Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Apr 2024, 15:03


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 15 Sep 2013, 00:42
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma:U areni Miki, Ivan i Anastasija!

Nakon dodele štapića, odlučeno je ko će sutra biti u areni. "Snage će odmeravati" Ivan Marinković, Anastasija Buđić i Miki Đuričić.

Slika

Farmeri su više štapića dali Ivanu Marikoviću (bivšem mužu Goce Tržan), uz objašnjenja da će se on bolje snaći u izolaciji od Sare, koja je ove nedelje bila sluga zajedno s njim.
Ivan je pozdravio svoju mamu, sestu i baku.

"Mnogo mi je drago što je ovako ispalo i što Sara nije duelista. Drago mi je da imate ovako lepo mišljenje o meni", rekao je Ivan.

Slika

Miki je direktno nominovan, zbog fizičkog napada na didžeja Marka Vanilu. Zadruga mu je oprostila napad i nije ga odmah izbacila, već ga je kaznila direktnom nominacijom.

Slika

Anastasija očigledno nije impresionirala publiku, koja je najmanje glasova upravo dala njoj.


mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 16 Sep 2013, 00:33
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Anastasija Buđić napustila imanje

Ni haljina koja je otkrivala previše, ni provokativno ponašanje nije blio dovoljno da publika glasa za nju pa je straleta razočarana napustila imanje

Slika

Anastasija Buđić je druga takmičaraka koja je napustila rijaliti šou "Farmu"!

U duelu su se u nedelju uveče našla tri farmera, Anastasiju Buđić izabrali su gledaoci svojim glasovima, farmeri su svojim štapićima poslali u Arenu Ivana Marinkovićć dok je Miki Đuričić nominovan po kazni zadruge zbog tuče sa Markom Vanilom.


Duelisti su se "ljuto borili" za opstanak u rijalitiju, pa su se borili da odgovore na sva pitanja tačno, ipak...odnos glasova posle Anastasijine pobede u duelu bio je 45,25% - 33,33% - 24,42%, a najmanje glasova odnela je odnela starleta.

Ni haljina koja je otkrivala previše, ni provokativno ponašanje i sav njen trud nije bio dovoljan da publika glasa za nju pa je straleta i bivša članca grupe "Models" razočarana napustila imanje u Lisovićima.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 16 Sep 2013, 20:40
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Goca dolazi na žurku?

Pevačica čiji je bivši muž na imanju navodno će u petak posetiti farmere.

Slika

Goca Tržan porekla je uoči početka Farme da će ući na imanje kao jedna od učesnica, pošto je na spisku farmera bio i njen bivši muž Ivan Marinković.
Pevačica je više puta na Twitteru poricala da prati Farmu ili razmišlja o ulasku, ali domaća štampa sada piše da će ući kao specijalna gošća.

Petkom su na Farmi žurke, bude pića, klope, ali i zabave, pa svake nedelje farmeri uživaju u novim muzičkim gostima. Navodno će među njima u petak biti Goca.

Ona se još uvek nije na Twitteru oglasila povodom ovog trača, mada često reaguje na to kada joj neko piše o Ivanovim "dostignućima" na Farmi.

"E, onaj tvoj bivši na Fa... Pljas, šamarčina", samo je jedan od Gocinih tvitova na ovu temu.


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 17 Sep 2013, 21:08
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Anastasija Buđić: Plakala sam kao kiša, da sam imala taktiku ostala bih na Farmi!

Slika

Anastasija Buđić koja je u nedelju izbačena sa Farme 5 kaže da je plakala kao kiša kada je čula da je diskvalifikovana, da joj se mnogo sviđa Marko Vukotić kao i da ne može da veruje da je u u duelu izgubila od Mikija i Ivana Marinkovića, iako, kako kaže, za razliku od njih dvojice ima ozbiljnu karijeru.



"Da smo Marko Vukotić i ja taktizirali kao pojedini farmeri, ja bih i dalje bila na imanju, a i njegov plasman bi bio bolji. Zasad smo samo prijatelji, ali ne mogu da tvrdim da ne bi bilo nečeg više da sam ostala na Farmi. Prija mi njegovo društvo, skapirali smo se na prvu loptu. Definitivno je moj tip muškarca i fizički i psihički. Da sam ostala, ko zna šta bi se dogodilo među nama", priča Anastasija i dodaje da ne može da shvati zašto gledaoci nisu glasali za nju.

"Plakala sam kao kiša. Mnogo sam tužna jer mi je tamo bilo super. Nadam se da ću se vratiti u baražu jer narod to želi. I dalje ne mogu da verujem da je narod podržao nasilje i ostavio Mikija na Farmi. Takođe mi nije jasno da je Ivan imao više glasova od mene. Pa ko je on? Bivši suprug javne ličnosti. To je za mene ponižavajuće. Za razliku od njih dvojice, ja imam ozbiljnu karijeru. A zasenila sam ih i u kvizu znanja", razočarana je starleta koja tvrdi da nema ni govora o ljubavi između Sare i Ivana, i da su njih dvoje najobičniji foliranti.


svet+

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 18 Sep 2013, 01:46
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
FARMA IZNENAĐENJE: Sluge su Jelena i Edin!

Edin Škorić je bio šokiran što je izabran za slugu, ali su ga farmeri podsetili da samo on sme da uđe u kuću kod gazdarice

Slika

Jelena Golubović i Edin Škorić su ovonedeljne sluge.

Gazdarica Jelena Jovanović imala je delikatan zadatak da odredi ko će nju i farmere služiti naredne nedelje i izbor je pao na Jelenu sa kojom se svi farmeri prepiru, i na Edina Škorića sa kojim gazdarica ima najbolji odnos.

Podsetimo, sluge prošle nedelje su bili Ivan Marinković i Sara Trajanović, a najmanje glasova publike je dobila Snastasija Buđić koja je i izašla sa imanja.

21.58 Ognjen je podsetio da publika glasa za drugog duelistu.

21.54 Jelena Golubović se zahvalila gazdarici jer će konačno moći da izađe malo u civilizaciju, i da neće morati da gleda smrknuta lica farmera. "Ova bagra se stalno svađa..."

Slika

21.53 Edin se zahvalio Jeleni, ali ironično. "Ti znaš da ja tebi perem kosu, da ti kuvam kafu svake nedelje, tako da mi neće biti teško da ti služim", rekao je Edin, a Ognjen je konstatovao da će jedini on smeti da uđe u gazdaričinu kuću.


21.21 Jelena Jovanović je rekla da ima veliku tremu. "Ne želim da bilo ko ispadne zbog mene. Jedan farmer će morati da radi sve što mu ja kažem, a drugi sluga neće morati ništa, osim onog što mu ja kažem".

Za muškog slugu je postavila Edina Škorića, a Jelenu Golubović za ženskog.

21.50 Farmeri su iskoristili proliku da pozdrave svoje bližnje, a Šeki Turković da čestita unuku rođendan.

21.49 Ognjen je na imanju i najavio je odabir sluga...

Slika


kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 20 Sep 2013, 04:33
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma 5: Edin Škorić se iznervirao zbog Jelene

Slika

Edin Škorić, bivši sportista, izgubio je živce zbog Jelene Golubović i predstave "Sumnjivo lice", koju farmeri sutra treba da odigraju na Farmi po scenariju Igora Starovića i Edina Škorića, i odbrusio joj da dogovor s njom ne važi.



"Dogovor više ne važi", odbrusio joj je sportista.
Naime, Zadruga je konstatovala da nije primereno da u predstavi žene glume muškarce, a muškarci žene i da pesma "Pare, pare" ne ide uz narodnju nošnju koju će nositi farmeri, pa je Jelena sama sebi dala ulogu da napiše novi scenario.

Dogovorila se sa Igorom da napiše svoj tekst i da bude sufler, a Edin Škorić se nije složio s tom odlukom. On smatra da nije fer što je ona sama sebi odredila ulogu i sama sebi piše tekst.

"Nemamo tekst. Nije napisan. Posle ručka ćemo ja i Igor da pišemo novi scenario. Ne treba nam sufler, jer ne radimo brodvejsku predstavu. Ti si samo kritičar", rekao je Edin kada je Jelena tražila od njega tekst.

"Ja sam jedini profesionalac. Hoću da to bude duhovito", rekla je Jelena.

"Luda je, dosadna je. Ona ne ludi glumilo. Polako samo. Glupo je da joj teraš inat", pokušala je da smiri Edina Romana.
"Na svaku si je branila", rekao je Edin pevačici, iznerviran što Jelena stalno pravi dramu.

"Jaše nas već dvadeset dana", pričao je Edin sa svima kada je Jelena otišla.

Jelena Golubović otišla je u kuhinju kod Igora Starovića, a gazdarica Jelena Jovanović ga je zamolila da rediteljki napiše i prosledi tekst, ali je on rekao: "Odbijam da izvršim naređenje uz sve posledice koje to nosi", a Jelena je tada još jednom zaključila da je u redu da sama sebi napiše tekst i ulogu.


svet+

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 21 Sep 2013, 04:03
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Ivan poljubio Gocu, ona nakon dve pesme pobegla!

Nije se dugo zadržala

Slika

Pop pevačica Goca Tržan očigledno je želela samo da napravi dobar marketinški trik sa svojim ulaskom na imanje u Lisoviće gde privremeno stanuje i njen bivši suprug Ivan Marinković koji je jedan od učesnika rijalitija „Farma“.
 
Ona je otpevala dve pesme „Voleo si skota“ i „Strašilo“i napustila imanje, a gotovo sve vreme je izbegavala da se javi Marinkoviću da bi potom on njoj prišao i poljubio je, a nakon poljupca u obraz se sklonio od svoje bivše drage.
 
Nakon njenog kratkog nastupa mikrofon je preuzeo Miloš Bojanić koji je večeras jedan od specijalnih gostiju žurke uz Andreanu Čekić, Jelenu Gerbec i Akija Markovića.


puls

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 23 Sep 2013, 03:30
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
FARMERI U ŠOKU
FARMA IZBACIVANJE: Vanja pobedila u kvizu znanja, publika glasala za Jelenu!


Vanja Mijatović napustila je imanje u Lisovićima iako je pobedila u kvizu znanja i glasovi su joj duplirani

Slika

Vanja Mijatović napustila je imanje u Lisovićima.

Ona je pobedila u kvizu znanja i odgovorila je na sva pitanja tačno, i iako su joj glasovi duplirani, nije uspela da ostane na Farmi. Pevačica je pre dupliranja glasova imala 17, 14 odsto glasova, dok je Jelena imala 82, 86 odsto.

Jelena i Vanja našle su se u areni tako što su farmeri izabrali rediteljku kao prvog duelistu, dok publika nije glasala za Vanju i ona je postala drugi duelista. Devojke su dan provele u izolaciji, učeći za kviz znanja. Takođe, obe su izjavile da bi volele da ostanu na imanju.

23.41 Vanja Mijatović je stigla u studio.

22.17 Ognjen je saoptštio rezultate glasanja nakon dupliranja. Vanja napušta imanje.

Pre dupliranja glasova, Jelena je imala 82,86, a Vanja 17,14 odsto glasova, a posle dupliranja Jelena je imala 70,73 a Vanja 29,27 odsto glasova.

"Ne mogu da verujem da je neko glasao za tebe", dobacio je Miki rediteljki nakon što je Ognjen otkrio kakvi su procenti.

22.16 Vanja je pobedila u duelu, njoj se dupliraju glasovi. Vanjin tata je rekao da je odlično završila školu i da nikada nije imao problema sa njom.

20.11 Ognjen je u areni sa Vanjom i Jelenom, počinje kviz znanja.

Slika


22.03 Vanjin tata je u studiju.

Slika

On je rekao da je Vanja ista kod kuće i na Farmi. "Ona ima neki svoj svet, i uvek je tako malo povučena, ali kad uzme mikrofon i kad je sa muzičarima, potpuno je drugačija.", rekao je Vanjin tata i dodao da bi voleo, kao i ona da ostane na imanju.
Jelenina mama je rekla da je Vanja divna devojka i da je potpuna suprotnost Jeleni. Dok Vanjin tata smatra da baš on liči na Jelenu, a Vanja je na majku.

21.56 Gosti kod Aleksandre u studiju su Jelenina mama, Svetlana Golubović.

Slika

Jelenina mama kaže da se rediteljka dobro snašla na Farmi i da ona konflikte ne vidi kao nešto loše "Ona je tu igru rešila da igra u ovom šou i ja sam zadovoljna. Mislim da se prikazala onako kako je želela. Sve se vrti oko nje i dobila je šta je htela. Jelena nije mnogo konfliktna u kući.", branila je Jelenu mama.
Svetlana je rekla da ne poznaje Divnu i da ne zna kako bi se ponašala da je u njenoj situaciji. "Svako ima pravo na svoje mišljenje, tako da me to ne bi dotaklo".

Što se tiče čuvene konzerve, Svetlana misli da je priča preterana.

Jelenina mama misli da je preterala što je vršila nuždu između dve kuće i da će joj, sve reći ako izađe večeras. "Ja bih volela da se Jelena vrati kući".

Što se Čupe tiče, ona je rekla da Jeleni sigurno prija podrška, ali smatra da nije njen tip. "Ona je spontana, videćemo šta će biti."

21.44 Edin i Igor Starović pričaju sa Ognjenom o predstavi

Slika

Edin je rekao da nisu isključili Jelenu Golubović iz predstave, nego da su joj dali ulogu kritičara, a Ognjen je  konstatovao kako su to namerno uradili jer je ne vole.

"Najteže je bilo raditi sa Jelenom Golubović jer je imala hiljadu ideja, i mi nijednu nismo uslovili. Bila je fora da radimo predstavu mi koji nikad nismo radili to. Neke njene ideje su bile dobre, ali se nisu uklapale u našu viziju.", rekao je Edin.
21.41 Divna se požalila Ognjenu da se uplašila veoma kokoške.

Slika

"Zorica kaže da mi nije ubacila u krevet kokošku, ali ja znam nju, sigurno je znala da se plašim.", rekla je Divna i dodala da ju je kao malu jurio gusan da je kljucne i da se plaši sve.
Divna je dodala da ima loše iskustvo sa Zoricom iz prethodnog rijalitija i da zna na šta je sve spremna i da voli da se igra. "Sumnjam na sve koji su bili budni".

21.40 Vanjin tata i Jelenina mama su u sutdiju.

21.35 Ivan Marinković je sa Ognjenom na imanju.




"Očekivao sam Gocin ulazak na Farmu. Drago mi je da sam je video, samo što sam mislio da će biti drugačije, da će biti bolja prema meni, ali eto.", rekao je Ivan povodom Gocinog ulaska.
Što se Sare tiče, rekao je da je priča kompleksna. "Rekao sam da mi se Sara sviđa i da sam se zaljubio, a stvar koja me i dalje drži pored nje je to što znam kakav je njen odnos sa mnom i sa ostalim muškarcima u kući. U suprotnom bih se odmah povukao. Naš odnos se menja iz dana u dan.", priznao je Ivan.

Rekao je da je njen susret sa Akijem sumnjiv i da ne zna šta su radili. "Bez obzira, ja vidim da se tu nešto dešava, ali mi je sumnjivo sve i neću ništa da je pitam .", rekao je Marinković.

21.26 Sa gazdaricom Jelenom Jovanović priča Ognjen.

Slika

Jelena je rekla kako je mnogo teško biti gazda. "Imam privilegije razne, međutim, sve mene svi pitaju, jedva čekam da prođe ovaj dan.", rekla je Jelena.
Rekla je da joj Edin mnogo pomaže, i da je imala noćne posete od Edina. "Veoma mi prija, i mislim da ćemo biti baš dobri prijatelji kada izađemo".

21.21 Ognjen je na imanju sa Romanom, pričaju o njenom odnosu sa Divnom.
Pričaju o njenom odnosu sa Divnom "Pričala je o meni kako sam ja branitelj Jelenin. Ona je imala sukob sa Jelenom, i onda joj je zametalo što sam ja stala jednom na Jeleninu stranu", rekla je Romana. Ognjen je saopštio Romani da je Divna rekla da pevačica loše peva čim je uhvatila mikrofon na žurci. "Ja samo joj direktno rekla da ne želim da mi neko nameće mišljenje i da ko god pokušava da mi nametne mišljenje, ja ću uvek reći svoj stav. Takva sam i privatno.", rekla je pevačica.

Osim sa Divnom, imala je mali sukob sa Simonidom, ali kaže da je sada sve u redu.

Slika

21.08 Aleksandra je podsetila gledaoce na žurku koju su farmeri imali u petak i na ljubavni trouga Aki, Sara i Ivan.

21.03 Ognjen je na imanju razrešava "aferu koka". Sa njim su Marko Vanila i Zorica Marković, Kaća i Vajs. Oni su rešili da jure kokoške i da ih ubacuju u spavaću sobu. Divna Karleuša se inače plaši kokošaka, ali oni tvrde da to nisu znali i stavili su kokošku na njen krevet.

Divna nije znala da je Zorica ubacila kokošku kod nje u krevet, ali je prvi Miki probio led. Zorica je rekla da su svi toliko hrkali da nije moglo da se spava u sobi i da su oni zato morali da razbiju monotoniju.

Slika

21.02 Izbacivanje je počelo. 

Slika

Aleksandra je podsetila dodelu štapića i da su kod Edina završila samo 3 štapića, a da je Jelena dobila ostatak.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 25 Sep 2013, 02:24
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Aki ušao u šou sa tajnim zadatkom

Zadruga rešila da zamrsi konce između Ivana Marinkovića i Sare Trajanović. Ako ispuni zadatak ostaje na imanju do kraja

Slika

Učesnik prošle sezonije rijaliti šoua "Farma", Andrija Aki Marković, je u ponedeljak uveče ušao na imanje u Lisovićima sa zadatkom!


Akija je na imanju sačekao voditelj Ognjen Amidžić. On je saopštio starom - novom farmeru da će ostati dve nedelje u rijalitiju, ali ako bude uspeo da preuzme od Miće ulogu čuvara ostave, postaće ravnopravan član i ostaće do kraja „Farme“.

Ognjen je prvi ušao u kuću i saopštio farmerima da imaju novog člana. Svi takmičari kada su videli Akija sa oduševljenjem su ga prihvatili, a Saru je odmah zanimalo koliko će da ostane.

Inače, izgleda da je Zadruga baš rešila da zamrsi konce između Ivana Marinkovića i Sare Trajanović. Bivši muž Goce Tržan priznao je da je zaljubljen u nju, a ona se sa Akijem ljubila iza toaleta, kada je mladi pevač pevao na žurci, prošlog petka.

- Ulazim da vidim šta mi je sa ogrlicom! Ne planiram da provociram Ivana, ali kakav je sam moj ulazak će ga isprovocirati. Voleo bih da ispunim tajni zadatak i da ostanem do kraja na Farmi, što da ne - rekao je Aki.

SARA I SUZANA KAŽNJENE ODUZIMANJEM NEDELJNOG HONORARA

Zadruga je u ponedeljak uveče poslala pismo farmerima u kome je jasno stajalo da su Sara Trajanović i Suzana Perović kažnjene oduzimanjem nedeljnog honorara jer su pričale u šiframa.

- Ja sam i ovako ušla na Farmu za džabe, ali ovo mi je treća kazna. Najgora sam - rekla je Sara.



Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 25 Sep 2013, 02:37
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Marko izabrao sluge, Mića odbio da ide u štalu

Mića i Sara su bili vidno uzrujani i nova uloga im se nije dopala, a posebno pevaču koji je rekao da on ne želi da bude sluga

Slika

Sara Trajanović i Lepi Mića su sluge ove nedelje na "Farmi"!

Crnogorski maneken Marko Vukotić je u utorak uveče izabrao da mu sledeće nedelje služi Sara "jer je histerična", a Mića jer je "stalno naparfemisan i da bi trebalo da oseti kako miriše na štalu".


Mića i Sara su bili vidno uzrujani i nova uloga im se nije dopala, a posebno pevaču koji je rekao da on ne želi da bude sluga. Obzirom da će Mića prekršiti jedno od osnovnih pravila rijalitija, produkcija će morati da ga kazni.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 119 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker