Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Apr 2024, 03:13


Autoru Poruka
Estrella
Post  Tema posta: Izgubljena čast - Fatmagül'ün Suçu Ne?  |  Poslato: 19 Jun 2012, 22:35
Korisnikov avatar
Vitezova zvezda

Pridružio se: 17 Jun 2012, 20:13
Postovi: 5399

OffLine
Od ponedeljka 25.juna, radnim ranima u 19.15h na Prvoj srpskoj televiziji počinje emitovanje serije Izgubljena čast - Fatmagül'ün Suçu Ne?

Slika


Beren Sat (Bihter iz serije „Zabranjeno voće“) u potresnoj priči o prelepoj, nevinoj devojci Fatmagul čiji se život preokreće u samo jednom deliću noći. Dok čeka da ljubav njenog života i verenik Mustafa (Fırat Čelik,) završi kuću za njih dvoje, u kojoj će se prvi put predati muškarcu, Fatmagul pada u mračnu provaliju zla. Postaje žrtva četvorice obesnih, razuzdanih bogataša i njen život postaje pravi horor. Suočena sa sopstvenom sramotom i osudom okoline, najveći udarac zadaje joj ogorčeni Mustafa, koji je zbog izgubljene časti ostavlja. Fatmagul je prinuđena da se uda za jednog od napasnika i sa njim napušta rodni grad Češme i odlazi u Istanbul.
Da li se gorka prošlost može izbrisati? Može li se izgubljena čast vratiti? Jedna od najlepših i najpopularnijih turskih glumica Beren Satu ulozi života!

Uloge: Beren Sat, Engin Akiurek, Sumru Javručuk, Fırat Čelik, Bugra Gulšoj, Engin Ozturk, Kan Tašaner

Režija: Hilal Saral, Husein Tunč, Ajhan Ozen

Produkcija: Turska, 2011.
Prva srpska TV

Posebno me raduje sto glumi Engin Akyurek

Glumac koji tumači ulogu Kerima u seriji 'Izgubljena čast', nagrađen je za tu ulogu sa čak šest nagrada. Mladi glumac u Turskoj glasi kao jedna od najvećih nada turske glumačke scene. Engin je rođen 12. oktobra 1981. godine u Ankari. Diplomirao je na Univerzitetu istoriju i jezike. U svoje slobodno vreme ovaj nagrađivani glumac je uključen u humanitarni rad, a nedavno je učestvovao u kampanji za žrtve zemljotresa jugozapadne Turske. Samo dve godine nakon diplome osvaja nagradu za najboljeg turskog glumca 'Turkiye’nin Yildizlari' u seriji 'Yabanci Damat'. Njegova debitantska uloga, Cevata Engina na velikom platnu, donela mu je nagradu 'CASOD' za najveću glumačku nadu Turske. Iako ima mnogobrojne obožavateljke, glumac svoj privatni život, barem za sada, drži podalje od medija.

_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Izgubljena čast - Fatmagül'ün Suçu Ne?  |  Poslato: 20 Jun 2012, 08:45
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Postali smo pravi strucnjaci za serije :mrgreen:
Na osnovu prethodnog posta, da li to znaci da se Asi zavrsava?
Ja prosto ne znam sta cu bez Asi i Sulejmana :mrgreen:

_________________
Slika


Vrh
Estrella
Post  Tema posta: Re: Izgubljena čast - Fatmagül'ün Suçu Ne?  |  Poslato: 20 Jun 2012, 11:40
Korisnikov avatar
Vitezova zvezda

Pridružio se: 17 Jun 2012, 20:13
Postovi: 5399

OffLine
Komso ne znam. Nisam pratila Asi, ali ovu sigurno hocu. Covek glumi za Oskara, gledala sam ga u nekoj seriji koja se nije jos kod nas prikazivala.

P.S. To mi je jedina serija koju sam odgledala od pocetka do kraja ;)

_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Izgubljena čast - Fatmagül'ün Suçu Ne?  |  Poslato: 20 Jun 2012, 11:47
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Estrella, ako ti ne bude tesko, ti nekada baci koju recenicu o epizodama. Ne verujem da cu imati vremena da pratim, a koliko primetih Prva za razliku od Pinka ne kupuje trecerazredne serije.

_________________
Slika


Vrh
Estrella
Post  Tema posta: Re: Izgubljena čast - Fatmagül'ün Suçu Ne?  |  Poslato: 20 Jun 2012, 11:55
Korisnikov avatar
Vitezova zvezda

Pridružio se: 17 Jun 2012, 20:13
Postovi: 5399

OffLine
Hocu komso, samo da se disciplinujem da pratim :D

_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Izgubljena čast - Fatmagül'ün Suçu Ne?  |  Poslato: 20 Jun 2012, 12:12
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
E i meni nedostaje disciplina pracenja :lol:

_________________
Slika


Vrh
Estrella
Post  Tema posta: Re: Izgubljena čast - Fatmagül'ün Suçu Ne?  |  Poslato: 26 Jul 2012, 19:38
Korisnikov avatar
Vitezova zvezda

Pridružio se: 17 Jun 2012, 20:13
Postovi: 5399

OffLine
Ubice me ova serija :D

_________________
Slika


Vrh
Estrella
Post  Tema posta: Re: Izgubljena čast - Fatmagül'ün Suçu Ne?  |  Poslato: 26 Jul 2012, 19:42
Korisnikov avatar
Vitezova zvezda

Pridružio se: 17 Jun 2012, 20:13
Postovi: 5399

OffLine
Engin Akyurek i Beren Saat

Slika


Slika


Slika

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker