Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 27 Apr 2024, 10:10


FARMA VS. VELIKI BRAT: Gde ulaze bolje ribe?  
1. Farma 67% 4  67% 
2. Veliki brat 33% 2  33% 
Ukupno glasova : 6

Autoru Poruka
MeGi
Post  Tema posta: FARMA VS. VELIKI BRAT: Gde ulaze bolje ribe?  |  Poslato: 14 Mar 2013, 20:56
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
FARMA VS. VELIKI BRAT: Gde ulaze bolje ribe? (FOTO)

Uoči početka predstojećih rijaliti šou-programa, predstavljamo Vam učesnice za koje se "šuška" da će biti deo ovih formata, a čije će prisustvo svakako privući pažnju gledalaca

Slika

Foto: Promo, Survivor
Srbiju će ovog marta zahvatiti prava “rijaliti groznica” pošto će se na malim ekranima uskoro emitovati dva gledana šou-programa - “Veliki brat” i “Farma”. Iako su i dalje nepoznati učesnici ovih rijalitija, mediji su proteklih mesec dana spekulisali o imenima poznatih ličnosti koje će ući na imanje na Košutnjaku, odnosu na Lisovićima.

Povodom početka “Farme” i “Velikog brata”, predstavljamo vam potecijalne takmičarke za koje se “šuška” da će učestvovati u ovom šouu, a čije će pojavljivanje sigurno podići gledanost ovih programa.

STANIJA DOBROJEVIĆ (“FARMA”) - SORAJA VUČELIĆ (“VELIKI BRAT”)

Slika
Za ove dve starlete već se uveliko piše da će biti deo jednog od ova dva rijalitija. Da podsetimo, Stanija se pre desetak dana navodno sastala sa čelnim ljudima “Farme”, koji su joj predstavili ponudu za učešće u ovom formatu. “Plejboj” zečica i bivša takmičara rijalitija “Survajver” se posle odmora na Kopaoniku zaputila prema Americi, gde se trenutno nalazi. Što se tiče Soraje, mediji su je prvobitno povezivali sa “Farmom”, međutim, njeno ime se ovih dana vezuje za “Velikog brata”, šou u kom je i sama stekla svoju popularnost.
Slika

Foto: Promo
DARIJA STANOJEVIĆ (“FARMA”) – NEVENA MILIĆEVIĆ (“VELIKI BRAT”)
Slika

Mlada pevačica Darija Stanojević će najverovatnije biti deo rijaliti šoua “Farma”. Na muzičkoj sceni debitovala je 2009. godine sa pesmom “Bezimena”, a za jednu diskograsfku kuću izdala je prvi album pod nazivom “Daria”. S druge strane, priča se da će u “Velikom bratu” učestvovati i Nevena Milićević. Atraktivna manekenka je prošlog leta snimila provokativan editorijal, gde je pokazala sve svoje čari.

Foto: dariastanojevic.com, Promo

SEKSI SANDRA (“FARMA”) – AVA KARABATIĆ (“VELIKI BRAT”)

Slika

Posle učestvovanja u “Velikom bratu”, starleta Sandra Valterović, poznatija kao Seksi Sandra, navodno će se oprobati i u rivalskom rijalitiju “Farma”. Atraktivna Beograđanka je pre nekoliko meseci uplovila u muzičke vode snimivši spot za pesmu pod nazivom “Siso lažljiva”. Svoje iskustvo u rijaliti programima imala je i Ava Karabatić. Simpatična starleta bila je svojevremeno deo hrvatskog izdanja “Farme”, a prošle godine najekstremnijeg rijaliti programa “Survajvera”. Iako je pre nekoliko dana izjavila da je niko nije kontaktirao u vezi s učešćem u šouu “Veliki brat”, Karabatićeva je istakla da bi imala šta i da pokaže.

Foto: Promo
ALEKSANDRA BURSAĆ (“FARMA”) – SANJA PAPIĆ (“VELIKI BRAT”)

Slika

Deo “Farme 4″ trebalo bi da bude i Aleksandra Bursać. Mlada pevačica je učestvovala u muzičkom šouu “Zvezde Granda”, a veću popularnost stekla je tek posle ovog takmičenja. Svoj debi u rijalitiju, nezvanično, imaće i Sanja Papić. Da podsetimo, ova lepotica iz Novog Sada pobedila je na izboru za “Mis Srbije” 2002, da bi godinu dana kasnije osvojila treće mesto na takmičenju “Mis Univerzuma”.

Slika

Foto: Promo
Takođe, na “listi želja” čelnika rijalitija “Veliki brat” nalazi se i Jovana Švonja. Ova mlada novosadska manekenka je pažnju na sebe privukla kada se pojavila u spotu Saše Kovačevića “Kako posle nas”.

Foto: Facebook
(Telegraf.rs)

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: FARMA VS. VELIKI BRAT: Gde ulaze bolje ribe?  |  Poslato: 14 Mar 2013, 21:25
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Veliki brat, do sad je bilo tako a nadam se i sad


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: FARMA VS. VELIKI BRAT: Gde ulaze bolje ribe?  |  Poslato: 15 Mar 2013, 14:33
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Veliki brat
cini mi se da na Farmi uglavnom stariji ulaze...

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Žex
Post  Tema posta: Re: FARMA VS. VELIKI BRAT: Gde ulaze bolje ribe?  |  Poslato: 18 Mar 2013, 11:54
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 21:33
Postovi: 13386
Lokacija: Čačak, Woodland County

OffLine
Zbog Stanije sam glasao za Farmu.
Stanija, ako ikada pročitaš ovo pošalji mi pp
Dolazim u Beograd da stavim pravu stvar na pravo mesto... hah

_________________
Slika


Vrh
Radisav_Oluja
Post  Tema posta: Re: FARMA VS. VELIKI BRAT: Gde ulaze bolje ribe?  |  Poslato: 24 Apr 2013, 19:06
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 08 Dec 2012, 19:07
Postovi: 2843

OffLine
Farma.Zorica Markovic,uhhhh.Mmmmm


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker