Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 16 Apr 2024, 11:43


Autoru Poruka
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Komentari citalaca  |  Poslato: 16 Sep 2013, 22:27
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Znam [d_coffee.gif]

_________________
Slika


Vrh
Minnie
Post  Tema posta: Re: Komentari citalaca  |  Poslato: 17 Sep 2013, 00:12
Korisnikov avatar
FORUMAŠ I PO

Pridružio se: 14 Maj 2012, 03:37
Postovi: 7901

OffLine
..tja..pitam se ..dal' da se upišem il' da se ne upišem...
..Senkili...ja držim da smo ja i ti vrlo prijateljski naklonjene jedna drugoj, jer se prihvatamo onakvima kakve jesmo..i sa manama i sa vrlinama..
..i baš zbog te naklonosti koju imam prema tebi oglašavam se ovde..
..prvo...forumske novine i paparaco lov niđe veze...lepo vam Komšinica pojasnila ..
..forumske novine su autorski rad i njihov sadržaj ne sme biti podležan nikakvoj kontroli...sve što komšinica objavi u forumskim novinama može da bude istina, a može da bude i neistina.....može nekome da se dopadne a može nekome i da se ne dopadne..smešno mi je da administacija treba da kontoliše sadžaj forumskih novina..jel' neko kontroliše Pittove tekstove u blogu..njegovo je pravo da iznosi svoje sudove o forumašima, svideli se oni istim ili ne....jel' neko kontrolisao moj tress, gde su svi postovi montirani...dešavanja u julijinoj kafanskoj priči su plod njene mašte i forumašima je davala uloge kako joj se ćefne..jel' megina ludara trebala podleći kontroli i cenzuri...hbt...da ne nabrajam dalje..
poenta je...ne dirajte ličnu svojinu...jer forumske novine su Komšinicine..njen autorski rad..koji je njeno zadovoljstvo..a bogami i naše...
..vidl'a sam u kafani kad je počela priča o novinama i kontroli novina i mislila da se Senka zeza..iz želje da ih vidi pre svih nas i nije mi palo na pamet da je iole ozbiljna u nameri..al' čitam vas danas i vidim da ni z od zezanja nema..i baš mi bzv jer ako nastavite kako ste počeli izgubićemo svi..
..lično da je meni Senka tražila to što i Komšinici..ja bi joj sekundarno poslala sve što imam urađeno..ne zato što sam podložna autoritetima, već što bi Senka tako shvatila svoju grešku i sama bi sebi bila smešna..al' hbg...ja ne volim ni bitke ni ratove i sve rešavam najbezbolnije po bilo koga...
..drugo...paparaco lov..to je druga priča...i ne treba mešati babe i žabe..
..treće..i pomalo nevezano za ovu temu a više uopšteno...jel' vama nekad palo na pamet da Senka evrima..markama...ili kojom već valutom, plaća redovna izdrkavanje na njen lik i delo..a najlakše bi joj bilo iscepati tih par novčanica, baciti kroz prozor i ne hebavati se više sa nama i dokazivati nam da joj je stalo...i do svih nas i do ovog foruma...pa šta i ako nekad omane...svima nam se desi...

_________________
Slika


Vrh
mmm
Post  Tema posta: Re: Komentari citalaca  |  Poslato: 17 Sep 2013, 00:26
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Sep 2012, 23:56
Postovi: 4935

OffLine
Minka..udaj se za mene [give_rose.gif] [give_rose.gif]


Vrh
Minnie
Post  Tema posta: Re: Komentari citalaca  |  Poslato: 17 Sep 2013, 00:42
Korisnikov avatar
FORUMAŠ I PO

Pridružio se: 14 Maj 2012, 03:37
Postovi: 7901

OffLine
..koliko plaćaš...ja sam prodana duša samo da znaš... [namigusa.gif]

_________________
Slika


Vrh
Boss
Post  Tema posta: Re: Komentari citalaca  |  Poslato: 17 Sep 2013, 00:43
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:37
Postovi: 11135

OffLine
Hoću novine... i nisam jedini... [zlocko.gif]

_________________
Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj.


Vrh
mmm
Post  Tema posta: Re: Komentari citalaca  |  Poslato: 17 Sep 2013, 00:44
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Sep 2012, 23:56
Postovi: 4935

OffLine
i da si hiljau puta prodana ja cu platiti sve otkupe..
takvo zlato cenu nema..
ti samo pristani sve drugo je moja briga..


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Primedbe i predlozi  |  Poslato: 17 Sep 2013, 01:06
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
vuja kojic je napisao:
banovao bih:tebe,iskru,molenu,juliju,caneta,trileta,TW....smarači ste

Majmune tvoja tri posta na pocetku tvog forumasenja procitala i shvatila da si smece od coveka, od tad te ne citam. Prema tome stoko ako ti nije interesantno sta pisem nemoj ni listati moje postove. Eto posto ti nisam konju interesantna nemoj citati ni ovo sto pisem. Ae sad mi se malo napusis k***a jer ocigledno imam veca muda od tebe da kazem sta mislim a ne kao ti picko da na kurvinski nacin podjebavas. Takve kao ti mangupi zovu vaskom smrdljivom ali nisi ti kriv za to jer nisi ni svestan da si bolestan. Uhh sto vam ja nisam Mod, ako bi ste posle prve opomene komentarisali odma bi vi meni na hladjenje ludih glava, kao Megi nekada na par sati :D nego sreca vasa sto Senka ne zeli mene za moda, zna da sam dzelat ufff kako bi vam glave letele a ovom vepru prvo!


Vrh
Boss
Post  Tema posta: Re: Komentari citalaca  |  Poslato: 17 Sep 2013, 01:08
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:37
Postovi: 11135

OffLine
:o

_________________
Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj.


Vrh
Boss
Post  Tema posta: Re: Komentari citalaca  |  Poslato: 17 Sep 2013, 01:08
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:37
Postovi: 11135

OffLine
:lol:

_________________
Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj.


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Komentari citalaca  |  Poslato: 17 Sep 2013, 01:09
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45921

OffLine
*Twilight* je napisao:
vuja kojic je napisao:
banovao bih:tebe,iskru,molenu,juliju,caneta,trileta,TW....smarači ste

Majmune tvoja tri posta na pocetku tvog forumasenja procitala i shvatila da si smece od coveka, od tad te ne citam. Prema tome stoko ako ti nije interesantno sta pisem nemoj ni listati moje postove. Eto posto ti nisam konju interesantna nemoj citati ni ovo sto pisem. Ae sad mi se malo napusis k***a jer ocigledno imam veca muda od tebe da kazem sta mislim a ne kao ti picko da na kurvinski nacin podjebavas. Takve kao ti mangupi zovu vaskom smrdljivom ali nisi ti kriv za to jer nisi ni svestan da si bolestan. Uhh sto vam ja nisam Mod, ako bi ste posle prve opomene komentarisali odma bi vi meni na hladjenje ludih glava, kao Megi nekada na par sati :D nego sreca vasa sto Senka ne zeli mene za moda, zna da sam dzelat ufff kako bi vam glave letele a ovom vepru prvo!



Oooooo...STOP...prestajemo sa uvredama...
Bilo je previše.

_________________
Slika Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker