sve je spremno za snimanje spota za prvi singl Stanije Dobrojević “Umri bez mene” koji je snimila u duetu sa Marjanom Kamenovićem. Snimanje kreće u utorak, tačnije 10. jula, u ranim jutarnjim časovima a snimaće se na tri lokacije, na izletištu Avala, zatim u popularnom klubu “Bolivud” i na kraju u klubu “Angel”.
Pored mnogih scena koje će Stanija i Marjan glumiti, popularna starleta je iznajmila feredžu i kostim za trbušni ples kako bi odigrala jedan deo u pesmi poput Šeherezade iz “1001 noći”.
Da li je ovaj ples posvećen Ademu Ljajiću sa kojim je u navodnoj tajnoj vezi ili ona samo želi da digne medijsku prašinu oko sebe ne znamo, ali da će spot biti zapažen u to verujemo. Mnogobrojna ekipa koja će učestvovati iza kamera spremna je da učini sve da ovaj spot bude perfektno odrađen.
“Tačno je igraću trbušni ples u spotu i zaista ne mogu više ništa da otkrijem”, rekla je Stanija za portal Scandal.rs.


Svet

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 07 Jul 2012, 03:21
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Stanija kao Šeherezada!

Slika

Stanija Dobrojević spremna je za snimanje spota za pesmu „Umri bez mene“, koju je uradila u duetu sa Marjanom Kamenovićem. Popularna starleta je iznajmila feredžu i kostim za trbušni ples kako bi odigrala jedan deo poput Šeherezade iz „1001 noći“.

Da li je ovaj ples posvećen Ademu Ljajiću, s kojim je povezuju, ili samo želi da privuče pažnju, ne znamo, ali će spot svakako biti zapažen.
- Tačno je, igraću trbušni ples u spotu i zaista ne mogu više ništa da otkrijem - rekla je Stanija. Snimanje počinje u utorak, a snimaće se na tri lokacije, na izletištu Avala, na jednom beogradskom splavu i na kraju u klubu „Angel“.


Alo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 09 Jul 2012, 06:10
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Ekipa iz "Survajvera" na provodu u Makedoniji

Stanija Dobrojević se ovih dana ludo zabavlja po Makedoniji. Ona je na put krenula sa kolegama iz rijalitija "Survajver"

Slika

Ekipa iz "Survajvera" uželela se druženja pa se posle borbi na Kostarici zaputila u nove avanture. Učesnici poslednjeg serijala poznatog rijatija, Ognjen Kajganić, Radovan Stošić, pobednik Vlada Vuksanović, predvođeni lepom Stanijom, digli su se na put.

Ekipica željna dobrog provoda i novih avantura zapalila je za Makedoniju, a sudeći po fotografijama koje je Stanija Dobrojević postavila na svom Tviter profilu, u Skoplju nije ništa slabiji provod nego na Kostariki.

Možda im se uskoro pridruži i ostatak tima iz "Survajvera" da dodatno začini dobru atmosferu.

Slika


Puls

_________________
Slika


Vrh
Nora
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 09 Jul 2012, 10:05
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 05 Jun 2012, 18:35
Postovi: 539

OffLine
Stanija, zašto poveća grudi?!

Izgleda da je starleta oduvek imala sklonosti ka egzibicionizmu jer je i onda volela da se slika ispred ogledala

Slika

Najlepše je prirodno.
Starleta i učesnica „VIP Survajvera“ Stanija Dobrojević danas se ponosi velikim (silikonskim) grudima i gotovo savršenom linijom. Ipak, na fotografijama koje očigledno potiču iz perioda pre nego što je postala poznata vidimo da za stavljanjem silikona nije bilo potrebe. S veoma lepim grudima i nekoliko kilograma više Stanija je bila veoma seksepilna i, pre svega, izgledala je prirodno.

Izgleda da je starleta oduvek imala sklonosti ka egzibicionizmu jer je i onda volela da se slika ispred ogledala.


Slika

Kurir

_________________
"SUDBINA MESA KARTE - MI IGRAMO."

SOPENHAUER


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 09 Jul 2012, 18:34
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
VLADA VUKSANOVIĆ: ZALJUBLJEN SAM U NATAŠU!

Pobednik "Survajvera" konačno priznao da je u vezi sa novosadskom pevačicom: Zaljubljen i da uživam. Istina je da smo u vezi!

Slika


Već duže vreme su Vlada Vuksanović, pobednik “Survajvera” i Nataša Bekvalac nerazdvojni, a spekulacije o tome da li su “oni samo drugovi” su završene tako što je Vuksanović konačno potvrdio da je u vezi sa pevačicom.

- Svestan činjenice koliko su me neistine o mom privatnom životu povredile, najviše mi prija da se o njemu ne zna previše. Samo ću reći da sam zaljubljen i da uživam. Istina je da smo u vezi – izjavio je Vlada, koji je sa Natašom u ljubavi nešto duže od dva meseca.

Glasine su počele kada je Vlada nakon završetka “Survajvera” počeo intenzivno da se viđa sa Natašom, a nakon boravka na Ibici, gde su snimali vrući spot za numeru “Pozitivna”, novi singl Bekvalčeve, bilo je jasno da su njih dvoje “više od drugova”. Kasnije su zajedno boravili u Hrvatskoj, nekoliko puta su uslikani zagrljeni i njihova veza je bila sve samo ne tajna.


Telegraf


Vrh
Nora
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 10 Jul 2012, 11:12
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 05 Jun 2012, 18:35
Postovi: 539

OffLine
Maja Lena zavodi po plaži!


Slika

Ćerka glumice Mie Begović i nekadašnja učesnica "Survivora", nikada nije isticala svoje obline u prvi plan. Međutim, ovoga puta je rešila da obraduje svoje prijatelje na društvenoj mreži i pokaže svoje obline.

Kao što su već novine pisale ovih dana, Maja Lena se ovi dana prefarbala iz riđokose u crnokosu damu.


Slika

Svet Plus

_________________
"SUDBINA MESA KARTE - MI IGRAMO."

SOPENHAUER


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 11 Jul 2012, 14:16
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Staniji spala haljina usred emisije!

U emisiji "Bračni sudija" koja će se emitovati večeras, gledaoci će imati priliku da premijerno vide verenički prsten, ali i poprsje popularne starlete

Slika

Emisija “Bračni sudija” (22.15, TV Pink) i ove srede osim supružničkih dilema i razmirica donosi i pregršt zabave. Za to će se potruditi kako učesnici neobičnog kviza tako i žiri i voditeljka Sanja Marinković. Sudije su ovoga puta pevačica Romana Panić, pevač Bata Zdravković i starleta Stanija Dobrojević (na fotografiji). Oni će doneti presudu u sporovima tri bračna para.

Ali, to nije sve. Pored ovog odgovornog zadatka, srpska starleta Stanija iskoristila je priliku da u emisiji demantuje priče koje kruže čaršijom da je u vezi sa fudbalerom Ademom Ljajićem, kao i da premijerno pokaže verenički prsten. A za muški deo publike, slučajno ili namerno, Staniji je skliznula haljina i otkrila pozamašno poprsje.


Puls


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 12 Jul 2012, 20:46
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
STANIJA DIGLA NOGU A EVO ŠTA JE SADA POKAZALA (FOTO)

Ona je često obučena u minijturne krpice koje ne mogu da pokriju intimne delove na njenom telu. ALi pogledajte šta se ovoga puta dogodilo.

Slika

Dok je prevrtala po ormaru Stanija se presvlačila i razbacala silnu odeću na sve strane. A onda je nabasala na veoma neobične cipele koje na sebi imaju čak šiljke!

- Moje omiljene, napisala je ona pored fotke na kojoj sedi u kratkom šorčiću s podignutom nogom hvaleći se ovim cipelama.

Starleta često nailazi na uvrede, poput onih koje je na njen račun napravio Danilo Ikodinović, a ovo je možda najbolji način da se od napasnika odbrani. Šiljci na Stanijinoj obući uopšte ne deluju bezazleno a kad ih bude prošetala videćemo da li će iko smeti da joj priđe.

Slika


Smedia


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker