Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 14:19


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 04 Dec 2013, 22:04
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
FARMA: Jelena Jovanović i Edin su sluge

Novopečeni gazda Ekrem Jevrić se osvetio paru jer im su mu dali štapiće tokom prošlih nominaciji

Slika
Jelena i Edin - nove sluge na imanju u Lisovićima

Edin Škorić i Jelena Jovanović su u utorak uveče izabrani za sluge ove nedelje. Novopečeni gazda Ekrem Jevrić se osvetio paru jer im su mu dali štapiće tokom prošlih nominaciji.

Kada su svi farmeri seli za sto, internet zvezda je podigao Edina, Jelenu, Slobu, Suzanu, Saru i Vajsa i prokomentarisao svakoga od njih, a onda im je rekao da je čak šest sati razmišljao o tome koga da pošalje u štalu do kraja nedelje.

- Dva puta si mi dao štapić, a ništa ti nisam uradio - rekao je Ekrem Edinu. - Bolje da se zaštiti žensko, ali malo sam ti to zamerio. Bio si jednom sluga, ali eto sad druga tura.


Ekrem je potom rekao da se odlučio da Jelena bude ženski sluga, ali ih je pitao da li se možda ljute na njega zbog toga.

- Nisma ljuta, nadam se da ćemo lepo da zagrejemo štalicu - rekla je Jelena.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 08 Dec 2013, 02:19
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
FARMA: Duelisti su Edin i Boris

U nedelju će se u areni boriti Edin, koji je odbio najviše štapića i Boris, koji je dobio najmanje glasova publike

Slika

Farmeri su više štapića dali Edinu Škoriću, dok je publika najmanje glasova dala Borisu Stamenković.

"Hvala puno svima i koji su dali i koji nisu. Očekivao sam i priželjkivao, spakovao sam se. Idemo dalje", rekao je Edin.

Ovonedeljni gazda Ekrem Jevrić za muškog slugu izabrao je Edin Škorić, dok je za ženskog postavio Jelenu Jovanović.

"Edina sam izabrao jer mi je dva puta dao štapić, a ja njemu ništa nisam uradio", rekao je Ekrem i dodao: "Eto vas dvoje da budete sluge, da provedete četiri noći zajedno".

"Nisma ljuta, nadam se da ćemo lepo da zagrejemo štalicu", rekla je Jelena Jovanović. Edin je takođe rekao da nije ljut. Tokom nedelje Edin je lobirao kod farmera da njenu daju štapiće i tako poštede njegovu devojku nominacije.

Večeras će prvog duelistu izabrati farmeri, dok će publika slanjem SMS glasova izabrati drugog duelistu.



21.14 - Ognjen je na imanju, farmeri kreću sa deljenjem štapića.

Jelena Golubović kaže da sa Jelenom J. nije imala nikakav konflikt, a sa Edinom se ne trpi. "Pošto Edin voli da glumi advokata i da lobira, dajem štapić Jeleni". Simonida kaže da ni sa kim nije imao konflikt. "Edin je ovih dana više lobirao i bio je bolji prema meni, a Jelena je otpevala pesmu koju sam ja tražila. Edin je ostavio jači utisak i dajem Jeleni šatić".

Romana je dala štapić Edinu, jer je on želeo da stane u Jeleninu zaštitu. Marijana: "Ja Jeci ne mogu da dam štapić, ona je tu za mene od prvog dana, pa dajem Edinu".

"Teška je situacija, da je bilo ko drugi, ne bih se dvoumio: Jelena je super devojka, Edin je pravi drug, svašta može da se nauči od njega. Daću Jeci malu prednost a i hladno je"; rekao je Vajs i dao štapić Edinu.

"Jelena štapić ću dati tebi, jer sa Edinom nisam imao nijedan konflikt, nisam ni sa tobom, ali ja sam uvek za drugove, kapiramo se od prvog dana", rekao je Marko.

Boris kaže da mu nije zanimljivo, jer ih podjednako voli. "Od Kaće i Boris dobijate po jedan štapić", rekao je Boris.

"Vi ste ovde kao jedno, kome god da dam štapić, isto je. Promenio sam odluku danas, mislio sam da dam Jeleni, ali sobzirom da je hladno, daću Edinu", rekao je Sloba.

Ivan Marinković je rekao da se Edin dosta promenio. Dao je štapić Jeleni Jovanović.

"Vi za mene nista jedno, potpuno ste različiti. Znate šta mislim o vama. Jelena je vredna i nikad me nije odbila, Edin takođe. Nikada nismo imali nikakav problem. Daću štapić Edinu jer znam da bi on to voleo", kaže Sara.

Suzana je dala štapić Jeleni. Zorica kaže da je uvek na ženskoj strani pa je dala štapić Edinu.

Ekrem odlučuje ko će otići u izolaciju. "Edina mi je žao, dobar je momak i gospodin, ali bolje je da žensko ostane a Edin da ide, jel tako?", pitao je Jevrić, a Edin se složio.

"Hvala puno svima i koji su dali i koji nisu. Očekivao sam i priželjkivao, spakovao sam se. Idemo dalje", rekao je Edin.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 11 Dec 2013, 14:01
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Kaću služe drug i suparnica

Pevačica za sluge odabrala Marka i Marijanu. "Htela sam Jelenu, ali ne bih mogla da odmorim u gazdinoj kući od nje".

Slika

Katarina je najpre rekla da će "nastaviti dalje zbog porodice", kao u rat da mora da ide, pozdravila Borisa i zatim odabrala sluge.
"Jako ga volim, on je moja desna ruka i zaštitnik, i to je Marko. Znam da će mi biti od pomoći", rekla je ona.

Ženski sluga "trebalo je da bude Jelena Golubović", ali je Kaća od nje odustala jer bi morale da spavaju u istoj kući.

"Ne bih imala gde da se sklonim, spasilo te to što previše pričaš i stalno se svađaš".

Katarinu će tako služiti Marijana, inače bivša devojka njenog trenutnog dragog Borisa.

"Nisam imala predrasude kada si ušla, i bila sam dobra dok mi nisi zabola nož u leđa i rekla stvari koje su me povredile".

Palo je još par kazni – Ekrem je ostao bez honorara zbog skidanja bubice tokom noći, a Romanu je društvo u toaletu takođe koštalo love za ovu nedelju. Saznali smo i da je Vajs povredio leđa, pa ga zato nije bilo u živom prenosu.


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 16 Dec 2013, 21:35
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma 5: Suzana Perović - Nisam nasela na provokacije Vesne Rivas!

Slika

Suzana Perović poslednji je farmer koji je napustio imanje u Lisoviću. Ona je izašla sa osmehom na licu, srećna što konačno ide svojoj kući.




Suzana Perović sinoć je napustila imanje u Lisoviću. Ona je iz duela sa Marijanom Leontijević izašla sa samo nešto više od 10% glasova, te joj to nije bilo ni blizu dovoljno da ostane u rijalitiju.

"Jako sam ponosna na sebe! Izdržala sam 106 dana! Ušla sam dostojanstveno i izašla isto tako", rekla je Suzana po izlasku sa Farme, i potvrdila da je presrećna što konačno ide svojoj kući.

Na komentar Vesne Rivas, koja je kazala da Suzana u sebi nosi ogromnu tugu, te da je čudno što nikad tokom svog boravka na imanju nije pominjala i pozdravljala svoju decu, Suzana je kazala da je bila šokirana, ali i da nije nasela na pevačicinu provokaciju. "Vesna je ušla da provocira, i to svi znamo! Ja na svoju decu uvek mislim i ona to znaju. Degutantno je da svaki put kad ustanem, pozdavljam svoju decu", zaključila je Suzana Perović.

Inače, Suzana je više puta ponovila da su njeni favoriti za pobedu Sara Trajanović i Sloba Đurković, a pošto ona danas imenuje gazdu za ovu nedelju, pretpostavljamo da će na tu poziciju postaviti svoju miljenicu Saru.


svetplus

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 16 Dec 2013, 21:39
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma 5: Svi učesnici spakovali svoje stvari! Spremni za izlazak sa Farme!

Slika

Večeras je Ognjen Amidžić došao na Farmu, a učesnicima ovog rijalitija nije saopštio baš lepe vesti. Doneo je pismo i rekao svima da se sprema vanredno izbacivanje i da su linije za glasanje otvorene.




Farmeri su imali razne komentare, a neki su se našalili kako će večeras sa Farme biti izbačena Vesna Rivas. Nakon nekoliko minuta komentarisanja Ognjen im je rekao da se svi spakuju i krenu sa njim. Nastala je opšta panika na imanju, jer su stvari razbacane na sve strane i niko ne može da se spakuje onako kako bi želeo. Marijani je između ostalog bio problem što je u trenerci, a na glavi ima viklere.

Ipak su uspeli da na brzinu potrpaju svoje stvari, a voditelj iz studija Vlada Stanojević nastavio je da komentariše sa gostima koji su podrška farmerima kako teče pakovanje.


svetplus

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 22 Dec 2013, 08:04
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Jelena ili Vajs?

Sutra će se u Areni naći rediteljka i reper iz devedesetih.

Slika

Farmeri su, između sluga Jelene i Ivana, odabrali da najveću svađalicu na Farmi pošalju u duel. Pridružiće joj se Vajs, koji je imao najmanje glasova publike.
Ovo je bio poslednji put da farmeri dele štapiće slugama, pošto više nema gazdovanja, niti slugu – uskoro kreće finale, a kraj Farme biće 29. decembra.


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 23 Dec 2013, 16:22
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
FARMA: Vajs izbačen, Jelena Golubović imala 93 odsto glasova

On iz duela sa Jelenom Golubović nije uspeo da "izvuče živu glavu" pa se spakovao i zauvek napustio imanje u Lisovićima

Slika
Danimir Vajs

Reper Vajs je u nedelju uveče izbačen iz rijaliti šoua "Farma"! On iz duela sa Jelenom Golubović nije uspeo da "izvuče živu glavu" pa se spakovao i zauvek napustio imanje u Lisovićima.

Vajs i Jelena su odmreavali snage u Igri znanja. Pošto ga je rediteljka pobedila, voditelj Ognjen Amidžić, je saopštio rezultate, aonda je usledio novi šok. Jelena je imala 93,57 odsto glasova, a Vajs samo 6, 43 odsto glasova. Čak i reditelja je bila prilično šokirana.

- Pa ovo ni ja nisam očekivala - rekla je Jelena.

Inače, ovo je bio poslednji duel u ovoj sezoni rijaliti šoua, a farmeri koji su ostali na imanju su polufinalisti


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 23 Dec 2013, 16:30
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
FARMA: Poslednja nedelja, večeras vanredno izbacivnje

Pošto je produkcija rešila da im "zabiberi" poslednju nedelju, to će im biti jasno već u ponedeljak uveče kada će sa imanja biti izbačen jedan polufinalista

Slika

Rijaliti šou "Farma" ulazi u završnicu!

Među polufinalistima su se našli Jelena Golubović, Edin Škorić, Jelena Jovanović, Romana Panić, Marko Vukotić, Katarina Grujić, Ekrem Jevrić, Zorica Marković, Ivan Marinković, Sara Trajanović i Marijana Leontijević.

Pošto je produkcija rešila da im "zabiberi" poslednju nedelju, to će im biti jasno već u ponedeljak uveče kada će sa imanja biti izbačen jedan polufinalista.

Farmeri su postali veoma nervozni i sve više pričaju o tome ko će pobediti, sve češće "pucaju" pa će u poslednjoj nedelji biti veoma zanimljivih scena.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 24 Dec 2013, 02:54
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
FARMA: Sara izbačena, Ivan Marinković ostao da jeca

Ivan je bio očajan kada je čuo manekenkino ime pa je briznuo u plač. Sara ga je tešila, ali je bivši muž Goce Tržan bio neutešan.

Slika

Sara Trajanović je u ponedeljak uveče izbačena iz rijaliti šoua "Farma"! Publika je glasala, ali najmanju naklonost je u prvom preseku glasova dobila manekena.

Kada se Ognjen Amidžić pojavio na vratima farmeri su bili šokirani, ali kada im je saopštio da će neko od njih napustiti kući svi takmičari su bili još nervozniji.

Za to vreme u studiju su sedeli Lepi Mića, Simonida Ačević, Suzana Perović i Vajs. Iako je malo kasnio, reper je uspeo da otkrije publici da "Sara i Ivan glume zaljubljeni par" i da je izmežu njih dvoje sve laž., a sanjim se složio i Lepi Mića.

Ipak, kada je trenutak za izbacivanje došao, Ognjen je rekao farmerima da neće puno okolišati pa je otkrio da je Sara ta koja ide kući. Ivan je bio očajan kada je čuo manekenkino ime pa je briznuo u plač. Sara ga je tešila, ali je bivši muž Goce Tržan bio neutešan.

Slika

- Mislim da će Ivanu ovih nedelju dana biti mnogo lakše - rekao je Mića. - Ona nije žene koja njega voli kao čoveka.

Suzana Perović je šestoko branila Trajanovićevu pa je ušla u žestoku svađu sa Mićom. Glumica je tvrdila da je Sara jedna od najboljih devojaka koju je upoznala, dok je pevač tvrdio da je ona nije sa Ivanom nije iskrena.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 28 Dec 2013, 17:21
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
FARMA:
Izbačene Vesna Rivas, Zorica Marković i Marijana Leontijević


Produkcija je u petak uveče izbacila tri farmerke: Vesnu Rivas, Zoricu Marković i Marijanu Leontijević. U ponedeljak superfinale

Slika

Veče izbacivanja na "Farmi". Produkcija je odlučila da na imanju u Lisovićima ostavi samo najpoželjnije takmičare pa je u petak uveče izbačena Vesna Rivas, a za njom i Zorica Marković. Taman kada su mislili da je kraj izbacivanjima napravljen je još jedan presek glasova kući je otišla Marijana Leontijević.

Još jedno vanredno izbacivanje je opet iznenadilo sve farmere. Kada je Ognjen Amidžić došao u kuću opet je nastala nervoza. Na veliku sreću većine takmičara, a posebno Jelene Golubović, prva je iz kuće "izletela" Vesna Rivas.

Dok je ona bila na putu za studijo u Šimanovcima, napravljen je prvi presek glasova i kući je otišla njena koleginica Zorica Marković. Zorica je imala samo 1,83% glasova publike. Odlazak pevačica je pomalo zbunio ostale takmičare.

Ipak, posle nekog vremena Ognjen je upozorio farmere da će još neko od njih ubrzo napustiti šou. Publika je bila neumoljiva pa je najmanje glasala za balerinu Marijanu Leontijević koja je spakovala džakove i otišla kući. U preseku glasova imala je 3,84% glasova.

Veliko finale rijalitija je u ponedeljak 30. januara kada će publika saznati ime pobednika pete sezone "Farme".


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 67 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker