Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 18 Apr 2024, 02:59


Autoru Poruka
GiGi
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "X factoru"  |  Poslato: 18 Dec 2013, 21:58
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Odlična izvedba! Jel to glasanje za to da se Miloš vrati iako nije odabran? Nisam gledala pa ne znam... :D

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "X factoru"  |  Poslato: 18 Dec 2013, 22:06
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Evo i dvije fotkice... :D

Slika


Slika

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Zlobni
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "X factoru"  |  Poslato: 18 Dec 2013, 22:34
Korisnikov avatar
YANG

Pridružio se: 18 Sep 2012, 23:21
Postovi: 2128

OffLine
GiGi je napisao:
Odlična izvedba! Jel to glasanje za to da se Miloš vrati iako nije odabran? Nisam gledala pa ne znam... :D


Jeste, publika bira jednog muskog i jednog zenskog kandidata koji su ispali da ih vrate u takmicenje. Odes na ovaj link sto je Laki okacila:

https://www.facebook.com/RaiffeisenClub ... app_data=5

lajkujes stranicu (to mora jbga) i glasas tako sto kliknes na 5 zvezdica....

Ajde Gigi idi glsaj za Milosa da ga slusamo jos [jesss.gif]


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "X factoru"  |  Poslato: 18 Dec 2013, 22:38
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Jesam već... :D Baš sam iznenađena što ga Emina nije odabrala...ali nisam još poslušala ostale kandidate pa ne mogu reći je li neki od odabranih bio gori od Miloša... :)

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Žex
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "X factoru"  |  Poslato: 19 Dec 2013, 21:34
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 21:33
Postovi: 13386
Lokacija: Čačak, Woodland County

OffLine
Ovaj foler Perčoli umislio da je mega-zvezda pa je posle ispadanja rekao sledeće citiram : ''Osećam se poniženo što sam ispao i JA i moj tim smo ubeđeni da sam JA pobednik serijala X Faktor''

Dečko odlično imitira Čolića, ali ništa više od toga... Iz ovog citata gore možemo zaključiti da je Perčoli samo jedno razmaženo derle koje je blizu da postane egomanijak.


Jedva čekam nastavak i ostale takmičare.
Živo me interesuje kakav su mentori Željko i Kristina...

_________________
Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "X factoru"  |  Poslato: 20 Dec 2013, 11:39
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Meni je P(E)rcoli bezveze...nema nikakvog factora i sav je copy Zdravko paste Colic.
Pregledala sam ovo kako su ih izbacili i to..i nekako svi su zasluzeno ispali iako mi je Eminina grupa bila za klasu bolja od Kikijeve.

P(e)rcoli je lose pjevao...i zasluzeno ispao i nadam se da ce publika vratiti Milosa a ne njega...katastrofica je....a Milos uhhh..ti samo budi dovoljno daleko [cvet1.gif]
Od zena tamo....sta znam, prosle su Aleksandra i Ilma koje su i pokazale najvise..ona sto je pjevala Negativ nije bila losa..ne znam kako se zove i jel prosla...
Ali od svih njih..najbolji je Eminin muz ... joooooojjjjj [srce.gif] .... jao pogleda, stava i tooo mljac [dzokac.gif]

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "X factoru"  |  Poslato: 20 Dec 2013, 14:11
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Moli...prošla je i Tamara...ona što je pjevala pjesmu Bebi dol...ona koja je izvela Svet tuge nije prošla...
Da...i meni je Eminin muž mljac... :D

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Sky
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "X factoru"  |  Poslato: 20 Dec 2013, 22:46
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2013, 11:46
Postovi: 259

OffLine
Iz svake od četiri grupe samo jedan takmičar će dobiti šansu da postane polufinalista.
Svo četvoro potencijalnih polufinalista imaćete priliku da vidite u prvoj LIVE SHOW emisiji, koja se emituje 7.januara 2014, kada će samo jedan od njih postati polufinalista.
Sa vašeg Facebook naloga možete glasati samo jednom, za samo jednog od takmičara iz svake grupe.
Zbog toga smo vam omogućili da još jednom pogledate neobjavljene nastupe svakog takmičara.
Ocenite nastup ocenama od 1 do 5.
Prva epizoda JUDGES HOUSE, vratite jednog takmičara!

Pred sudijama su takmičari otpevali po još jednu pesmu, a to nije vidjeno u emisiji.
Uživajte.

Katarina Jovanović


Aleksandra Sekulić


Hristina Vuković


Miloš Bajat


Petar Jojić


Stefan Koković


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "X factoru"  |  Poslato: 25 Dec 2013, 01:04
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
[jesss.gif] [treptrep.gif] prodjio mali [10.gif]



Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "X factoru"  |  Poslato: 25 Dec 2013, 19:06
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
mogu ja da pricams ama sa sobom, nije mi nikad bio problem [10.gif]

pitam se da li nasi mentori pevaju ovako...obrati paznju na tetu u golden, teta u crnom je pobednica UK factora



Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker