Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 17:05


Autoru Poruka
Sale Mag
Post  Tema posta: Re: Preporuke nasih forumasa za letovanja i zimovanja  |  Poslato: 08 Jul 2017, 21:50
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2017, 21:37
Postovi: 7

OffLine
Moja preporuka je Tasos o cenama i smestaju mozete se informisati preko sajta http://halotravel.rs/tour/vila-koukoudis/.....


Vrh
LoveLife
Post  Tema posta: Re: Preporuke nasih forumasa za letovanja i zimovanja  |  Poslato: 27 Okt 2017, 16:17

Pridružio se: 27 Okt 2017, 13:49
Postovi: 1

OffLine
Moja preporuka za letovanje je Krf, toliko mi je bilo dobro da sam tri meseca kasnije i dalje pod utiskom. :) A zima mi je ipak najlepša u Bg-u. Drugari su pre nekih pet godina tražili iznajmljivanje kuća na dan, Beograd nas je ipak naveo da ostanemo duže jer je bilo čarobno :) na kraju smo iznajmili neki ogroman stan gde je stalo nas desetoro, i to je prešlo u tradiciju :D sada dolazimo svake godine!


Vrh
makimakichan
Post  Tema posta: Re: Preporuke nasih forumasa za letovanja i zimovanja  |  Poslato: 30 Okt 2017, 11:02
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Okt 2017, 12:36
Postovi: 3
Lokacija: Beograd

OffLine
Sale Mag je napisao:
Moja preporuka je Tasos o cenama i smestaju mozete se informisati preko sajta http://halotravel.rs/tour/vila-koukoudis/.....


Jao, bila sam na Tasosu prošle godine, bilo je čarobno, kao da nisi u Grčkoj, nego na nekom dalekom Karipskom ostrvu... Ta tirkizna voda, te plaže sa mekanim peskom, te borove šume. Hrana vrhunska, išla sam skoro svako veče u neki restoran, probali smo njihovu čuvenu jagnjetinu, da prste poližeš! Takođe sam išla i na krstarenje oko ostrva, onako lep i sunčan dan a mi gledamo plaže i uvale koje kao da nisu sa ovog sveta! Najbolja je ta njihova mermerna plaža, pošto su oni poznati po izvozu mermera, i onda je mermer na plaži bio, godinama bio usitnjavan, i na kraju se plaža napravila tako bela sa sitnim finim mrvicama mermera, koji se presijava na suncu ljudi vi to morate da iskusite. Jedva čekam da se vratim na Tasos! A za ovo što kaže Love life, pa Beograd ume posebno lep zimi da bude, topla preporuka je u Žarkovu u Košutnjaku, kad napada sneg da se ode na sankanje na velikoj nizbrdici kod DIF-a. Sad nisam sigurna, moja drugarica je iznajmila neki apartman u Žarkovu baš kad je dolazila, ja mislim da se zovu pink apartmani beograd ali nemojte me držati za reč. Kaže da su extra stanovi, pa ono, eto preporuke za neke što bi došli. Ali obavezno, ako hoćete da se sankate sa decom, pravac Košutnjak!! [images/smilies/tooo.gif] [images/smilies/tooo.gif] [images/smilies/ljlj.gif]

_________________
This time I might just dissappear~ Whoa whoa oh~


Vrh
maraja*
Post  Tema posta: Re: Preporuke nasih forumasa za letovanja i zimovanja  |  Poslato: 13 Feb 2018, 18:10
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Mar 2017, 22:25
Postovi: 3084

OffLine
Preporuka svima, u novembru Viva travel izbaci ponudu za Grčku. Tako da za 5000 dinara možete provesti 10 dana u Grčkoj, sve komplet sa prevozom od kraja maja . Bila sam prošle godine u Vrasni a ove godine sam izabrala Krf. Prošle godine vreme je bilo super pa sam se kupala, ako Krf bude hladan bar ću ga lepo obići.

_________________
Slika


Vrh
dibrk
Post  Tema posta: Re: Preporuke nasih forumasa za letovanja i zimovanja  |  Poslato: 18 Feb 2018, 13:40

Pridružio se: 11 Dec 2014, 15:44
Postovi: 79

OffLine
Priča se da će ova godina biti veoma skupo u Grčkoj. Zato treba loviti first minut ponude i rezervisati još sada. Krf je odličan, moda je najbolji tamo u septembru, ja najviše preferiram Lefkadu


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 67 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker