Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 27 Apr 2024, 13:49


Seks preko žice  
Da 31% 9  31% 
Ne 66% 19  66% 
Ne znam 3% 1  3% 
Ukupno glasova : 29

Autoru Poruka
Joo
Post  Tema posta: Sex preko žice???  |  Poslato: 06 Jun 2012, 10:56
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2012, 20:19
Postovi: 16

OffLine
Imate li iskustva sa ovom "vrstom" seksa? Da li ste probali to ili ste ogorčeni protivnik?
Svejedno da li je u pitanju seks preko telefonske žice, skype, nekog četa.


Vrh
Joo
Post  Tema posta: Re: Sex preko žice???  |  Poslato: 06 Jun 2012, 11:08
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2012, 20:19
Postovi: 16

OffLine
Evo mali uvod za početnike, ako niste, a planirate, malo "obuke" dobro dođe


Telefonski seks za početnike

Za većinu osoba nekako je najteže da započnu taj oblik razgovora, a da ne ispadne više smešno nego intimno. Ako se osećate čudno u vezi započinjanja seksa preko telefona, evo vam jedan zanimljiv podatak. Istraživanje koje je sprovedeno u SAD-u pokazalo je da čak 85 posto muškaraca nema ništa protiv seksa preko telefona.



Slika


INTENZIVNO ISKUSTVO
Seks preko telefona, osim što omogućava partnerima da se ponovo povežu na intimnom nivou. Vi govorite gde želite da ga dodirujete i gde želite da vas dira partner. Sve se vrti oko vaše mašte, slika u glavi, možete biti na mestu gde želite, s kim želite i iskusiti ono što želite da doživite, što može biti vrlo intenzivno iskustvo. Jedna od najvažnijih stvari je da verujete osobi s kojom se upuštate u seks preko telefona.

ISPUNJENJE FANTAZIJA
Seks preko telefona zahteva i pravilne signale da razgovor započinje ili ide u željenom smeru, kako se ne bi dogodilo da vas partner s druge strane linije - ismeje. Kada se svi ti elementi poklope, možete se i opustiti u uživanju u seksu putem svoje mašte.
Na primer, kada se javite na telefon možda nećete osećati takvu povezanost, ali kada počnete u slušalicu jedno drugome da govorite i slušate glas, ponovo ćete početi da osećate onu povezanost koja vam nedostaje.
Već smo spomenuli da je seks preko telefona savršen za ispunjavanje vaših fantazija, na nekom drugom vremenu, okruženju, kao i seks koji uključuje igranje različitih uloga.

RECITE MU ŠTA DA VAM RADI...
Šta možete da uradite kako biste poboljšali doživljaj seksa preko telefona? Kada se javite na telefon, najlakše je da razgovor započnete vrlo ležerno i normalno, te da se on s vremenom pretvara u nešto intimnije i erotičnije. Možete započeti pa koristiti reči koje mogu imati dvostruko značenje, naglašavajući ih, dati do znanja partneru za kakav ste razgovor raspoloženi.
Kako razgovor ide u tom smeru, lezite i opustite se. Ugasite ili smanjite svetla, stišajte ili ugasite televiziju, muziku. S vremenom ćete verovatno ostati bez komada ili kompletne odeće.
Pitajte sugestivna pitanja i slušajte šta partner priča. Koristite skrivena značenja od kojih ćete vi i vaš partner "poludeti“ od uzbuđenja.
Nemojte ograničavati opise. Što su detalji eksplicitniji, to će "razgovor“ biti bolji.

Blic žena


Vrh
Just
Post  Tema posta: Re: Sex preko žice???  |  Poslato: 06 Jun 2012, 11:14
Korisnikov avatar
Persa from the Mahala

Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08
Postovi: 4448

OffLine
Svaki seks je dobar seks, ako ne moze face to face (da ne kazem nesto drugo to nesto drugo [smehsmeh.gif] ) dobar je i ovaj.
Uvek sam za opciju voditi ljubav, a ne rat [heart_mini.gif]

_________________
Micho, nedostajes mi Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Sex preko žice???  |  Poslato: 06 Jun 2012, 11:19
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Bolje bih ja napisala ovaj telefonski seks za početnike hahaha :mrgreen:

Imam iskustva, i nemam nista protiv....ma ova tema je bas opsirna...i velika je razliak ako je seks preko telefonske zice i seks preko chat sobe..o skype-u ne bih da pricam :oops: ...stid me hahah.
Sta cu kad nemam predrasuda ni prema cemu..kao i Zvoncica ja sam uvijek za vodjenje ljubavi a ne rata.
A ako pricas sa svojim dragim, pa se onako 'nalozis' he he...ne vidim razloga da to ne privedes i kraju hehehe(znate sta mislim)...ili to zavrsis s partnerom u nastavku ili sama kada se spusti slusalica...pa ako vec moram da biram ja biram s partnerom u nastavku razgovora ;)

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Just
Post  Tema posta: Re: Sex preko žice???  |  Poslato: 06 Jun 2012, 11:24
Korisnikov avatar
Persa from the Mahala

Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08
Postovi: 4448

OffLine
Hahaha Molena piši odmah, nemoj sad tu vaditi te crvene smajlije [smehsmeh.gif]
Pa skype je od svih metoda najnaprednija sigurno, ali, svaka ima prednost u smislu, bolje odraditi posao zajednickim snagama, nego samostalno. Naravno ako volite timski rad [1015.gif]

_________________
Micho, nedostajes mi Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Sex preko žice???  |  Poslato: 06 Jun 2012, 11:27
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Hahahahah...Zvoncice svidjas mi se ( da smo na facebooku stavila bih onaj like).....
Pa timski rad je najbolji...vidim ja da ti to znas jednako dobro heheh...ma pisat cu, cim me opali neki trenutak inspiracije..ne mogu to tek tako...i ovako sam rekla dovoljno.
Moram provjeriti sa dragim slaze li se :D hahaha...

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Sex preko žice???  |  Poslato: 06 Jun 2012, 11:30
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Eee,što me provocirate...hahaaa...vauuu
Pa ovdje bi se imalo svašta reći..
Neću prva al mogla bih svašta reći.života mi... [kasljuc.gif]


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Sex preko žice???  |  Poslato: 06 Jun 2012, 11:32
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Pa bas bi ti trebala prvaaaa.....hajdeee Ninocka :D ....reci nam
ja obecavam da cu svasta napisati....

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Just
Post  Tema posta: Re: Sex preko žice???  |  Poslato: 06 Jun 2012, 11:33
Korisnikov avatar
Persa from the Mahala

Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08
Postovi: 4448

OffLine
E onda navijamo svi da dragi da svoj blagoslov...pa mozemo timski svi zajedno da napisemo neka iskustva, savete [smehsmeh.gif]
Da se razumemo odmah, pre nego sto neki to pomisle ne pozivam na grupni seks

_________________
Micho, nedostajes mi Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Sex preko žice???  |  Poslato: 06 Jun 2012, 11:35
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
E jbg Zvoncice..ja se taman ponadala :lol:

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker