Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 15:06


Autoru Poruka
Nitro
Post  Tema posta: Kojim dnevnim novinama najviše verujete ?  |  Poslato: 13 Feb 2017, 14:02
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2017, 13:52
Postovi: 68

OffLine
Koja štampa po vama najrealnije prikazuje političku scenu i ekonomsku situaciju u Srbiji i regionu ?


Vrh
Dennis
Post  Tema posta: Re: Kojim dnevnim novinama najviše verujete ?  |  Poslato: 13 Feb 2017, 14:06
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2012, 07:03
Postovi: 213

OffLine
Ne verujem, ne verujem da bolje nam se pise
da vrati ce se dani koji behu ...........................


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Kojim dnevnim novinama najviše verujete ?  |  Poslato: 13 Feb 2017, 14:12
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Ja više ne znam,života mi...
Prelistam svu štampu na netu...počev od Alo,Blica,Kurira,Informera...Telegrafa...
Ali,Večernje Novosti su novine koje se u mojoj kući čitaju od kad znam za sebe...

_________________
Slika Slika


Vrh
Nitro
Post  Tema posta: Re: Kojim dnevnim novinama najviše verujete ?  |  Poslato: 13 Feb 2017, 14:20
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2017, 13:52
Postovi: 68

OffLine
ako sam mogao da primetim, Blic je nekad bio pravi 'bljuc' kak osu ga u šali nazivali, ali u poslednje vreme počeo je sa tekstovima koji ukazuju na kritiku sadašnje vlasti


Vrh
Dennis
Post  Tema posta: Re: Kojim dnevnim novinama najviše verujete ?  |  Poslato: 13 Feb 2017, 14:27
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2012, 07:03
Postovi: 213

OffLine
Svi lazu pa i ti sto kritikuju vlast ne znaci da pisu istinu. Uglavnom slede se dnevne potrebe za sto vecim brojem citaoca.


Vrh
Nitro
Post  Tema posta: Re: Kojim dnevnim novinama najviše verujete ?  |  Poslato: 13 Feb 2017, 14:32
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2017, 13:52
Postovi: 68

OffLine
to je tačno, novine uvek tragaju za što ključnom i udarnom vešću,
ali ako iole neka štampa napiše nešto što ne ide u prilog sadašnjoj vlasti,
to izgleda nekako kao da su napravili iskorak van 'medijskog mraka'


Vrh
Dennis
Post  Tema posta: Re: Kojim dnevnim novinama najviše verujete ?  |  Poslato: 13 Feb 2017, 14:38
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2012, 07:03
Postovi: 213

OffLine
Da tragaju za kljucnom i udarnom vescu to bi i bilo u redu, nego, oni prave takve vesti, pa tako imamo bombast naslov a tekst bljak.


Vrh
Nitro
Post  Tema posta: Re: Kojim dnevnim novinama najviše verujete ?  |  Poslato: 13 Feb 2017, 14:46
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2017, 13:52
Postovi: 68

OffLine
kada se pišu izjave nekog iz sadašnje vlasti, nekad i ne čitam ceo tekst, dovoljan mi je naslov da znam tačno šta će recimo Vučko da kaže, ili njegov dr Neša, ili Vulin, itd...

odmah pređem čitam komentare da vidim da li su botovi aktivni


Vrh
Dennis
Post  Tema posta: Re: Kojim dnevnim novinama najviše verujete ?  |  Poslato: 13 Feb 2017, 14:54
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2012, 07:03
Postovi: 213

OffLine
Pa kako bi bilo to bez botova, bez veze, ali svi ih imaju.


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Kojim dnevnim novinama najviše verujete ?  |  Poslato: 13 Feb 2017, 15:03
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
citiraću Marčela; "Živimo u instant vremenu, u “klik epohi” koja inspiriše sve rasprostranjeniju površnost, bezvoljnost da se siđe na podnivoe, da se uživa u brižljivo utkanim detaljima..."

Elem, ako se piše o dnevnoj štampi koja izlazi u zemlji Srbiji, onda mora da se naglasi da opoziciona ili bolje rečeno nezavisna ne postoji.
Uglavnom su to Novine koje imaju svrhu da se dodvoravaju bilo kojoj vlasti, ljudima koji su vlasnici ili sponzori istih, što u prevodu znači
opet nekom na vlasti ili nekom uticajnom moćniku sa strane (čitaj Soroš, Petreus koji je bivši direktor CIE, razni Švajcarci, Nemci .... ),
koji se opet ne bave interesom da se što realnije i nepristrasnije prikaže dan koji je poršao za nama, već se opet neki perfidni ciljevi
guraju u prvi plan.
Uglavnom su ti isti bilo štampani ili pisani mediji odgovorni za srozavanje svakog iole (čitaj; u tragovima nam ostalog) morala, socijalizacije, kuture,
isti se svakako utrkuju samo za što većim brojem bombastičnih naslova, koje u principu u daljem tekstu iz istog nemaju ama baš ništa.
Znači, bitna je priča.

Živimo u Srbiji koja nema intelektualaca, koja nema novinare već neke marginalne likove koji su sa kursevima od 2/3 meseca sebe istim prozvali,
tako da, novinama tj medijima u Srbiji ne verujem, verujem ljudima koji svojim imenom i prezimenom stanu iza napisanog.


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 79 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker