Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Mar 2024, 15:47


Autoru Poruka
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 09 Sep 2012, 00:59
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Vladi Vuksanoviću isplaćena nagrada: Deo novca sam potrošio na master studije i nov auto!

Slika

Pobednik ovogodišnjeg “Survivora”, maneken Vladimir Vuksanović dobio je ove nedelje svoju nagradu od 50.000 evra. A prve pare je potrošio za kupovinu automobila, koji je naručio iz inostranstva.
Čim je na računu ugledao iznos, dečko panonske pop zvezde Nataše Bekvalac uputio su u Grčku, gde ga na fakultetu čekaju ispiti i obimno učenje, a za “Blic” je istakao da su mu studije trenutno prioritet.
“U Grčkoj sam. Imam ispite. Ne znam gde sam, učim po ceo dan. U ponedeljak su mi isplatili pobedu u ‘Survivoru’”, rekao je Vlada.
On za “Blic” otkriva kako će potrošiti ostatak novca.
“Već ove nedelje sam potrošio manji deo novca, koji sam uplatio za završetak master studija, dok ću ostatak najverovatnije iskoristiti kao ulog za pokretanje sopstvenog biznisa. Svakako da mi je taj novac dragocen i da ga neću potrošiti neplanski”, zaključio je maneken.
“Nije isključeno ni da ću u Beogradu kupiti neki manji stan, ali trenutno nemam vremena da planiram jer marljivo učim kako bih što pre završio studije”, kaže Vlada Vuksanović.


Svet


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 17 Sep 2012, 04:37
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Kristina o muškarcima: Važna mi je hemija

Rođena sam u porodici gde smo odrasle uz autoritativnog oca, pa zato moj izabranik mora da bude ostvaren, bez kompleksa i neophodno je da se lepo smeje – objašnjava Kristina

Slika

Poslednjih meseci stilistkinja Kristina Bekvalac (27) najčešće se susreće sa pitanjima s kim se viđa, koga voli, da li je zaljubljena... Ređali su se muškarci s kojima se spekulisalo da je u vezi. Međutim, ona je mudro ćutala, ništa nije potvrđivala niti se upuštala u demantije. Jednostavno, živi onako kako oseća da treba i ne osvrće se na to da li će se to nekom dopasti ili neće.

- U životu sam se uvek vodila samo svojim srcem i osećajima. Važna mi je hemija, vaspitanje, obrazovanje, kao i maniri kod muškarca. Kao veliki esteta bitan mi je način na koji on nosi garderobu jer i to nešto govori o njemu. Rođena sam u porodici gde smo odrasle uz autoritativnog oca, pa zato moj izabranik mora da bude ostvaren, bez kompleksa i neophodno je da se lepo smeje – objašnjava Kristina koja je nedavno u intervjuu za magazin Story obelodanila da je ponovo ispunjena. Razlog za to jeste činjenica da je srećna i zadovoljna u novoj vezi, a ubrzo nakon toga u medijima su se pojavile fotografije na kojima je u društvu jednog mladića poreklom iz Crne Gore za koga su tvrdili da je njen partner.

- Gotovo svaki moj prijatelj imao je istu sudbinu – u medijima je bio okarakterisan kao dečko Kristine Bekvalac. U mom društvu to je već postalo predmet sprdnje – kaže stilistkinja. Međutim, istina je drugačija pa Kristina odnedavno uspešno neguje vezu sa tridesetdvogodišnjim Beograđaninom Ivanom koji se bavi privatnim biznisom, piše Story.


Kurir


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 11 Dec 2012, 14:33
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Stanija gola u kadi sa nepoznatim muškarcem (Foto)

Slika

Taman kada smo pomislili da se Stanija malo smirila, starleta je ponovo zaintrigirala javnost i to izuzetno porovokativnim fotografijama!

Naime, iako je hladno vreme, Stanija Dobrojević se potpuno gola brčkala u kadi sa, za sada, anonimnim muškarcem koji ju je polivao šampanjcem.

Nema sumnje da je atraktivna starleta uživala u svakom pogledu i svakom trenutku, ne izostavivši ni svoju provokativnost, ali ni dozu umerenosti.

Fotografije govore sasvim dovoljno. Pogledajte.

Slika

Slika

Slika

Slika


Svet+

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 15 Dec 2012, 12:56
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Stanija Dobrojević: U krevetu sa italijanskom TV zvezdom

Slika

Najpoznatija srpska starleta Stanija Dobrojević sutra će prisustvovati času seksualnog vaspitanja pred kamerama čuvenog kanala Fox life

Zanosna Rumljanka će intrigantni performans sprovesti ni manje, ni više već u krevetu. Ona će zajedno sa podjednako provokativnom italijanskom voditeljkom šoua Sex education, Ninom Palmieri, u postelji propitivati Prljavog inspektora Blažu i jednog od najzgodnijih baletskih igrača Milana Gromilića. Ko će tu koga da nauči i šta, otkriće se sutra u postelji improvizovanoj u prizemlju TC Ušće sa početkom od 19 časova.

-Istina je da se sutra u Ušću družimo krevet, ja i jedna slavna devojka – zagonetna je starleta u izjavi za Story.rs.


Story

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 18 Jan 2013, 06:57
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Godinu dana od Survajvera: Takmičari se prisećaju!

Prošlo je godinu dana od početka snimanja veoma popularnog rijalitija "Vip Survajvor"

Mnogi od učesnika su vrlo aktuelni i godinu dana nakon snimanja, a neki od njih su se prisetili kako je bilo na Kostariki... 18 poznatih ličnosti iz Srbije, Hrvatske, Crne Gore i Makedonije su se borile za nagradu od 50.000 evra, a sa novcem je kući otišao maneken Vladimir Vuksanović.


Slika


- Pre tačno godinu dana krenuli smo sa snimanjem "Survivor Kostarika". Najekstremniji rijaliti koji mi je dizao adrenalin! Neprocenjivo životno iskustvo- napisala je Stanija Dobrojević na svom "Tviteru".


Slika

Vlada Vuksanović, pobednik ovog rijalitija, još po nećemu će pamtiti početak "Survajvora":

- Prošlogodišnja proslava rođendana: u autobusu, sa ljudima koje u tom trenutku ne poznajem, traje rođendan skoro 48h zbog promena vremenske zone, polazim na avanturu koja svima nama menja živote, odlazim u džunglu i provodim 50 dana koje nikada u svom životu ne mogu i neću zaboraviti...


Slika

- Vidi da ti objasnim, mi smo kuvali pirinač tako što....-

Andrej Maričić se sa Milanom Gromilićem priseća pirinča koji ih je održavao u životu 50 dana.





Bilo je zanimljivo gledati javne ličnosti kako se bore za opstanak u uslovima bez hrane, vode i drugih pogodnosti koje je sobom doneo 21. vek, a očigledno se i oni rado prisećaju ove nezaboravne avanture.



puls

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker