Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 23:31


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 24 Nov 2013, 22:13
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Ivan, Japa, Edin i Jelena u areni

Farmeri odlučili da u izolaciju ide Ivan Marinković, a publika da to budu Japa. Zbog kršenja pravila koje je nametnula Zadruga, Edin i Jelena su direktno nominovani.

Slika

Gužva u areni!
Četvoro takmičara će se sutra "boriti" za ostanak na najpoznatijem imanju u Srbiji, a i šire.

Farmeri najviše štapića dali Ivanu Marinkoviću, dok je publika najmanje glasova dala Japi.

Slika

Zbog šaputanja i sakrivanja od kamera, direktnom nominacijom kažnjeni su Edin i Jelena.

"Njih dvoje su mislili da su prevarili Zadrugu pa su svoje sakrivanje ponavljali i mislili da tu mogu bezbedno da rade šta žele", pisalo je u pismu Zadruge.

Zbog zajedničkog boravka u toaletu, Kaća, Marko i Zorica ostali su bez nedeljnog honorara.


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 25 Nov 2013, 00:41
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
FARMA: Tesno u duelu, Japa napustio imanje

Duel u Areni protekao u opstruisanju kviza, niko nije odgovarao na pitanja, te je Japa sa najmanje glasova morao da napusti rijaliti.

Slika
Edin i Jelena ostaju na Farmi

Duelisti Ivan, Jelena, Japa i Edin priredili pravi mali šou u areni.
Ognjenu pripao težak zadatak: Kako izaći na kraj sa samovoljnim farmerima.

Verovatno po dogovoru, njih četvoro nisu imali nameru da se takmiče za ostanak na imanju, Japa je u prvi mah pokušavao da nekome omogući kontra poen dajući pogrešne odgovore, ali kako se niko nije javljao da da odgovor na pitanje, tako je Japin plan osujećen.
Edin i Jelena su učili i znali odgovore na skoro svako pitanje, međutim, oni se nisu javljali na taster, već su u glas izgovarali odgovor za odgovorom. Ivan je ostao suzdržan.
Na kraju, pošto prema pravilima igre Ognjen mora da pročita svih deset pitanja, pobednika nije bilo, pa ni glasovi nisu duplirani.
Iz studija javljaju da je rezultat veoma tesan, što dodatno podiže tenziju među duelistima. Jedino Japa izjavljuje da mu se ide kući.
Rezultati glasanja su sledeći: Jelena Jovanović je osvojila 26,87% glasova publike, Ivan Marinković 25,31%, Edin Škoric 24,87% i Japa 22,95%.
Nakon pozdrava sa ostalim farmerima japa je napustio imanje.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 26 Nov 2013, 23:56
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Edin ignoriše Jelenu od kako je proveo noć sa Marijanom

Jelena se požalila Katarini Grujić da joj se čini da je Edin Škorić ignoriše i da je veoma čudan pošto je noć proveo sa Marijanom Leontijević u hotelu

Slika

Ljubavni jadi! Jelena Jovanović se požalila Katarini Grujić da joj se čini da je Edin Škorić ignoriše i da je veoma čudan pošto je noć proveo sa Marijanom Leontijević u hotelu.


Kako je Jelena rekla, bivši odbojkaš nije hteo da provedi vreme sa njom tokom čitavog dana i da je izbegava.

- Ne razumem šta se dešava - jadala se Jelena. - Ja stvarno nisam ljubomorna. Pa šta ima veze što su bili tamo... stvarno nisam ljubomorna. Ja mu kažem da dođe kod mene, on kaže da sačekam da čuje šta pričaju. Pa, mene ne zanima šta ko kaže... Ne razumem ga. Onda ga pitam ponovo da dođe kod mene, a on kaže da ide u radionicu. Pet puta sam ga pitala da li će stvarno da ode u radionicu sada, umesto da bude sa mnom.

Katarina je posavetovala Jelenu da se ne opterećuje time kako se Edin ponaša prema njoj, već da se okrene nekim boljim stavrima.

- Ma neću da ispadam budala, razumeš? Nema veze, preživeću ja to... Mnogo gore stvari su mi se dešavale u životu - rekla je Jelena.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 27 Nov 2013, 00:01
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Marka služe Ekrem i Kaća

Crnogorski maneken za sluge odabrao "Gospodu" i pevačicu.

Slika

Izbačeni Japa za gazdu je postavio Crnogorca Marka, koji je u utorak uveče odabrao sluge.
Katarina i Ekrem služiće Marka, a oboje su u šali rekli da se nimalo neće potruditi sutra na pijaci. Mada, Ekremu nije bilo pravo što je sluga.

"Mislim da si pogrešio, ja imam 52 godine, ovde ima mladića od po dvadesetak, al' 'ajde, no problem", rekao je Ekrem, koji se nije smirio ni dok ga je Marko ubeđivao da ga je za slugu postavio jer je "siguran da će se vratiti".

Kaća je rekla da joj uloga sluge neće teško pasti, pošto je Marko "ionako maltretira po ceo dan".


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 28 Nov 2013, 17:54
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
FARMA // Zorica Marković izvređala Jelenu Jovanović: Ona je klošarka i Romkinja!

Pevačica je bila besna na Jelenu Jovanović jer nije htela da učestvuje u suđenju koje je organizovala Zadruga protiv njenog dečka Edina Škorića jer se brčkao u đakuziju sa Marijanom Leontijević i uvredila je na nacionalnoj osnovi.

Slika

Zorica Marković, pevačica koja je već drugi put učesnica rijaliti programa Farma, bila je besna na Jelenu Jovanović jer nije htela da učestvuje u suđenju koje je organizovala Zadruga protiv njenog dečka Edina Škorića jer se brčkao u đakuziju sa Marijanom Leontijević, i nazvala je "klošarkom Romkinjom", dok je u kupatilu objašnjavala Romani zašto je nervorzna.
"Ko ima unutra, hoću i zajedno da pušimo. Hoću da idem kući. Zbog jedne obične klošarke, Romkinje", rekla je Zorica Romani.
Zorica Marković ušla je u kupatilo gde je već bila Romana, što je zabranjeno pravilima, a iznervirana Zorica je onda tražila cigaretu. Ušla je u WC i rekla da je ne interesuje što krši pravila, jer zapravo hoće da ide kući.
Markovićeva je u prošloj Farmi diskvalifikovana jer je udarila starletu Staniju Dobrojević i tako ostala bez honorara.



opera17

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 30 Nov 2013, 23:34
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Gazda Ekrem i Šeki Turković u areni

Sutra uveče snage u areni odmeriće Ekrem Jevrić i Šeki Turković.

Slika

Odlukom publike pevač Šeki Turković će noćas spavati u izolaciji i učiti, kako bi se što bolje pripremio da izađe Ekremu na "megdan".
Farmeri su večeras birali između sluga Katarine Grujić i Ekrema Jevrića i većinu svojih štapića dodelili vlasniku hita "Pos'o kuća, kuća pos'o.

Slika


"Eto koliko me vole, a jedva čekaju da me vide vani", rekao je popularni Ekrem.


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 02 Dec 2013, 02:59
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Ode Šeki

Pevač pobedio u igri veštine, ali napušta imanje jer Jevrića publika, očigledno, i dalje voli.

Slika

U areni, Ekrem i Šeki Turković odmerili su snage ne u kvizu znanja, već u veštini sa lopticom. "Vozili" su lopticu kroz lavirint, a pobednik je onaj ko je prvi ubaci u ćup na kraju njenog puta. Pobedio je Šeki rezultatom 3:1, pošto mu je ova igra očigledno bolje legla – Ekrem je od početka psovao i vikao "idem ja za Beograd".
"Dadni mu i taj moj poen", zapovedio je Ekrem Ognjenu i zapevao "'oću kući, 'oću kući". Šekijevi glasovi su duplirani, i skor je bio - 53,41 jedan, a drugi 46,59 odsto glasova. Gusto!

Šekiju ipak ni pobeda nije bila dovoljna, pa je Ognjen saopštio da on napušta imanje u Lisoviću. Ekrem je bio vidno zapanjen, očekivao je da ode on. Mada, šta je domaći rijaliti bez "Gospode"?!


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 02 Dec 2013, 18:37
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farmeri, gladujte!

Zadruga strogo kažnjava - nema žurke, a moraju da vrate i zalihe mesa! Biće frke...

Slika

Još jedna paklena nedelja je počela na Farmi, a Zadruga je morala tako oštro da reaguje jer su Jelena i Edin odbili da izvrše zadatak.
Osim toga što im je uskraćena žurka, obavešteni su nakon izbacivanja Šekija Turkovića da moraju da se oproste od zaliha mesa!

"To nam je jedina hrana koju imamo, do pijace ćemo gladovati", rekla je Zorica Marković i dodala da je jedino meso "opstalo" zahvaljujući niskim temperaturama, ostalo je pojedeno ili propalo.

Jelena i Edin odbili su da učestvuju u zadatku "Suđenje", u kojem je sportista trebalo da se odbrani po "tužbi" pevačice zbog noći provedene sa Marijanom.


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 02 Dec 2013, 21:13
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
HAOS MEĐU FARMERIMA

Sara i Ivan se posvađali sa Kaćom i Borisom!

Jutro na imanju u Lisoviću počelo je i više no napeto! Zabrinuti za svoje stomake, pošto im je Zadruga juče oduzela sve meso, farmeri su se probudili nervozni, te su oduška sebi dali kroz, a kako bi drugačije, svađu! Jutros nema ko se s kim nije posvađao, a najglasniji bili su Ivan, Sara, Boris i Kaća.

Naime, farmeri su očito mnogo nervozni otkad im je Zadruga oduzela svo meso, pa su svi "poustajali na levu nogu". A povod za svađu bila je krava koju niko nije pomuzao!
Kad su farmeri ustali, nije bilo mleka! A Ivan je prvi prigovorio da je krava morala da se pomuze još u 9 sati! Na to je skočio Boris, pošto su on i Marko Vukotić bili zaduženi za mužu krave. Njemu je Ivanova primedba došla kao kec na jedanaest, s obzirom da postoji tenzija među njima još od one večeri sa pitanjima gledalaca kada je Boris otkrio da Marinković i nema baš lepo mišljenje o njemu. Stoga, primedbu za kravu maneken je dočekao oberučke, te osuo paljbu po Ivanu. Njih dvojica su vrlo brzo počeli da urlaju jedan na drugog.

Slika
Sara i Ivan

Ivan je Borisa, pored mnogobrojnih psovki, počastio i time što ga je nazivao "glupim seljakom iz Žarkova", ovaj mu je odgovarao da je on "nesposoban, slab, da ništa ne može da uradi". "Ti si neobrazovan, nesposoban, glup si kao noga", urlao je Boris i unosio se Marinkoviću u lice, a ovaj mu je uzvratio sa "Svinjo jedna",

Onda je vika i dreka postala još glasnija, jer su se umešale i žene! Naime, prva se Sara umešala u njihovu svađu, pa je u jednom momentu rekla Ivanu "Ajmo odavde", što je Kaća prokomentarisala kao da staje na stanu Ivana, a protiv Borisa. Pritom, nekom se učinilo i da je Sara za Borisa rekla da je "ološ", pa joj je Kaća skočila za vrat.


Slika
Napadaju sve redom - Kaća i Boris

Psovke i uvrede od jačine njihove dreke se nisu mogle ni razaznati! Na jednoj stani Boris i Ivan, a pored njih Kaća i Sara. Naposletku, Katarina je Sari doviknula: "Debili jedni, vidite da se približava finale pa ne znate kako da drugačije privučete pažnju!"


Alo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 02 Dec 2013, 21:47
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Pogledajte Jelena Golubović: Zorica Marković je šlihtara! (VIDEO)

I pre no što je Šeki Turković sinoć izbačen sa Farme, ostali farmeri već su se bacili na kombinatoriku ko bi mogao da bude gazda, a ko sluga, ukoliko folk pevač napusti imanje

Kako se kraj rijalitija približava, tako farmeri sve više i više prave računice, te pokušavaju da izbegnu ulogu slugečime bi bili ugroženi kada je ostanak na Farmi u pitanju.

Slika
Jelena Golubović | Foto: Screenshot

Tako se Jelena Golubović poverila Marku Vukotiću kako se Zorica brine za sebe, pa je već počela da se šlihta onom za koga misli da će biti gazda.

- Da ne bi bila sluga, Zorica je krenula da se šlihta Vajsu! Ona misli da će Šeki Vajsa da postavi za gazdu, a Vajs bi onda za portparola postavio Marijanu. E zato je ona odjednom počela da komunicira sa Vajsom i Marijanom... onda me je napala juče za predstavu, što sam ja prokrvarila usled stresa - požalila se Golubovićeva na Zoricu Marković, te je nazvala i ljubomornom.



Alo

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 40 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker