Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 19 Apr 2024, 14:57


Autoru Poruka
Naopak
Post  Tema posta: Re: Komentari citalaca  |  Poslato: 17 Sep 2013, 12:07
Korisnikov avatar
N
N

Pridružio se: 05 Apr 2013, 20:20
Postovi: 14794

OffLine
ok

_________________
Uz vetar sam uvek is'o
i nikoga nisam sis'o,
od malena radim tako
ja sam rodjen naopako!


˙ɐɾ ı oıq ɥıq ǝu oʇsɐz ɐd 'oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs


Vrh
Boss
Post  Tema posta: Re: Komentari citalaca  |  Poslato: 17 Sep 2013, 12:22
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:37
Postovi: 11135

OffLine
Molena je napisao:
I opet niko nije shvatio svoje greske...i niko ne uci iz svojih gresaka...dzaba si pisala Minnie ;)

Sad je odjednom cenzura sala :D ...e volim kad se zorom ovako nasmijem haha.
Rekoh li ja jednom, da je Senkina najveca greska jer nema svog misljenja i popusta pod pritiskom vecine i treba joj potvrda necija...stalno smjeskanje, namigivanje i prihvatanje svacijih sranja....i bez obzira sto je pocela intenzivno da pise na forumu, nista se nije promjenilo...a moram priznati da sma kao nepopravljiva klasa optimista ocekivala dosta vise...ali hajde :)
Minnie sve si dobro rekla, ali ovo placanje u KM, EUR ili cime god...zajebi me te isprike znas..Prvo niti se radi o velikim parama, niti je to neki posao...Kad ulazis u ovako nesto znas valjda sta te sve ceka i spreman si na svakakve zajebancije (posebno kada ti je Prvi ucitelj)...ako nisi onda i treba ''brod'' da ti potone..Ovaj brod plovi radi 'putnika' (forumasa) a definitivno ne radi onoga ko placa nesto sitno za odrzavanje koje Q ne valja, gdje postovi nestaju, a odgovorni nema odgovor na tako nesto....sto je poanta cijele price oko nestanka postova.
Niti je ona ovdje radi mene, niti sam ja ovdje radi nje...stvar je zabave i forumasa...
Ako ona pocjepa novcanice i ugasi sve...neko drugi ce otvoriti forum, ja, ti, Komsinica evo vec ima svoj, naci ce se neko...i idemo dalje....znaci teorija o kako ti kazes sranju na njen lik i dijelo kod mene barem ne pijem vodu....ko se upusti u ovako nesto mora biti spreman i na svakakva sranja..E ,on bira nacin na koji ce rijesiti ta sranja...ovdje rjesenja nema i odgovor se ne zna...''nisam ja, ne znam nista, [treptrep.gif] [ccc3.gif] ''..to je najcesce u odgovorima....I STOP ..idemo dalje.
Ne kritikujem...iznosim svoje misljenje, mogla bih i jos svasta da iznesem...ali cemu, zasto....odjednom smo se sjetili ciji je forum..maaa dajte ljudi hahahaha.
Ono sto ja radim na forumu, pisem, otvaram teme , radim sranja ili nasmijavam..radim iskljucivo radi sebe i forumasa, nikako radi ''gazde''....i novine su nastale iz istih razloga sigurna sam.
Ovdje sam radi drugih ljudi koji me nasmijavaju i koji znaju i da se posvadjaju i svadju do kraja a na fin nacin iznesu bez uvlacenja trecih lica i bez laganja i petljanja...Senka je meni obican forumas...i ja ne vidim razliku ukoliko se ''izdrkavam'' ( malo ti je prejaka ova rijec) na njen lik i dijelo ili na Kojin ili Molenin, Minnien..sve je to meni isto..samo po zaslugama, i za dobru zabavu ;) ...samo sto ona ima jedno dugme vise.
I ovdje na kraju u cijeloj ovoj prici...cijela prica s novina je skrenula do iznosenja nekih prljavih i nebitnih stvari...otkrivanja necega sto nikome ne treba...i ko je na kraju kriv a ko ce zrtvu da napravi od sebe [namigusa.gif]

[pozz.gif]


Sad je izgleda u pitanju manjina...

E sad, možda i nije to... možda joj ne puni neko drugi glavu glupostima... možda je ovo što Kona piše...

_________________
Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj.


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Komentari citalaca  |  Poslato: 17 Sep 2013, 16:14
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45921

OffLine
Bez pominjanja Zotje...bez priča o paparazzima...bez...bez... [pozz.gif]

_________________
Slika Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker