Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 15:10


Autoru Poruka
Senka
Post  Tema posta: Re: Komentari čitalaca  |  Poslato: 02 Okt 2013, 22:08
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Komsinica je napisao:
Slika


Ovooo...ovo sam morala citirati.... [zenskismeh.gif]

_________________
Slika Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Komentari čitalaca  |  Poslato: 02 Okt 2013, 22:14
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
pa zar nije? sve se zene polomile da ga vratimo [dzokac.gif]

_________________
Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Komentari čitalaca  |  Poslato: 02 Okt 2013, 22:14
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Komsinica je napisao:
Slika


[cepanje.gif] ...ako ovako nastavim ostaću bez ijednog net-prijatelja....leeleeeee....... [psmtr.gif]

Bravo...svaka je super na svoj način... [high-five.gif]

_________________
Slika Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Komentari čitalaca  |  Poslato: 02 Okt 2013, 22:14
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
i to nije kraj... [dzokac.gif]

_________________
Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Komentari čitalaca  |  Poslato: 02 Okt 2013, 22:17
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Čuj...bijeli... mali... sitni...mišići... [giggle.gif]

_________________
Slika Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Komentari čitalaca  |  Poslato: 02 Okt 2013, 22:17
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
pa kad si nas tukla, sa sve onim Dvogledasem :p

_________________
Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Komentari čitalaca  |  Poslato: 02 Okt 2013, 22:18
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Komsinica je napisao:
i to nije kraj... [dzokac.gif]


Oooo meni....neeee.... [krstise.gif] [znes.gif]

_________________
Slika Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Komentari čitalaca  |  Poslato: 02 Okt 2013, 22:20
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
... [dzokac.gif]

_________________
Slika


Vrh
oleg
Post  Tema posta: Re: Komentari čitalaca  |  Poslato: 03 Okt 2013, 06:59
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Jun 2013, 00:12
Postovi: 352

OffLine
Ocekujem sve pozitivne komentare na tvoje karikature,ali veruj Olegu,bice to na osnovu kredita koji si stekla i iz kurtoazije.Bombasto najavljivano a nema cak ni dima.Da li si sama postavila auto cenzuru ili je to ipak Senka ucinila nije ni vazno,ali sve je ispalo suvise blago,jedva da bi se uklopilo u neku osrednjost na "ogovaranje uz slicicu".Ako je to bio tvoj osvrt na protekle dogadjaje ispadne da bas i nisi bila ovde,a ja znam da si aktivno ucestvovala.Ako cemo ici redom, rasprava Senke, Molene , Tw dala je veci pecat proteklih nedelju dana nego da je Cas dasa, sto je opste poznato. Oko olega je bilo toliko desavanja da ko je i sta je (sto je pitanje od njegovog dolaska)nije uopste bilo vazno.Takodje za Bossa,skidanje bana nije nista u poredjenju kako je i zasto Boss banovan.Sve ostalo je za ogovaranje uz slicicu.
Jedino gde nisi promasila to je ono kadjenje luka i to ima prelaznu ocenu.Podsetio bih samo jos na ovo:jedan moderator dosao,dva moderatora otisla,sukob Tw i Senke gde je ova prva popila ban I ovaj sukob tek treba da se oseti na forumu, sve su to teme koje su obelezile barem proteklu nedelju.
Sto se tice mene da nije bilo truda da se ovo napravi , bilo bi uaaa novinar. [dzokac.gif]


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Komentari čitalaca  |  Poslato: 03 Okt 2013, 08:53
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
oleg je napisao:
Ocekujem sve pozitivne komentare na tvoje karikature,ali veruj Olegu,bice to na osnovu kredita koji si stekla i iz kurtoazije.Bombasto najavljivano a nema cak ni dima.Da li si sama postavila auto cenzuru ili je to ipak Senka ucinila nije ni vazno,ali sve je ispalo suvise blago,jedva da bi se uklopilo u neku osrednjost na "ogovaranje uz slicicu".Ako je to bio tvoj osvrt na protekle dogadjaje ispadne da bas i nisi bila ovde,a ja znam da si aktivno ucestvovala.Ako cemo ici redom, rasprava Senke, Molene , Tw dala je veci pecat proteklih nedelju dana nego da je Cas dasa, sto je opste poznato. Oko olega je bilo toliko desavanja da ko je i sta je (sto je pitanje od njegovog dolaska)nije uopste bilo vazno.Takodje za Bossa,skidanje bana nije nista u poredjenju kako je i zasto Boss banovan.Sve ostalo je za ogovaranje uz slicicu.
Jedino gde nisi promasila to je ono kadjenje luka i to ima prelaznu ocenu.Podsetio bih samo jos na ovo:jedan moderator dosao,dva moderatora otisla,sukob Tw i Senke gde je ova prva popila ban I ovaj sukob tek treba da se oseti na forumu, sve su to teme koje su obelezile barem proteklu nedelju.
Sto se tice mene da nije bilo truda da se ovo napravi , bilo bi uaaa novinar. [dzokac.gif]


Sto ja volim kada ti pocnes ranom zorom da zvaces, pa nemas pojma [stomitesko.gif] To sto si ti navikao da ja oduvam svakoga i svasta... tamo negde na drugom mestu... je tvoj problem. I samo tvoj problem, vazda bio. Sto se novina tice, s obzirom da si corav (lepo ti rekoh da posetis ocnog :p ), objasnicu ti da to nisu novine, vec karikature. Da li se tebi svidjaju, ili ne svidjaju, mene ič ne zanima. Niko meni ne pravi cenzuru, niti ce. Dovoljno me dobro poznajes da znas da na to nikada ne bih pristala, prema tome... ne zapisavaj mi avliju bez preke potrebe... da se ne bih narogusila maksimalno [dzokac.gif] S ozbirom da si toliko pametan, a i jesi za neupucene, izvoli... sedi... napisi... pa da ocenjujemo. Verujem da si vec pokupio dosta kredita, posebno kod dama, tako da se ne bih brinula oko tvoje prelazne ocene [smilie_girl_303.gif] itd itd itd
Da rezimiram... ovo su karikature, na brzinu, amaterski uradjene, da bih imala dovoljno vremena da napravim novi broj novina upravo onako kako sam zamislila. A ti, Oleg, ukoliko imas neki nevidljivi, ili pak vidljivi problem sa mnom odavde, ili odande, imas opciju oci u oci, a ne da mi drvis po forumima. Jel to jasno? [smilie_girl_171.gif]

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker