Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 27 Apr 2024, 17:07


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: TV lica  |  Poslato: 27 Apr 2012, 12:38
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
OGNJEN AMIDŽIĆ VODITELJ EMISIJE „AMIDŽI ŠOU"

Ivan Ivanović je vrlo simpatičan

Slika

Nemam ama baš nikakav odnos prema njegovim prozivkama na moj račun i dugo nisam gledao njegovu emisiju. Pohvalio sam ga još dok je bio u „Keš taksiju".

Ognjena Amidžića, dugogodišnjeg autora „Amidži šoua" koji je sve čega se dohvatio radio do perfekcije, upoznali smo kroz razne umetničke discipline, od novinara, muzičara, pevača, zabavljača, glumca, dok je njemu samom jedini nedosanjani san mesto u rukometnoj reprezentaciji.

U intervjuu za Press TV, Ognjen govori o svojim planovima, rivalitetu sa Ivanom Ivanovićem, kao i prazničnim danima koje je proveo u Njujorku sa svojom budućom suprugom, manekenkom Danijelom Dimitrovskom.
- Boravak u Njujorku oko Vaskrsa bio je poseban, poslužilo nas je divno vreme i prijalo nam je da se odmorimo jer Danijela standardno ima mnogo posla, pa smo te praznične dane iskoristili da se maksimalno posvetimo jedno drugom.

Čije je jaje izvojevalo pobedu u tucanju?
- Nije bilo prazničnog tucanja jer je Danijela u Njujork otputovala pre Vaskrsa, a ja sam otišao kod nje sedam dana kasnije.


Press

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: TV lica  |  Poslato: 04 Maj 2012, 22:17
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Olja Jovićević o politici i političarima, vaspitavanju deteta

Svakog petka svim čitaocima Pressa poklanjamo TV dodatak i sveobuhvatan TV Vodič

Slika

Olivera Jovićević, voditeljka "Upitnika", za Press TV:

"Sve sam kasno uradila u životu"
"Ćerku nisam sačuvala od lošeg na televiziji"
Zbog svojih emisija u kojima je ugostila skoro sve koji su vršili ili vrše vlast u ovoj zemlji ili bi bar želeli da to rade, ali i zbog atraktivnog izgleda, Olivera je i zvezda Jutjuba... Pored "javnog" dela svog posla, ona uči mlade ljudi novinarstvu na jednoj privatnoj školi i odgaja i vaspitava ćerku Dunju...

Atraktivna Milica Bursać sa RTS prešla na Studio B

"Želim svoj tv kanal o zdravlju"
Dugogodišnje zaštitno lice emisije "U zdravom telu zdrav duh", odnedavno na Studiju B vodi TV magazin za dobar život "Novac i glamur"...
Bez sumnje, stasom ćete odgovarati drugom delu naziva vaše emisije. Kako ste uspeli da, uprkos trudnoći, sve vreme ostanete u savršenoj formi?
- I vi biste smršali da po ceo dan jurite za mojim sinom. Šalim se, jednostavno devet meseci sam se u trudnoći gojila, isto toliko bilo je potrebno da se vratim na staru kilažu. Zdrav organizam to sam reguliše...
Kompletan intervju sa Milicom Bursać pročitajte u štampanom izdanju Press TV-a

Nestašni uvrnuti vampir Džoni Dep

Slavni glumac u filmu "Mračne senke", nastalom po motivima njegove omiljene serije iz detinjstva, tumači glavnog lika Barnabasa Kolinsa. Film je režirao, naravno, Tim Barton. U Press TV donosimo priču Depu i njegovom odnosu prema "Mračnim senkama"...

Izbori 2012. na TV

Ko gde gostuje u izbornoj noći, ko vodi izborni program, ko će prvi objaviti rezultate izbora...


Press

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: TV lica  |  Poslato: 04 Maj 2012, 22:19
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
OLIVERA JOVIĆEVIĆ VODITELJKA EMISIJE „UPITNIK"

Sve sam kasno uradila u životu

Slika

Kasno sam se prvi put zaposlila u medijima, kasnije nego što je trebalo odlučila da zasnujem porodicu, zakasnila sam sa pokretanjem privatnog posla...

Olivera Jovićević, voditeljka „Upitnika" (ponedeljak, RTS 1), jednog od gledanijih i dugovečnijih političkih tok-šou programa na našim televizijama, za Press TV govori o iskustvima iz prve ruke sa politikom i političarima.
Zbog svojih emisija u kojima je ugostila skoro sve koji su vršili ili vrše vlast u ovoj zemlji ili bi bar želeli da to rade, ali i zbog atraktivnog izgleda, Olivera je i zvezda Jutjuba. Pored „javnog" dela svog posla, ona uči mlade ljudi novinarstvu na jednoj privatnoj školi i odgaja i vaspitava ćerku Dunju...
Šta smatrate svojim najvećim profesionalnim uspehom? Da li je to intervju sa generalom Veljkom Kadijevićem?
- Mislim da sam uradila nekoliko dobrih emisija, među njima i intervju sa Veljkom Kadijevićem. U vremenima koja su novinarstvo često svodila na nivo propagande, a novinare na spikere političkih partija, mislim da sam očuvala ličnu i profesionalnu vertikalu. A to se u Srbiji ne podrazumeva, nego osvaja, još od '90-ih naovamo.


Press

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: TV lica  |  Poslato: 06 Maj 2012, 19:34
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Antonija Blaće: Život te uvek pronađe

Voditeljka Antonija Blaće o serijalu „Survivor“, adutima za vođenje živog programa, Beogradu: Ne mogu o sebi da sudim, ali recimo da mi se čini da me odlikuje brzina

Slika

DA se nije prijavila za učešće u hrvatskom „Velikom Bratu“, verovatno se u drugoj sezoni popularnog rijalitija ne bi ni pojavila kao voditeljka. Antonija Blaće priznaje da su se mnoge stvari tada sudbinski poklopile, a da, u suprotnom, sigurno ne bi prošla regularnu audiciju.

Mada nije fatalista, hrvatska voditeljka je shvatila da postoje situacije koje se jednostavno ne mogu izbeći. „Život vas uvek pronađe“ - lekcija je koju je naučila iz ličnog iskustva.


Trenutno ima dilemu da li da ponovo učestvuje u „Velikom Bratu“, jer su se, kaže, okolnosti izmenile. Ali da „druženje“ ispred kamera nije bio samo njen prolazni hir, Antonija je potvrdila mnogo puta. Vođenje rijaliti programa je, štaviše, postalo njena specijalnost.

Osim što je i naredne sezone vodila „Velikog Brata“, njeno ime je i na špicama šoua o akrobacijama, potom kulinarske lajfstajl emisije i popularnog „Idola“, a trenutno je gledamo na TV Prva, u tandemu s Milanom Kalinićem.

Oni su zaduženi za doček izbačenih učesnika sad već čuvenog serijala „Survivor“, tako da do divljih plaža Kostarike nisu stigli, ali su se o njima naslušali. Da nije skromna, Antonija bi rekla da se odlično snašla u novoj ulozi. Ipak, mišljenja i pohvale prepušta publici, a o saradnji s kolegom rado priča:

- Milan je dobar čovek i odličan zabavljač. Ponekad mi je žao što kamere nisu uključene u pauzama snimanja, jer bi se tada još bolje uhvatila atmosfera koju on pravi.

* Čini li vam se da se u emisiji vas dvoje ponekad igrate „dobrog i lošeg policajca“?

- Ne, uopšte. A koji sam onda ja policajac?

* Kako vam se dopadaju ovogodišnji učesnici serijala? Imate li favorite?

- U Hrvatskoj je ovo prva sezona, pa nemam s kim da uporedim takmičare. Ono što vidim veoma mi se sviđa, a čini mi se da, kako vreme odmiče, učesnici postaju sve zanimljiviji.

* Da li možete sebe da zamislite na peščanim žalima Kostarike? Šta bi vam bio najveći gušt, a šta biste najteže podneli?

- Kao turista bih sigurno uživala, a kao takmičarka... Pa, ne znam, nisam sigurna da bih izdržala. Mislim da mi, koji to gledamo sa strane, uopšte ne znamo kako je zapravo tamo.

* „Večera za pet“, „Idol“, „Faktor straha“, „Survivor“... gde ste sebe najviše pronašli kao voditeljku, a gde biste sebe najviše mogli da pronađete kao takmičarku?

- „Idol“ je bio vrhunski voditeljski format. Uživo tri sata, nema scenarija, brzina, improvizacija i velika sloboda su u igri, što mi je baš leglo. A, kao učesnici bi mi verovatno najviše odgovarao upravo „Survivor“.

* Koji je vaš najjači adut za vođenje živog programa?

- Očigledno duge noge, bujne grudi i prelepa, duga plava kosa. Šalim se, naravno. Ne mogu o sebi da sudim, ali recimo da mi se čini da me odlikuje brzina.

* Kako se osećate kao vlasnica titule „najženska TV osoba“? Šta vam ona govori?

- Davno je to bilo, ali bilo je divno dobiti tu nagradu gledalaca. Tad sam još bila početnik i mnogo mi je značilo što smo se publika i ja našle na istoj talasnoj dužini.

* Gde se vaš poziv poklapa sa diplomom grafičkog inženjera?

- Nikako se ne poklapa, ali sigurno da ja nisam jedini takav slučaj.

* Pratite li tempo koji vam sada „nameće“ relacija Srbija - Hrvatska?

- Pratim jer mi nema druge. Malo sam umorna, ali nije strašno. Stvarno volim svoj posao, tako da mi ništa ne pada teško niti dramatično.

* Šta vam se sviđa u Beogradu? Kako se osećate u našoj prestonici?

- Ovo mi je već drugi projekat u Srbiji i tu se lepo osećam. Sviđaju mi se restorani, izlasci i sada već imam mnogo dragih prijatelja. U hotelu se osećam kao kod kuće. Svi me maze i paze. A Marijana Mićić, Darko Kostić, Ivana Škorić, Aleksandar Crnogorac i Zoran Čumura su ekipa iz snova i mnogo ih volim.

* Da li je tačno je da se pripremate za venčanje sa hrvatskim vaterpolistom Hrvojem Brlečićem?

- Pripreme nisu ni počele, u fazi smo vizuelizacije.


Vecernje novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: TV lica  |  Poslato: 06 Maj 2012, 19:35
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Olja Crnogorac - konzervativna zavodnica

Voditeljka i bivša učesnica rijalitija "Farma" promenila imidž, izbacivši iz ormara provokativne a skupe krpice, i počela da kupuje konzervativnu garderobu

Slika

ZAVODLjIVA voditeljka Olja Crnogorac, svesna da zavodi sve u čijem se prisustvu nađe, rešila je da se malo primiri. Bivša učesnica rijalitija "Farma" izbacila je iz ormara provokativne a skupe krpice, i počela da kupuje konzervativnu garderobu.

Na snimanju nove emisije "Ljubavni signali", koja će u nedelju biti emitovana na Hepi televiziji, došla je obučena u pantalone i sako, s naočarima za vid kao obaveznim detaljem. Gost na snimanju, Nenad Cvijetić, alijas Neša 100 odsto, nije skidao oči sa lepe voditeljke, sve vreme je hvaleći kako izgleda.


Zatim je usledila Nešina pesma, koja je sve oduševila, a Olja je i zaigrala. Nismo uspeli da saznamo kolika je dioptrija na staklima njenih naočara, a s obzirom na to da ih je povremeno skidala, očito nije velika.


Vecernje novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: TV lica  |  Poslato: 08 Maj 2012, 19:15
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Marijana Mićić: Nikad više neću biti debela i tužna

Marijana Mićić sada je zaljubljena i srećna, ali nije bilo uvek tako

Slika

Naime, pre par godina glumica i voditeljka Marijana Mićić imala je problem sa viškom kilograma i kako kaže bila je jako depresivna zbog toga:

- Tek nakon toga sam počela da razumem žene sa viškom kilograma. To je ozbiljan problem, ja sam bila jako tužna i depresivna, nezadovoljna sa sobom, bilo je strašno - rekla je Marijana u emisiji "Exkluziv" i dodala:
- Volela bih da nijedna žena u svom životu ne naiđe na taj problem, nažalost sve je više devojaka sa tim problemom.

Sada kada je zaljubljena i srećna odgovorila je i da se devojke dele na nekoliko vrsta:

- Postoje dve vrste devojaka one koje kada imaju dečka se opuste, ne depiliraju se, ne sređuju jer nema potrebe i postoje one druge koje upravo suprotno rade i stalno se sređuju za svog momka. Postoji i treća vrsta, a to sam ja. Ja sam samo jednostavno opuštena - rekla je Marijana.


Puls

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: TV lica  |  Poslato: 10 Maj 2012, 15:35
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Jelena Bačić Alimpić: Povlačim se s televizije

Ako roman „Pismo gospođe Vilme“ krene stopama „Ringišpila“, gledaoci me neće više videti na TV, što je moja velika želja

Slika

Osvaja čitaoce.
Autorka bestselera „Ringišpil“, voditeljka Jelena Bačić Alimpić, ponosno predstavlja svoj nov roman „Pismo gospođe Vilme“ i nada se da će on biti uspešniji od prethodnog. Ako se to desi, povući će se s malih ekrana! Knjiga je puštena u prodaju 3. maja, a zvanična promocija biće održana sutra u „Vili Jeleni“.

- „Ringišpil“ je postigao neverovatan uspeh! Prodat je u više od 50.000 primeraka do sada i to me je, naravno, podstaklo da napišem nov roman. On je dobio zaista pozitivne komentare, kako od kritičara tako i od čitalaca, koji su meni važniji jer su nepotkupljivi, jer su oni jedine prave sudije i ova knjiga je za njih.

♦ Kad vas je tako dobro krenulo, hoćete li se povući s televizije?
- Planiram i treći roman, pogotovo ako ovaj prođe dobro kao „Ringišpil“. Bilo bi lepo kada bi ova zemlja bila malo stabilnija i kada bih mogla od toga da živim... Ali ako „Pismo gospođe Vilme“ krene stopama „Ringišpila“, gledaoci me neće više videti na televiziji, što je moja velika želja. Zasitila sam se. Već 25 godina sam pred kamerama, a slikanja mi je preko glave.

♦ Koju poruku šaljete „Pismom gospođe Vilme“?
- Pišem o onome što se izgubilo, što smo pomalo zanemarili. Priča je o jednoj vojvođanskoj građanskoj porodici, koja nije bila sjajna, koja je imala svoje tajne, zabranjene ljubavi, površna prijateljstva... Poruka je da moramo spoznati ko smo zapravo, da su te porodične vrednosti najvažnije i da to treba da sačuvamo.


Nikad se ne predajem

♦ Negujete li vi te porodične vrednosti o kojima pišete u „Pismu“?
- Ja sam jedna od onih žena koje misle da je probleme najlakše ćušnuti tamo negde. S njima se treba suočavati, njih ima u svakoj porodici i u svakom braku. Ali ja sam žena koja se ne predaje, koja je spremna da sve rešava razgovorom i meni je porodica sve. Mnogo ulažem u svoju decu.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: TV lica  |  Poslato: 16 Maj 2012, 20:44
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Voditeljka voli crveno

Ena šminka zube!

Slika

Kod Ene Popov sve mora da bude u tonu! Poznata voditeljka se retko pojavljuje na javnim okupljanjima, ali kada dođe, svemorada bude uklopljeno. Haljina sa jaknicom, cipele sa torbom, a crvena kosa sa - zubima!

Otkako se ofarbala u vatrenu nijansu, Ena očigledno ima problem šta će se najbolje slagati uz njenu kosu, pa je ovoga puta rešila da crveni karmin najbolje ide uz to. Međutim, kada je stavljala ruž na usne, valjda u želji da bude što uočljiviji, voditeljka je ofarbala i zube, a rezultat je zabeležio naš paparaco.
Nismo želeli da Enu takvu umazanu uslikaju i drugi, a da se zlobnici podsmevaju, pa smo joj rekli da bi bilo dobro da što pre vrati belinu svom osmehu. Novosađanka nam se zahvalila i lagano krenula s „poliranjem“ svoje keramike. Na kraju, Ena je izgledala kao nova i opet je pozirala našem fotografu!


Alo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: TV lica  |  Poslato: 17 Maj 2012, 23:45
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
DA LI JE NA POMOLU NOVI RAT

Olja Bećković: Trebalo je da izbacim JK iz emisije

Slika

Voditeljka televizije B92 Olja Bećković, koja je pre dve godine u svojoj emisiji „Utisak nedelje" ugostila folk pevačicu Jelenu Karleušu, kaže da joj je to bila jedina greška u dugogodišnjoj karijeri

- Dovodila sam u emisiju ljude iz različitih sfera života. Mislila sam da se nikada neću pokajati zbog toga što sam nekoga dovela u svoju emisiju, ali bilo je trenutaka kada mi nije bilo lako. U emisiji u kojoj je gostovala Jelena Karleuša želela sam usred emitovanja da je zamolim da napusti studio. Devojka je bila previše drska, bez razloga. Ponašala se kao da se nalazi u sudnici pred porotom. Videlo se da je u svima nama videla neprijatelje, bez ikakvog povoda. Nisam ništa uradila iz poštovanja prema svojoj profesiji i gledaocima - rekla je Olja u intervjuu za sajt Moodiranje.
Jelena naravno nije ostala dužna, pa je Olji odmah uzvratila na prozivku.
- „Utisak nedelje"! Olja, a lekić? - napisala je Karleuša na Tviteru, najverovatnije aludirajući da kultna novinarka nije popila lek za smirenje.


Press

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: TV lica  |  Poslato: 19 Maj 2012, 16:29
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Olja Crnogorac merila grudi u emisiji!

Ona je u emisiji pričala o tome koliko joj je teretana pomogla u povećavanju obima već bujnog poprsja i iskoristila trenutak da ga premeri rukama

Slika

Olja Crnogorac je u svojoj emisiji „Ljubavni signali” koja će biti emitovana u nedelju u 20.45 na TV Hepi pokazivala kolike su joj grudi!

Ona je u emisiji pričala o tome koliko joj je teretana pomogla u povećavanju obima već bujnog poprsja i iskoristila trenutak da ga premeri rukama.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker