Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 16:33


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 25 Sep 2013, 02:47
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
FARMA UŽIVO 23. DAN Karleuša ko Jelena: Pevači, vi ste svi foliranti!

Divna je stala u zaštitu Sari koju su Zorica, Lepi Mića i Šeki uhvatili u mašinu zbog njenog ljubavnog odnosa sa Ivanom i Akijem

Slika

Divana Karleuša zaratila sa pevačima na Farmi. 
Naime, Karleuša je uzela u zaštitu Saru Trajković koju su ogovarali Zorica, Šeki i Lepi Mića i uhvatili je u šemu zbog odnosa sa Ivanom Marinkovićem i Andrijom Akijem Markovićem, s kojima se ljubila iza WC, i potom sve pevače nazvala folirantima. Zorica nije mogla da pređe preko teške uvrede i odlučila je da više ne kontaktira sa Divnom i poručila ostalim takmičarima da neće više raditi u kuhinji sa novinarkom.

"Otkako nisam dala štapić Jeleni svi me ogovaraju. Ne interesuje me, pričajte šta hoćete. Pošto je gospođa Karleuša rekla da su svi pevači foliranti, neću više da radim u kuhinji. Ti si najveći folirant na svetu, a dete ti drži mikrofon", rekla je Zorica.

"Ostavi moje dete na miru i gledaj svoja posla. Uzeli ste Saru u mašinu, ostavite je na miru", odbrusila je Divna, a Lepi Mića je rekao da se samo šalio sa devojkom i da nije mislio ništa ružno. Šekija je, međutim, mnogo uvredilo što ga je Karleuša nazvala folirantom.

"Po čemu si ti zaključila da sam ja folirant? Ti si nekada bila novimar, sada laku noć", uveđeno je rekao Šeki.

"Dupe si dao da dođeš u moju emisiju", poručila mu je Divna.

Podsetimo, ovo nije prva uvreda koja je upućena farmerima, prvo je Jelena Golubović sve farmere nazvala bagrom i osetila je bes farmera.

FARMU UŽIVO MOŽETE DA PRATITE OVDE

23.42 - Farmeri su dobili pismo od zadruge, vreme je za Igru istine.

Igru će započeti Mića, a pitanja treba da budu što zanimljivija.

14.45 - Zorica Marković se razbolila i leži u krevetu dok joj društvo pravi Jelena Golubović. Iako ima bronhitis i prima terapiju, pevačica ogovara ostale ukućane, a za svog kolegu Šekija je rekal da je prirodno glup, zatuca i ograničen.

Slika

13.00 - Lepi Mića je rekao da je Zuzi pre 30 godina bila seks-bomba. "Kakve je ona junačke grudi imala?! Kakava je bila pre 30 godina, ove visine, a grudi, ko kamen", opisivao je Mića Zuzi koja se samo smeškala, a najaviše joj je prijalo kako je njene grudi epski opisao.

12.30 - U dvorištu Romana razgovara sa Ivanom o tome koga će večeras gazda Marko izabrati za slugu. Pevačica je nezainteresovano rekla da to može biti bilo ko.

"Ne verujem da će Edina i Borisa izabrati za slugu", rekao je Ivan.

Slika

12.00 - Jelena Jovanović i Edin Škorić odmarali su se u dvorištu i pevačica je masira sportistu. "Baš će bit glupo kada jedno od nas dvoje ispadne", rekao je Edin, dok je Jelena brzo zaključila da ne daje nikome takve ideje. "Ne dajem ideje, to će se desiti kad-tad", zaljkučio je Edin.

Slika





Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 29 Sep 2013, 21:12
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
FARMA UŽIVO 26. DAN UMALO TUČA: Mića nasrnuo na Vajsa!

Letele su stvari sa stola, a zahvaljujući Mikiju Đuričiću i Marku Vukotiću koji su Miću zadržali, nije došlo i do fizičkog kontakta

Slika

Danas je 26. dan otkako su se farmeri okupili na imanju u Lisovićima, tenzije rastu iz dana u dan, a čini se da takmičari polako "pucaju po šavovima". Sitni incidenti su svakodnevnica na imanju, a nisu im strani ni fizički obračuni, iako su strogo zabranjeni. Današnja dešavanja na Farmi možete pratiti sa nama.

14.53 - Jelena traži Čupu dok ga Šeki i Igor kriju

Jelena Golubović trežila je po kući i dvorištu Čupu, ali on izgleda ne može više da provodi vreme sa rediteljkom. Naime, on je pričao sa Igorom Starovićem i Šekijem Turkovićem kada je čuo da ga rediteljka zove, a onda se sakrio.

"Evo je ide ovamo, pomeri se malo, videće te", pričao mu je Igor.

Jelena je želela da mu opere stvari, ali i da ga ubrza, da bi se okupao pre "ovih što čiste go**a", kaže reiteljka.

Slika

11.37 - Jelena Golubović zabavlja farmere u kuhinji

Naime, rediteljka je od jutros prilično raspevana, na repertoaru su Severina i Novi fosili. Miki Đuričić je bodri i zajedno sa njom peva. Mića je izveo svoju verziju pesme "Kako je dobro videti te opet"

"Kako je dobro videti te opet, slomiti ti noge i polomiti ramena", pevao je Lepi Mića, a Jelena je rekla da nije čula tu verziju.

Slika

Pevač Lepi Mića sinoć je krenuo fizički da se obračuna sa Vajsom jer je reper pominjao njegovu ženu. Letele su stvari sa stola, a zahvaljujući Mikiju Đuričiću i Marku Vukotiću koji su Miću zadržali, nije došlo i do fizičkog kontakta.

Nakon ovog incidenta Vajs je tvrdio da uopšte nije pominjao njegovu ženu, a njih dvojica su razmenili niz psovki. Kasnije je većina farmera osudila ponašenje Vajsa.

Miki, Suzana Perović, Crni, Džidža, Sloba, Simonida i drugi farmeri su rekli denseru da ne zna da se igra, da je jako sujetan i da je jako živčan.

"Ljudi, ovde će neko glavu izgubiti!", rekla je Suzana nakon ovog sukoba.


kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 07 Okt 2013, 15:35
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
FARMA UŽIVO 36. DAN: Vajs sakrio Divni lekove

Reper ima tajni zadatak da sakrije po jednu stvar svakom farmeru, a on je izabrao Divnin neseser, ne znajući da su joj unutra lekovi

Slika

Imanje u Lisoviću napustila je bosankska pevačica Zuzi Zu i ona danas treba da postavi novog gazdu, pa su tako farmeri nagađali koga će izabrati da gazduje Farmom.

Lepi Mića, Simonida Ačević, Suzana Perović i Marko Vanilla su pretpostavili da bi to mogla da bude Simonida, koja je upitala Miću kako bi on reagovao kada bi ona njega postavila za slugu.

"Bez razmišljanja, da ti mater, gađao bih te stolicom!", pobesneo je Mića i dao do znanja šta bi se desilo kada bi ga poslala u štalu.

Nove trzavice izazvao je Ivan Marinković, koji je provocirao Jelenu Golubović time što je govorio da je Gordana Bjelica dobra glumica i što ju je dobro izimitirala, dok se Jelena dokazala da nema veze sa glumom iako se sve vreme hvali svojom diplomom.

"Nemoj da je diraš, Ivane. Vidiš da se konačno smirila", dobacio je Miki Đuričić na ovu raspravu u spavaćoj sobi. Nakon toga je došlo do sukoba Ivane i Čupe Kalača. Njih dvojica su se častili uvredama i psovkama. Njih dvojica su se posvađala jer je Marinkoviću zasmetalo to što Čupo daje uputstva Golubovićevoj šta da govori.


13.47 Borisova bivša, ali i sadašnja devojka su bili u kuhinji. Marijana je pohvalila Kaću da je čula da odlično peva zabavnjake.

Došao je Boris i on i Marijana su pričali o situaciji koja ih je zadesila u kući. Boris je rekao da je bio malo šokiran kada je ona ušla u kuću, ali da je predosetio da će ući neka bivša devojka.

"Meni je drago što si upućen i što smo se skapirali u vezi sa svim ovde", rekla je Marijana, a Boris je dodao da je znao da će ući neka bivša devojka.

"Sinoć kad smo Kaća i ja pričali, i tačno smo znali da će morati da ubace nekog", rekao je Boris, a onda je u kuhinju ušla Kaća i zagrlila ga.

"Vidiš, Marijana, već me koristi kao nakit", rekao je Boris, a Marijana se smejala.

Kaća je rekla da je i ona predosetila da će ući neka bivša devojka. "Hvala Bogu što si normalna. Dobro je da nisu ubacili neku koja će da naskače na njega", rekla je Kaća, a Marijana je dodala da je sve u stavu i kako postaviš situaciju.

Slika

13.16 Divni je nestao neseser sa lekovima. Ona je zamolila Jelenu Golubović koja je od danas gazdarica da ode do Zadruge i da im traži lek. Međutim, Jelena je rekla da treba da ode do ograde i sama da traži lek.

Niko ne zna da Vajs ima tajni zadatak da svakom farmeru sakrije po jednu stvar do srede. On je izabrao Divnin neseser, ne znajući da su u njemu lekovi.

Slika


kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 09 Okt 2013, 21:51
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
UŽIVO FARMA 38. DAN: Vajs uspešno završio zadatak, dobio živu ribu kao nagradu!

Vajs je bio na tajnom zadatku u kom je morao da sakrije po jednu stvar od svakog farmera. Zadatak je ispunjen, a on je za nagradu dobio tri žive ribe

Slika

Zorica Marković, pevačica bez dlake na jeziku, izvređala je Simonidu Ačević, Jutjub zvezdu koja je na imanje u Lisoviče stigla zahvaljujući hitu "Hopa-cupa".

Naime, Farmeri su igrali "Igru istine" i dok je Simonida odgovarala na pitanje koje joj je postavio Šeki Turković a u vezi sa njenom lenjošću, Zorica Marković joj je dobacila da je gica prasica.

"Do juče si ležala, da li si stvarno bila bolesna", pitao je Šeki Simonidu.
"Ti imaš problema sa pamćenjem. Naravno da sam ušla na Farmu da steknem popularnost, mada je ona bila na zavidnom nivou pre nego što sam ušla", rekla je Simonida.

"Gico prasice, kako te nije sramota", prekinula ju je Zorica.
"Jesam, debela sam. Volite me i plešite sa mnom hopa-cupa", odgovorila je Jutjub zvezda.
"Nemoj više da uzimaš mikrofon u ruke plašiš ljude. Ne poštuješ Šekija ni mene", uzvratila joj je foklerka.

OVDE FARMU PRATITE UŽIVO

16.24 Tokom ove nedelje jedan farmer je imao tajni zadatak da sakrije svakom farmeru po jednu stvar. Zadruga je obavestila Vajsa da je vreme da donese stvari koje je sakrio. Od onoga što Vajs donese zavisi njegova nagrada.

Vajs je svima sakrio po jednu stvar, a nekome i dve. Zadruga ga je nagradila živom ribom. "To su moji drugari sa Save poslali još odavno. On je procenio tri vrste ribe: Poslali su mu malog šarana, deveriku i belu ribu."

Slika

Slika

12.50 Igor Starović i Lepi Mića su se posvađali. Pevač, Divna i Jelena Golubović su se vratili sa pijace, ali rezultat nije bio zadovoljavajuć i farmeri su bili razočarani.

Jelena je pročitala pismo od Zadruge u kome se navodi da farmeri moraju više da poštuju Zadrugu i manje da psuju dok se svađaju.

Međutim, Igor Starović za sve krivi Jelenu i Lepog Miću. On smatra da njih dvoje nisu radili od početka farme i da ostali moraju da ispaštaju zbog toga.

"Biće krvi do kolena, ja kad ti kažem", pretio je Igor Mići.

Mića nije mogao da poveruje šta mu je Igor rekao i objasnio mu je da on radi kad hoće, šta hoće.

Slika

Pošto su se Jelena Golubović, Divna Karleuša i Igor Stavrović vratili skoro praznih ruku, sa vrlo malo hrane, stiglo je pismo sa pijace.

Primetili smo da neki od farmera ne poštuju zadrugu i saopštenja zadruge. Zato smo odlučili da se ovog puta obratimo vama, a vi ukoliko mislite da je potrebno prenesite ostalim farmerima šta je u ovom pismu rečeno.

Poslednji put skrećemo pažnju i opominjemo vas da je ponašanje većine farmera kad stigne pismo nepristojno i pokazuje nepoštovanje zadruge. 

Mnogo puta je rečeno da se morate skupiti istog trenutka kada pismo stigne. A šetanje, jedenje, pijenje inonšalantno ponašanje u tim trenucima govori o vašem odnosu prema pravilima i prema zadruzi. 

Osim toga tokom čitanja pisma svi farmeri moraju sedeti za stolom, a stajanje pored stola, dremanje na stolicama, samoinicijativno odlaženje pre kraja sastanka itd primoravaju nas da vas ovim poslednji put opomenemo i naglasimo da ćete svi biti kažnjeni nedeljnim honorarom svaki sledeći put kada se neozbiljno budete ponašali prema saopštenju zadruge.
Jedino što na kraju možemo da dodamo je da ponuda na pijaci zavisi od svih vas, od vašeg truda, rada I odnosa prema zadruzi. 


kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 23 Okt 2013, 20:34
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
UŽIVO PREGLED DANA Japa: Jeleni sam spasao život, a ona mi ovako vraća!

Žao mi je, posle svega što sam uradio za nju. Ja sam toj devojci i život spasao par puta, ali da ne pričam mnogo, rekao je Japa

Slika

Farmeri su u utorak uveče odgovarali na pitanja gledalaca, a Aleksandar Marinković Japa otkrio je da je nekoliko puta spasao život Jeleni Jovanović i dodao da je farmerka svojim ponašanje pokazala da je nezahvalna.

Naime, u utorak uveče gledaoci su imali priliku da farmerima postavljali pitanja, od kojih su se mnoga ticala još uvek nejasnog odnosa Jelene i Jape. Japu su pitali šta ima da kaže na to što Jelena tvrdi da oni nisu bili u emotivnoj vezi, kao i šta se zapravo desilo među njima.

"Mogu da kažem da ovo nije prava Jelena, ona je skroz drugačija, pozitivna devojka koja se šali i smeje. Žao mi je, posle svega što sam uradio za nju. Ja sam toj devojci i život spasao par puta, ali da ne pričam mnogo", rekao je Japa.

Jelena  nije želela da komentariše ništa vezano za Marinkovića.

"Sve što se tiče Farme i što se dogodilo ovde - objasniću, ali ono što je privatno ne želim da komentarišem, jer to gledaoce ne interesuje", rekla je Jelena.

Podsetimo, Jelena je priznala da se ljubila sa Edinom iza toaleta, dok je Edin potvrdno odgovorio na pitanje da li je u vezi sa Jelenom.

20.10 - Edin i Ivan komentarišu situaciju između Jelene i Jape.

"Svi smo imali život pre Farme, ja sam izgradio mišljenje o njoj za 52 dana tako da me ništa ne zanima. Briga me je sa kim je bila", rekao je Škorić.

"Ja nisam mogao da verujem šta je on pričao", prokomentarisao je Ivan.

"Jel si čuo šta mi je ispričao Vajs za Zoricu. Navodno je ona pričala za mene kao šta on hoće, ima kod kuće dvoje dece", rekao je Edin, a Ivan je rekao da je to Zorica verovatno i rekla.

Jelena je rekla da oseća gađenje prema Tutinim komentarima

"Šta god da je bilo među njima za mene će Jelena uvek biti u pravu", rekao je Edin

20.06 - Jelena i Japa se raspravljaju

"Imam pravo da ne pričam sa tobom i da mislim šta hoću", rekla je Jelena Japi, a on je to i potvrdio. Ona je dodala da se on plaši sastanaka i da ne sme da joj kaže u oči sve što misli.

"A ti si hrabra, zamisli", rekao je Japa.

"E neću više da pričam sa tobom. Ti si budala i plašljivac, ajde prestani više, neću da pričam sa tobom", rekla je Jelena.

"Ti me navodno voliš, a ovde me svi napadaju i ti ništa", rekla je Jelena.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 30 Okt 2013, 20:27
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
FARMA 59. DAN MIĆA UVREDIO ROMANU: Nemaš decu i ne razumeš!

Mića je zamerio Romani što konstantno brani Jelenu Golubović pa joj je rekao da ona ne može da razumije Divnu jer nema decu

Slika

Udario nisko.
Lepi Mića uvredio je Romanu Panić jer je rekao da oni koji nemaju dece ne znaju kako je kad neko psuje dete, misleći na konstantno napadanje Jelene Golubović na Divninu ćerku, zbog koje je novinarka počupala rediteljku i direktno nominovana.

Tokom igre istine Mića je pitao Romanu zašto stalno brani Jelenu.

"Mislim da u nekim stvarima koja se tiču tvoje kumice, koja stalno vređa, pokušavaš da joj nađeš neko opravdanje. Imaćeš decu, videćeš kako izgleda kada neko kostantno napada decu. Ne dozvoljavam da neko vređa dete. Drugo je stvar vređa lično, ali ona vređa decu" rekao je Mića.

"Prestani s tim pogotovo ko nema dece", uvredila se Romana, kada joj je Ivan Marinković dobacio da stalno štiti Jelenu Golubović. Pevačica je potom pokušala da objasni da ona ne staje ni na jednu stranu, pogotovo ne kada se svađaju Jelena i Divna. 
"Zato što ti nemaš dete. Nemaš osećaj. Kada neko nekome psuje dete koje je nešto najsvetlije", rekao je Mića.

"Da li je ovo uvreda što ti meni sad kažeš", bila je iznenađena Romana.

FARMA 59. DAN

13.25 - Divna je pretila Jeleni Golubović

"Dušo, ne znaš na koga si se namerila, upropastiću ti život. Iselićeš se iz grada", rekla je Divna. Jelena je rekla da ako se njoj nešto desi da ćesvi znati ko joj je to uradio.

"Posle Ognjenovog pisma, ne sme više da me pipne", rekla je Jelena.

"Ona ne zna na koga se nameračila. Pakao ću joj napraviti od života. Ja mogu da brojim do milion, ali ona je preterala. Recite joj ko sam ja. Upropastiću joj život kad izađemo", nastavila je Karleuša.

Suzana Perović je rekla da ne razume kako ljudi mogu da je brane.

"Pa zato što su ista g***na kao i ona", rekla je Divna i dodala da će im svima presesti.

"Upropastiću im marketing, pa nije moja Jelena sama smišljala marketing, ona ima majstora - mene", rekla je Divna.

Slika



kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 02 Nov 2013, 19:20
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
FARMA 63. DAN Pogledajte Jelena Golubović peva pesmu JK!

Ćemo je pevao Karleušinu pesmu "Afrodizijak", a Jelena Golubović je sve vreme skakala, plesala a onda je čak i uzela mikrofon i otpevala reč pesme

Slika

Luda žurka.
Gosti na imanju u Lisovićima bili su Nada Topčagič i Ćemo. Čim je Nada ušla u kuću počela je žestoko, a najviše se obradovala Lepom Mići, kojem se bacila u zagrljaj, dok je pevala svoj veliki hit "Jutro je". 
Jelena Golubović je odmah skočila na noge, i iako je bila pošteđena do petka i nije skoro izlazila iz kreveta, na žurki je bila najveselija.

Čak je i zapevala pesmu Jelena Karleuše, koju od početka rijalitija neprestano spominje i govori da ona nije nikakva pevačica zbog čega je u neprestanoj svađi sa Divnom Karleušom, a novinarka ju je čak i počupala pa je ove nedelje i direktno nominovana.

Ćemo je pevao Karleušinu pesmu "Afrodizijak", a Jelena Golubović je sve vreme skakala, plesala a onda je čak i uzela mikrofon i otpevala reč pesme.

Podsetimo, Jelena Golubović je ove nedelje izvređala pevačicu tako da ju je Divna počupala za kosu i otkinula lančić. "Vaša ćerka ne ume da peva, svi to kažu i niko je ne smatra za koleginicu. Ona je krvavim rukama snimila CD", govorila je Jelena.

Jutros je Jelena potvrdila da je pevala pesme Jelene Karleuše.

"Pa šta ako sam pevala. Ona ima samo tri hita", rekla je Golubovićka Zorici Marković, koja joj je potom savetovala da prestane da spominje ta tri hita jer je dosadila s tim. 



Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 21 Nov 2013, 14:24
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
PREGLED DANA: I Marijana zaljubljena u Edina!

Marijana Leontijević poverila se Ognjenu Amidžiću da je zaljubljena, ali nije htela da otkrije u koga. Međutim, dobro obavešteni izvor iz produkcije kaže da je u pitanje Edin Škorić

Slika

Iako su svi ubeđeni da je manekenka Marijana Leontijević zaljubljena u Marka Vukotića sa kojim je imala i, kako se šuška, par “intimnih momenta” u zaključanom toaletu, ona ipak gaji emocije prema Edinu Škoriću?!

Tokom intervjua u nedelju pred izbacivanje, Marijana Leontijević je Ognjenu Amidžiću poverila da jeste zaljubljena, ali nije htela da otkrije u koga. Ona je kazala da to može i da se zaključi po pogledima, osmesima, govoru tela, ali je ipak ostala zagonetna. I dok su svi mislili da Marijana govori o Marku Vukotiću, istina je drugačija, jer je manekenka zaljubljena u Edina Škorića!

"Ona se trudi da bude u njegovoj blizini kad god joj se ukaže prilika. Izuzetno je ljubazna prema njemu i stalno ga zapitkuje za neki savet", kazao je dobro obavešten izvor iz produkcije.

"S obzirom na to da je Edin toliko zaljubljen u Jelenu, on uopšte ne primećuje Marijanu, niti mu ona pada na pamet. Međutim, to po svemu sudeći Borisovoj bivšoj devojci ne smeta, već naprotiv, ona je za sada zadovoljna da bude u Edinovim društvu, a kada god joj se ukaže prilika ona onako ljubazno, umiljato i uz osmeh iskoristi momenat i zapitkuje ga šta stigne", ispričao je izvor.

Inače, čak su i pojedini farmeri komentarisali da je manekenka bacila oko na bivšeg odbojkaša, i da se sva rastopi od sreće kada je on u blizini.

21.26 - Kattarina i Vajs su se posvađali.

"Šta, tebi je sad krivo što sam ja rekla da su meni ovde neki ljudi draži od tebe", rekla je Kaća.

Vajs kaže da je mislio da su neki prijatelji.

"Ti jedno pričaš, drugo misliš, treće radiš. Ja imam svoj stav", rekla je Kaća.

"Vi ste se na početku krili da ste zajedno, a sad sam ja ipao loš", rekao je Vajs. I Jelena Golubović se ubacila.

"Ponašaš se kao kalimero, napadaš decu od 20 godina", rekla je rediteljka. A onda se i Sloba pridružio.

"Čovek ima 41 god i tako se ponaša", rekao je Sloba. On kaže da mu smeta to što je Vajs rekao da mu smetaju njihove šale i to što su se smejali.

21.08 - "Bacila sam lančić, jer sam se jako rastužila, iz besa, tuge, razočaranja. Mnogo sam se rastužila", rekla je Sara.

Ivan je rekao da joj je lepo govorio. "To se desilo posle Goce", rekla je Sara.

"E, moja Saro, nisi htela da me slušaš", rekao je Ivan i dodao da mu ne deluje razočarano.

"Pa sad se trudim da se ne vidi, jer su svi čuli", rekla je Sara. Ivan je rekao da mu je žao Sare.

20.37 - Edin kaže da Šeki nije pročitao pismo tečno, ali da mu ne zamera. "Imao sam više vremena da upijem svaku reč". On je dodao da njegovi roditelji u pismu nisu pomenuli Jelenu iz razloga što oni nikada ne komentarišu njegov izbor žena.

"Mene nisu pomenuli u Edinovom pismu, ali ne zameram, on je bio oženjen čovek, verujem da njegovi reditelji i klinci nemaju ništa protiv mene", rekla je Jelena.

Ivan je dobio dva pisma. "Od mame i sestre sam očekivao da je sve u redu. Ono što me je iznenadilo je pismo od ćerke i evo i sad mi se plače. Puno mi nedostaje, ne pominjem je često jer bi mi bilo teže. Drago mi je da sve funkcioniše kako treba", rekao je Ivan.

Sara kaže da ju je rastužilo ono što su joj napisali da ne pominje Akija. "Nije prijatno to čuti". Ivan kaže da je Sarina majka napisala grubo pismo.

Ivan kaže da je bio zabrinut jer nije znao kako će reagovati njegovi. "Bilo mi je bitno da mi majka kaže da viđa Lenu, jer je možda Goca rekla da ne može. Bio sam baš zabrinut kakao se sve ovo vidi", rekao je Ivan.

20.33 - Jelena kaže da joj je nestala četkica pa je prstom trljala zube.

"Jel si oprala ruke, to je po bontonu", rekao je Ivan.

"Nestala mi je četkica, pa bolje i ovako da operem zube", rekla je Jelena.

"Jel znaš da je po bontonu da se obučeš i da se očešljaš, e živote", rekao je Ivan, Jelena je rekla da neće jer ide da spava.

Katarina kaže da se iznenadila kad ju je Borisova majka pozdravila.

20.24 - Romana kaže da ne zna ko je sakrio vrata i da misli da je tajni zadatak, takođe, ona je rekla farmerima da nemaju šta da jedu.

"Nemamo šta da jedemo, Zorica i ja možemo da skuvamo neki pasulj, ali i za to nam treba vremena. Ne znam gde su vrata, Ivan i Sara su tražili i nisu našli. Trećem, nijedan zadatak nismo uradili", rekla je Romana.

"Smatram da se svi nedovoljno angažujemo za zadatke, pogotovo što je Romana radila za sve nas", rekla je Zorica i dodala da ne brani Romanu, nego da je to tako.

Ivan kaže da je primetio da se neki farmeri menjanu kako se bliži kraj. Zorica takođe tvrdi da neki farmeri menjaju taktiku.

"Svi osećamo da je kraj blizu, dosta ljudi menja ponašanje, jer su osetili da su upravo oni ti koji ovo mogu da izguraju do kraja", rekao je Edin.

Kaća je takođe to primetila. "Neki farmeri gaze preko mrtvih".

Ivan tvrdi da je Boris promenio taktiku, dok Kaća kaže da su to Ivan i Mića. "Smetaju mi takvi ljudi, jer su loše osobe".

Edin kaže da misli da su se dosta promenile Simonida i Jelena Golubović.

Marko Vukotić kaže da od prvog dana igra Mića. "Najpodmukliji je Ivan, nema goreg i bezobraznijeg igrača ovde od njega, nije šmeker", kaže Vukotić

"Ja igram igru, ali taktiku nemam, ja sam onoo što jesam", kaže Ivan.

20.12 - Zorica, Šeki, Sara i Ivan razgovaraju o tome ko je sakrio vrata.

Šeki i Zorica kažu da bi se zakleli da je Boris. Ivan misli da je Marijana imala tajni zadatak a da joj je pomagao neki muškarac.

Suzana se žali da je neko od farmera upiškio toalet. "Jao Ekreme, povratiću, up**ali su ceo čaršav", vikala je Suzana.

20.08 - Boris i Žarko sakrili su vrata od toaleta, a maneken kaže da je bila odlična organizacija.

"Kaća je nadgledala, odlično smo se organizovali. Kao nagradu zahtevam brdo čokolade", rekao je Boris.

"Ustala sam i videla da nema vrata, pomislila sam da nas neko zeza ili da je tajni zadatak", rekla je Jelena Golubović.

Ivan je pomagao Jeleni da ide u toalet.

"Ređali smo daske i stavljali smo čaršav. Potrudili smo se, uradio sam šta sam mogao, kako će funkcionisati danas u toku dana ne znam", rekao je Ivan. Sara kaže da misli da će biti mali haos u kući.

"Meni je ovo smešno, ali neću ići u toalet do srede", rekla je Sara.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 62 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker