Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 27 Apr 2024, 08:30


Seks preko žice  
Da 31% 9  31% 
Ne 66% 19  66% 
Ne znam 3% 1  3% 
Ukupno glasova : 29

Autoru Poruka
Molena
Post  Tema posta: Re: Sex preko žice???  |  Poslato: 12 Dec 2012, 22:15
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
uska borba izmedju DA i NE
hahahaha..ko bi rekao

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Emanuella
Post  Tema posta: Re: Sex preko žice???  |  Poslato: 12 Dec 2012, 22:15
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:25
Postovi: 10725

OffLine
glasala za DA

_________________
Slika


Vrh
mmm
Post  Tema posta: Re: Sex preko žice???  |  Poslato: 12 Dec 2012, 22:25
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Sep 2012, 23:56
Postovi: 4935

OffLine
ja dajem glasa dva..


Vrh
Mrazko Mazić
Post  Tema posta: Re: Sex preko žice???  |  Poslato: 13 Dec 2012, 23:13
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 23:07
Postovi: 513
Lokacija: Xanadu

OffLine
Neka radi šta ko mu volja i ja se slažem sa par postova na početku vodimo ljubav, a ne rat .... mislim vodimo ljubav i kad je rat [smehsmeh.gif] .
Sad dolazimo i do glasanja, glasah za NE. To ne znači da nemam iskustava svako raznih (mladoS ludoS - doduše telefonskih baš ne), ali ipak glasam za NE. U redu je ako je par razdvojen, pa nedostaju jedno drugome, pa se malo poigraju, ali to da bude zamena za "pravu stvar" kategorički NE. Prosto treba na sve načine pokušati da se to odradi onako kako treba, jer mislim da je nakon virtuelnog sex-a, praznina samo veća, a osećaj gorči, i zato ako nema RL sexa, ne treba mi ni VL sex surogat ...
Ovo je samo moje mišljenje i nikakva osuda velikog broja koji su se opredelili za DA ... svako ima pravo da voli, šta voli i misli šta misli.

_________________
KAD ZAĆUTIM, OKRENEM SE I ODEM, TO NE ZNAČI DA SI TI POBEDIO.
TO ZNAČI DA VIŠE NISI VREDAN MOG VREMENA.


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Sex preko žice???  |  Poslato: 13 Dec 2012, 23:53
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
Гласала


Vrh
vuja kojic
Post  Tema posta: Re: Sex preko žice???  |  Poslato: 13 Dec 2012, 23:57
Korisnikov avatar
SIROTINJA RAJA

Pridružio se: 06 Dec 2012, 23:15
Postovi: 9836
Lokacija: što dalje od nekih ljudi

OffLine
glasao kao i dama iznad

_________________
Nije sve u sarkazmu,
ima nešto i u klasičnom podjebavanju.


Vrh
montoya
Post  Tema posta: Re: Sex preko žice???  |  Poslato: 14 Dec 2012, 00:02
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:34
Postovi: 6875

OffLine
dao glas za "u live"


Vrh
Tesa
Post  Tema posta: Re: Sex preko žice???  |  Poslato: 15 Dec 2012, 15:03
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 18:55
Postovi: 4287

OffLine
Da li ste imali iskustvo emocionalnog seksa?


Emocionalni seks – to je kad stalno mislite nekom muškarcu, šaljete dvosmislene SMS-ove i sate provodite u četu s osobom s kojom niste u vezi. Umirujete se spoznajom da je to prijateljstvo u kojem nema seksa, ali to je samoobmana.


Slika


Početak je uvek bezazlen. Sprijateljite se sa nekim muškarcem koga ste upoznali u gradu ili na poslu, na Fejsbuku se "sprijateljite" s bivšim dečkom i počnete se intenzivno prisećati prošlih dana. Uskoro shvatite da svaki slobodni trenutak provodite s tom osobom. Potpuno vas obuzima. Ni o čemu drugome više ne mislite i osećate kako vam srce jače lupa kada vidite njen SMS.
No, postoji mali problem. U braku ste ili u dugotrajnoj vezi, niste bez obaveza. Sami sebe smirujete konstatacijom da to nije prevara, nego samo običan čet, nema tu seksa, samo ste prijatelji.
Ipak, nije to baš tako. Ok, nema seksa, za sada. Ali imate emocionalnu vezu, koja može biti puno intenzivnija, senzualnija i zavodljivija od samog fizičkog seksa. To što vam se događa nazovimo – emocionalni seks.

ŠTA JE EMOCIONALNI SEKS?
Emocionalni seks je prijateljstvo koje se pretvorilo u odnos koji proizvodi osećaj identičan romantičnoj ljubavi. Može se manifestovati na niz različitih načina – emocionalno, čežnjom, verbalno ili virtuelno.
Prijateljstvo se pretvara u emocionalni seks kada – pri pomisli na drugu osobu – naše žlezde luče hormone koji stvaraju osećaj prijatnosti i zaljubljenosti. Kontakti s tom osobom polako se pretvaraju u neku vrstu zavisnosti.
Svi ti uskomešani osećaji ne znače ono što ćete verovatno pomisliti – da vas je sudbina napokon navela na osobu koja vam je suđena, na ljubav vašeg života. To samo znači da je vaš mozak pod uticajem hormona ljubavnog užitka. Biohemičari su došli do zaključka da je učinak te hemije dvojak – ona nastaje kao reakcija na osobu i istovremeno pojačava veze s njom.
To se posebno odnosi na žene, koje proizvode više oksitocina – hormona koji stvara osećaj privrženosti drugim osobama.

DA LI JE PLATONSKA VEZA PREŠLA GRANICU?
Ogromna je razlika između platonskog prijateljstva i odnosa koji je prešao granicu i prešao u sfere emocionalnog seksa. Prijateljstvo nema u sebi seksualne hemije ili privlačnosti. Svakako volite svoje prijatelje, ali o njima potajno ne maštate. Sve je jasno i otvoreno. Vaš stvarni partner može vam se u svakom trenutku priključiti.
Nasuprot tome, emocionalni seks mnogo je tajnovitiji i odvlači vam pažnju s vaše stvarne veze. Ako vodite tajne razgovore u kojima govorite stvari koje bi trebalo da zna samo vaš stvarni partner, ili u sitne sate šaljete SMS-ove ('samo da znaš da mislim na tebe'), onda to više nije nevino prijateljstvo. Ako se uhvatite u seksualnim maštarijama o "prijatelju" ili "prijateljici" ušli ste u sfere emocionalnog seksa.
Možete koliko hoćete tvrditi da ste samo prijatelji na Fejsbuku, ili da je to samo nedužni flert, ali činjenice govore da ste dobili sve upozoravajuće signale da ste prešli tanku crtu koja vas deli od potencijalno opasnog odnosa, piše Tportal.


Blic zena


Vrh
mmm
Post  Tema posta: Re: Sex preko žice???  |  Poslato: 15 Dec 2012, 21:30
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Sep 2012, 23:56
Postovi: 4935

OffLine
Nista bez zice..


Vrh
Nikita
Post  Tema posta: Re: Sex preko žice???  |  Poslato: 16 Dec 2012, 17:03
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:44
Postovi: 7811

OffLine
Glasala sam za NE.
To je moje misljenje, jer imam pravo na to.Svako zna svoje, i zna u cemu uziva.Ja sam ipak za onu varijantu da mi ne prica tipa : sad ti prtom prelazim preko ledja, ljubim ti vrat , spustam se nize ....bla bla bla .....ma jbt mastati mogu i bez , da mi neko bleblece , cak kad ukljucim mastu ,jos je bolja od price ahahahahah

Nemoj da pricas -delaj ! E ja tako gledam na to ....Glasam za realu....

_________________
Ponovo imam potrebu da ćutim.
Jer ono što najlepše umem da kažem više me ne zanima.


Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker