Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 21:56


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 28 Apr 2012, 09:24
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
OTVORENO O DEBAKLU NA GRAND FESTIVALU I DEČKU

Kaća: Banetovi i moji roditelji priželjkuju svadbu i unuče

Slika

„Zvezda Granda" Katarina Živković priznaje da je razočarana što se sa pesmom „Devet meseci" nije plasirala u finale Grand festivala, ali za debakl ne želi da krivi žiri

- Ne želim da komentarišem odluku žirija, ne bi bilo fer prema drugim izvođačima, ali smatram da je pesma kvalitetna i da je trebalo da prođe u finale. Uradiću spot za nju i nastaviću da je promovišem.
Pesma „Devet meseci" je simbolična, da li priželjkuješ da postaneš majka?
- Naravno da je to san svake devojke pa i moj, ali idemo polako. Mlada sam i nikud mi se ne žuri.
Planirate li Bane Janković i ti venčanje? Priželjkuju li vaši roditelji svadbu?
- Da se naši pitaju, verovatno bi nas do sada deset puta venčali. Ali, mi idemo korak po korak, tako da će na svadbu morati da pričekaju.
Da li ti smeta što Baneta u javnosti predstavljaju kao momka bez profesije i Kaćinog dečka?
- Više sam u medijima od njega zbog posla kojim se bavim, i on je svestan toga. On je od pre godinu i po u medijima, tako da je možda i normalno da ga tako predstavljaju. Njemu to ne smeta jer nije sujetan. S druge strane, on ima svoj posao, voditelj je jutarnjeg programa na stanici Svet plus info, radi kao fudbalski menadžer, „manekeniše"... Bitno je da podržavamo jedno drugog, a kako će nas predstavljati u javnosti, to je manje važno.
S obzirom na to što živite zajedno, oko čega se najčešće svađate i kako izgledaju pomirenja?
- Ne svađamo se mnogo, već smo se navikli. Svađamo se oko nekih sitnica, najčešće oko pranja sudova. Ali, trenuci pomirenja su nam uvek mmm...
Kako sada gledate na „Farmu" i vašu romansu, koju ste počeli u tom rijalitiju?
- Ni on ni ja nismo verovali da će se roditi ovolika ljubav, jer smo počeli da se upoznajemo tek po izlasku iz rijalitija. Tamo je mnogo teže upoznati nekog, ali ipak sam ga dovoljno upoznala da mu dam šansu da se dokaže u stvarnom svetu. Eh, da nije bilo te „Farme" ne bi bilo ni nas.


Press

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 29 Apr 2012, 21:14
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Katarina Živković: Krivo mi je što nisam ušla u finale, ali ne očajavam

Pevačica za Story.rs komentariše loš plasma na četvrtom Grand festivalu.

Slika

Katarina Živković predstavila je na festivalu pesmu Devet meseci za koju je muziku i tekst uradio Miloš Vuksanović. Iako su mnogi očekivali njen prolazak u finale, pevačica je ispala u drugom polufinalu.

- Ja sam veliki takmičar i naravno da mi je krivo što nisam ušla u finale. Iako nisam prošla u sledeći krug iz samo njima znanih razloga, pesma je ta koja može sve to da ispravi, a moja numera je kvalitetna i jako emotivna i sigurna sam da će se svideti publici – otkriva Katarina i ne krije da se nadala boljem plasmanu.

- Neću da budem lažno skromna, da očekivala sam, a vidim i na portalima da je pesma bila favorit. Naravno, ništa nije tako tragično, da nije bilo festivala, ne bi bilo ni pesme. (Smeh) – govori Kaća koja pesmu snimila zahvaljujući svom dečku Banetu Jankoviću.

- Bane je prvi pronašao pesmu, doneo mi je i pustio na mobilni. Naježila sam se pet puta dok sam je slušala, a tako su i mnogi drugi reagovali kada su čuli ovu numeru. Pesma ima realnu temu i smatram da će se mnoge žene pronaći u njoj, naravno i muškarci, veliki sam pozitivac i optimista i ne mogu tek tako da klonem duhom i da se razočaram.



Story

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 30 Apr 2012, 22:01
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Mina Kostić: Rođeni brat mi je najveća podrška

Mina za Novosti priča o festivalu, saradnji sa Bojanom Čolovićem koji joj je namenio još jedan hit, od koga je dobila najzanimljiviju poruku i gde je bila njena ćerka dok je ona pevala na velikoj Grandovoj sceni

Slika

Folk pevačica Mina Kostić je nastupala na Grand festivalu sa pesmom „Zastala u snu“ i njom pokupila mnogo fanova. Mina za Novosti priča o festivalu, saradnji sa Bojanom Čolovićem koji joj je namenio još jedan hit, od koga je dobila najzanimljiviju poruku i gde je bila njena ćerka dok je ona pevala na velikoj Grandovoj sceni.

* Mina, nastupili ste sa pesmom „Zastala u snu“ koja ima dramsku tematiku. Da li vam je bilo teško da se pronađete u toj pesmi?

- Pesmu je radio moj dugogodišnji saradnik Bojan Čolić koji mi je svojevremeno napisao i čuvenu „Česmu“. Nije mi bilo tešeko da je otpevam jer mislim da smo se baš našli. Ova pemsa je prvo bila namenjena mom kolegi Aci Lukasu, međutim on je hteo neku drugu pesmu. Ja sam to iskoristila i rekla Bojanu da hoću samo ovu pesmu i nijednu drugu.


* Da li ste zadovoljni nastupom na Grand festivalu?

-Ja sam prezadovljna. Mislim da sam se pronašla u pemi koja je puna emocija i energije, prosto ti ljudi veruju i to je jedino važno.

* Ipak, vaše kolege su se složile da set odlično izgledali. Ko je bio zadužen za stajling?

-Za stajling se pobrinula moja krojačica Vinka koja mi šije haljine već dugi niz godina. Ona mi je šila i belu haljinu. Moja ideja je bila kakav će da bude scenski nastup. Svi smo se lepo uklopili i krajnji rezultat ste mogli da vidite na sceni.

* Ko ti je pružao najveću podršku?Šta su vam oni rekli kada ste sišli sa bine i od koga ste dobili najlepšu poruku podrške?

-Moj prijatelj Peca, rođeni brat, mlađi brat i njegova žena, ma imam ih puno Uglavnom se trudim da oko sebe imam normalne osobe sa kojima mogu savršeno da komuniciram. Svi su prezadovoljni. Bodrili su me i govorili da sam bila odlična. Št o se tič poruka, dobijala sam ih mnogo i svi su mi rekli da sam savršeno igledala i da sam još lepše pevala.

* Gde je za to vreme bila vaša ćerka?

-Sa tatom kući, gleda i navija za mene u to sam sigurna.


Vecernje novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 08 Maj 2012, 11:47
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Bojanić pevao za Brunclikovu

Zorica, kao velika zvezda, osamdesetih pomagala Milošu da se afirmiše. On joj je tada bio prateći vokal, a sada prete jedno drugome i sude se

Slika

Slika

Slika

Nekad su se voleli.
Miloš Bojanić je na početku karijere pevao prateće vokale velikoj zvezdi bivše Juge Zorici Brunclik. Na internetu se pojavio video-snimak koji pokazuje da je među dvoje danas krvnih neprijatelja nekad bilo prisnosti.

Folkerka je te 1989. godine žarila i palila, a on je, iako je već snimao albume, izgleda morao još da se pomuči. Ona mu je tada, na manifestaciji Šumadijski sabor, pružila priliku da bude sa njom na sceni dok je vrckala pevajući „Šta je život, majko“.

Ali, kako se vidi na snimku, Miloš se nije baš mnogo potrudio. Čak ni tekst nije naučio, već ga je ispisao na velikom komadu papira i sve vreme čitao sa njega. Odeven u beli svečani sako, sa sve minivalom, ipak se trudio da bar ne falšira. Sudeći po reakciji publike, u ovom poslednjem je uspeo. Brunclikova je pokupila ovacije, a on neprimetno sišao sa bine.

Dvadeset i nešto godina kasnije njih dvoje su zarati na krv i nož. Rijaliti „Farma“ obeležen je njihovim žestokim uvredama, pa čak i pljuvanjem. A onda su završili na sudu.

Pljuvali se i vređali u rijalitiju „Farma“!
Zorica i Miloš su se tokom boravka na „Farmi“ 2010. skoro potukli. Sve je počelo svađicom oko psa kojeg je pevačica poklonila Bojaniću, a on ga prodao Saši Popoviću. Nakon toga je usledio pravi rat. Evo podsećanja na neke od njihovih prepirki.
Zorica: Ako mi još jednom budeš pomenuo decu, grkljan ću ti iščupati, džukelo!
Miloš: Ako sam ja džukela, onda si ti jedna krava, usrana!
Zorica: Njegova žena je mlađa od moje najstarije ćerke.
Miloš: Sva si četvrtasta, lakše te je preskočiti nego zaobići. Nisam te gledao kao ženu ni kad si imala 30 godina.
Miloš: Prišla si i pljunula me u facu. Zna ovaj narod ko si ti.
Zorica: Ne da ću da te pljunem... Ti si dno života. Konjino jedna pedofilska.
Miloš: Zorica Brunclik je najveća veštica i najveći zlikovac koji postoji što se ženskog dela tiče.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 12 Jun 2012, 15:53
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Milena Ćeranić: Moja ljubav nije zabranjena

Pevačica u intervjuu za Ekskluziv objasnila da ona nema veze sa incidentom u kom je košarkaš Vladimir Dašić napao fotoreportera i otkrila da je srećna u ljubavi.

Slika

Pevačica Milena Ćeranić čiji burni život svakodnevno puni stranice domaće štampe, dala je intervju za emisiju Ekskluziv na TV Prva gde se oglasila povodom medijskih napisa o tome da je njena veza zabranjena. Otkrila je da je nakon nedavnog raskida ponovo u romansi, ali nije htela da odgonetne da li je njen izabranik ponovo košarkaš Vladimir Dašić.

-U ljubavi je sve u najboljem redu. Nema uspona i padova. Sve ide odlično – rekla je Milena a na pitanje da li je se nešto isprečilo na putu njene veze, pevačica je odgovorila: Moja ljubav nije zabranjena. O incidentu, u kom je košarkaš Vladimir Dašić sa kojim povezuju pevačicu napao a potom i kidnapovao fotoreportera dnevnog lista Alo, kratko je izjavila:

Ja sam vrlo otvorena u komunikaciji i nikada nisam imala problem s novinarima, tako da ne znam o čemu pričate jer to nema veze sa mnom – poručila je pevačica i dodala da joj ne smetaju spekulacije o tome kako je ona pozvala fotografe ispred svog stana da bi slikali Dašića.

-Da je istina sve što su o meni pisali, do sada bi trebalo da budem u zatvoru. Ne obraćam pažnju na to šta se priča i piše – rekla je Milena Ćeranić koja kaže da njen novi singl Zbog tebe mi prete ima dublju poruku koju je nemoguće razumeti na prvo slušanje, ali tvrdi da pesma nije u potpunosti autobiogarfska.


Story

_________________
Slika Slika


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 19 Jun 2012, 23:38
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
NISU SE DOBRO SAKRILI: MILENA ĆERANIĆ S KOŠARKAŠEM U BUDVI!

Ćeranićeva je s našim košarkašem provela dva dana u luksuznom apartmanu u budvanskom hotelu.

Slika

Milena Ćeranić boravila je pre nekoliko dana u Crnoj Gori kako bi se videla s košarkašem Vladimirom Dašićem. Par je odseo u poznatom hotelu u Budvi, gde su iznajmili luksuzni apartman, iz kojeg maltene nisu ni izlazili.

- Kad smo videli Milenu, mislili smo da negde ima nastup pa se smestila kod nas, ali posle nekoliko sati smo ugledali i košarkaša Dašića. Dva dana su bili u velikom apartmanu. Izlazili su samo do jednog restorana u blizini - kaže izvor iz Crne Gore.

- Baš su bili ljubazni i kulturni prema svima. Čini se da su fino vaspitani, iako ova mala (Milena, prim. aut.) na prvi pogled deluje arogantno i nabeđeno - naglašava izvor.

Milena Ćeranić bila je škrta na rečima.

- Stvarno neću ništa da komentarišem. Više ne pričam o tome - kazala je pevačica.
Da podsetimo, košarkaš je nedavno primećen kad je izlazio iz zgrade u kojoj Milena živi u naselju Belvil na Novom Beogradu. Fotografu jednih novina je naredio da izbriše sve slike. Posle incidenta Dašić je nestao. Izgleda da je odabrao pravo mesto za skrivanje. A i pravo društvo...


S media


Vrh
Nora
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 24 Jun 2012, 11:17
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 05 Jun 2012, 18:35
Postovi: 539

OffLine
Milena Ćeranić: Volim oralni seks

Pevačica bez blama otkrila šta voli u seksu i priznala koje su joj neostvarene seksualne fantazije

Slika

Kod nje nema tabu tema!
Pevačica Milena Ćeranić otkrila je da uživa u oralnom seksu, da bi pristala na seks za jednu noć i da joj veličina muškog „ponosa“ nije važna! Njoj je u emisiji „Štoperica“ na TV OBN postavljen niz pitanja, na koja je odgovarala sa „da“ i „ne“ u roku od jednog minuta.

Kada su je upitali da li upražnjava oralni seks, jasno je odgovorila: „Miiislim, logično!“
Na pitanje da li su joj važni centimetri kod muškog „ponosa“, odgovorila je: „Ne“.
Pevačicu su pitali i da li je pristalica seksa za jednu noć, na šta je ona odgovorila: „Recimo, da!“

Ćeranićka je priznala kako nije probala grupni seks, da nije imala duge periode seksualne apstinencije, ali i da je loš seks može odbiti od muškarca! Ona je takođe otkrila da u „vrućim“ igrama ne koristi seksualna pomagala, da bi rado probala seks na plaži i da je u krevetu dominantna!

Nažalost, vreme je isteklo pre nego što je bivša „zvezda Granda“ uspela da odgovori na pitanje da li koristi zaštitu tokom seksualnog odnosa. Šteta, a baš joj je dobro išlo!


Kurir

_________________
"SUDBINA MESA KARTE - MI IGRAMO."

SOPENHAUER


Vrh
Nora
Post  Tema posta: Re: Zanimljivosti iz estradnog sveta  |  Poslato: 24 Jun 2012, 11:23
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 05 Jun 2012, 18:35
Postovi: 539

OffLine
Jovana Pajić dopumpala gornju usnu

Pevačica je posle porođaja otišla na još jednu estetsku korekciju

Slika


Još malo, za svaki slučaj!
Pevačica Jovana Pajić dopunila je gornju usnu s nekoliko kubika silikona kako bi izgledala što lepše kad se vrati na estradnu scenu.

Ona je i pre porođaja povećala usne, ali joj to, po svemu sudeći, nije bilo dovoljno.

- Iako je na konto svojih usana pobrala brojne komplime­nte od prijatelja, a i na estradi, Jovana je želela još malo da ih „popravi“ pa je pre desetak dana posetila jednu poznatu kliniku za estetsku hirurgiju u Beogradu - kaže za Kurir Jovanina bliska prijateljica.

Pevačica je nedavno dala intervju za jednu televizijsku emisiju, gde su njene „nove“ usne došle do punog izražaja.


Slika

Kurir

_________________
"SUDBINA MESA KARTE - MI IGRAMO."

SOPENHAUER


Vrh
Nora
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 26 Jun 2012, 11:12
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 05 Jun 2012, 18:35
Postovi: 539

OffLine
MANEKENKA I BIVŠA UČESNICA "FARME" U SEDMOJ NEDELJI TRUDNOĆE!

Bivša učesnica rijalitija „Farma“ i manekenka i njen nevenčani suprug Darko Dunjić početkom marta iduće godina postaće roditelji, i presrećni su zbog toga.

Slika

- Tačno je da sam trudna sedam nedelja. To smo planirali nekoliko meseci i ubrzo nam se želja ostvarila. Ove letnje vrućine malo teže podnosim, ali u principu sam opuštena. Priželjkujem da rodim sina, ali mi je, kao i svima, najbitnije da dete bude živo i zdravo, rekla je Jelena Stožinić.

Ona je sa Darkom u vezi oko godinu dana.

Čestitamo!


S media

_________________
"SUDBINA MESA KARTE - MI IGRAMO."

SOPENHAUER


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 27 Jun 2012, 00:58
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
IZNENADIĆE VAS NJENI STAVOVI: MILENA ĆERANIĆ OTVORENO O SEKSU (+14 VIDEO)

Ona je jedna od najzgodnijih pevačica na našoj estradnoj sceni. Posle brojnih skandala te natpisa o njenim vezama, ona je progovorila. Ali ne o ljubavi, nego o seksu...

Slika

Milena Ćeranić je za 60 sekudni u emisiji "Red carpet" otkrila mnoge pikanterije vezane za seks, svoja iskustva i stavove.

Pogledajte snimak koji vam predstavljamo i saznajte šta pevačica misli o seksu za jednu noć, da li upražnjava oralni seks i da li voli sado-mazo igrice. Iznenadiće vas njeni pojedini odgovori...



Smedia

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 61 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker