Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Apr 2024, 17:31


Autoru Poruka
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 02 Sep 2012, 21:00
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Tako nešto još niste videli: Boki 13 menja pol pred kamerama?!

Slika

Makedonski šoumen Bojan Jovanovski menja pol! I to pred kamerama! Kako Kurir saznaje, Boki 13 će uskoro, u novom rijalitiju koji će se verovatno prikazivati na Pinku, napokon postati žensko. Zamišljeno je da se 50 dana snimaju njegove pripreme za operaciju i sama operacija, a potom i oporavak i početak sasvim novog života.
“Boki sprema najskuplji rijaliti na Balkanu. Tako nešto još niste videli. Kamere će ga pratiti u stopu, a biće i u operacionoj sali kada bude menjao pol. Mislim da je on jedini koji ima muda da tako nešto uradi javno”, otkriva blizak prijatelj 26-godišnjeg Jovanovskog.
On naglašava da iza projekta stoje ljudi kojima Bojan apsolutno veruje.
“Boki će sve to dobro unovčiti. Već se dogovorio s čelnicima jedne privatne klinike u Beogradu da se kod njih izvrši operacija, jer su vrhunski hirurzi. Boki nema tremu i jedva čeka da počne šou. Još nije odlučio koje će ime uzeti nakon promene pola, ali je sigurno da će se u javnosti i dalje pojavljivati kao Boki 13″, kaže naš sagovornik.
Šoumen je juče fotografisan kako ulazi u Specijalnu bolnicu za estetsku i plastičnu hirurgiju na Dedinju. Pokušali smo da od njega uzmemo izjavu, ali on nije želeo da govori za medije.


Svet


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 04 Sep 2012, 21:03
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Pogledajte: Katarina Živković na prvom kastingu za Zvezde Granda (Video)

Slika

Aktuelna mlada pevačica Katarina Živković je sa samo četrnaest godina odlučila da stane pred mikrofon, prijavivši se na audiciju za "Zvezde Granda".

Svojim pojavljivanjem na audiciji verujemo da je želela da pokaže Saši Popoviću zbog čega baš ona treba da postane buduća zvezda "Grand produkcije".

Katarina se pojavila sa dugom plavom kosom, u džemperu i sa ogromnom željom da postane zvezda. Ipak, žiriju se nije dopao način na koji se predstavila, pa su joj se zahvalili na učešću.

Onda je usledio vrtoglavi uspon koji je označio početak Katarinine karijere.



Svet+

_________________
Slika


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 11 Sep 2012, 17:10
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
KONAČNO RAZDVOJENI: EVO ŠTA RADI BANE KADA NIJE SA KATARINOM ŽIVKOVIĆ (FOTO)

Njih dvoje veoma retko se odvajaju, a sada kada se posle dužeg vremena i to dogodilo, Bane radi upravo ovo.

Slika

Katarina Živković i njen dečko rade sve u paru. Nastupi, provodi, putovanja, odmori, svugde ih možete videti samo jedno pored drugog. Međutim, konačno su se malo razdvojili. Iako se otisnuo u voditeljstvo, Bane Janković nije se udaljio od svojih "korena" - manekenstva. Prošetao je pistom i tako smo posle dužeg vremena mogli da ga vidimo samog na slici. A kako mu "čuči" ova uloga, pogledajte i sami.

Slika

Slika


Smedia


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 14 Sep 2012, 20:08
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Aca dobio nagradu na festivalu u Bugarskoj!

Slika

Pevač Aleksandar Aca Ilić se pre nekoliko dana vratio iz Bugarske, u kojoj je uživao u kratkom odmoru, a još više u nagradi koju je tamo dobio.

Naime, Aca je na festivalu „Pirin folk“ u banji Sandanski predstavljao Srbiju i osvojio nagradu za interpretaciju.
- Dobio sam priznanja, ali i da sam kući došao praznih ruku, ne bih se žalio jer sam proveo pet prelepih dana. Bilo je to sjajno iskustvo, divan provod uz srdačne domaćine, a uz to sam uživao u spa centru i kupao se u bazenima sa termalnom vodom - rekao je Ilić za „Vesti“.


Alo


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 14 Sep 2012, 21:24
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Jovanovski hitno otišao u Skoplje kako bi smirio oca i majku

Roditelji Bokija 13 u suzama!

Slika

Naime, kako “Alo!” saznaje, Jasmina i Mile Jovanovski su preko medija saznali da će umesto sina uskoro imati ćerku i ostali su u šoku.
- Bokija roditelji u svemu podržavaju i nikada nije imao problem da im objasni zbog čega većinu stvari u životu radi drugačije od ostatka sveta, ali operacija i promena pola ih je i te kako potresla. Čim su videli na internetu šta je u srpskim medijima bila vest dana, okrenuli su ga i rekli koliko su potreseni - počinje priču za “Alo!” izvor koji je blizak sa njegovom porodicom i dodaje da je šoumen u tom trenutku bio u Beogradu kako bi završio pregovore sa poznatom klinikom.
- Bojan je vezan za roditelje i bez razmišljanja je odmah iz Beograda otišao za Skoplje kako bi popričao sa njima i objasnio im detalje svega što ih čeka. Zatekao ih je u suzama. Na koji način ih je ubedio da je to nešto što on želi, ne znam, ali se situacija, makar prividno, smirila. Verujem da će sada sve biti u redu, pa čak i da će biti uz njega u trenutku kada bude bio u operacionoj sali - završio je naš izvor.
Do komentara Jovanovskog nismo uspeli da dođemo do zaključenja ovog broja, ali je sigurno da će nam prilikom sledećeg dolaska u Beograd ispričati sve što mu je na duši.


Alo


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 17 Sep 2012, 04:47
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Dosta joj je taksija: Katarina Živković kreće na časove vožnje!

Slika

Uskoro ćemo moći da vidimo još jedno poznato lice kako uz pomoć instruktora uči osnovna pravila u saobraćaju.
Katarina Živković podelila je sa svojim fanovima na društvenoj mreži Fejsbuk informaciju da je konačno upisala časove vožnje i da jedva čeka da sedne u automobil. Pored toga Kaća je otkrila da još uvek nije izvadila novu ličnu kartu, što znači da je prvo čekaju problemi sa administracijom.
“Jee,u ponedeljak uzimam novu ličnu kartu i počinjem sa časovima vožnje!!!! Šta li sam čekala do sada?“, napisala je pevačica
Inače, Katarina je do sada svuda išla taksijem ili je njen verenik Bane Janković bio zadužen za njenu bezbednost na putu.
Možda joj je dosadilo da sedi na mestu suvozača, ili je odlučila da “stvar” konačno pruzme u svoje ruke.


Svet


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 15 Feb 2013, 17:04
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Nova Farma u martu

Rijaliti sa poznatima na seoskom imanju počinje krajem marta, piše domaća štampa.

Slika

Posle jedne "preskočene" godine, rijaliti Farma vraća se na male ekrane i to krajem marta na Televiziji Pink, piše "Blic".

Poznate ličnosti, čija imena još uvek nisu objavljena, "boriće" se tri meseca za nagradu od 100.000 evra na seoskom imanju u Lisoviću, živeći u veoma skromnim uslovima.

Pobednici prethodne tri sezone su pevači Milan Topalović Topalko, Miloš Bojanić i Katarina Živković.

Ovaj rijaliti u prethodnim sezonama je izazvao burne reakcije javnosti. Poznati su, "pritisnuti" skromnim uslovima života, često gubili strpljenje i nasrtali jedni na druge, što teškim uvredama, što fizički.

Reper Đus diskvalifikovan je nakon "pipkanja" Bojanića, Ekrem Jevrić davao je sve od sebe da osvoji Vesnu Vukelić, odnosno "Vendija", a publika pamti žestoke svađe "Ćeranića", Bojanića, Zorice Brunclik i Firčija koje su epilog dobile na sudu, a nastavak u Dvoru.


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 15 Feb 2013, 17:13
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
VIP FARMA: Svi fensi seljaci na jednom mestu

U martu na Pinku počinje „VIP ol-stars Farma“, a u rijalitiju će učestvovati najuspešniji i najprovokativniji takmičari iz prethodne tri sezone „Farme“

Slika
VIP ol-stars Farma, Farma, Miloš Bojanović, Katarina Živković, Zoran Pejić Peja

Slika

Slika

Slika



Spremni ste za nove svađe, seks i tuče?
Kako Kurir ekskluzivno saznaje, u toku marta na televiziji Pink počinje da se emituje „Farma“, najgledaniji od svih rijaliti-programa u Srbiji. Sve se drži u najstrožoj tajnosti, kako sam izbor učesnika tako i lokacija, ali i nova pravila igre, koja će uneti dodatnu tenziju među farmere - i time „ružičastoj televiziji“ umnogome povećati gledanost.

- Svakodnevno se na Pinku mogu sresti najveće zvezde, ne samo iz zemlje već i iz regiona. Da ne bude zabune, ne dolaze u emisije, već idu na razgovore sa čelnim ljudima ove imperije. Priča se da će šou biti najspektakularniji, jer Mitrovići svima žele da pokažu da su dani krize daleko iza njih - kaže naš dobro upućen izvor koji insistira na anonimnosti.

- Biće pokrenuta „VIP ol-stars Farma“, a u njoj će učestvovati najuspešniji, najinteresantniji, najprovokativniji učesnici svih dosadašnjih „Farmi“!
Dok je na Pinku sve obavijeno velom tajne, a svi nadležni izbegavaju da daju komentar, verujemo da bi se pod istim krovom mogli naći Đus, Katarina Živković, Miloš Bojanić, Milan Topalović Topalko, Ekrem Jevrić, Vendi, Maja Nikolić, Zlata Petrović, Marina Perazić, Firči, Cakana, Milena Ćeranić i Nemanja Stevanović.

Topalko: Neka me zameni Ekrem Jevrić!

- Imam već ugovorene nastupe, tako da je to malo teško izvesti, mada mislim da bi to bila najgledanija i najzanimljivija „Farma“ do sada, pod uslovom da u njoj bude legendarni Ekrem Jevrić.

Miloš Bojanić: Ne bih nikad, ali...

- Ne bih nikad više. Ne mislim da će do toga doći, a i kad bi me pozvali, ne verujem da bih prihvatio. Ne može se sve u životu platiti. Vi znate šta sam ja sve tamo preživeo. Morao bih prvo da čujem koji bi ljudi ušli, zavisi od više stvari. Ne bih ponovo da doživljavam klevete, da mi psuju mrtvu mamu i svašta nešto. Sve sam to izdržao junački. Nije sve u gledanosti i novcu, a ja sam gledan 35 godina.

Katarina Živković: Ne bih se vraćala !

- Ne znam, mislim da ne bih. Lepo je iskustvo i bilo je zanimljivo, ali to je iza mene. Ja volim da idem napred. Ne bih se vraćala tamo! Videćemo.

Đus: Drugi put neće biti zanimljivo!

- Čuo sam za to, ali ne verujem da će mene pozvati. Jednom sam pobedio u „Dvoru“, ne bih bio zanimljiv da me opet gledaju. Po ceo dan snimam emisiju „Srpska posla“ i baš sam zauzet.

Zoran Pejić Peja: Bio bih zanimljiviji

- Vrlo rado bih prihvatio poziv. Iz svoje kože ne mogu, takav sam kakav sam, ali potrudio bih se da budem zanimljiviji. „Farma“ fali našem narodu i ostavila je jak pečat. Tamo sam stekao dobro iskustvo. Svi takmičari sa svojim manama i vrlinama doneli su veliku gledanost. Ljudi vole svađe, prepirke, ogovaranja, ljubav...

Cakana: Narod ceni ludaje koje šetkaju gole

- Ne bih prihvatila poziv i ne želim da se bavim time. Mislim da je od mene bilo dovoljno i da sam sve maksimalno ispoštovala. Mogu da odem kao gost na dan-dva. Neću da mi se život svodi na rijalitije, jer uskoro završavam album i putujem u London. Kod nas se ne ceni rad, narod ceni one koje šetkaju gole i izigravaju ludaje.

Vendi: Opet ću im dizati gledanost!

- Čula sam za to, ali još niko me nije zvao. Ako bude trebalo da se poveća gledanost, uvek sam tu. Još bolje da prvo idu ti što misle da su kreativni, mudri, što imaju prenaduvani superego, pa da se onda vidi ko je ko. Ne postoji niko zbog koga ja ne bih ponovo ušla u rijaliti. Nikad ne bežim, to je moj moto i u životu! Uvek sam spremna da na bojnom polju odmerim snagu.

Pobednici

2009. decembar Milan Topalović Topalko
2010. jun Miloš Bojanić
2010. decembar Katarina Živković


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 16 Feb 2013, 06:51
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45921

OffLine
Četvrta sezona rialitija "Farma" počinje na "Pinku" od marta

Rialiti šou „Farma” vratiće se na male ekrane u drugoj polovini marta, nezvanično saznaje „Blic”. Kastinzi su već počeli, a produkcija pregovara sa potencijalnim učesnicima.

Slika
Pobednica Katarina Živković na farmi upoznala sadašnjeg dečka Baneta
Na Televiziji „Pink” za nekoliko nedelja ponovo ćemo gledati „Farmu”, kontroverzni rialiti šou koji okuplja slavne ličnosti na seoskom imanju.


Zasad nije poznato mnogo detalja, osim toga da će se četvrta sezona emisije, kao i prethodne tri, snimati na imanju Dragana Mladenovića Proke u Lisoviću. Takmičari će morati sami da kuvaju, čiste, brinu se o životinjama i na pijaci prodaju proizvode s imanja. Borba za najboljeg farmera trajaće sto dana.




Pobednici pređašnjih izdanja šoua bili su pevači Milan Topalović Topalko, Miloš Bojanić i Katarina Živković, koji su osvojili po 100.000 evra.


Prve tri sezone obeležili su skandali, svađe, ali i ljubavi između učesnika. Katarina Živković i Branislav Janković nisu krili međusobne simpatije, a pred kamerama su se nekoliko puta poljubili. Njihova veza i dalje traje.

Slika

Zorica Brunclik, Miloš Bojanić i Firči su se posle vređanja našli zajedno na sudu. Međutim, posle nekoliko ročišta Bojanić je povukao tužbu protiv kolega.



Najviše smeha na „Farmi“ do sada izazvao je Ekrem Jevrić, koji je bio beznadežno zaljubljen u Vesnu Vukelić Vendi.



Ekrem je pevačici izjavio ljubav i na sve načine pokušavao da spava sa njom, zbog čega je imao problema sa ženom.



Najveći skandali „Farme“
- Ivan Ivanović Đus je diskvalifikovan jer je navodno seksualno uznemiravao Miloša Bojanića
- Miloš Bojanić i Firči su se svađali i psovali
- Hasan Dudić nasrnuo na Milana Paroškog posle niza uvreda
- Viktorija posula Sandru Obradović pepelom
- Marjan Rističević i Vendi se tukli prsima



Salve smeha izazvale su, uz ostale, i sledeće rečenica
Maja Nikolić: - Džaba sam ja inteligentna, ako sam glupa.
Bebi Dol: - Sandra, trpimo te tvoje krokodilske suze, čizme, šta li su?
Marko Đurovski: - Kad mi neko nešto priča ja žmurim, tako da ne čujem ništa.



Blic

_________________
Slika Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 17 Feb 2013, 01:29
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
VIP Farma počinje u martu?

O imenima koja bi trebalo da se pojave još uvek se spekuliše, ali postoji ideja da se pozovu svi učesnici po kojima se pamte rijaliti programi

Slika

Rijaliti šou „VIP Farma“ trebalo bi da počne u martu. O imenima koja bi trebalo da se pojave još uvek se spekuliše, ali postoji ideja da se pozovu svi učesnici po kojima se pamte rijaliti programi. Televizija Pink će već početkom sledeće nedelje doneti konačnu odluku o rijalitiju.

Kako smo nezvanično saznali već u ponedeljak ili utorak će se održati sastanak čelnih ljudi ružičaste televizije i tada će se sa sigurnošću znati da li rijaliti počinje. Što se tiče šuškanja da će se pojaviti takmičari u prethodnim serijalima to se najverovatnije neće desiti.

- Na sastanku koji treba da se održi početkom medelje odlučivaće se o sudbini „VIP Farme! – rekao nam je izvor blizak produkciji. - Ekipa koja bude učestvovala, ako se odluči da rijaliti počne sa prikazivanjem, biće potpuno nova jer stari učesnici ne bi doveli do gledanosti programa.

Imena svih takmičara koji mu mogli od marta da budu stanovnici „Farme“ se čuvaju u tajnosti a još uvek nije odlučeno gde će se rijaliti odigravati.

Poslednja sezona završena je u decembru 2010. godine kada je pobedila Katrina Živković.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 158 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker