Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 23:07


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 07 Jul 2012, 04:35
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Otkrij nam dijetu: Ovako izgleda Jovana Pajić četiri meseca nakon porođaja!

Slika

Dobar metabolizam, neprospavane noći ili teretana? Nije ni važno, jer Jovana Pajić izgleda odlično! Nasmejana i zadovoljna majka, prošetala je svoju vitku figuru bodreći svog supruga, Saleta, frontmena grupe “Tropiko bend”. Plenila je osmehom, ali i svojom pojavom. Čini se kako nikada nije bolje izgledala.


Svet

_________________
Slika


Vrh
Lila
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 08 Jul 2012, 19:19
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 11 Jun 2012, 19:19
Postovi: 3470

OffLine
Jovana je i onako mrsavica ni za vreme trudnoce se nije udebljala jedino je bila teza za tezinu bebe. :D

_________________
Nisu vazne godine u tvom zivotu,
nego je vazan zivot u tvojim godinama
Momo Kapor


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 12 Jul 2012, 19:24
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
DUPLI LAPSUS: MILENI ĆERANIĆ SE "UPLEO JEZIK" DVAPUT U JEDNOJ REČENICI

Mlada pevačica nastupila je u Budvi, a pre početka nastupa podelila je i nekoliko zanimljivih informacija. Nije otkrila detalje o ljubavnoj vezi u kojoj je, ali je kroz smeh rekla:

Slika

- Ako se to vidi na mene, drago mi je. I tako...

Pred kamerama "Exkluziva" nije želela da komentariše koleginice koje pevaju na magistrali dok ona nastupa u diskotekama. Izgleda da se zbunila pa je dva puta u jednoj rečenici napravila lapsus:

- Ne bih u to da se mešam. Ne volim da nipodištavam bilo koga, ni da nipodištavam neki drugi posao.

Podsećamo, glagol glasi: Nipodaštavati.

Izgleda da je trema učinila svoje..


Smedia


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 13 Jul 2012, 12:13
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Biološka majka u bolnici! Mina: Teško mi je, ona me je rodila!

Slika

Pevačica Mina Kostić posetila je svoju biološku majku Zoju, koja je smeštena u bolnici “Sveti Sava”.
Naime, Mininoj mami je juče pozlilo, izgubila je ravnotežu i lekari su ustanovili početak moždanog udara. Zahvaljujući brzoj intervenciji lekara, Zojino stanje je bolje, ali je zadržana u bolnici.
- U poslednje vreme mama je bila nestabilna, nije imala ravnotežu, lekari su brzo reagovali, tako da joj je sada stanje stabilno. Ne znam kako će se situacija odvijati, ali sestre, braća i ja smo tu za sve što bude trebalo. Moja ćerka Anastasija i ja smo prekjuče bile kod nje i bila je dobro. Teško mi je, majka mi je, rodila me je, čuješ da je komšiji loše, pa ti nije svejedno. Teško mi je palo i kada sam saznala šta se desilo Bati Živojinoviću – izjavila je Kostićeva, koja je pokušala da poseti i legendarnog glumca, ali joj nisu dozvolili.


Smedia


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 13 Jul 2012, 12:17
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
KAKVO IZNENAĐENJE: MAJA NIKOLIĆ SAMA I "SKOCKANA" UHVAĆENA "NA DELU"! (VIDEO)

Nismo navikli na to da susrećemo poznate dame sa estradne scene i to baš u ovakvom izdanju, a ponajmanje ne na ovakvim mestima.

Slika

Maja Nikolić je uhvaćena u nezgodnom momentu.
Skockana, sama, besprekorne frizure, gledala je u telefon, kuckala poruke...Ali u gradskom prevozu.
Ne znamo gde se uputila, i ne znamo da li je svesna da je snimljena...
Možda ste iznenađeni ovim, a možda i niste.
Ipak, ne sreću se estradne zvezde svaki dan po prevozu! Zar ne?



Smedia


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 13 Jul 2012, 16:04
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Ćeranićka napravila lom u Budvi

Pevačica nastupila u diskoteci „54“ u Budvi, gde je podigla atmosferu do usijanja. Gosti su tek pred zoru napustili local

Slika

Zna znanje!
Milena Ćeranić nastupila je diskoteci „54“ u Budvi, jednom od najpopularnijih klubova na Crnogorskom primorju! Diskoteka koja se nalazi u Starom gradu bila je krcata te noći, a Milena se potrudila da se svi prisutni odlično zabave. Njene hitove poput „Zbog tebe mi prete“, „Dvadesete gazim“ i „Kabriolet“ publika je pevala zajedno s njom, svaku numeru od reči do reči, što je pevačici dalo dodatan vetar u leđa da na sceni briljira.

Svirka je trajala do ranih jutarnjih sati, kad su gosti polako počeli da napuštaju lokal.

Inače, u ovom klubu će u narednom periodu nastupati najpopularnije zvezde domaće estrade.


Kurir


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 13 Jul 2012, 16:16
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Gole grudi Sandra nudi

Obradovićka na bazenu u Kovilovu pokazala izazovnu figuru i bujno poprsje

Slika

Srce da ti stane!
Oko 180 centimetara visine, duga plava kosa, divan osmeh i bujno poprsje... I sad obavezno ide mmmmmmmm! Ne bez razloga. Kad se Sandra Obradović s drugaricama pojavila na bazenu u Kovilovu, i voda je proključala!

Muškarci, ali i devojke, pažljivo su je pratili dok se svlačila... Ostala je samo u izazovnom kupaćem kostimu, koji je (alal mu vera!) bio toliko plitak da je otkrio još Sandrinih lepota. A ona se samo smeškala i uživala... Kao što, verujemo, uživate i vi sad. Imate u čemu.

Slika

Slika


Kurir


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 15 Jul 2012, 00:05
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Kaća, šta će ti naočare?

Živkovićeva se odmara u Bečićima, ni u vodi ne skida sunčane naočare

Slika

Solo, ko to ne bi vol’o!
Pevačica Katarina Živković uživa na Crnogorskom primorju, i to tako što je svog verenika Baneta Jankovića ostavila u Beogradu! Pa, da, on nek rinta, a ona će da se kupa i sunča u Bečićima!

Umesto Baneta, tu je Kaćin frizer Ilija Pečenica, koji, osim o frizuri, brine i nepoželjnim udvaračima. A Kaća, izgleda, ne mora da brine ni o čemu. Doterala je liniju maltene do savršenstva i sad može da se šepuri po plaži kol’ko joj volja. A to što je u vodu ušla sa sunčanim naočarama, nije slučajno! Provalila je da i Milorad Čavić, Majkl Felps i ostali plivači nose cvikere kad plivaju. E, ona je otišla korak napred. Samo još da to malo uvežba, i eto ti nje na Olimpijskim igrama u Londonu. Naravno, solo. Bez Baneta. On će da sedi u Beogradu i da navija za nju!

Slika


Kurir


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 15 Jul 2012, 00:08
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Bodigard: Bane čuva Kaću na nastupima!

Slika

Folk pevačica nigde ne ide bez svog dečka, a on na njenim nastupima uvek sedi u prvom redu i vodi računa da njegova draga bude sigurna. Katarina Živković baš ima sreće sa svojim dečkom Banetom Jankovićem. On je prati u stopu, na svim njenim nastupima i snimanjima. Tako je bilo i na jednom koji je nedavno održan. Pavačicin dečko zauzeo je mesto tik uz binu, baš ispod nogu svoje drage. Odatle je mogao da posmatra situaciju u celom klubu. Kaća je pevala, znajući da ima najbolje moguće obezbeđenje, dečka Baneta.


Svet


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 16 Jul 2012, 02:22
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Popovanje: Vendi održala “predavanje” o religiji!

Slika

Gostujući u jednoj emisiji, Vendi se baš raspričala a posebno se osvrnula na neka opšta filozofska pitanja. Govorilo se tu i o mudrosti, o crkvi, o bolestima i još mnogo čemu, a pevačica prosto nije mogla da se zaustavi.
“Čovek bez vere nije čovek. I kad postave pitanje šta je to mudar čovek retko ko zna da da odgovor. Jel’ znate vi šta je mudar čovek?”, upitala je voditelja pevačica a on je zbunjeno odgovorio:
“Čovek koji svemu zna vrednost, svemu zna cenu.”
Pevačica ga je odmah ispravila: “To jeste, ali nije opet mudrost, to je neko ko je satanista a može da zna i meru i cenu a radi u kontrapravcu. Mudrost je spoznaja Boga, odnosno pravila božjih i samo takav čovek može u životu da uspe. To nema veze sa obrazovanje i sa znanjem jer apostoli su bili ribari obični”,- ređala je Vendi, a onda je rekla da se čovek sastoji od duha, duše i tela a da duša traži hranu.
“Hrana se jedino dobija u crkvu sa verom. Toliko bolesti ima u današnje vreme a nejveće opasnosti su prihijatri i psiholozi, oni su najveći demagozi. Nekada je čovek morao da se pričesti da bi mogao da se izleči. I ljudi traćkaju vreme kod raznih lekara a ne znaju da treba da se pričeste jer će tad biti sigurni u svoje izlečenje.”
Izlaganje je trajalo, a poslušajte i tok ovog neobičnog intervjua.



Svet


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 63 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker