Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Mar 2024, 01:13


Autoru Poruka
Senka
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Farmi"  |  Poslato: 02 Dec 2015, 19:57
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Slika

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Farmi"  |  Poslato: 02 Dec 2015, 19:59
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
[cepanje.gif]

Slika

_________________
Slika Slika


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Farmi"  |  Poslato: 03 Dec 2015, 15:24
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
Gledam farmu ali slabije od kada je izbacen Kristijan a sada i Tamara. Kada u farmu dovedes osobe za koje niko nije cuo, onda dobijes ovakav cirkus...
Najpoznatija osoba na Farmi je bio Kristijan.
Za neke je on samo robijas i kriminalac ali dugo on bitise na javnoj sceni. Vise paznje privuce on kada udje u neki klub nego oni koji treba da to vece pevaju.
Medjutim, nisam za njega navijao. Uzeo je on pare unapred i farmi dizao gledanost. Izbacen je nepravedno jer nije hteo da udari onog Radeta. Nije ga ni udario ali eto, nekako je sve ispalo kako ne valja... Stanija jadna, ona zivi u realitijima kao i Bebi dol, Maja, Mica i ovi iz dinastije Djogani... Od svih ostalih mi je najvise ok Milos. Decko vredno radi, nije svadjalica, izgleda kao dobar momak. Medenica mi je enigma :D Ona ili je zivela izolovana od ostatka sveta ili je stvarno malo fiju fiju... Ali, fina je, nije vulgarna, tiha je mada ume i da odlepi.
Tamara je mutna kao Dunav ali svakako devojka sa testisima. Kristijanu niko nije smeo da pisne i onda se desila Tamara :D Bravo lutko... izbacena je zbog psovanja na verskoj i nacionalnoj osnovi, mada svi znaju da se to odnosilo iskljucivo i samo na Kristijana i Semira. Ali nema veze, nije imala sanse da pobedi, tako da nije neka steta.
Produkcija je zakuvala, posakrivala im cigarete, ogledala, ubacila Jelenu Golubovic da provocira Maju, i onda se desi sto se desi. Sami su krivi, hteli su cirkus i dobili su ga. Eh da, Gabrijela mi je onako, odvratna... Ona je kriva sto su Semira izbacili, navukla ga je. Po deseti put. Umalo se nije razveo zbog nje a sad je izbacen bas zbog nje. Glupa limitirana seljancica nasla svog indijanca.
Sve u svemu, produkcija zakuva a onda izbacuje i ne duguje nikome nista. A gledanost raste.
Aca i Alen, odlicni momci kao i Milos. Neka pobedi neko od njih trojice, svakako su zasluzili.
Stanija nije zasluzila da pobedi jer ona se zaista nicim nije preporucila za pobednika. Da peva ne zna, da igra ne zna, da cita i pise, sumnjam da se tu bas snalazi... Ne zna nista, nece da radi na imanju nista, ne znam zaista kako ce preziveti vremenski period do sledece Farme.
Balerina je bila alfa i omega farme, zao mi je sto je izasla, kristijan joj je polomio nos bas zbog Stanije. Dok je balerina bila na farmi bilo je energije, posle toga je sve splasnulo. a kad su otisli kristijan i Tamara, farma zaista vise nema smisla.
Eto vam jedan moj (subjektivan naravno) stav po pitanju svega sto se na farmi desavalo...


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Farmi"  |  Poslato: 03 Dec 2015, 16:09
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Ebemga Cas,ti k'o francuska sobarica...

Ovako izgleda balerina sa 'polomljenim' nosom...

Slika

A ovako kćerka glumice Nade Blam,koju je neki dečko udario u nos,jer ga je odbila...

Slika

Pa ti vidi kome je tu zaista polomljen nos...

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Farmi"  |  Poslato: 03 Dec 2015, 16:11
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
A ako smatraš da je ovo korektno,onda ebga...



_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Farmi"  |  Poslato: 03 Dec 2015, 16:21
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
A dok je balerina bila na farmu bilo je histerije,galame,psovki,vrijeđana,i svega negativnog...
I zar zaista misliš da bi jednog Kristijana Golubovića bilo ko mogao i na šta nagovoriti ili nahuškati,pa makar to bila i Stanija Dobrojević???
Kristijan nije izbačen samo zbog one večeri kada je,navodno,udario Radeta(kažem navodno,jer sam ja direktno gledala i nije mi izgledalo kao tako jak udarac,uopšte mi i nije ličilo na udarac,a nisam Kristijanov fan),već zbog svega onog negativnog što je radio poslednjih 2-3 sedmice,i duže...prvo prevrtanje Tijane sve sa krevetom,pa sto na Tamaru....pa lavor...pa prijetnje...ukratko,ponašao se kao da je u zatvoru...on je boss,i niko mu se ne smije suprotstaviti...Inače bi bilo gadno i opasno.I nije mi žao što je izbačen.

_________________
Slika Slika


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Farmi"  |  Poslato: 04 Dec 2015, 11:05
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
Senka, balerini je Kristijan polomio nos. Na slici koju si postavila se ne vidi jer je uslikana posle par minuta. Odveli su je na urgentni i konstatovali prelom nosne kosti. Zatim su usledili podlivi i nije se vise ni vracala na farmu. Balerina nije izbacena glasovima, nije izbacena zbog krsenja pravila. Nije uopste izbacena vec su je zbog ozbiljne povrede odveli iz farme.
Sto se Stanije tice, zena je sasvim prsla. Odvoji se i sedne ispred kamere i pocinje izlaganje naciji :D Fijuuuuuu :D
Ali dobro, ovo je reality i ne znaci da ce pobediti najbolji, najposteniji, najpametniji... Pobedice onaj ko bude imao najvise glasova. Niko se tu ne preporucuje svojim znanjem i kvalitetom vec svojom sposobnoscu da manipulise.
Stanija jeste izmanipulisala Kristijana, od dana kada su balerinu odveli, ona ga je uzela pod svoje. I izbacise i njega. Licno, voleo bih da pobedi neko ko je ok, Milos, Alen ili Aca. jedan je pevac, drugi pevac i muzicar, treci je maneken. Zaista ne znam sta je Stanija :D Cime se ona bavi? Ali ok, ako joj je novac potreban, neka pobedi. Ko zna sta nju u zivotu muci.
A evidentno je da je muci mozak :D
Vidi samo koliko je ona fijuknula...

http://dai.ly/x3godzp


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Farmi"  |  Poslato: 04 Dec 2015, 11:13
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
Sto se Kristijana tice, tacno je da se ponasao lose. Tacno je i to da su ga se ukucani plasili. Zasluzio je da bude izbacen. Ali gledanost je drasticno opala jer je on ipak bio epicentar desavanja na Farmi.
Ali produkcija farme svesno napravi sve uslove da se desi incident a onda izbacuje. Ok, sve je to reality... Sto vise izbacenih takmicara, manje je honorara koji bi trebalo isplate.
Nemam ja svog favorita na farmi ali sam misljenja da bi trebalo da pobedi neko ko se preporucuje svojim odlikama i kvalitetom, a ne manama i manipulacijama.


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Farmi"  |  Poslato: 04 Dec 2015, 14:05
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Ma kakav polomljen nos balerini,cura je nakon 2 dana bila kod Zorice Marković u kafani.
A Standža što priča u kameru...pa bolje joj je i to milion puta,nego da se nateže sa onim džiberčinama Majom i Mićom.
Ona priča,ali nikog nije blatila....a lujke prisluškuju...pa ružni saziva sastanak...pa izvrće njene riječi i blati je...
Ko li je gori,ona što priča,ili oni što je prisluškuju?

A šta to Tamara radi u životu,'leba ti?
Samo mi nemoj reći da je sekretarica na daljinu u makaroninoj ruskoj firmi,ili da je foto model... [zenskismeh.gif]
Onakvog izgleda,kao pingvin...bez vrata,sa onim balonima,pa mora držati ruke odvojene od tijela,onako u gardu,da je sifironci ne bi prevrnuli na onu vještačku facu- fejk jagodice,fejk usne,fejk nos... )bljuc.) ...a tek smijeh... [smusen.jpg]

_________________
Slika Slika


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Farmi"  |  Poslato: 04 Dec 2015, 18:57
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
Jesi u pravu za Tamaru, izgleda kao sumo rvac na dijeti :D Ali pokazala je karakter.
Sto se Stanije tice (kakvo ime) :D Cekaj Senka pa koliko pogresan moras da budes pa da po ceo dan pletes mrezu i svoje ljude namestas, a onda dodje uzivo program pa histerises a posle toga stanes ispred kamere i pricas dva sata :D Zali se, prica tuznu pricu, onda pozdravlja i place, tuguje, peva... A onda ode ode da se sprema za zurku. I dok se svi zezaju, ona stane ispred kamere, gleda u kameru i igra :D Bolest, nista drugo... Mrtva trka izmedju nje i Maje Nikolic. Ne zna se ko je ludji :D Ali dobro, ima silnu zelju da pobedi i da se ja pitam, dao bih joj pobedu. Nije bas sve u redu sa njom.
Senka pogledaj Acu, Alena i Milosa, momci su ok, posteni, dobri, kulturni... Ali to se u reality programu ne racuna. Mada se vec uveliko prica da ce pobednik biti Milos.


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 62 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker