Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 17:19


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 28 Okt 2013, 15:45
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Izbačen Hristijan

Mladi makedonski pevač odlazi nakon samo par nedelja na Farmi. Večeras se neko vraća, a Edin ima tajni zadatak.

Slika

Hristijan Todoroski samo je dve nedelje proveo na imanju, ali to nije bilo dovoljno da se publici dopadne dovoljno da glasa za njega i ostavi ga u trci za 50.000 evra.
Pobedio je Simonidu u duelu rezultatom 5:4, ali i nakon dupliranja glasova, Simonida je imala 53,76, a on 46,24 odsto glasova publike, pa je i pored učenja i znanja izgubio.

Večeras će se u baražu vratiti neko od izbačenih - Čupo, Crni, Stejsi, Nela, Vanja ili Marko Vanila.

Edin Škorić je, u toku večeri, dobio novi tajni zadatak, koji je nazvao "najtežim do sada".

"Moraš da pomiriš Jelenu i Tutu. Oni moraju da počnu normalno da komuniciraju", rekao mu je Ognjen, a Edin odšetao iz kadra.

Kada se vratio, pitao je "šta je kriterijum za normalnu komunikaciju", i pokušao da odbije zadatak. Ipak, rečeno mu je da Zadruga insistira, i da po pravilima igre, odbijanja zadataka nema.


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 28 Okt 2013, 15:48
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Čupo ulazi, poneo je prsten!

Pevač se vratio u baražu, a na Farmu nosi prsten za Jelenu!

Slika

Čupo Kalač vraća se na Farmu, a sa sobom nosi verenički prsten! Glasovima publike, "mladoženja" je vraćen na imanje, a Jelena Golubović ne sluti šta joj se sprema...
Čupo se, nakon što je Hristijan izbačen, u studiju pojavio u odelu, zalizan, sav namontiran, sa crvenom ružom i - prstenom!

"Nedostaje mi Jelena, njen osmeh, kafa ujutru... Nisam mislio da ću ovo doživeti ulaskom na Farmu, ali nedostaje mi", probao je on da se izvuče, ali voditeljka Aleksandra je insistirala.

"Da li je to verenički prsten", pitala je, a Čupo skromno rekao - "jeste, verenički".

U baražu su bili i Zuzi Zu, Vanja, Nela, Marko Vanila, Crni i Anastasija, ali je Čupin romantični gest oduševio publiku do te mere da je osvojio 84,78 odsto glasova za povratak. Ostali su podelili "siću".

Bude li isprosio Jelenu sa kojom se smuvao, imao seks, pa raskinuo uz bujicu teških reči, ovo će biti već druga farmerska svadba. Nedavno su se venčali "Alibabići", Danijel i Jovana iz prethodne sezone.


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 28 Okt 2013, 15:52
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Miki opet preskočio ogradu!

Onoliki čovek, a izgleda da je za obezbeđenje nevidljiv. Fantom Miki ponovo preskače!

Slika

Razumeli bismo što ga, onolikog, obezbeđenje nije videlo prvi put, ali dva puta?! Miki Đuričić opet je preskočio ogradu imanja, da bi svojoj simpatiji Džidži doneo poklone.

Miki je usred noći upao na imanje, da bi Džidži poklonio čokoladu i kučence. Miki je, saopštila je produkcija, molio da se vrati na imanje u sinoćnjem baražu, ali pošto je bio diskvalifikovan, nije imao tu opciju. Zato se odlučio na upadanje, pa je preskočio ogradu da bi Džidži čestitao rođendan i dao poklone.



"Zasenio je sve muškarce na Farmi", prokomentarisala je Sara romantični gest pčelara iz Kupinova.

Miki je pre par nedelja takođe preskočio ogradu, samo u suprotnom smeru, da bi pobegao sa imanja. Tada je rekao da se povlači iz javnosti i da mu je dosta toga da bude poznat, ali nije odoleo da se još jednom pojavi pred kamerama, makar i kao provalnik.

Slika

Tokom noći, Farma je bila "išarana" svetlošću baterijskih lampi, jer su razbuđeni pripadnici obezbeđenja morali da se uvere da Đuričić nije ostao na imanju. Kažu da nije, ali pošto im je dva puta prošao ispred nosa, ko zna...

Nije jasno da li je Miki sam izveo ovu akciju, ali mu je Zadruga ipak progledala kroz prste i pustila ga da romantičnim gestom zaseni čak i Čupu, koji je sinoć vraćen na imanje i poneo je verenički prsten za Jelenu Golubović. Poneo je, očigledno, i poruku napisanu na papiru, pošto je Jelena čitala nešto što šuška dok su se pravili da razgovaraju napolju, a Čupo to zatim stavio u džep.

Na samom početku klipa je Džidža sa poklonom, a pred kraj (54. minut) možete pogledati Jelenin "čitalački čas".



Mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 28 Okt 2013, 15:54
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma:Džidža vratila Mikijev pokon!

Pevačica je vratila štene koje je dobila od Mikija iz Kupinova, jer je odlučila da ga ne zadrži. O psu se trenutno brinu radnici Zadruge.

Slika

Miki je sinoć upao na imanje u Lisoviću da čestita Džidži rođendan i pokloni joj slatkiše i kuče.

Pevačica Granda se u prvom trenutku oduševila, ali kada je "situacija prenoćila", ona je odlučila da vrati Mikijev poklon, pa je psa dala produkciji.

Prema pisanju "Kurira", produkcija je kontaktirala Džidžinog oca, Dragana Stojkovića Bosanca i ponudila mu da se preuzme kucu. Međutim, Bosanac je to odbio.

"Neka brine o njemu onaj ko ga je doneo", rekao je Stojković.

Produkcija Farme trenutno traži najbolje mesto da udomi štene.


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 29 Okt 2013, 11:19
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
ĆAO, FARMO!

Čupo diskvalifikovan iz rijalitija!


Ognjen Amidžić večeras je ušao na imanje u Lisović i vestima šokirao sve farmere!

Slika


Opet izbačen: Čupo Kalač

Pošto je Čupo sinoć Jeleni krišom dao papirić prekršio je bitno pravilo pa je zadruga odlučila da ga diskvalifikuje.

- Nemaš pisma i nemaš sreće, evo zaje*ala si ga! - uzviknuo je Ekrem.

Iako Jelena tvrdi da nije dobila nikakve informacije i da je Čupo samo njoj vratio pismo koje je ona njemu dala pred njegov prošli izlazak na kome je dopisano da se izvinio njenoj porodici.

Uprkos tome, Romeo koji je uspeo da se vrati u rijaliti ponovo je izbačen iz njega.


Alo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 30 Okt 2013, 20:59
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
FARMA SLUGE: Ekrem i Džidža idu u štalu, Divna direktno nominovana

Katarina je za ženskog slugu izabrala svoju koleginicu Džidžu, a za muškog Ekrema, dok je Divna direktno nominovana zbog napada na Jelenu

Slika

Zvezda Granda Katarina Grujić je ovonedeljna gazdarica i ima nezahvalan zadatak da izabere sluge.

Farmer Hristijan koji je u nedelju napustio imanje, postavio je mladu pevačicu za gazdaricu. Ona sada ima zadatak kroz koji su prošle sve gazde do sad na Farmi.

Katarina je za muškog slugu postavila Ekrema, a za ženskog svoju koleginicu Džidžu.

Kaća je rekla da mnogo voli Džidžu i Ekrema, ali da joj najviše oni odgovaraju i za pijacu. "Divno je vreme, ja sam se molila Bogu da budem sluga, da se naspavam i odmorim", rekla je Džidža.

Ognjen je upitao Divnu i Jelenu šta se dogodilo u toku dana. "Ja sam pokušala i lepo i prijateljski, ali nisam uspela da doprem do nje. Ja sam je upozorila da će videti kako je ona mene počupala i onda sam je počupala", rekla je Divna, dok je Jelena objasnila kako ju je Karleuša napala.

"Ona je mene povukla za lanac, prvi put me blaže počupala, a zatim i jače. Zatim me je gađala jastukom, a Ivan je počeo da viče na mene", rekla je Jelena.

Divna je kažnjena direktnom nominacijom. Ognjen je rekao da će sledeći put biti diskvalifikovani.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 02 Nov 2013, 19:14
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
UŽIVO EDIN SPREČIO TUČU: Ivan nasrnuo na Jelenu Golubović!

Bivši muž Goce Tržan psovao je rediteljki majku, a Jelena mu je u svađi spomenula ćerku što je Ivana razbesnelo

Slika

Ivan Golubović nasrnuo je na Jelenu Golubović, ali je Edin Škorić isterao rediteljku iz sobe i sprečio još jedan incident na Farmi.

Naime, posle žurke Jelena i Ivan su se prvo verbalno posvađali, a kada je bivši muž Goce Tržan rediteljki opsovao majku, Jelena mu je spomenula ćerku pa je Marinković nasrnuo na nju. Fizički kontakt je sprečio sportista Edin Škorić koji je izgurao Jelenu iz sobe i zalupio joj vrata.

"Ivan je skočio na mene, hteo je da me bije. Psovao mi je majku, a Edin mi je zalupio vrata", prepričavala je Jelena Golubović jutros Zorici Marković i Siminidi.
Potom je Marko Vukotić izgubio živce i skočio na rediteljku.
"Kome ti vređaš ćerku", vikao je Crnogorac, psujući Jelenu i unoseći joj se u lice.

Jelena je potom izjavila da joj se Marko izvinio što ju je psovao, ali je ona odlučila da mu ne oprosti.

"Sada ne prihvatam izvinjenje, ni od njega ni od Ivana. Marko je bio prvi protiv toga da se majka ne psuje", rekla je Jelena.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 08 Nov 2013, 00:28
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Farma: Sluge su Mis Svetlana i Tuta

Mis Svetlana i Tuta odabrani su za sluge. “Ja sam očekivala da ne budem ovde. Hvala ljudima koji me drže ovde. Sutra ću da orobim pijacu” - Svetlana. "Očekivao sam da ću biti sluga i nema problem sa tim" - Tuta

Slika

Gazdarica Suzana Perović večeras će morati da odabere jednog muškog i jednog ženskog slugu.


Divna je u nedelju napustila imanje, a za gazdaricu je postavila svoju drugaricu Suzanu. Voditeljka je rekla da su Divninu odluku svi očekivali, pa niko od ukućana nije bio iznenađen. Divna je poslala i neobično interesantno pismo, započeto receptom za palačinke, i posavetovala učesnike da ih peku i dele sa svima. Nakon toga, o svima je rekla po jednu reč, osim o Zorici Marković.

Mis Svetlana odabrana je za slugu, i presrećna je zbog toga. “Ja sam očekivala da ne budem ovde. Hvala ljudima koji me drže ovde. Malo je čudo što sam dva meseca ovde, a da nisam bila sluga. Sutra ću da orobim pijacu. Srećna sam što sam sluga" - objasnila je Mis Svetlana. Suzana je zamolila sve Farmere da ovo ne shvate lično, jer je “sve samo igra.” Takođe, zahvalila se Divni.

"Zamolila sam Jelenu Golubović, odnosno dala sam joj zadatak da bude našminkana i doterana", izjavila je Suzana. “Ceca je vedra, nasmejana, ona će uvek biti uz mene i moram da je pohvalim da je vredna".

Malo potom Ognjen je tražio da čuje deo Ekremove himne, a pevač mu je izašao u susret, uz Jeleninu pomoć.


Novosti

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 08 Nov 2013, 00:33
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Farma: Mića rekao Vajsu da je gnjida, Jelena zaskočila Edina

Lepi Mića otvoreno je zapretio Vajsu da će mu zagorčati svaki dan na imanju, i napraviti mu pakao od Farme, sve dok ne napusti šou. Nazvao ga gnjidom i smradom. Jelena zvala Edina u kupatilo

Slika

Već ste se više puta uverili u to da Lepom Mići psovke nisu strane, ali na poslednjem sastanku je baš preterao. “Žrtva” mu je bio Vajs, na kog je Mića vikao, govoreći mu sočne psovke kojih se ne bi postideo ni najgori kočijaš. Dovoljno je da vam kažemo da je među daleko najblažim rečima koje je uputio Vajsu bilo “Marš, smrade jedan, gnjido.” Takođe, otvoreno je zapretio Vajsu da će mu zagorčati svaki dan na imanju, i napraviti mu pakao od Farme, sve dok ne napusti šou.


Pevačev bes izazvala je Vajsova zamerka da on mnogo psuje, i javna molba (na sastanku) da prestane da se ponaša tako “divljački”.

Sara je pričala sa Ivanom o njegovom tajnom zadatku i otkrila mu da bi ga ignorisala, ukoliko bi to bio njen tajni zadatak. Takođe, priznala mu je da ga ne bi pogledala samo da bi Aki došao na Farmu.

Po povratku sa pijace, Japa, Svetlana i Suzana ostavili su namirnice na sto, a među njima i čokoladu koju je Svetlana dobila na poklon. Mis Svetlana je htela da čokoladu podeli sa svima, međutim neko ju je u međuvremenu ukrao...

Edin je pitao Jelenu Jovanović šta će da radi. "Prvo ću da se okupam, pa ću da namažem celo telo mlekom... Pa ću da budem gola", rekla je pevačica zavodljivo, a Edin je odgovorio da je čeka u krevetu, ali da spava. Jelena je onda naskočila na njega i krenuvši da ga skida rekla da je dugo on nju "matretirao" i da će ona sad njega.
Pevačica mu je skočila oko struka i nije htela da siđe. "Hajde da uđemo u kupatilo i da prekršimo pravilo", rekla je Jelena, a Edin se složio da je glupo pravilo da može samo jedna osoba da bude u kupatilu.


Novosti

_________________
Slika Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 09 Nov 2013, 23:25
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Tuta i Džidža u Areni

Sutra se za ostanak na Farmi bore pevačica i navodni Jelenin bivši dečko.

Slika

Nominovani za izbacivanje na Farmi ove nedelje su Tuta i Džidža, a ima i kažnjenih!
Tokom nominacija, Ognjen je obavestio farmere i da je četvoro njih kažnjeno zbog kršenja pravila. Zbog šaputanja, Sara, Simonida, Ivan i Edin biće kažnjeni oduzimanjem nedeljnih honorara.

Od sluga Mis Svetlane i Jape, odnosno Tute, farmeri su poštedeli damu, pa je Tuta nominovan za izbacivanje, a publika je u duel poslala Džidžu.

Tuta je najavio da ne planira da uči, "pa nek' bude šta bude", i da razume odluku ostalih da zadrže Cecu sa kojom žive već više od dva meseca.


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 44 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker