Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Apr 2024, 15:03


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: TV lica  |  Poslato: 07 Jul 2012, 06:23
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
MARIJA NENIĆ VODITELJKA EMISIJE „UVIĐAJ" NA RTS

Mračne teme, hapšenja... to volim da radim

Uvek su me privlačile teme iz crne hronike. Valjda je i učiteljica u meni želela da shvati, analizira i objasni nepojmljive pojave

Slika

Urednica i voditeljka emisije „Uviđaj" na RTS-u Marija Nenić jedina je dama koja se u našem televizijskom novinarstvu bavi crnom hronikom. Atraktivna plavuša, kako sama kaže, uživa u poslu koji radi, a u intervjuu za Press TV otkriva kako se jedna nesuđena učiteljica našla u priči o mračnim temama i ljudima s one strane zakona.
- Ja sam po zanimanju profesor razredne nastave, narodski rečeno učiteljica i time sam, zapravo, želela da se bavim sve dok spletom okolnosti nisam, posle položenih ispita nakon prve godine studija, počela da radim na Studiju B. Ta dva meseca, koliko sam radila, bila su dovoljna da shvatim da je to to. Uvek su me privlačile teme iz crne hronike i za te godine još uvek tabu-teme poput pedofilije, narkomanije i sl. Valjda je i učiteljica u meni želela da shvati, analizira i objasni takve nepojmljive pojave.

Dešava li se da zbog aktuelnosti nekoj događaja morate emisiju ponovo da spremate u pet do 12?
- Naravno, dešava se i da se u poslednjem momentu dogodi nešto što mora da uđe u emisiju i tada počinje kreativni i vremenski haos. Sećam se, kada je uhapšen Luka Bojović u Španiji bio je četvrtak na petak. Petkom izbacujem emisiju. Od ujutru do uveče bila sam u MUP-u - sa kojim imam odličnu saradnju - da bih tek u pola devet uveče stigla u montažu sa gomilom intervjua i materijala. Sve ono što smo do tog dana montirali nije bilo aktuelno. Na sreću, uspeli smo da završimo na vreme i emisija je bila veoma gledana.

Jedno vreme ste se bavili i detaljnom rekonstrukcijom zločina?
- Rekonstrukcije zločina bile su pravi rudarski posao, koji sam radila sa mnogo ljubavi. Kopanje po novinskim člancima starim i po četrdeset godina, arhivskim snimcima, presudama, psihijatrijskim izveštajima veštaka, ulaženje u trag sudijama svakako su podizali adrenalin. Dok sam čitala na stotine stranica u vezi sa slučajem, trebalo je izdvojiti najvažnije i upakovati u dvadesetak minuta, što nekada nije bilo lako. Uvek mi je bilo drago kada bi me poznati advokati nakon intervjua pitali da li sam pravnik...

Ko odlučuje nad kojim događajem će se izvršiti TV uviđaj?
- Mi smo tim tako da svi predlažu teme, ali konačnu odluku donosim ja.
Da li vam je neko pretio?
- Srećom, samo jednom mi je prećeno, i to dok sam radila na TV B92. Desilo se dam otišla u Novi Pazar da radim priču o narkoticima, a upala sam u striptiz bar „Džet-set" u kojem se obavljala trgovina ljudima - devojke su nasilno držane, jedna je kasnije čak i preminula od posledica zlostavljanja, i terane na prostituciju. Nekoliko meseci sam se bavila tom pričom, koja je imala srećan kraj. Devojke su spasene i sklonjene u sigurne kuće, načelnik policije koji je znao sve o tome smenjen je, a žena koja je vodila posao i njen muž osuđeni su na višegodišnje zatvorske kazne. Ispostavilo se na kraju da sam upala u tajnu policijsku akciju, ali srećom, na vreme smo razgovarali i dogovorili saradnju.

U kojim meri rekonstrukcije tragičnih ljudskih sudbina utiču na vašu psihu?
- Sami ste rekli, to su tragične ljudske sudbine i ne mogu da te emotivno ne dodirnu. Ali, iz tragičnih ljudskih sudbina treba da učimo. Daću vam plastičan primer. Prošlog leta dve devojčice, nezavisno jedna od druge, samo pukom srećom nisu nastradale kada su želele da skoče s prozora, odnosno terase i lete kao vile. Njihove majke govorile su za „Uviđaj", kao i stručnjaci koji su objašnjavali negativan uticaj crtanih filmova, odnosno da nisu svi za svaki uzrast. Verujem da su ispovesti tih majki veliki broj roditelja naterale na razmišljanje.

Na koji način obnavljate energiju?
- Dovoljno mi je da pogledam okice svoje ćerke i da se zagrlimo, i ja sam se istopila.

Da li vam je teško da uskladite posao i majčinstvo?
- Sve se može kad se hoće.

Da li ste poželeli da se bavite nekim lepšim temama?
- Ponekad poželim. To je uglavnom pred kraj sezone, ali kada se vratim sa odmora već razmišljam kako da osvežim emisiju. Mračne teme, hapšenje kriminalaca, saradnja sa policijom definitivno su ono što volim da radim.

Doživljavate li Mladena Mijatovića i Mašana Lekića kao konkurenciju?
- Mladen Mijatović i Mašan Lekić su moji prijatelji, koje poznajem dugi niz godina. Ne doživljavam ih kao konkurenciju jer na različite načine radimo emisije. Uvek volim da pogledam njihove emisije, naročito Mladenove, jer je osoba od koje sam, kada sam počinjala, mnogo naučila.


Press

_________________
Slika


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: TV lica  |  Poslato: 13 Jul 2012, 13:21
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Da li ste “prognozirali” da ovako izgleda: Voditeljka Marija Egelja pokazala zgodno telo!

Slika

Kakvo će vreme biti danas i narednih dana na televiziji “Pink” možete čuti od Marije Egelje. Lepu i krupnooku brinetu možemo videti skoro svakog dana na malim ekranima ali ono što malo ljudi zna jeste ono što ova devojka krije ispod odeće. Dok je pažljivo prelazila preko stena u kupaćem kostimu njen ravan stomak i duge zategnute noge došle su do izražaja. Fotka je možda nastala prošlog leta, ali voditeljka vremenske prognoze se od tada nije gotovo uopšte promenila. Kako vam se dopada?


Svet


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: TV lica  |  Poslato: 13 Jul 2012, 13:32
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Ludi provod u Bečićima: Marija davila Vladu u moru!

Slika

Voditeljka televizije Pink Marija Lazić, koja vodi emisiju „Tačno u podne”, uživala je u Bečićima sa kolegom Vladimirom Stanojevićem. Oni su na plaži beogradskog kluba „Mr Stefan Braun” ispijali koktele, a spas od vrućine potražili su u vodi, gde su vreme prekratili igranjem odbojke. Paparaco Pressa uslikao ih je u trenutku kada je voditeljka pokušavala da potopi Vladu u vodu.

Slika

“Svaki put kada izgubi poen Marija mi se svetila prskanjem i potapanjem u vodu. Marija i ja smo prijatelji deset godina i proveli smo super vikend na moru, a sada se vraćamo radnim obavezama”, kaže Vlada.

Slika


Svet


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: TV lica  |  Poslato: 14 Jul 2012, 04:41
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Miki Đuričić: Iz studija na Savu

Voditelj emisija “48 sati svadba” i “Dnevni magazin” vredno radi ovog leta. Zbog vrućina promenio režim ishrane. Popodne u Kupinovu, na obali Save

Slika

NEMA te temperature koja bi Mikija Đuričića mogla da uspori ovog leta! Svakog radnog jutra, popularni voditelj napušta Kupinovo i stiže u Beograd, da budi i zabavlja gledaoce “Dnevnog magazina” (B 92).

Od toga mu, možda, za nijansu teže padaju putovanja od juga do severa Srbije, staze kojima hodi kako bi “venčavao” učesnike serijala “48 sati svadba” (Pink).

Sve u svemu, Miki je vrlo vredan i, onako s čežnjom, gleda u avgust, kada bi trebalo da ode na more. Dotad, popodneva će provoditi na Savi u Kupinovu, a prepodneva u studiju “Imoušna”. Atmosferu s reke nije želeo da nam dočara, ali je zato podelio utiske o “Dnevnom magazinu”, gde je glavni kuvar.


- Kao i svaki profi kulinar, mada ja to nisam, obroke prilagođavam vremenskim prilikama - kaže Đuričić. - Zato su ovih dana na repertoaru salatice. Plin ne uključujem, što i nije loše, pogotovo ako pitate dr Filguda, koji propagira zdravu hranu.

Slika

Iako priznaje da je “teška” (sremska) kuhinja njegov prvi izbor, Miki je počeo da jede i salate koje priprema u emisiji. Važno je samo da ih napravi u većim količinama, pošto kaže da svi u studiju imaju dobar apetit, pa se često dešava da zafali. Sve je to u redu, ali Miki se, ipak, nada zahlađenju:
- Nije loše jesti to voće i povrće, ali čim padne neka kišica, nastaviću s jačim obrocima. To se neće svideti Filgudu. OK, teška srca priznajem da je on u pravu i da je nepržena, nezačinjena hrana nužna za zdravlje, ali ja sam čovek hedonista, pa ne mogu sasvim da promenim režim ishrane - pravda se voditelj.

Kada je reč o njegovoj drugoj “specijalnosti” - venčanjima, Đuričić kaže da je već ušao u rutinu, ali da nije lako voditi emisiju “48 sati svadba”.

- Koliko god to izgledalo lako, verujte da nije. Kažu da su dve najstresnije stvari selidba i svadba, a zamislite koliko sam ja svadbi organizovao. Sa učesnicima prolazim kroz sve njihove “golgote”, pa se trudim da im olakšam koliko god da je moguće - kaže voditelj.

I baš to što je organizovao toliko svadbi, pa tačno zna o kakvim golgotama se radi, i dalje ga odvlači od želje da stane na ludi kamen. Zapravo, možda ga odvlači, jer Miki na ovo pitanje nije odgovorio. Samo je odmahnuo rukom i nasmejao se.


Novosti


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: TV lica  |  Poslato: 15 Jul 2012, 03:06
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Maja Manojlović: Moje vreme tek dolazi

Voditeljka jutarnjeg programa na TV Svet plus Maja Manojlović: Zanimaju me programi koji mogu da pomognu običnim građanima. Voditelj nije zvezda, akcenat je na gostima

Slika

JOŠ u osnovnoj školi, kad je prvi put stala na pozornicu, sa zadatkom da vodi priredbu povodom proslave Dana Svetog Save, znala je šta će biti kad poraste. Mada je upisala studije književnosti, od čije je diplome deli još godinu dana, Maja Manojlović sebe je pronašla ispred kamera, u voditeljskom poslu.

Vatreno krštenje imala je na RTS, u „Žikinoj šarenici“, zatim se oprobala kao voditeljka kviza „Lovac na novac“ na Pinku, a poslednje dve godine vodi jutarnji program, najpre na Hepiju, a od februara na televiziji Svet plus.


Mada priznaje da joj rano ustajanje ponekad teško pada, iz kreveta je uvek izvuče - ljubav prema poslu.

- Dok sam radila na Hepiju, ustajala sam u pola četiri, sada oko pola šest, jer se naš jutarnji emituje od 8 do 10. Voditelji smo Bane Janković i ja i odlično smo se uklopili. On je ležerniji, zabavlja gledaoce, a ja sam tu da (po potrebi) uozbiljim priču.


SJAJNO U BANJI
MAJA se nedavno vratila iz Vrnjačke Banje, gde je vodila Festival zabavne muzike, čiji će snimak ovog vikenda (subota 22.45 i nedelja 23.45) emitovati TV Pink: - Sve je bilo odlično, od savršene organizacije, preko sjajnih nastupa, do razigrane publike. Kao i uvek, imala sam tremu, ali pozitivnu, koja me je inspirisala da dam sve od sebe. Veoma mi je drago što sam radila s Boškom Jakovljevićem, koji je fantastičan kolega.

Najvažnija lekcija koju je Maja naučila u jutarnjem programu je da voditelj nije zvezda, već da akcenat treba da bude na gostima. Iako je stres u živom programu neminovan, stresnije bi joj, kaže, bilo da radi u kancelariji od devet do pet. Osim toga, ventil od novinarskog posla pronalazi u mališanima sa kojima se već tri godine druži u okviru besplatne letnje radionice „I ja hoću lepo da govorim“:

- Družimo se u crkvenoj porti, na otvorenom. Učim ih ko su Vuk, Dositej, Dučić, Sremac, Nušić. Rad sa decom me ispunjava i mogu sebe da zamislim kao profesora književnosti, ali, posle 45. godine. Hoću prvo da se ostvarim u novinarstvu.

Zbog dobre poslovne ponude, Manojlovićeva bi bila spremna da promeni državu, što je jednom već i uradila, kada se zbog kviza „Lovac na novac“ na šest meseci preselila u Budimpeštu, odakle se ovaj projekat emitovao. Osim što je naučila da voditelj zabavnog programa mora da bude šoumen, Maja nije mogla da ne primeti razliku između nas i njih.

- Sve je mnogo uređenije, sistem je drugačiji, ali i način razmišljanja. Mađari su okrenuti poslu, dok mi, čini mi se, samo kukamo, a malo radimo. Ako bismo radili više, a manje se bavili tuđim problemima, bilo bi nam bolje.

Ipak, Manojlovićeva bi zasad najviše volela da ostane na Svetu plus, koji, kaže, ima tendenciju rasta. Ako sve bude teklo po planu, konkurisaće i za nacionalnu frekvenciju. A za deset godina, volela bi da vodi emisiju poput Beogradske hronike:

- Zanimaju me programi koji mogu da pomognu običnim građanima. Da barem prikažu njihove probleme, ako već ne mogu da ih reše. To bih baš volela da radim.


Novosti


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: TV lica  |  Poslato: 19 Jul 2012, 20:19
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
RAZMAKNUTI ZUBI I NEISKUSTVO: POGLEDAJTE POČETKE NAŠE NAJPOZNATIJE VODITELJKE! (VIDEO)

Da li je prepoznajete sa fotografije? Sada joj nema ravne!

Slika

Danas je odmerena, jedna od najboljih voditeljki u Srbiji, stila joj ne manjka, a nekada...
Dragana Katić je pekla zanat na RTS-u. Ovo je džingl za emisiju "Zabavna nedelja" i najava za "Muzički tobogan".
Zbunjena, s evidentnim nedostatkom iskustva... A sada, nema joj ravne!



Smedia


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: TV lica  |  Poslato: 21 Jul 2012, 18:32
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Nadražena Olja, uh, još je bolja!

Voditeljka osvaja sve na plaži svojim stasom dok joj se kroz kupaćI kostim naziru bradavice

Slika

Seksi Olja!
Voditeljka Olja Crnogorac skoknula je na Crnogorsko primorje kako bi pobegla od vrelog betona srpske prestonice. Zgodna brineta svakog dana odlazi na plažu, gde se kupa, sunča i brojnim kupačima pokazuje svoje kao izvajano telo. I bikini ispod kog joj se naziru bradavice. E, zbog toga muškarci ne skidaju pogled s njenog bujnog poprsja!

Ni paparacu Kurira nije promakao taj divni detalj dok ju je „rešetao“ na plaži Pržno nedaleko od Budve. Pa, kad mogu svi da blenu, možemo i mi da slikamo. Voditeljka sigurno nema ništa protiv, a neće imati ni mnogi koji danas budu čitali Kurir. Naprotiv!


Kurir


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: TV lica  |  Poslato: 23 Jul 2012, 18:35
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Maja Živanović: Sama sebi kupujem cveće

Volim da čitam, surfujem internetom i gledam serije, uglavnom o forenzičarima na Foks krajmu – otkriva popularna voditeljka Studija B

Slika

KADA se pre devet meseci vratila na posao sa troipogodišnjeg porodiljskog bolovanja, tokom kojeg je rodila Lenku i Arsena, autorka nekadašnje emisije „Portret umetnika“ Maja Živanović postala je novinar Informativne redakcije Studija B. Mada je do tada bila u svetu umetnosti, Maja se, kako kaže, brzo snašla u ulozi prezenterke vesti.

Dok se s vrha „Beograđanke“ priprema da sugrađanima saopšti najnovije vesti, ova simpatična dama otkrila nam je „u prolazu“ da bi želela da se jednog dana vrati prvom opredeljenju - kulturi.


* Na šta prvo pomislite kada se probudite?

- Pitam se kad je pre svanulo. Zatim tražim kafu, jer bez nje ne mogu da se probudim.

* Sa kojim mislima odlazite na spavanje?

- Često ništa ne mislim, jer se bukvalno onesvestim. Obično mi se dan završava tako što sa porodicom gledam TV program, uz koji se po običaju uspavam.

* Koga ste poslednji put obradovali?

- Volim svakodnevno da obradujem sitnicama porodicu i ljude sa kojima radim. To su sitni znaci pažnje, koji nemaju veliku materijalnu vrednost, ali znaju da ulepšaju dan mojim dragim ljudima.

* Od koga ste poslednji put dobili cvet?

- Ne mogu da se setim. Volim kada me neko obraduje cvećem, ali obično ga sama kupujem. Živim blizu pijace, pa često po povratku kući donesem neki lep buket. Inače, omiljeni cvet mi je bambus, zbog dugovečnosti.

* Uspevate li između posla i obaveza kod kuće da izdvojite pet minuta za sebe? Šta radite u tim trenucima?

- Trudim se da radim stvari koje nemaju veze sa poslom. Volim da čitam, surfujem internetom i gledam serije. Trenutno gledam na DVD seriju „Igra prestola“, koja mi je jedna od omiljenijih. Uglavnom gledam serije o forenzičarima na Foks krajmu.


Novosti


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: TV lica  |  Poslato: 24 Jul 2012, 00:42
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Gordana Juzbašić Vuksanović: Nijedan zalogaj nije prevelik

Voditeljka o prelasku na TV Hepi i navici ranog buđenja: Kad radite jutarnji program, ranije vam se završe poslovne obaveze, pa imate više vremena za porodicu

Slika

PRE četiri godine Košava ju je je“oduvala“ do Avale, da bi se nedavno vratila Srećnoj televiziji. Možda joj je, kaže, prva pomisao i bila: „Sad sam opet kod kuće“, ali, ovo je za Gordanu Juzbašić Vuksanović ipak potpuno nova priča.

Ni nalik Košavi s koje je otišla, ni nalik Avali s koje je došla.

Isto je samo to da je i dalje ranoranilac, pošto je sada na „funkciji“ voditeljke emisije „Dobro jutro, Srbijo“. U ranom buđenju ima već poduži staž, ali je ono, kaže, sa ulogom majke postala i lepa navika:


- Oduvek sam želela da bolje iskoristim dane, jer kad poranite, onda vam je „samo nebo granica“. Kad radite jutarnji program, ranije vam se završe poslovne obaveze, pa imate više vremena za porodicu. A ima li išta važnije od toga?!

Na pitanje da li je jutro pametnije od večeri, kaže:


MANJA TELEVIZIJA - VEĆE ISKUŠENJE

* DA je situacija na Avali drugačija, da li biste ipak ostali tamo?
- Mnogo sam volela tu televiziju, kolege s kojima sam radila, emisiju koju sam pravila. Znate, lako je napraviti „nešto“ na velikim, visokobudžetnim televizijama, jer je armija dobro plaćenih profesionalaca iza vas. Manje TV su iskušenje, izazov i dokaz sposobnosti i talenta da ni od čega napravite nešto što drugima jutro čini opuštenijim, zanimljivijim, nasmejanijim.

- Sigurno da jeste, ali vam je u ranim, ranim jutarnjim satima takva „pamet“ poslednja na pameti.

Još se, priznaje Goca, uklapa u koncepciju Hepijevog jutarnjeg programa, mada bi, kaže kroz osmeh, više volela da se on uklopi u njene želje i planove.

- Svaki prelaz je težak. Nove kolege, sredina, drugačiji uslovi rada, resursi, budžet... Ipak, kada nekoliko puta pređete taj put, onda vam više nijedan zalogaj nije prevelik.

* Da li ste ipak srećniji, i spremni da usrećite druge?

- Sećate se moje devize: „Dan bez osmeha je uzalud potrošen dan“. E pa, godinama se trudim da bar nakratko izmamim osmehe ranoraniocima. Naravno, tu je i obaveza da ih informišem, ali osmeh je ono što je, na kraju, jedino važno. Volela bih da tu misiju nastavim i na Srećnoj televiziji.

* Ima li novina u opisu vašeg posla ili je jutarnji program svuda- prosto jutarnji?

- Što se tiče forme, jutarnji programi manje-više liče jedni na druge, ali je sadržaj na svakoj televiziji drugačiji. I upravo tu dolaze do izražaja vaša kreativnost i način rada, pa tako nalazite svoju publiku.

* Ko vas najčešće gleda na televiziji? Ko vam kaže da ste ga lepo probudili?

- Jutarnji program Hepija radnim danima počinje veoma rano, već u 5 sati. Verujem da publiku tada čine vredni i dobri ljudi sa sela. Zato smo i sadržaj u tom prvom satu prilagodili njima. Zajedno uživamo u pričama o zaboravljenim krajolicima naše lepe zemlje, proveravamo vesti iz poljoprivrede, pokušavamo da rešimo poneku muku. Kako emisija odmiče, pridružuje nam se ostatak radnog naroda, pa i mališani, tako da sadržaj postaje svestraniji i njima zabavniji. Naročito sam ponosna na to što, zahvaljujući dopisnicima i kolegama sa regionalnih TV, donosimo priče iz svih krajeva Srbije.

* A vas i dalje budi „My way“ Frenka Sinatre?

- Kada moram da poranim i dalje me budi dobri stari Frenk. Ostalim danima za to se pobrine mamin mali anđeo.

* Trasnsfer usred leta. Znači li to da za vas neće biti odmora ovih vrelih meseci ili...?

- Zbog deteta ne bismo ni išli na odmor u jeku sezone, a septembar je mesec za uživanje s mališanima, i to na nekom lepom, toplom moru i uz prijatne temperature. Zaista se svi u kući radujemo tome.

* Kud bežite ovih dana da biste se rashladili?

- Kada sunce najjače greje, onda sam negde gde je klimatizovano, na poslu ili kod kuće. A rane prepodnevne i kasne popodnevne sate provodim u prirodi, na obližnjem Košutnjaku, Adi ili u parkićima. Zaista je prava privilegija živeti u gradu koji leži na dve reke, koji ima bezbroj zelenih oaza i sjajne načine da se zabavite. Žao mi je što ljudi često zaboravljaju na to.


Novosti


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: TV lica  |  Poslato: 04 Avg 2012, 11:31
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
SAMO JE IGNORIŠITE: NIKOLINA PIŠEK VOLI MAZOHISTIČKO UDVARANJE!

Voditeljka zavodi samom svojom pojavom... A, kako da njenu pažnju privučete, otkriva upravo ona...

Slika

Voditeljka "Red Carpet-a" Nikolina Pišek je otkrila mnoge stvari koje do sada nisu bile poznate javnosti. Jedna od njih jeste i način na koji je neki muškarac može osvojiti.
- Mene je najlakše zavesti ignorisanjem, a zadržati me može muškarac koji je samouveren, duhovit, ima karijeru, dakle uspešan je u onom čime se bavi, rekla je Nikolina i dodala je da na muškarcima prvo uoči dobar fizički izgled!
Eto, za početak je dovoljno da je ignorišete! Mada, svaka čast onome ko u tome uspe!


Smedia


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker