Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 21:01


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 24 Maj 2013, 19:46
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma 4: Era duhoviti i Filip srčani

Jučerašnji dan farmere je objedinilo mišljenje da međusobni odnosi takmičara bivaju sve gori i gori, dok ih je uveče iznenadilo pismo zadruge u kome im je ponuđen neočekivani izazaov. Pročitajte pregled jučerašnjeg dana.

Slika

Ovonedeljni gazda je Radojka, koja je jušerašnji dan započela čišćenjem štale. Nešto kasnije su joj se priključili i Era i Ekrem, dok je folk pevač youtube zvezdi održao lekciju o tome kako se muzu krave.

Goca, Ekrem i Memo su bili kod toaleta. Goca je zaključila da su svi poludeli od ranog jutra. Primetila je da se farmeri svađaju na svakom ćošku, a čak je i Vesna ponovo uspela da je iznervira. Goca je, uprkos tome, odlučila da je ignoriše, iako, kako je rekla, u sebi ludi. Memo je dodao da odnosi na Farmi svakim danom bivaju sve gori.

Sha se priključio razgovoru kako bi podelio detalje svađe sa Saškom. Kaže kako je ona kriva jer je preterano reagovala, pa mu je zamerila što se nije hvalio i dičio Đurđevdanom. Sha je priznao da od slave nije želeo da pravi reklamu i da se diči time. Sha smatra da ga je Saška ponovo vređala i pokazala svoj nivo.

Posle pijace, na koju je Radojku i sluge odveo Proka, Radojka je okupila sve farmere kako bi im saopštila šta se desilo u šopingu. Ona im je ispričala sve do detalja, pa tako i Erin komentar prilikom kupovine kozmetike, koji je glasio to je za smradove na Farmi. Onda je dodala i Erine komentare na Akijev poklon, kao i to da je Memov prezent bacio. Nastala je rasprava u kojoj su sluge i gazdarica međusobno tvrdile da druga strana laže.

Filip i Stanija su pričali o Jovaninom i Danijelovom ponašanju. Filip je samouvereno rekao da ga ljudi vole zato što sve radi iz srca. Stanija mu je rekla da je glupo da sam za sebe kaže da ga ljudi vole. Dodala je i da joj se čini da su mu je bitnije mišljenje javnosti o njemu i da ga ljudi, uprkos tome vole. Ponovo su započeli raspravu, ovog puta u vezi sa tim što Filip prećuti svaki put kada neko od njegovih drugara na Farmi započne priču o Staniji. Iako očekuje da će je braniti, Stanija nijednom nije osetila da je Filip stao na njenu stranu.

Aki je prošao pored njih dvoje i zapretio Staniji da ne priča o njemu, jer se neće lepo provesti. Stanija je upitala Filipa da li će reagovati na to. Aki je otišao, a Stanija je počela sa provokacijama na Filipov račun. Rekla mu je da umesto da kaže balavanderi začepite, on je pokazao da je izgubio stav i muškost. Ona je dodala da je on još uvek dete i da će neke stvari shvatiti kasnije.

Farmeri su imitirali jedni druge u spavaćoj sobi. Miki je imitirao Sašku pred Bebi, Jovanom, Dnaijelom i Filipom. Potom je Milan imitirao Gocu, Goca Bebi, a onda ponovo Miki Sašku. Jovana je takođe imitirala Sašku, a kormilo je potom preuzeo Ekrem koji se nije najbolje snašao u ovoj igri. Miki je imitirao Duleta, da bi se priča o ovome razvila i na pljuvanje Duleta i Zorice od ranije.

Stiglo je pismo Zadruge u kome su se tražili dobrovoljci za izazov. U sledećem pismu je saopšteno da svako od prijavljenih farmera mora ustati i saopštiti koga smatra za najduhovitijeg farmera, kao i razloge takvog izbora. Kao generalni pobednik igre je izašao Miki, koji je imao obavezu da zabavlja ostale farmere do dolaska sledećeg pisma.

Danijel i Jovana su se raspravljali oko svađe Stanije i Danijela. U isto vreme je trajala i svađa Stanije i Filipa zbog iste situacije. Dva para su se okupila kako bi zajedno razrešila ovaj problem. Jovana i Filip su se svađali dok su Stanija i Danijel raspravili sve i pomirili se.


story

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 29 Maj 2013, 16:10
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Stanija: Odlazim od Filipa ako nema para

Stanija je rekla da želi da vidi Filipovu finansijsku situaciju pošto izađe sa Farme, uz komentar da će pobeći ukoliko tu nešto „ne štima“

Slika

Ljubav između Stanije Dobrojević i Filipa Panajotovića je na ispitu!

Starleta tvrdi da će odmah po izlasku iz rijaliti šoua „Farma“ proveriti manekenovo finansijsko stanje, a Filip besomučno trči po imanju kako bi zatražio od Stanije „drugu šansu“ jer nije bio tu dok se ona svađala sa Vesnom Rivas.


Stanija je razgovarala sa svojim dečkom i Danijelom Alibabićem. Ona je pitala Filipa da li bi mu smetalo da ima ženu pevačicu, a maneken je rekao da bi radije imao straletu za ženu. Danijel se ubacio komentarom da Stanija mora početi da peva i da bi, Karleuša istog trenutka prestala.

Crnogorac je rekao straleti da mu je Filip gledao u šolju i predvideo mu da će imati jedno dete, ali i da je on to sigurno kazao jer mu se tako više isplati jer će on morati da mu krsti decu. Stanija je brže-bolje odreagovala na to.

- Kume, čim budem izašla odavde, proveriću Filipovo finansisko stanje. Ako tu nešto ne štima, pobećiću – rekla je Stanije.

Posle nekog vremena Filip i Stanija su se opet posvađali. Ona mu je zamerila što ju je u sred razgovora ostavio samu sa Vesnom Rivas. On se pravdao rečima da je morao da ode da natoči vodu, što mu je i zadatak. Dodao je i da ne želi da ona provodi vreme pored Ša. Njegova draga je odogovorila da je morala da pronađe sebi društvo jer je zbog njega tri puta ostavljana.

Golupčići su kasnije ponovo razgovarali, ovoga puta, u spavaćoj sobi. Filip je pitao Staniju za novu šansu. Ona mu je objasnila kako je on kod nje izgubio poverenje, i da od sada može da radi šta želi jer mu ništa neće reći.

Maneken je na sve načine pokušavao da je ubedi da njima da novu šansu, a onda se držala stava da on ponovo mora da je zasluži i izgradi poverenje kod nje. Stanija je potom prešla u dnevnu sobu, a on je krenuo za njom. Starleta je, čim je kročila u dnevnu sobu počela da viče na Filipa tražeći objašnjenje zbog hladne vode u buretu i zbog toga što vatra još uvek nije založena.

VESNA RIVAS: NEĆU DA ĆUTIM VIŠE

Vesna Rivas i Milan Tarot su ispred kuće pričali o njenom medijskom povlačenju.

Vesna je ispričala svoju priču o tome kako se svesno povukla iz medija. U negativnom kontekstu je pričala o Goci Božinovskoj. Njoj se nije svidelo to što je ubeđivala Jovanu da, po izlasku sa Farme, snimi neku pesmu i to što je u ubeđivanju upotrebila sve argumente, pa čak i da se u studiju svaki glas može ispraviti na bolje.

Tarotu je spomenula i svoje kolege koje koriste gužvu kada nje nema u medijima kako bi o njoj pričali sve najgore. Ona je rešila da više ne ćuti, pa je na Farmi razotkrila par takvih. Nije mogla da shvati da će se Era toliko promeniti, a sve to samo zato što mu je dala štapić. Razočarao ju je jer su bili prijatelji 15 godina, tj. dok god je njemu to bilo potrebno.

U diskusiji su se vratili i na zadatak sa burekom kada je Era i zaplakao pitajući se da li je Era plakao zbog zadatka, ili je plakao jer mu je otac preminuo tog dana. Tarot je samo rekao kako Era može uvek i svuda da zaplače.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 02 Jun 2013, 01:07
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Duelisti su Filip Panajotović i Filip Mitrović!

Slika

22:15

Filip je uputio izvinjenje Vesni: “Ćutao sam dok si govorila laži. Kad izađem napolje, biće mi drago da sa nekim od vas popijem piće. Izgubio sam ljude, koji su o meni imali dobro mišljenje, možda sam pogrešio ali ne kajem se”.
Radojka se zahvalila gazdarici Saški, a potom i svim farmerima zbog lepih reči.
“Srećna sam zbog svega što ste o meni rekli”.
Danijel je kažnjen zbog kršenjaosnovnih pravila i ove nedelje neće dobiti honorar. Filip Mitrović dobio je najmanje glasova publike.
Goca je svoj štapić dala Filipu, dok je Miki na početku izlaganja iskoristio priliku da sinu čestita rođendan. Rezultat je, trenutno, nerešen. Era Ojdanić rekao je da od ulaska na imanje nije došao u sukob sa Filipom.
“Dobar, vaspitan momak. Dodelio bih mu trofej ljubavi. Ta mala curica ušla je u tebe kao pijavica. Mogao bi Filip bez hleba ali bez tebe, Stanija, ne”, rekao je Era. Njegov štapić pripao je Radojki. Ekrem je odlučio da štapić da Radojki. Vesna je pohvalila Radojku: “Drago mi je što sam sa njom zamesila svoj prvi hleb. O njoj mogu reći sve najbolje. Filip? Očekujem sankcije protiv njega jer je narušeno načelo rijalitija, vređanje porodice i vređanje po nacionalnoj osnovi. Odluku prepuštam Zadruzi.”
Ljuba je rekla da joj je neprijatno da donese odluku jer je sa Filipom i Radojkom u dobrom odnosu. Ša je iskritikovao Filipa da nema svoj stav.
“Ne mislim ništa loše o tebi ali nisam te upoznao na Farmi, iako mislim da si super momak. Moraš da budeš čvršći, šta ti se kod mene ne sviđa reci mi u lice”, rekao je Ša. Memo je rekao da ga ne zanima Filipova “titula neradnika”, kao i da glasa za ljubav i štašić dao Radojki, što je potvrdila i Saška.
“Ipak, glasam za pravu ljubav. Znam koliko Dule voli Radojku. Protiv veze Filipa i Stanije nemam ništa ali ostao si učauren. Ne sumnjam da si dobar dečko ali palo je mnogo teških reči. Videćeš da sam u pravu”.
Radojke, međutim, budući da sa manekenom ima bolju komunikaciju, štapić je dao Radojki.  Aki  je istakao da Filip nije puno vremena provodio sa farmerima.
“Nadam se da mi nećeš zameriti zbog ovih reči. Imali smo sitnih razmirica ali nadam se da ćeš imati vremena da pokažeš sebe”, rekao je Aki.

Slika

“Svi smo se družili sa Filipom, međutim, kada je počeo vezu sa Stanijom, promenio je ponašanje. Zasmetao am je njegov odnos prema ostalim farmerima, što sam mu više puta rekao. On je vredan, dobar čovek ali moj štapić ide njemu da mu skrenem pažnju na ponašanje. Radojki ne mogu da dam štapić jer je mnogo volim, ona održava kuću, nije psovala, ogovarala i bio bih đubre kad bih joj dao štapić”, rekao je pevač Filip.
Stanija je rekla: “Nema dileme ali mi je teško – poštujem je, žena ima obraz, i volela bih da se zadrži na Farmi. Filip je vredan, iz fine porodice, vaspitan. Moj štapić ide Radojki, nadam se da se neće naljutiti”.
Danijel je takođe pohvalio Radojku ali budući da mu je Filip prijatelj, štapić je dao Radojki. Jovana je istakla da je Radojka mudra žena, ali pošto se zalaže za ljubav i ne bi volela da Stanija ostane na Farmi bez Filipa, štapić je dala Radojki.

18:51

Ukućani odlučuju kome će dati više štapića i ko će se naći u  areni, dok će gledaoci SMS glasovima izabrati ko će biti drugi duelista. Saška Karan za sluge je izabrala Radojku Bogdanović i Filipa Panajotovića. Pevačica je odluku obrazložila rečima da svi, pa i maneken, moraju da budu gazde ali i sluge a da je Radojku izabrala jer je  i ona nju izabrala kad je bila povređena.
“Treba da budete srećni, jer imate profesije.  Celog svog života služim i kad sam tek ušla na farmu bila sam sluga, tako da mi ne pada teško to što ću služiti ovako lepu gazdaricu”, rekla je Radojka.
Podsetimo se i zadatka – farmeri su izabrali najiskreniju osobu, kao i onu koja najviše laže. Nosioci ove neslavne titule su Vesna Rivas i Ekrem Jevrić, dok je najpoštenija Jovana Nikolić.



Scandal

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 07 Jun 2013, 20:57
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
FILIP SHVATIO: Vesna, svaka ti čast!

On je došao kod mene, uhvatio me za ruke i rekao 'izvini, izvini molim te i svaka ti čast'. Ja sam ostatak večeri bila u šoku, rekla je Vesna

Slika

Vesna Rivas je razgovarala sa Erom, Ljubom i Memo i priznala da je bila veoma iznenađena kada joj je Filip Panajotović prišao i izvinio joj se.

"On je došao kod mene, uhvatio me za ruke i rekao 'izvini, izvini molim te i svaka ti čast'. Ja sam ostatak večeri bila u šoku", rekla je Vesna i dodala da joj je drago što se maneken vratio i što je za sat vremena gledanja shvatio ko je ko.

"I meni je drago, ali ja bih tebe poslao na dva i po sata", dobacio je Era. Vesna je rekla da se ona sigurno posle ne bi vratila, jer bi joj bilo teško da se opet odvoji od sina. Ona je dodala i da joj je drago što je Aki u štali i da mu je tamo mesto.

"On i treba tamo da bude, neka ga, neka oseti štalu. On i kad je žurka i ovako, stalno se ljuti...", prokomentarisala je Rivasova.

Slika


kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 17 Jun 2013, 07:57
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Filip Mitrović napustio imanje!

Filip Mitrović sa najmanjim brojem glasova publike napustio je imanje

Slika

Večeras je imanje napustio Filip Mitrović sa najmanjim brojem glasova publike.

Farmeri su sinoć odlučili da u areni pošalju Sašku Karan umesto Milana Tarota. Ona je dobila najviše štapića, a takmičari su joj najviše zamerili što nije podržala Gocu Božinovsku kada je izbila tuča između nje i Vesne Rivas.

Saška je veoma burno reagovala i bila je vidno neraspoložena i besna. Zamerila se i gazda Eri i nekoliko puta mu je rekla da ućuti dok ona priča.

Drugog duelistu Filipa Mitrovića izabrali su gledaoci SMS glasovima, dok je Filip Panajotović direktno nominovan jer je posle povratka na imanje u Lisoviće otkrivao informacije iz spoljašnjeg sveta.


23.31 - Filip je u studiu.

On kaže da se dobro oseća, ali da je radio razne stvari protigv sebe. Misli da mu je najveći uspeh što je ostao toliko dugo, ali i da se nije tome nadao.

Kaže da su mu smetale muve i da mu ništa nije falilo osim dobrih međuljudskih odnosa. On samtra da je na Farmi loša energija, a najvići glumac je Era, Stanija. Sa starletom je, kako kaže, imao lošu komunikaciju.

Najteže mu je palo opraštanje od Akija, Danijela i Jovane. A njegov favorit je upravo Aki.



22.34 - Majka Filipa Panajotović kaže da je on naivan i misli da je ovo početak njegove karijere i treba da nauči da se nosi sa time.

Ćerka Saške Karan kaže da je to skoro sto posto ona, da ne glumi, ako je neko napadne braniće se, a sigurno neće prva napasti. Kaže da "one psovke" ona i da ne koristi takve izraze, ali kad je isprovociraju "uličari", ona mora da reaguje.

22.21 - Filip Mitrović ima najmanji broj glasova i napušta imanje.

22.19 - Filip je osvojio najviše poena u kvizu znanja

22.12 - Farmeri ulaze u arenu

Saška je rekla da je učila i da joj agronomija ide od ruke.

Filip Mitrović kaže da je učio ali ne dovoljo i šata bude biće.

Filip Panajotovič kaže da je učio



22.04 - Mama Lidija došla je da podrži Filipa Panajotovića

Kaže da nisu imali vremena da razgovaraju kad je izašao jer je samo skitao i da je skupljao informacije. Ali kaže da joj nije jasno koja je njegova uloga sada na Farmi, misli da se pogubio. Čini joj se da je manje posesivan i misli da se promenio jer je video da je napolju popularniji nego što je mislio.



22.01 - Ćerka je došla da podrži Sašku Karan

Ona kaže da bi volela da je vidi, ali i ako ostane kaže da će biti srećna. Ona kaže da Saška nije ušla da pobedi, jer iza nje niko ne stoji, a iza drugih farmera stoje neki "pojedinci"



22.00 - Drug Filipa Mitrovića došao je kao podrška

Nenad Glišić, Filipov drug, kaže da se Mitrović na Farmi dobro pokazao kao vredan, radan, pozitivan, mada misli da se nije pokazao u najboljem svetlu.



21.45 - Ognjen je sa Danijelom i Ša. Ima i za njih tajni zadatak

Do četvrtka njih dvojica treba sve cipele da sakriju sa trema.

21.40 - Ognjen je sa Stanijom. Ima tajni zadatak za nju.

Ona kaže da je bila malo usamljena jer je Filip u izolaciji.

Zadruga je za nju pripremila tajni zadatak, a to je da sutra i prekosutra mora da spremi ručak za sve farmere.



21.32 - Ognjen razgovara sa Erom

Era kaže da nije lako biti gazda. Kaže da je izabrao najgore moguće sluge. Katastrofa je nastala kada su se vratili sa pijace, jer su Saška i Milan ostavili namirnice ispred kapije, pa je on sve morao sam da donese. Era misli da je bio odličan gazda.



21.25 - Ognjen je sa Tarotom

"Era je za mene pedofil i matori jarac", rekao je Milan. On dodaje da je maltretirao protekle nedelje Eru zato što je bezobrazan i svima upada u reč. On je priznao da je nagovorio Sašku da stavi Eri šećer u tanjir. Za Eru kaže da je dobar glumac.

Milan kaže da je Era bio najgori gazda i da je on gazda Era bi mu bio sam gazda.




21.13 - Aleksandra je najavila nastup farmera koji će biti u utorak

Svi bivši varmeri i iz prethodnih sezona biće u publici, a sav prihod od glasanja ide u dobrotvorne svrhe za malog Filipa.



21.09 - Ognjen je sa Vesnom i Gocom Božinovskom

Goca kaže da je sve prošlo i da se ona i Vesna zaobilaze u širokom krugu. Goca kaže da kad je izašla nikog nije videla i da je preplakala dan, kao i da su joj deca rekla da je mnogo čudna.

Vesna kaže da je sve glupo ispalo, ali da vreme leči sve. Kako kaže, do toga je moralo doći. Ona kaže da je u velikom šoku napustila Farmu, da je dočekao sin, spavala dva sata i čini joj se kao i da nije bila kući.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 24 Jun 2013, 01:15
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Milan Tarot napustio imanje u Lisoviću: Moji favoriti su Ekrem, Filip i Stanija!

Slika

23:55

Milan Tarot je izjavio po dolasku u studio da ne može da veruje da je dobio mali broj glasova.
“Zakazale su tvoje supermoći”,  rekla je Aleksandra.
“Ako je tako suđeno, ne mogu ništa protiv sudbine… publika je očekivala više ali zavisi od farmera koji su tamo… nisam imao inspiraciju. Starije žene su pričale o hlebu, soli. To je bilo dosadno.”
Milan je rekao da je “drugačiji” kad popije alkohol.
“Nisam bolji, gori već drugačiji. Ponekad sam prgav. Kad moraš da gledaš nekog svakog dana, dođe do konflikta. Shvatio sam Farmu kao šou, gledao sam strane rijalitije… svađe, teške reči su, takođe, šou program.”
Na pitanje šta je sebi zamerio, Milan je rekao što ranije nije bio u rijalitiju.
“Nemam nikakav odnos sa Ša”, rekao je Milan i ponovio  da svoje gostovanje na Farmi posmatra isključivo u domenu zabavnog programa. Vidovnjak je kao favorite izdvojio Ekrema, Filipa i Staniju.

 

22:37

Milan je napustio imanje jer je dobio najmanje glasova publike, 3,01 glasova.
Stanija je pobednik kviza znanja, glasovi su duplirani. Pre dupliranja, glasovi su izgledali ovako: Filip: 41,79, Stanija: 37,75, Era: 17,76, Milan Tarot: 3,01.
Posle dupliranja, situacija se promenila: Stanija: 54,71, Filip: 30,12, Era: 12,86, Milan Tarot: 2,18 odsto glasova.

22:30

Počinje duel u areni.

21:54

Ognjen je Vesni Rivas dao tajni zadatak. Pevačica mora da, do četvrtka, prvu kafu skuva Goci.
U studiju je supruga Milana Tarota Lana Radović, Erina dugogodišnja prijateljica, koleginica Vera Matović, kao i Stanijin brat.
“Nikad nisam rekao da je Filip psiho, ili da je Stanija preterala… podržavam sestru”, rekao je starletin brat.

 

21:48

Ognjen razgovara sa Gocom Božinovskom.
“Prija mi pad temperature, ‘prokuvali’ smo na imanju”, kaže Goca.
Pevačica je dobila tajni zadatak, do četvrtka ne sme da kaže farmerima šta je radila.

21:41

Ognjen razgovara sa Jovanom i Danijelom.
“Prošla su dva dana. Da li si sigurna u svoju odluku?”
“Da! Najsigurnija na svetu! Cenim spontanost, sve se desilo spontano između nas dvoje pa i veridba. Danijel me je “kupio” kad mi je prišao i pitao da li sam dobro… upoznao me je tokom dva meseca, prihvatio moje mane i vrline.”
Danijel je rekao: “O tome sam maštao, da zaprosim ženu koju volim. Srce me je vodilo. Osećam se kao da smo zajedno tri godine, upoznali smo se dobro. Za moje sam siguran, moja porodica je srećna i ponosna iako nemam pouzdane informacije”.
Jovana se ubacila u razgovor: “Smatram da je moja porodica, takođe, ponosna zbog moje odluke”.

21:32

Ognjen je Akiju čestitao rođendan.
“Hvala svima, ostao sam do kraja rijalitija… inače, ne uzbuđujem se zbog uboda pčele. Gazdovanje? Mnogo je teško biti gazda. Vreme nas nije služilo, bilo je pretoplo i niko nije mogao da radi. Uplašio sam se napada na kuću, srce mi je preskakalo. Tarot je bio “pod gasom” i prošlo mi je kroz glavu da mu je svejedno zbog eventiualnog izbacivanja. Pričao je sam sa sobom. Rekao je da sam ga maltretirao, tražio sam da izbaci vodu. Polivao mi je krevet, bacao zemlju… 
Inače, neu se buniti ako opet budem izabran za gazdu”, zaključio je Aki.

 

21:20

Ognjen razgovara sa Radojkom.
“Da li je istina da si se ulenjila i da nećeš da praviš hleb?”
“Nije tačno, danas sam napravila dve tepsije hleba. Pre par dana, nismo imali brašno”, rekla je Radojka.
“Nisam se ulenjila…. razočarala sam se jer su se neki učesnici na farmi proveli kao na ekskurziji. Neki su mnogo više radili od ostalih ali i pored toga, sad manje radim. Ne muzem kravu, ostalo funkcioniše.”

21:10

Ognjen Amidžić nalazi se na farmi u Lisoviću. Njegov prvi sagovornik je Ekrem Jevrić.
“Sramota me je zbog toga što pijem. Žao mi je što sam uvredio Ljubu”, priznao je Ekrem.
Ljuba je rekla: “Svi znaju da smo od početka rijalitija u dobrim odnosima. Tačno,  Ekrem je uspeo da me povredi, bilo mi je teško… međutim, izvinio mi se na žurci. Pamtim ono, što mi se kaže i posle toga moram da se distanciram”.
Voditeljka Aleksandra Jeftanović otkrila je da će kraj Farme biti 7. jula, a da će sledeće nedelje biti izabran gazda poslednji put.

 

20:01

Četiri takmičarke ostale su bez honorara za ovu nedelju, dok u arenu idu Filip, Stanija, Tarot i Era Ojdanić. Za odlazak u arenu “krivac” je gazda Aki, koji je Staniji dodeli “odlučujući” štapić.
Starleta je pokupila štapiće od Akija, Vesne, Tarota, Mema, Ša, Radojke i Jovane, dok je maneken dobio štapiće od Saške, Ekrema, Ljube, Goce, Ere i Danijela.
Era Ojdanić bio je na meti publike ali ispostavilo se da je glasanje bilo suvišno, jer je od Zadruge stiglo pismo o kršenju pravila. Goca, Ljuba, Vesna i Saška oglušile su se o pravilo boravka samo jedne osobe u kupatilu, kao i Stanija i Filip, i zbog toga su ostale bez ovonedeljnog honorara.



Svet

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 30 Jun 2013, 01:13
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
FARMA: Duelisti su Stanija i Era!

Ovonedeljni duelisti su Stanija i ... i oni će se sutra boriti za ostanak u areni

Slika

Farmeri su više štapića dali Staniji, dok je publika najmanje glasala za Eru. Oni će se sutra boriti u areni, a jedan od njih dvoje će napustiti imanje.

Stanija Dobrojević i Sulejman Haljevac Memo poslednje su sluge u ovom serijalu rijaliti šoua Farma. Saška Karan, koja gazduje imanjem, želela da odabere sluge metodom "eci-peci-pec", međutim to nije bilo moguće, pa se odlučila za Staniju i Memu.

Staniji je rekla da je niko ne mrzi i da je ona to "utripovala", a da samo treba da pokaže malo više poštovanja prema drugima. Dok je Memi rekla da je dobar čovek i veliki igrač. Stanija je bila šokirana, jer je i prošle nedelje bila sluga i da misli da sve svi foliraju i da je mrze.

Filipu je veoma teško palo što je starleta ponovo izabrana za slugu, a njegovo nezadovoljstvo je najviše kulminiralo sa svađom sa Vesnom Rivas.

Koliko su farmeri ljuti i ogorčeni na starletu najbolje je prokomentarisala Ljuba koja je rekla da će ove subote starleta "popušiti" štapiće i leteti napolje.


Ljuba je rekla da nema šta Staniji da zameri, ali se ipak sve vraća, pa je pošto je starleta dala njoj štapić, kikbokserka joj je vratila. Memi nije imala šta da zameri. Ekrem je rekao da ne može da se zameri Memi, pa je dao Staniji. Radojka je rekla da je njoj Stanija kao sestra, pa je štapić dala Memi. Goca je naravno štapić dala Staniji i rekla da će shvatiti kad izađe da ju je napadala bez razloga. Era je pohvalio Memu da je dobar lik i umetnik. Staniji je rekao da zna da ona nema nište protiv njega, da je lafica, ali je moli da zavoli srpski folk, ali je ipak dao štapić.

Aki je za Memu rekao da nema reči i da Bosna treba da se ponosi, dok je sa Stanijom imao mnogo ružnih stvari i njoj dao štapić. Danijel kaže da je Memo toliko dobrih stvari uradio za njega da nema reči. Kaže da ga je mnogo zavoleo. Voleo bi da može to da kaže za staniju, ali kako kaže, o njoj može sve suprotno da kaže, jer ga je razočarala i njoj je dao štapić. Jovana je za Staniju rekla da joj ne prijaju foliranti, za Memu je sve najlepše rekla, a štapić je dala Staniji. Filip kaže da ima trema što se njegova devojka potresa jer Era priča gluposti, on misli da Stanija treba da bude srećna sa njim i da ako su ovo preživeli da će ima napolju biti med i mleko. Kaže da je sve što je radio, radio zbog njih, jer je iskreno voli. Štapić je dao Memi. Vensa kaže da je i od jednog i od drugog čula samo ružne reči, a Mema čak ne želi ni da rezimira. Staniji je rekla da bi volela da joj nađe samo jednu ljudsku osobinu, ali ne može. Štapić je dala Memi. Saška je rekla da joj drago što ne odlučuje, i da je situacija jasna. Sa Memom, kaže, nikada nije imala problema, misli da je sjajan lik i veliki igrač. Za Staniju nema ništa novo da kaže, jer je broj štapića sve rekao, ali da niko nema pravo da sudi, njoj je dala štapić.

Stanija kaže da joj je to možada poslednje veče na Farmi, da štapići jasno govore da je ne vole, a da je ono to pričala već duže vreme. Drago joj je što ima ljubavnu priču sa Filipom, jer joj je bilo mnogo lakše uz njega bilo. Kaže da ima nešto u njoj što izaziva mržnju kod ljudi, ali da je borac i da nikada ne bi nikome nanela zlo. Misli da štapići ništa ne znače, jer će publika odlučiti.

Memo se zahvalio svima i kaže da je sve to odraz i slika farmera kako to doživljavaju.



Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 02 Sep 2013, 00:37
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
UŽIVO FARMA 5! Mama Mica prvi gazda! FOTO

Počinje nova, peta sezona rijalitija

Slika

Za nekoliko minuta počinje predstavljanje poznatih ličnosti koje će se boriti za pobedu u petoj sezoni rijalitija „Farma“ kod nas. Mnoga imena već su izazvala velike reakcije zbog svog ulaska, a kako će sve to izgledati večeras, pratite na „Pulsonline“ uživo iz minuta u minut.

Slika

Aleksandra Jeftanović je zauzela svoje mesto u studiju, najavila početak novog rijalitija i konstatovala da ove sezone neće biti ni malo lako, a nakon nje je, na simboličan način, okretanjem ploče na imanju u Lisoviću i njen kolega Ognjen Amidžić otvorio petu sezonu rijalitija.

Slika

Aleksandra je najavila da će čak 27 poznatih ličnosti večeras ući u imanje, a da pobednika očekuje nagrada od 50.000 evra.

Prva dva imena sa kojima smo se večeras upoznali su bivša pevačica i voditeljka emisije "Preljubnici" Suzana Perović koja je rekla da se ničega ne plaši i da joj jedino smeta nehigijena i frontmen nekadašnje grupe "Divlji kesten" Igor Starović, koji sve vidi kao šalu i igru i dodao je da jako voli životinje.

Slika

Slika

Sledeća je glumica Jelena Golubović, koja je istakla da na "Farmi" ne bi volela da vidi Jelenu Karleušu, Isidoru Bjelicu niti gradonačelnika (Dragana) Đilasa. Sa njom je ruku pod ruku ušao muzičar Vajs.

Slika

Slika

Jelena sigurno nije oduševljena to što joj među farmerima neće biti J.K., ali će biti njena majka Divna Karleuša koja se u međuvremenu u bekstejdžu posvetila novinarima i daje im izjavu i izrazito dekoltovanoj bluzi.

Slika

Na izjavu Golubovićeve da želi da bude ista kao Meg Rajan, odnosno fina i nežna, ironično je na svom "Twitter" profilu komentarisala pevačica Marija Šerifović.

-Jaooooo ista si Meg Rajan jaooooo, napisala je Šerifovićeva.

Slika

U međuvremenu, mnogi su nestrpljivi u bekstejdžu i jedva čekaju da se predstave gledaocima. U studio su potom ušli i Simonida Acević, poznatija po svom hitu "Hopa-cupa" koja je prokomentarisala da zna da muze i da možda nešto izmuze na farmi, a drugi je Ivan Marinković, bivši suprug Goce Tržan, koji je najponosniji na to što je otac jedne ćerke.

Slika

Slika

Ivan je rekao u studiju da mu ne smeta što je na imanje ušao kao suprug jedne poznate pevačice.

Slika

Prijatelj Ekrema Jevrića Čupo Kalač je još jedno lice sa kojom su se upoznali gledaoci "Farme", a potom su u studio ušli i Aleksandra Džidža Stojković, koja je istakla da o pobedi ne razmišlja, mada i može, što da ne.

Slika

Njen kolega iz takmičenja "Zvezde Granda" Slobodan Đurković je sledeći. On navodi da je spreman na dobru zabavu i dodao je da se pobedi ne nada niti o njoj razmišlja.

Slika

To je ujedno bila prva tura koju će kombi odvesti do Lisovića.

Slika

Farmere očekuje prvi posao čim dođu na imanje. Oni će morati da sklope krevete na kojima će večeras spavati, a pošto u glavnoj sobi može da se sklopi 22 kreveta, a njih ima 27, pet njih će morati da noće u gazdinoj kući, u štali ili u kući za izolaciju.

Slika

Na društvenoj mreži "Twitter" bivši farmer Filip Mitrović je već izrazio bojazan.

-Kako će se smrznu, dal' su svesni? - prokomentarisao je pop pevač, koji odlično zna šta farmere očekuje kada dođu na imanje.

Modelsica i starleta Anastasija Buđić u provokativnom izdanju je sebe predstavila u prilogu pred ulazak, a sa njom ruku pod ruku ušao je folk pevač Crni.

Slika

Slika

Slika


Još dva muzičara na imanju - pevačica Nela Bijanić i pevač Lepi Mića.

Slika

Slika

Već pomenuta Divna je sledeća koja je istakla da se plaši kokošaka i da jedino ne želi da radi u kokošinjcu. Povodom reči Jelene Golubović da ne bi volela da njena ćerka Jelena Karleuša uđe na imanje, Divna je rekla da ne zna ko je Golubovićeva.

Slika

Još jedna dama obogatiće imanje. Reč je o voditeljki Miss Svetlani.

Slika

Sara Teanović braniće profesiju lepotica odnosno misica na farmi. Njoj će najteže pasti kupanje u buretu.

Slika

Muzičar Vanila je sledeći, a potom je do sada najzvučnije ime se predstavilo gledaocima - Mica Trofrtaljka.

Slika

Ka kombiju se uputila i druga tura, a uskoro će se pridružiti i prvoj turi koja je gotovo već u Lisoviću.

Slika

Prilikom svog predstavljanja, Romana je poručila da želi da pobedi, a sledeći se predstavio i Marko Vukotić, maneken, poznatiji po pojavljivanju u spotu "Milion dolara" Ane Nikolić i Nikolije Jovanović.

Slika

Slika

Kako nam javlja dopisnik iz studija u Šimanovcima, Edin Škorić pokušava da flertuje sa Katarinom Grujić u bekstejdžu u studiju u Šimanovcima, ali ona ne popušta i ne predaje se njegovom zavođenju.

Slika

Prva tura je došla na imanje u Lisoviće, a kako "Pulsonline" saznaje, čak ni Aleksandra Jeftanović ne zna ko je specijalni gost koji večeras ulazi na "Farmu" jer to ime ne postoji ni na tzv, "košuljici" emisije.

Za to vreme treća tura se predstavlja gledaocima, a prva je među njima pop pevačica Zuzi Zu članica nekadašnje grupe "Mirzino jato".

Slika

Sledeći je jedan sportista - bivši odbojkaš Edin Škorić, koga smo već pominjali.

Slika

U međuvremenu gledaocima su se predstavili pevačica Jelena Jovanović i fotomodel Boris Stamenković.


Slika


Boris očekuje ljubavne afere u rijalitiju, a videćemo da li će biti jedan od aktera istih. Inače, spekuliše se u studiju u Šimanovcima da bi Miki Đuričić bio taj gost iznenađenja oko koga se dugo spekuliše.

Slika

Katarina Grujić je sledeća. Ona je poručila da ne voli zle, zlonamerne ljude i folirante, a da nema problem sa seoskom atmosferom i da će čak uživati.

Slika

Slika

Poslednji kao iznenađenja ušli su Miki Đuričić i Zorica Marković. Folk pevačica je ponovo na farmi jer su gledaoci smatrali da joj je prošli put načinjena velika nepravda.Miki je priznao da je prešao na "Pink" zbog ponuđenog novca.

Neki su već počeli da se ističu, pa se tako Suzana Perović već ponaša kao gazdarica, dok Lepi Mića pevuši i tako pokušava da skrene pažnju na sebe.

Slika

U međuvremenu i preostali došli na imanje i već je krenulo raspoređivanje kreveta i nekih prvih zadataka.

Slika

Prvi je bio izbor gazde, a u prvoj nedelji rijalitija jednoglasno su farmeri odlučili da prva gazdarica bude Mica Trofrtaljka ili kako su već počeli da je zovu - Mama Mica.


puls

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 23 Sep 2013, 03:40
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
UŽIVO FARMA 21. DAN Marko: Sara ode sa prvim koji joj namigne!

Kako me nervira ova Sara, priča tu nešto o dečku a ovde se balavi sa Ivanom deset dana. Čuo sam da se muvala i sa Markom Vanilom, a onda dođe onaj mali Aki, namigne joj i ona ode sa njim, rekao je marko Kaći

Slika

Rediteljka Jelena Golubović priznala je da ne može dugo bez seksa, pa su  Zorica Marković i Šeki Turković pokušali da joj pomognu te da nađu rešenje gde bi na Farmi mogla da bude intimna sa Čupom.

Naime, Golubovićeva je rekla da ona može da izdrži mesec dana bez seksa, a posle toga je kritično.

"Svi se svađaju, kao zbog šećera, ali u stvari svima nedostaje seks.", zaključila je Jelena

Jelena je ispričala da joj je Mica Trofrtaljka, dok je još bila na imanju, ponudla svoju sobu kako bi bila intimna sa Čupom, ali da ona tada nije želela. Šeki joj je predložio da mogu da idu iza sena, što je Jelena odbila rekavši da tamo ima kamera, a Zorica je rekla da nema kamera iza sena.

"Ja ću da dežuram sa jedne strane, Zorica sa druge", bio je kreativan Šeki.

"Ja bih volela da na Farmi ne dođe do seksa. Ako ostanem duže od mesec dana, volela bih da mi neko kaže gde nema kamera", rekla je Jelena. Čupo je rekao da ne zna koliko će ostati dugo na Farmi i da su velike šanse za seks.

FARMU UŽIVO MOŽETE PRATITI OVDE

13.50 - Marko Vukotić pričao je u dvorištu sa Katarinom Grujić o Sari Trajanović

"Kako me nervira ova Sara, priča tu nešto o dečku a ovde se balavi sa Ivanom deset dana. Čuo sam da se muvala i sa Markom Vanilom, a onda dođe onaj mali Aki, namigne joj i ona ode sa njim. Ne mogu da verujem, i još na sve to svađa se sa starijima", rekao je Marko Vukota.

Kaće je rekla da je nervira njeno drsko ponašanje i foliranje.

"Ja nikog ne ogovaram, nju sam uzeo dva tri puta zbog Ivana, jer vidim da mu je teško. Ja sam joj rekao da beži od nje", nastavio je Vukota.

Kaća kaže da joj smeta što se za Borisa priča da je gej, a Marko je rekao da je to zato što je maneken.

13.01 - Sara i Ivan Marinković ponovo su u svađi.

Naime, oni su kratko razgovarali, Ivan je poručio Sari da samo nastavi da tera po svom, dok je ona njega pitala šta je hteo sinoć da joj kaže. Ivan je ustao i otišao, a Sara je poručila:

"Ok, nemoj više da mi se obraćaš onda".

Ivan se opet vratio i rekao: "Najviše mi znače pogledi i sve što si uradila dok sam bio u areni, to ću pamtiti do kraja života".

Sara je zaključila da je najbolje da on ne priča sa njom, a ni ona sa njim. "Jel ti shvataš šta si sinoć uradio", pitala je Sara. Ivan je povukao da je poljubi: "Dođi da te poljubim još jedno i idem", rekao je Ivan, međutim Sara mu nije dozvolila.

Slika


kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 25 Sep 2013, 02:41
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma 5: Ko najviše jede, a ko je propali pevač?

Slika

Svađe ni ovog puta nisu izostale, te su pogrdne reči između Crnog i Mića pljuštale na sve strane. Farmeri su dobili novog gazdu, Marka Vukotića, kome je tu ulogu poverila Vanja, a Ognjen Amidžić je uveo starog farmera Akija zbog specijalnog zadatka…

Crni i Svetlana su ćaskali o tome kako neki farmeri spavaju do kasno, samo leže i jedu. Crni je govorio o Zadruzi, kojoj je preporučio da farmere budi oko 9, 10 ujutru.

Džidža i Zorica su zaključili da Šeki gotovo ništa ne radi. Džidža je ispričala kako ga je zamolila da ode sa njom do tora kako bi namirila ovce, ali je on odbio, nije mu pomogao, već mu je bilo previše.

Novi gazda je Marko Vukotić. Njemu je tu ulogu poverila Vanja, koja je izbačena sa Farme prethodne večeri. Farmeri su čestitali Marku, koji je vrlo odlučno krenuo u rešavanje problema lenjosti na Farmi.

Crni i Mića su se posvađali. Crni je Miću nazvao konobarom što je ovoga toliko iznerviralo da mu je uputio salvu uvreda. Crni ga je nazvao tako jer je Mića prethodno odbio da dođe i sedne pored Crnog nazivajući ga raznim imenima. Paljba sa obe strane se nastavila rečima da su propali pevači, da nemaju šta da traže na Farmi... Crni je potom upitao Miću kakav je to pevač kada gotovo 30 godina nije imao hit. Mića mu je odgovio da je dupljak i zamena Mikija Mećave. Crni mu je naredio da mu, pošto je konbar, donese kafu.

Ivan i Sara su pričali o lančiću koji joj je Aki poklonio kada je posetio imanje. Ivan je rekao da ga neće baciti ukoliko mu obeća da ga neće nositi. Sara je pristala da ga sačuva ali da ga neće nositi do kraj serijala. Ivan i Sara su nastavili priču o lančiću. Ivan je pitao da li će nositi nešto što joj on bude poklonio. Ona je odgovorila potvrdno.

Marko je okupio ukućane kako bi održao sastanak. Na sastanku je podelio obaveze.

Edin se raspravlja sa Jelenom G., kaze kako on ne moze da tolerise to sto ona budi sve ukucane. Ona se pravda i govori kako nikoga nije budila.

Suzana je upitala Svetlanu da li ima sina. Ona je odgovorila da ima sina Filipa. Suzana je potom upitala koliko ima godina, a Svetlana nije želela da joj odgovori. Suzana ju je upitala da li je to tajna koliko njen sin ima godina. Svetlana je odgovorila potvrdno. Suzana nije razumela ovakvu reakciju, pa je za svog sina rekla da ima 27 godina i da ga je rodila sa 27 i da je ponosna na to. Svetlana se pravdala time da njen sin ne želi da se eksponira, ali da je jako ponosna. Ona je priznala da ga je rodila sa 18 godina.

U dnevnoj sobi su Simonida, Crni i Svetlana. Svetlana kaže da ovde svaka taktika pada u vodu, da nema glume. Crni kaže da mu nije cilj da se ovde predstavi kao sirovina, kaže da mnogi misle da kod publike prolazi ako su originalni, ako su prosti. Crni misli da to ne prolazi. On je pevač, tako želi da se ovde predstavi. Kaže Svetlana da voli kad je Sloba imitira, ona hoda pravo, tako i govori, takva je, nikoga ne glumi. Svetlana kaže da njoj ne mora ništa 2 puta da se ponovi, ali ljudi to ne primećuju, primećuju samo psovke.

Ognjen kaže farmerima da treba svako da ustane i kaže ko najviše jede, a da pre toga treba kuvari da ustanu i kažu da li su uvek stavljali mast ili ulje kada su to rekli. Zorica kaže da svima kuva na masti osim vegetarijancima. A Divna da uvek kuva na masti i na ulju i da kaže šta je na masti a šta na ulju i da se možda neko nekad zeznuo. Miki kaže da se možda nekad prešao pa nije svima rekao kada je kuvao sa mašću. Zorica i Divna kreću raspravu da li je Jelena Karleuša Zorici koleginica ili ne.. Divna tvrdi da nije jer ne pevaju istu vrstu muzike, na šta Zorica odgovara da čim Jelena peva moraju biti kolege nebitno što nije ista vrsta muzike u pitanju.

Ognjen uvodi novog-starog farmera Akija u kuću kao večerasnje iznenađenje. Dobio je tajni zadatak od Zadruge da preuzme ostavu od Miće. Nakon srdačnog pozdrava sa svima i deljenja pica ukucanima nasmejana Sara ga pita koliko ostaje,a Aki daje nejasan odgovor i smeje se. Miki savetuje Saru na tremu da od*ebe obojicu (Ivana i Akija)i da nadje nekog trećeg.


story

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 57 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker