Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 16 Jun 2024, 09:49


Autoru Poruka
Passion
Post  Tema posta: Re: O političarima opušteno  |  Poslato: 19 Okt 2012, 11:28
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
GOLUPČIĆI
Mrka slao poljupce Bekuti!


Ana Bekuta održala je večeras koncert pred oko 1.500 Nišlija na Trgu Kralja Milana u centru Niša. Ispred same bine bio je i Milutin Mrkonjić koji nije propustio da svojoj voljenoj pošalje i poljubac dok je ona pevala samo za njega.
Zbog ovog koncerta je više od četiri časa bio obustavljen saobraćaj kroz Voždovu i Ulicu Generala Milojka Lešjanina, od Ureda do Palate pravde, a autobusi su preusmereni na alternativne trase.

Slika

Pevala je samo za njega a on joj je poslao poljubac: Mrka i Ana | Foto: Kostadin Kamenov
Bekuta je promovisala svoj novi CD a u Nišu se pojavila u društvu ministra saobraćaja Milutina Mrkonjića (SPS), kojem je pripalo počasno mesto u mini loži od nekoliko plastičnih stolica ispred bine. Mrkonjić je sa osmehom na licu sve vreme netremice posmatrao Bekutin koncert koji je trajao oko jedan i po čas, bukvalno ne skidajući oči sa nje.

Kada je Ana počela da peva samo za njega, Mrka joj je poslao i jedan poljubac. Ljubav cveta ovom paru.

-Slaba sam na putare. Večeras je jedan među vama, poverila se Bekuta publici koja je to burno nagradila aplauzom.

Mrkonjić se na stihove „što na srcu nema česmu da te pustim da istečeš“ kuckao pesnicom po srcu gledajući u Bekutu. Niška publika pokazala je da zna napamet sve Bekutine pesme pa je i staro i mlado sve vreme pevalo njene hitove.
Posebno je veliko interesovanje vladalo za DVD izdanje sa koncerta u Novom Sadu koji je deljen besplatno. Početak koncerta kasnio je pola časa jer je pred binom bilo ne više od 300 ljudi, ali se kasnije broj publike uvećao čim je folk pevačica zapevala.
Veliki broj Nišlija nije znao za koncert jer osim nekoliko plakata, nije bilo najave pa su utoliko bili zatečeni obustavom saobraćaja. Najveće neprijatno iznenađenje doživeli su oni građani koji su, ne znajući za izmenu trasa autobuskih linija, čekali na stajalištu kod spomenika oslobodiocima Niša.

Inače, u društvu sa parom Bekuta-Mrkonjić pojavio se i izvršni direktor Direkcije za izgradnju grada Niša Branislav Jovanović, koji je i lider URS u Nišu i narodni poslanik. Na početku nastupa Bekuta se zahvalila organizatoru „Melos estradi“ i „sjajnim ljudima - graditeljima ovoga grada“.


Izvor:Alo


Vrh
Tesa
Post  Tema posta: Re: O političarima opušteno  |  Poslato: 23 Okt 2012, 11:07
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 18:55
Postovi: 4287

OffLine
HUMANO: Narodna poslanica Nevena Adžemović puštala muziku!


Nevena Adžemović u novosadskom klubu „Muzej“ bila di-džej, a njen honorar uplaćen je za lečenje dečaka obolelog od leukemije


Slika


Humano.
Nevena Adžemović, narodna poslanica, u petak uveče puštala je muziku u klubu „Muzej“ u Novom Sadu, a njen honorar i sav novčani prihod koji je sakupljen uplaćen je malom Željku Tomiću obolelom od leukemije. Nevena je nakon ponoći zauzela mesto di-džeja, a na repertoaru su bili strani hitovi. Muški gosti kluba su svu noć dolazili do miksete kako bi se slikali s poslanicom odevenom u usku crvenu satensku haljinu.

- Ne zanimaju me muškarci, ovde sam došla da pomognem da se mali Željko izleči. Uvek se odazivam humanim akcijama - rekla je Nevena za Kurir.


Kurir


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: O političarima opušteno  |  Poslato: 24 Okt 2012, 12:55
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Pogledajte: Generalni sekretar UN igrao “Gangnam stajl” sa reperom Sajem (Video)


NJUJORK – Generalni sekretar UN Ban Ki-mun sastao se s južnokorejskim reperom Sajom (Psy), s kojim se našalio da je ljubomoran na njega jer je danas poznatiji Južnokorejac.





Šef UN je tokom sastanka sa svojim zemljakom rekao da oseća da ga je zasenio reper, koji se proslavio hitom “Gangnam stajl” i spotom za tu pesmu koji je na sajtu Jutjub pregledan više od 500 miliona puta.



- Pomalo sam ljubomoran. Pre dva dana neko mi je rekao da sam najpoznatiji Korejac na svetu. Sada moram da se povučem. Ne žalim – kazao je Ban.



- Sada znači imate prvog i drugog najpoznatijeg Korejca u istoj zgradi – odgovorio je Saj posle sastanka u sedištu UN u Njujorku u utorak.





Ban je čak pokušao, uz pomoć Saja, da odigra jedan od čuvenih pokreta iz spota južnokorejskog repera.



Saj je na konferenciji za novinare rekao da je Ban u srcu svakog Korejca, “najbolji među najboljima”, i da je za njega veliko zadovoljstvo što ga takav čovek poznaje i što je video njegov spot.





Šef UN se pre toga sastao sa Austrijancem Feliksom Baumgartnerom, koji je izveo skok sa rekordne visine od 39.000 metara.

Slika

Ban je izrazio divljenje za njegov prošlondedlejni podvig, kada je skokom iz balona u slobodnom padu probio zvučni zid i postavio svetski rekord, a Baumgartner mu je ponudio lekciju iz te veštine.

Slika

Portparol generalnog sekretara Martin Nesirki rekao je novinarima da se generalni sekretar obično bavi teškim pitanjima koja se tiču rata i sukoba, ali da takodje smatra da je važno da se angažuje i u drugim segmentima društva.

Slika




Izvor: Poznati.info


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: O političarima opušteno  |  Poslato: 09 Dec 2012, 12:18
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Vidimo se u nekom drugom filmu

Boris Tadić se razvodi!

Tatjana Tadić nedavno je napustila svog supruga i sa decom se preselila kod roditelja

Slika
Tadić ne živi sa suprugom i decom već neko vreme

BEOGRAD - Loš period.
Osim što je izgubio na izborima za predsednika Srbije, ali i bitku u sopstvenom DS, Boris Tadić doživeo je još jedan, lični poraz. Prema saznanjima Kurira, njegova supruga Tatjana odlučila je da više ne živi sa njim i sa decom se preselila kod svojih roditelja.

- Javna je tajna da Tanja i Boris već duže vreme nisu u odnosu kao ranije i ceo grad priča o tome. Ipak, sad je to zaista ozbiljno, čak toliko da je Tatjana sa ćerkama otišla kod svojih roditelja, a namerava i da uskoro podnese i zvanični zahtev za razvod braka - otkriva naš izvor.

Do supruge Borisa Tadića juče nismo uspeli da dođemo, a poznato je da se ona vrlo retko i pojavljuje u javnosti i daje izjave. U DS Kuriru je rečeno da ova informacija nije tačna.- Boris Tadić živi sa svojom decom. Po gradu se svašta priča, ali naravno da nije tačno da se razvodi - rekli su nam u Demokratskoj stranci.

Podsetimo, Tadić je svoju sadašnju suprugu Tatjanu upoznao na jednoj svadbi. Sa njom se ubrzo nakon razvoda od prve supruge Veselinke i venčao. Iz braka sa TatjanomTadić ima dve ćerke.

Ko je Tatjana Tadić

Supruga Borisa Tadića Tatjana, rođena Rodić, poreklom je iz Knina i po obrazovanju je inženjer građevine. Prema nekim navodima iz medija, Tadićeva je ranije imala privatnu firmu, ali se poslednjih godina potpuno posvetila odgajanju dve ćerke koje ima s Borisom. Tatjana se retko pojavljivala u javnosti tokom mandata svog supruga.

Prva supruga monahinja

Veselinka Zastavniković, poreklom iz Osjeka, razišla se od Borisa Tadića 1997. godine. Nakon pet godina zamonašila se i dobila monaško ime Irina. Danas živi u manastiru u Peći. Prema navodima štampe, Veselinka je bila veoma lepa žena, a sa Borisom je imala skladan i srećan brak. Tadić je prodavao knjige, a Veselinka lutke koje je sama pravila.


Kurir


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: O političarima opušteno  |  Poslato: 14 Dec 2012, 01:13
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Bugarski premijer zaspao na uručenju Nobelove nagrade

Bugarski premijer Bojko Borisov zadremao je na ceremoniji uručenja Nobelove nagrade za mir Evropskoj uniji. „Imajte u vidu da mnogo radim” - pravda se Borisov

Slika

Bugarski premijer Bojko Borisov zadremao je na ceremoniji uručenja Nobelove nagrade za mir Evropskoj uniji, što se može videti na fotografijama postavljenim na Internetu. Borisov je priznao da mu je za vreme uručenja nagrade "pala glava", rekavši:"Imajte u vidu da mnogo radim i mnogo se umaram".

Borisov je pre tri dana prisustvovao dodeli Nobelove nagrade za mir EU, koju je predsjedavajući Nobelovog komiteta Torbjorn Jagland uručio trojici lidera Unije - predsedniku Hermanu van Rompeju, predsedniku Evropske komisije Žozeu Manuelu Barozu i predsedniku Evropskog parlamenta Martinu Šulcu.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: O političarima opušteno  |  Poslato: 15 Dec 2012, 20:36
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
PALMA: Dačić ne može da propadne, zna 200 pesama!

- Dačić treba da bude običan čovek, ono što i jeste. Bili smo nedavno na jednoj svadbi, bilo je 400 gostiju i ja sam mu rekao da peva. On kaže: "Nemoj, vidiš da me kritikuju“. Ja kažem: „Ko te kritikuje?! Ima da pevaš da vide ljudi da si ti običan čovek." I pevao je - kaže gradonačelnik Jagodine

Slika

Dragan Marković Palma ponosan je na novogodišnji program koji je snimila njegova televizija Palma plus. Pored 95 pevača, zapevao je i premijer Srbije Ivica Dačić, ali tek kada su se ugasile kamere.

- Ivica Dačić nije pevač. Ivica Dačić je najbolji ministar policije, a pevaće, ja sam mu rekao, kad ode u penziju. On ne može nikada da propadne! Zna više od 200 pesama da ne čita. Kad ne bude više predsednik Vlade, može da peva – rekao je za “Blic” Palma. Kaže da ne voli kada vidi da vlast promeni ljude.

- Dačić treba da bude običan čovek, ono što i jeste. Bili smo nedavno na jednoj svadbi, bilo je 400 gostiju i ja sam mu rekao da peva. On kaže: “Nemoj, vidiš da me kritikuju”. Ja kažem: “Ko te kritikuje?! Ima da pevaš da vide ljudi da si ti običan čovek”. I, pevao je – otkrio je Marković.

Marković je istakao da će u Jagodini za doček Nove 2013. na trgu biti muzike, kao i da će podeliti 200 dukata svima onima koji će te noći raditi – policajcima, lekarima, vatrogascima… On će, pak, najluđu noć provesti na Kopaoniku, kao i ranijih godina.

- Za Novu godinu sam 17 godina na Kopaoniku. Ali, šta je poenta? Kad se promeni vlast u Srbiji, onda se menja i struktura gostiju. Jedino ja i još nekoliko nas, Kole, Todor i još neki, smo stalni. A ovi koji dođu na vlast, oni postanu neki novi gosti hotela „Grand“.


Telegraf

_________________
Slika


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: O političarima opušteno  |  Poslato: 17 Dec 2012, 12:55
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Berluskoni se verio sa 50 godina mlađom devojkom

Bivši italijanski premijer Silvio Berluskoni (76), poznat po “bunga-bunga” žurkama i nizom što političkih što seksualnih skandala, objavio je da se verio sa svojom 50 godina mlađom devojkom, navodeći da se zbog nje oseća “manje usamljeno”.

Slika

Silvio Berluskoni sa Frančeskom Paskale na fudbalskoj utakmici Milana i Zenita
On je u intervjuu u emisiji “Domenika uživo”, na sopstvenom Kanalu 5, rekao da se verio sa Frančeskom Paskale (27).
-Konačno se osećam manje usamljenim. Verio sam se devojkom iz Napulja, evo zvanično je – rekao je Berluskoni, preneo je “Telegraf”.

-Ona ima 27 godina, drži do pravih vrednosti, lepa je izvana, a još lepša iznutra. Veoma smo bliski, ona me mnogo voli i ja osećam isto. Moja ćerka Marina je poštuje i takođe mnogo voli – dodao je on.


Berluskoni ima petoro dece iz dva braka, ali još nije postigao dogovor o poravnanju sa Veronikom Lario, sa kojom se oženio 1990. Sa prvom ženom, Karlom Elvirom Dal’Oljom, bio je u braku od 1965-1985.

O njegovoj vezi sa Frančeskom “šuška” se već nekoliko meseci, a par je nedavno i fotografisan na utakmici Berluskonijevog fudbalskog tima Milan. Romansu je potvrdila članica Parlamenta i Berluskonijeve partije Narod slobode (PDL) Danijela Santanke, a jedne italijanske novine su opisale Frančesku kao “novu prvu damu”.

Frančeska Paskale, bivša prodavačica, radila je i kao pokrajinski poslanik u desničarskoj PDL, da bi se povukla u julu ove godine. Ona je jedna od osnivača Berluskonijeve grupe za podršku nazvane “Silvio, nedostaješ nam”.

-Malo po malo, ona je radila u mojoj političkoj organizaciji, i približila mi se – naveo je Berluskoni, dodajući da je Frančeska dobra drugarica sa njegovom najstarijom ćerkom Marinom (46).

Frančeska je rekla da se njen život vrti oko tri stvari – porodice, politike i Berluskonija, a navodi se da je ljubomorna na žene oko njega, uključujući Maru Karfanju, glamuroznu manekenku koju je bivši premijer imenovao za ministarku u svojoj poslednjoj vladi.

Berluskoni planira da se kandiduje za premijera na izborima u februaru 2013, ukoliko u trku ne uđe aktuelni predsednik vlade Mario Monti.

Zašto ne bismo organizovali žurku?
Berluskoni se u intervjuu takođe osvrnuo na suđenju u Milanu, zbog seksa sa tada maloletnom trbušnom plesačicom Karimom El-Marug, poznatijom kao Rubi. I ona i Berluskoni poriču optužbe. Što se tiče famoznih “bunga-bunga” žurki, bivši premijer je objasnio da se tada osećao veoma usamljeno.
-Upravo sam se razveo, moja sestra je umrla… Onda je neko rekao: “Zašto ne bismo organizovali zabavu?” Bio sam zaintrigiran – naveo je on.

Blic


Vrh
Truth and Pain
Post  Tema posta: Re: O političarima opušteno  |  Poslato: 18 Dec 2012, 10:25
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 04 Jul 2012, 21:49
Postovi: 946

OffLine
Roberto Beninji: Berluskoni gori od smaka sveta

On se vratio. Nek nam je Bog u pomoći!, rekao je sinoć reditelj filma "Život je lep"


Slika

RIM - Italijanski komičar i dobitnik Oskara Roberto Beninji, ismejao je nameru bivšeg premijera Silvija Berluskonija da ponovo bude izabran, rekavši da je to gora vest od najavljenog smaka sveta koji su predvidele Maje.

"On se vratio. Nek nam je Bog u pomoći!, rekao je sinoć Beninji, reditelj filma o holokaustu "Život je lep", u šou programu posvećenom italijanskom ustavu.

"Ne mogu da verujem da nam to stvarno radi. To je kao horor film, baš kad sve izgleda mirno, naiđe ajkula, mumija, Godzila!" "On nema šta da izgubi, sve ima i sad - orgije, advokate, maloletnice. Samo je totalno poludeo!", rekao je Beninji živo gestikulirajući.

Beninji je, takođe, pozvao premijera Marija Montija da dođe u njegov program i da lažno saopštenje da će se kandidovati na izborima samo da bi zaustavio Berluskonija. "Mario, učini nam uslugu", našalio se Beninji, prenosi AFP.

Berluskoni, koji je bio premijer u tri mandata i poznati plejboj, rekao je da će povući kandidaturu, ako se Monti, koji o tome još razmišlja, kandiduje na izborima zakazanim za februar.

Beninji se rugao i Berluskonijevoj nameri da jednog dana postane predsednik Italije, rekavši da bi postavljanje njegovih slika u javnim ustanovama bio "jedini način da se njegovo lice vidi u policijskoj stanici".

Berluskoni je u oktobru osuđen za utaju poreza, a trenutno mu se sudi zbog seksa sa maloletnom prostitutkom i zloupotrebe položaja.


Kurir

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b04ShbtaNnc


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: O političarima opušteno  |  Poslato: 20 Dec 2012, 14:05
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Vuk Jeremić: Švarceneger dolazi u Srbiju

Jeremić je na svom Twitter nalogu napisao: "Verovali ili ne, obećao mi je, i to tvrdo, da ćemo na leto zajedno u Srbiju"

Slika

NjUJORK - Predsednik Generalne skupštine Ujedinjenih nacija Vuk Jeremić sastao se sa poznatim holivudskim glumcem i bivšim guvernerom Kalifornije Arnoldom Švarcenegerom koji mu je, tom prilikom, obećao da će doći u Srbiju.

Jeremić je napisao na svom nalogu na Tviteru: "Verovali ili ne, obećao mi je, i to tvrdo, da ćemo na leto zajedno u Srbiju."

Susret Jeremića i Švarcenegera, poznatog po ulozi u akcionom filmu "Terminator", ovekovečen je i fotografijom koja je postavljena na Jeremićevom nalogu na toj društvenoj mreži.

Novosti


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: O političarima opušteno  |  Poslato: 21 Dec 2012, 15:37
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Jovanka: Tito voleo žene više od Sulejmana

Sarajevski nedeljnik "Slobodna Bosna" u najnovijem broju donosi ispovest Jovanke Broz, koja između ostalog, otkriva kako je nekadašnja partizanka Jovanka Budisavljević postala "drugarica Broz", ali i koliko je Tito voleo žene.


Slika
(Guliver/Getty Images)
"Do većeg približavanja među nama došlo je u vreme prve operacije kojoj je Tito, zbog bruha, bio podvrgnut 1947. na Brdu kod Kranja. Ta operacija nije prošla lako i jednostavno; u jednom trenutku došlo je i do ozbiljnih komplikacija. Ja sam tih dana bila stalno uz njega. Kad je počeo da se oporavlja, da bih mu vreme skratila, čitala sam mu naše najlepše epske pesme", ispričala je Jovanka Broz.

"Dosta sam ih i napamet znala. A onda sam mu recitovala stihove Alekse Šantića, Branka Radičevića... Njemu je to bilo nepoznato."

Ponikao je i rastao u drugoj sredini. To naše nasleđe mnogo mu se dopalo. Imala sam utisak da uživa slušajući me", ispričala je Jovanka.

Kako kaže, Tito je govorio kako je njegov život bio težak, ispunjen stresovima, ličnim gubicima, svakojakim privatnim nedaćama.

"'I osećam da bih s tobom, najzad, osigurao spokojstvo i sreću', kazao je bez okolišanja", ispričala je Jovanka u svojoj ispovesti za "Slobodnu Bosnu".

"Razlika od 32 godine nije predstavljala nikakvu smetnju među nama. Naprotiv! Na dobar način mi smo se pratili, posebno kad je reč o slobodnom vremenu", rekla je Jovanka Broz i dodala:

"Tito igra bilijar; naučim to i ja uz njega. On ide u lov, odličan je strelac, ali i ja sam u ratu naučila da pucam. Odlazimo u ribolov; mene odlikuje veće strpljenje. Plivamo zajedno; ja bolje od njega. On sa vrlo razvijenim osećanjem za muziku; ja bez sluha. O politici da se i ne govori: on tako nadmoćan, ali ni ja nisam bila apolitična."

U svojoj ispovesti Jovanka Broz je progovorila i o zakulisnim podmetanjima političkih funkcionera nekadašnje Jugoslavije koji su bili bliski s predsednikom i koji su je uspeli razdovojiti od njega, a osvrnula se i na Titovu veliku sklonost ka pripadnicima slabijeg pola, tvrdeći da je Josip Broz "žene voleo više od Sulejmana Veličanstvenog".

(Tanjug, foto: Guliver/Getty)


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 85 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker