Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 27 Apr 2024, 18:08


Autoru Poruka
Nina
Post  Tema posta: Re: TV lica  |  Poslato: 06 Avg 2012, 18:08
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Nikolina Pišek: Krhka dama čvrstog stava

Slika

Hrvatska voditeljka Nikolina Pišek jedna je od najseksepilnijih dama sa naših prostora. Ova harizmatična brineta dugo je u svojoj zemlji omiljeno lice sa malih ekrana, a publiku u Srbiji osvojila je dok je vodila rijaliti-šou „Operacija trijumf“. Posle duže pauze, ponovo radi u Beogradu, ovog puta reč je o emisiji „Sami u tami“, koja od jeseni počinje da se emituje na “Prvoj” televiziji. I dok se poslednjih nedelja mnogo pisalo o ljubavnom životu ove televizijske zvezde, ona za „Hello!“ otkriva prirodu svog odnosa sa biznismenom Matijom Ćorkovićem i bivšim fudbalerom Nišom Saveljićem, ali i koliko joj kćerka nedostaje dok boravi u našoj prestonici.

Slika

Kakva će biti emisija koju ćete na jesen voditi na “Prvoj” televiziji?
- Reč je o formatu pod nazivom „Sami u tami“ koji do sada nije viđen na našim prostorima, ali postoji u Velikoj Britaniji, Americi i Australiji, gde je jako dobro prihvaćen. To je eksperiment u kome se utvrđuje koliko čulo vida zapravo utiče na naš izbor partnera i šta se dogodi kad nekoga upoznaš kao osobu, a zanemariš njegov fizički izgled. Učesnici provode vreme u mraku i tek kada se upoznaju, imaju priliku da vide kako ko izgleda. Cilj je da se utvrdi šta se događa ukoliko nam se neko dopadne po svim parametrima, a onda ga vidimo i razočaramo se. Da li je izgled toliko bitan da će istog trenutka prestati da nam se sviđa i s druge strane, da li će nam neko o kome ne steknemo visoko mišljenje kao o osobi zbog fizičkih karakteristika biti zanimljiv kao partner.

Slika

Koji je vaš voditeljski zadatak u toj emisiji i zbog čega vam je taj format interesantan?
- Moj zadatak je da vodim kandidate kroz niz sutuacija u kojima će se naći kako bi se što bolje upoznali. Nekada ću ih navoditi na pravi, a ponekad i na pogrešan trag. Prihvatila sam da radim emisiju jer smatram da iz nje može dosta da se nauči o ljudskoj psihologiji i o tome koliko smo svi zapravo površni. Ja prva priznajem da jesam. Među potencijalne partnere uglavnom svrstavamo ljude na osnovu fizičkog izgleda, a ovde je situacija obrnuta, pa se kandidati prvo upoznaju, pa tek onda imaju priliku da se vide.

Slika

Jeste li se interesovali kako su vaše kolege u inostranstvu radile taj posao?
- Jesam. U Americi i Australiji tu emisiju vode muškarci, dok je u Britaniji radi moja koleginica Sara Hardling, koja je beskrajno šarmantna i lepa, i koju sam gledala sa najvećim uživanjem.
Koliko će vaš posao u Srbiji uticati na angažman na “Novoj televiziji” u Hrvatskoj?
- Nimalo neće uticati i pristala sam na saradnju sa “Prvom” televizijom upravo zbog toga. Već snimamo emisije, ali kandidati mogu da nastave da se prijavljuju.


Hello


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: TV lica  |  Poslato: 05 Sep 2012, 20:14
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Jelena Bačić Alimpić srećna zbog ostanka na Pinku

Slika

Televizija Pink na čelu sa Željkom Mitrovićem nedavno je predstavila novu programsku šemu u kojoj je, pored novih projekata, svoje mesto u već poznatoj emisiji “Dobro veče, Srbijo” zadržala i Jelena Bačić Alimpić, koja je najavljivala odlazak sa malih ekrana.
- Dosta se spekulisalo o mom odlasku, ali sam bila uzdržana u izjavama jer sam čekala razgovor sa Željkom i Milicom Mitrović da bih donela konačnu odluku. Raduje me što sam ostala jer sam ovoj kući posvetila deset godina života i molila sam boga da Pink stane na noge i krene u nove pobede, kao što je to sada. Dvoumila sam se da li da ostanem zbog finansijske situacije na Pinku, kojom nisam bila zadovoljna. Čekala sam i da se promeni programska šema, da Pink unese više zabavne muzike i da budemo urbanija televizija - kaže Jelena.


Hello

_________________
Slika


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Ivan Ivanovic  |  Poslato: 11 Okt 2012, 13:01
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Ivan Ivanović i Marija Karan rakijom zalili dogovor!

Slika

Marija Karan i Ivan Ivanović u jednoj kafani se uz dunjevaču dogovorili o njenom gostovanju u emisiji

Glumica Marija Karan i Ivan Ivanović, voditelj televizije Prva, sastali su se pre nekoliko dana u jednoj staroj beogradskoj kafani i uz rakiju dunjevaču napravili dogovor o njenom gostovanju u njegovoj emisiji, kaže izvor Kurira koji se našao na licu mesta.

Sedeli su oko dva sata i popili po više dunjevača, zbog čega se kafanom u više navrata prolamao njihov gromoglasan smeh. Dogovarali su se o pitanjima i precizirali tok emisije, a Marija će kod Ivana otkriti i neke detalje iz svog života i karijere nepoznate domaćoj javnosti.

Nakon što su se dobro zarakijali, novopečenim prijateljima pridružilo se i poveće društvo, pa je neformalni sastanak prerastao u žurku, koja je potrajala do kasno u noć.


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Ivan Ivanovic  |  Poslato: 07 Dec 2012, 11:38
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Ivanović: Pružiću vam priliku
da se napasete mojih m*da!



Voditelj Ivan Ivanović opet upada u „tviter“ sukobe, ali ovog puta ne sa nekim poznatim, već sa ljudima koji se protive tome što će u sledećoj emisiji ugostiti hrvatskog političara Stipu Mesića.

Realno, niste za bolje: Ivan Ivanovović | Foto: Aleksandar Stanković
Kritike su ga toliko iznervirale da je napadačima uputio nekoliko veoma vulgarnih poruka.

Slika

„Držim do toga da ste svi koji pljujete emisiju koju niste gledali veoma nezreli. Što se tiče m*da, pružiću vam priliku da se napasete istih“, napisao je Ivanović na svom Tviter nalogu i dodao:“Možda nije slučajno to što vam emituju Stoje, Ćane, Ekreme, Vendi i slično. Realno, većina nije za bolje.“

Ljudi su mu uzvraćali jednakim uvredama i naravno nisu doprineli tome da se voditelj smiri.

„Posebno me vesele komentari svih mlađih od 25 godina i onih koji su izbegavali vojni rok i nisu odslužili dug majci Srbiji...“, napisao je Ivanović pre zaključka.

„Ne mogu sve da postignem. Laku i mirnu noć želim svima. Ćeraćemo se sutra“, napisao je pred odlazak na spavanje.

Slika

A večeras ćemo videti da li će i u emisiji biti ovako ratno kao i na Tviteru.

ALO


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Ivan Ivanovic  |  Poslato: 07 Dec 2012, 14:22
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
MESIĆ GOST: Tviter-hajka na Ivana Ivanovića

Voditelj emisije najavio sutrašnjeg gosta, posle čega je došlo do haosa, odnosno psovki, vređanja, pa i pretnji Ivanoviću

Slika

Sve je počelo ovako: "Sutra u 21:15 TV Prva. Gost Stipe Mesić!
Ovo je napisao Ivan Ivanović na svom nalogu, posle čega je nastao haos! Psovke, vređanja, pretnje, ostalo. Jedna grupa brani Ivanovića, drugi su osuli paljbu...

- "Velike pare je dobio. I on i onaj plaćenik Jugoslav Ćosić za Josipovića prikrivenog ustašu", "Ljudi su te poštovali", "Kada ti je Haradinaj u gostima", "Kome li je pali na pamet da te upoređuje sa Minimaksom?!", "Ako to uradiš mozes slobodno da prekineš sa emisijom!", "Ivane vi ste jedan mali čovek, a veliko..." - tvitovali su Ivanovićevi pratioci, neretko dodajući psovke.

Ivanović je odgovorio
:- Držim do toga da ste svi koji pljujete emisiju koju niste gledali veoma nezreli. Što se tiče m.da, pružiću vam priliku da se napasete istih. Posebno me vesele komentari svih mlađih od 25 g. i onih koji su izbegavali vojni rok i nisu odslužili dug majci Srbiji - pisao je Ivan, očigkedno iznerviran.

Mnogi su branili Ivanovića.
- "A da prvo pogledate emisiju pa onda da s.... A ne da prvo s. pa posle jedete", "Ako meni koji sam 95. došao iz HR nije problem što je Mesić gost, ne znam zašto bi to nekoga u SR, tako tangiralo", Ne razumem čemu vika oko gostovanja, kao da smo narod na stupnju razvoja pećinskih ljudi" - pisali su neutralni...

Ivanović je posle dva sata prepirke odlučio da završi:
- Ne mogu sve da postignem. Laku i mirnu noć želim svima. Ćeraćemo se sutra:)))) - rekao je.

Kurir


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Ivan Ivanovic  |  Poslato: 08 Dec 2012, 16:02
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Ivan Ivanović trpi
stravične pretnje!


Gostovanje Stjepana Mesića, bivšeg predsednika Predsedništva SFRJ, u večerašnjoj emisiji „Veče sa Ivanom Ivanovićem“ ne samo da je imalo veliku gledanost, već je izazvalo burno reagovanje „tviteraša“ koji su poznatom voditelju u jednom trenutku upućivali najstrašnije uvrede, pa čak i pretnje.
„Šupku mali! Sretnem li te negde nekad razvaliću ti pi**u, siso ustaška! Vrati Zvezdinu člansku kartu, govnaru!”, uputio je svoje pretnje jedan od “tviteraša”, očigledno izrevoltiran dolaskom hrvatskog političara u studio televizije “Prva”.

Slika

Trpi pretnje: Ivan Ivanovović | Foto: Aleksandar Stanković
“Stići će te ustašo srpska ruka i u Srbiji”, još jedan je u nizu komentara koji su pozivali na linč. Pored mnogobrojnih pretnji na Ivanovićev račun bilo je upućeno i mnogo neumesnih uvreda.
„Trenutno najomraženiji lik u Srbiji. Ti ćeš sa ovim ustašama da ispravljaš istoriju. Kepecu klošarski maloumni“.
„E moj majmune... Jadna majka što te rodila, bolje da je kamen rodila pa da je usirila sir kako treba, a ne tebe smradu jedan“, samo su neki od uvredljivih „tvitova“ upućenih voditelju. Iako su ga mnogi nazivali pogrdnim imenima, I
Ivanović nije odgovarao već je samo retvitovao njihove statuse.

Voditelj je bio žrtva uvreda i pretnji! | Foto: tviter
Međutim, bilo je i onih koji su stali na stranu voditelja.

„Mislim da se prevelika hajka diže oko Ivana Ivanovića, radi čovek svoj posao korektno, ni u jednoj reči nije svoj narod ponizio, dostojanstven je“, bio je jedan od statusa podrške. Nakon što je Ivanović poklonio Mesiću imitaciju traktora poručivši mu da je vrati u garažu, broj onih koji su ga podržali se drastično povećao.

Pretnje Ivanoviću su se ređale na Tviteru... | Foto: tviter
- Što se tiče pretnji, to apsolutno nije način da se izrazi nezadovoljstvo, pogotovo što se to činilo dok emisija još nije emitovana. Zanimljivo je da se tokom emitovanja broj tih komentara drastično smanjio, a povećao broj onih koji pohvaljuju apsolutno objektivan i profesionalan intervju, jer se jedino tada mogao doneti konačan sud. A mnogi su i povukli svoju reč. Nakon emisje su bili samo pozitivni komentari, pohvale i izvinjenja i to dovoljno govori sve. Ovo je primer pravog novinarstva, objektivnog novinarstva, nije bitno da li vam se neko sviđa ili ne. Naše je da pitamo i tražimo odgovore na sve ono što nas zanima – izjavili su za “Alo!” iz PR službe televizije “Prva”.

Gost emisije je izazvao negodovanje pojedinaca: Stjepan Mesić | Foto: AP
Iako nije odgovarao na prozivke, po završetku emisije Ivan je poručio:
“Hvala svima na sjajnoj predstavi i laku noć. Volite nekoga”.
I poznati komentarisali Ivanovića!

Slika

Slika

I poznate ličnosti imale su oprečne stavove oko gostovanja Stjepana Mesića u Ivanovićevoj emisiji.
“Baš je simpatično ovo ćaskanje na prvoj… Mačor i Miš. Kakav danak neiskustvu”, napisao je Ognjan Radivojević na svom profilu, a svoje nezadovoljstvo pokazao je kreator Saša Vidić
“Ne razumem zašto uz gosta nije pozvao i adekvatnu muzičku pratnju, recimo Tompsona”, napisao je Vidić, dok je tanja Vojtehovski podržala Ivanovića.
“Koliko žuči, mržnje, neznanja, histerije, frustracija, negativne energije i što je najgore pretnji je izliveno večeras”


ALO


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Ivan Ivanovic  |  Poslato: 09 Dec 2012, 22:31
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
"Ne iznenađuju me pretnje, živimo u zemlji nasilja!"


Pre i tokom emisije u kojoj je ugostio bivšeg hrvatskog predsednika Stipu Mesića, Ivan Ivanović je preko Tvitera dobio gomilu uvreda, psovki, pa čak i pretnji smrću. Poznati voditelj kaže da, s obzirom na to u kakvoj zemlji živimo, nije čudno što se ovakve stvari dešavaju.

Slika

Čak i pretnje smrću zbog gostovanja Stipe Mesića u njegovoj emisiji

- Nemam ništa posebno da prokomentarišem. Živimo u zemlji prepunoj nasilja i ove pretnje nisu iznenađenje. One govore o našem civilizacijskom nivou. Nadam se da ćemo kao društvo shvatiti da nas mržnja samo kvari i usporava u životu – rekao je Ivanović za Telegraf.

"Pružiću vam priliku da se napasete mojih m*da"
Nakon emisije, broj uvreda se smanjio, a bilo je sve više pozitivnih komentara. Tačku na raspravu voditelj TV Prva pokušao je da stavi sledećim tvitom:

Slika

vesti


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Ivan Ivanovic  |  Poslato: 10 Dec 2012, 17:03
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Ivana Ivanovića ne brinu pretnje


Ni posle tri dana od kada je emitovana emisija “Veče sa Ivanom Ivanovićem” u kojoj je i voditelj ugostio bivšeg predsednika Hrvatske Stjepana Mesića prašina se nije slegla.

Slika

Uvrede na Tviteru i dalje pljušte, ali Ivan ne ostaje dužan.
Ivanović je navodno dobijao i pretnje smrću, ali ga to nije sprečilo da emisiju odradi kako treba i ugosti poznatog političara. Poznati voditelj rekao je samo da, s obzirom na to u kakvoj zemlji živimo, nije čudno što se ovakve stvari dešavaju.


Kako je istakao, pomenute pretnje samo govore o civilizacijskom nivou naše zemlje i njenih stanovnika.

Na neke od komentara na Tviteru voditelj reaguje a one zlurude redovno prenosi.

blic


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Ivan Ivanovic  |  Poslato: 13 Dec 2012, 13:58
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Ivan Ivanović: Svaka čast Amidžiću!



Poznati voditelj objašnjava zašto nije uradio intervju s Dženifer Lopez, i po prvi put govori lepo o svom kolegi sa Pinka. Ili je to samo provokacija?
Voditelj Ivan Ivanović je pričao za "Hello" o svom kolegi i suparniku Ognjenu Amidžiću. Iako smo navikli na prepucavanja, Ivan je ovoga puta imao drugačiju priču.

Slika

- Ognjen je neko ko je u ovoj sezoni napravio sjajan potez, promenio je scenografiju i vratio se svojim počecima, on je odličan u tom nekom treš humoru i treš sceni, ja nikada ne bih uspeo da uradim emisiju sa Ekremom Jevrićem i Vendi. Zaista ne bih mogao, on to može da izgura, prosto razume taj mentalitet, to su vode u kojima dobro pliva. Što se tiče Dženifer Lopez i svega što se s tim dešavalo, čestitam mu jer je to velika stvar za Srbiju. Mislim da bi bilo glupo da mu prođe 20 godina bez ijednog ozbiljnog intervjua, zaslužio je. S druge strane, nije lepo što su rekli da je intervju urađen u Šimanovcima, a urađen je u Areni, i to svi znamo. Nama su nudili Dženifer Lopez ali mi nismo prihvatili jer je cena bila previsoka i nisu mogli da nam garantuju da će doći u studio. U svakom slučaju, svaka čast, Pink je to lepo propratio, samo mi je malo degutantno što kažu da je to bilo u studiju, a nije - rekao je Ivanović.


Puls








Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Ivan Ivanovic  |  Poslato: 15 Dec 2012, 14:02
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
IVANOVIĆ NA TVITERU: Se*em se u život onima koje požar obraduje
Poznati voditelj, koji je bio u restoranu Central park u trenutku kada je izbio požar, žestoko reagovao na zlonamerne prozivke

Slika




Popularni voditelj TV “Prva” Ivan Ivanović, jedan od suvlasnika izgorelog kafića u centru Beograda “Central Park”, na društvenoj mreži Tviter je ljutito reagovao na brojne komentare povodom ovog požara.

Ivanović se najpre našalio na svoj račun rečenicom: “Vatrogasci izviždali Ivana Ivanovića u Central Parku”.

Ivan Ivanović@veceivan
"Vatrogasci izviždali Ivana Ivanovića u Central Parku" :))
14 Dec 12 ReplyRetweetFavorite
Međutim, odmah je usledio znatno oštriji “tvit”, upućen njegovim “pratiocima”, koji su mu upućivali zlurade komentare.

Ivan Ivanović@veceivan
Šalim se na svoj račun u inat svima koji su ovde napisali ako,neka,to ti je kazna i sl. Ološi,niste pitali da li je neko stradao unutra
14 Dec 12 ReplyRetweetFavorite
Ivan Ivanović@veceivan
Zajebavam se,jer niko nije poginuo,a to je najvažnije. Vi što ste srećni,serem vam se u život,kada vas požar obraduje
14 Dec 12 ReplyRetweetFavorite
Nakon što je potvrdio da je bio u lokalu, u trenutku izbijanja požara, Ivanović je još oštrije reagovao na “prozivke”, jer je, osim popularnog kafića, izgoreo i jedan stan.

Ivan Ivanović@veceivan
Stan je ženi izgoreo,a vama je drago! Stoko jedna
14 Dec 12 ReplyRetweetFavorite
Podsetimo, Ivan Ivanović postao je meta brojnih pretnji, nakon što je u svojoj emisiji “Veče sa Ivanom Ivanovićem” ugostio bivšeg predsednika Hrvatske Stjepana Mesića.

(M. S.)

Telegraf


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker