Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Mar 2024, 00:44


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o "X factoru"  |  Poslato: 25 Nov 2013, 01:00
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
X Faktor: Sukob između Kristine Kovač i Kikija Lesendrića

U poslednjoj audicionoj epizodi koja je na programu u utorak na TV Pink, došlo je sukoba između Kristine Kovač i Kikija Lesendrića. “Pilot” je Kristinu nazvao “tetom sa metlom”

Slika

U "X Faktoru" strasti se ne stišavaju, došlo je do novog sukoba mišljenja. U poslednjoj audicionoj epizodi koja je na programu u utorak, 21:15 na TV Pink, došlo je sukoba između Kristine Kovač i Kikija Lesendrića! Poznato je da su ovo dvoje sudija do sada imali korektan odnos, ali novi promo video pokazuje njihov prvi sukob. Kiki u jednom trenutku koleginicu naziva "teta sa metlom", međutim, Kristina mu nije ostala dužna u toku emisije - na


njegov komentar da je takmičarka grešila i da treba da poradi na vokalu, oštro i "bez dlake na jeziku" rekla je: "Kolega, mislim da Vaša upala uha ostavlja ozbiljne posledice po Vaš sluh i brinem se za Vas!" Potom je ova članica žirija odlučno dala svoje mišljenje: "Što se mene tiče ja sam prisustvovala pojavi još jednog svetskog glasa u X faktoru!"

Međutim, tu nije kraj. Pošto je posle svih komentara sudija došao red i na glasanje, Lesendrić je, ipak, devojci dao prolaz, što je isprovociralo Željka Joksimovića. Nakon što je čuo Kikijev pozitivan odgovor, Joksimović se u čudu, misleći na Kristinin uticaj na poznatog rokera, obratio Kikiju, ali kroz osmeh: "Ubebila te?! Pa ne mogu da verujem!"

Nova epizoda "X Faktora" je na programu u utorak uveče na TV Pink, a odmah nakon centralne emisije gledaoci će moći da vide i novu epizodu emisije "X Star".



Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o "X factoru"  |  Poslato: 25 Nov 2013, 01:04
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
X Faktor: Mladen prihvatio Emininu ponudu

Trombonista Mladen Lukić, koji je emotivnom interpretacijom u popularnom šou programu "X Faktor" ostavio snažan utisak na žiri, želi da sarađuje sa Eminom Jahović

Slika
Nastup Mladena Lukića

MLADEN Lukić, trombonista iz Zemuna, emotivnom interpretacijom balade Indie Arie "Ready for love" u popularnom šou programu "X Faktor" ostavio je snažan utisak na žiri. Njegov nastup posebno se dopao pop zvezdi Emini Jahović, koja mu je bez dvoumljenja odmah ponudila saradnju.


- Ovu pesmu sam odabrao, jer je privatno jako volim. Iako se bavim muzikom, imao sam tremu da izađem pred žiri i pevam, ali mi je drago što sam, na kraju, uspeo da dobijem pozitivne komentare svih sudija- rekao je Mladen posle nastupa. - Iako se bavimo različitim muzičkim stilovima, počastvovan sam što mi je Emina odmah ponudila saradnju. Činjenica da je ona autor svojih tekstova i muzike, kod mene izaziva poštovanje, pa je svakako ova ponuda za mene stvarno veliki kompliment. Mislim da je Emina vrlo staložena i skromna obzirom na uspeh koji je postigla. Dopada mi se jer ohrabruje kandidate koje često obuzme ogromna trema. Verujte, nije ni malo lako izaći pred žiri i pevati. Emina hvala, hoću da sarađujemo!

Da podsetimo, Emina je, u toku Mladenovog nastupa, u jednom trenutku zatvorila oči i vidno uživala u njegovoj interpretaciji. Po završetu nastupa mu je rekla:

Slika

- To je taj glas koji najviše volim da slušam i ujutru, i popodne i uveče, 24 sata bih mogla da te slušam! I dok spavam bih mogla da te slušam! Već imam želju da radim sa tobom, volela bih da ti napišem pesmu, ako bi naravno ti hteo. Oduševio si me potpuno!

Pogledajte kako je Mladen Lukić pevao pred žirijem X Faktora:



Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o "X factoru"  |  Poslato: 29 Nov 2013, 16:34
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Izvođenje Daniela Kajmakoskog za 48 sati imalo 300.000 pregleda

Danielov nastup u "X Faktoru" je na Jutjubu, za samo 48 sati, zabeležio oko tristotine hiljada pregleda, a koliko se njegov glas dopao i ličnostima sa javne scene govore brojni komentari na Tviteru

Slika
Daniel Kajmakoski

Skromni Makedonac Daniel Kajmakoski definitivno je osvojio srca publike širom regiona, a u prilog tome govori i podrška na društvenim mrežama koja stiže sa svih strana.


Danielov nastup u "X Faktoru" je na Jutjubu, za samo 48 sati, zabeležio oko tristotine hiljada pregleda, a koliko se njegov glas dopao i ličnostima sa javne scene govore brojni komentari na Tviteru.

Vrsni muzičar i producent Ogi Radivojevićje posle nastupa Kajmakoskog dao svoj sud rečenicom:"Makedonac trenutno drži roditeljski sastanak! Odličan!", dok je poznata Makedonka Tijana Dapčević napisala da je prekasan i da je upravo on njen favorit za pobedu.

Aktivna na društvenim mrežamama bila je i jedna od sudija "X Faktora" Kristina Kovač koja je ponovo iskritikovala pojedine kolege i izrazila svoje nezadovoljstvo: "Mnogo me nervira kada na talenat kakav ima Daniel žiri odreaguje mlako! Kakav downer." - napisala je na Tviteru ova oštra članica žirija.

Kakav će odnos Kovač imati sa svojim kolegama u sledećoj fazi takmičanja "boot camp", koja je na programu već u utorak u 21:15 na TV Pink, ostaje da vidimo.



Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o "X factoru"  |  Poslato: 29 Nov 2013, 16:40
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
X FACTOR: Poslušajte kako peva dečko u koga se Kristina Kovač zaljubila

Pažnju žirija i publike privukao osamnaestogodišnji Nikola Stanojević iz Negotina koji se predstavio emotivnim izvođenjem čuvene balade Bruno Marsa „When I was your man“

Slika

U poslednjoj audicionoj epizodi u utorak uvele čuli smo fantastične interpretacije, a prvo je pažnju žirija i publike privukao osamnaestogodišnji Nikola Stanojević iz Negotina koji se predstavio emotivnim izvođenjem čuvene balade Bruno Marsa „When I was your man“. Odmah po završetku Nikoline izvedbe Joksimović je snažno aplaudirao i iskreno ga pohvalio:


„Bravo profesore! Tako mlad, a već profesor! Odlično, odlično, odlično!“

Kristina Kovač se, ovoga puta, složila sa kolegom i izjavila: „Znaš šta Nikola, ja sam zaljubljena u tebe! Majke mi mile! Ovo je bilo toliko lepo!“, što je iskoristio Kiki da se našali na njen račun: „Nikolice, ako ništa drugo, našao si jednu ribu!“ – rekao je poznati roker u svom stilu.

U dobrom raspoloženju Emina je mladom takmičaru pružila podršku rečima: „Dok sam te slušala imala sam utisak da hodam po prstima. Ti si po mom mišljenju svetska zvezda!“ Kiki je, takođe, rekao da dugo nije tako uživao! Kada je došao red na glasanje, sudije su u glas rekle: DA, te se Nikola Stojanović plasirao u sledeći krug takmičanja.



Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o "X factoru"  |  Poslato: 30 Nov 2013, 23:47
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
X Faktor:Ko želi da mu Kristina Kovač bude mentor?

Nikola Stanojević(18)iz Negotina na sebe je skrenuo pažnju javnosti svojim emotivnim izvođenjem balade Bruno Marsa "When I was your man" u ovom popularnom takmičenju, a na njegov talenat nije ostao imun ni četvoročlan žiri.

Slika

Željko Joksimović, koji je inače retko daje komplimente ovom simpatičnom mladiću je odmah aplaudirao i rekao:
"Bravo profesore! Odlično, odlično, odlično!", dok je Kristina izjavila da se "zaljubila u njega".

Slika

Nikola je posle nastupa sabrao utiske i rekao kako je imao veliku tremu.

"Željko me je baš iznenadio svojim komentarom. Bio sam u šoku, nisam mogao da verujem šta je rekao. Dobiti potvrdu da ste odličan pevač od nekoga ko se profesionalno bavi muzikom i ima veliku karijeru iza sebe je fantastično i mnogo mi znači!".

Nikola priznaje da se na komentar Kristine Kovač malo postideo:

"Kristina je, takođe, jedan vrhunski muzičar i smatram da je vrlo objektivna u ocenjivanju. Mislim da je njene simpatije teško dobiti. Njen komentar mi je jako prijao, ali priznajem da sam se malo postideo. Verujem da će Kristina sa svojim kandidatima raditi vrlo intenzivno kroz dalje takmičenje, ja je veoma cenim i čini mi se da je u privatnom životu jedna pozitivna, pametna i komunikativna osoba koja ume da radi sa mladim talentima, zbog čega bih voleo da mi ona bude mentor!", bio je iskren ovaj talentovani momak koga ćemo videti i u sledećoj fazi takmičanja "boot camp".


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o "X factoru"  |  Poslato: 02 Dec 2013, 03:05
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
X Faktor: Da se podsetimo favorita

U emisiji "X Faktor specijal" u utorak pogledajte favorite dosadašnjih audicija i postanite peti član žirija!

Slika

"Gledaoci "X Faktor Adria" koje u BiH čini 50% stanovništva, u Crnoj Gori 52%, u Makedoniji 56% i u Srbiji 40%, kao i milioni fanova iz dijaspore na društvenim mrežama tražili su da ponovo vide svoje favorite. Televizija Pink i produkcija MBK će u utorak 3. decembra u 21.25h na zahtev gledalaca prikazati favorite dosadašnjih audicija", saopšteno je iz produkcije.
"X Faktor Specijal", svojevrstan jednočasovni interaktivni program omogućiće gledaocima da pomoću društvenih mreža Twitter, Facebook i Interneta glasaju i učestvuju u izboru takmičara koji će ući u uzbudjivi sledeći krug takmičenja "Boot camp" (radni kamp) i odaberu mentore za svoje favorite.

Od sledeće epizode gledaoci postaju peti sudija, a Kiki Ledsendrić, Kristina Kovač, Emina Jahović i Željko Joksimović postaju mentori i takmiče se između sebe. Publika će im pomoći da odaberu svoje takmičare.

"Pažljivo gledajte sledeću epizodu i iskoristite priliku da uz pomoć grafika koje će vas navoditi u emisiji odaberete mentore svojim favoritima", dodaje se u saopštenju.


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o "X factoru"  |  Poslato: 02 Dec 2013, 18:45
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Rorker iz "X Faktora" o izjavi Željka Joksimovića: "Ne osećam se kao šminker!"

Joksimović je zamerio Milošu "da nije dovoljno rok". Takmičar na to kaže da ne smatra da je šminker i da ljudi koji prate njegov rad isto misle

Slika
Miloš Bajat

Nastup koji je izazvao dosta polemike svakako je nastup Miloša Bajata, eksentričnog rokera iz Novog Sada koji se, po želji sudija, publici predstavio pevajući čak dve pesme.


Njegovo predstavljanje u "X Faktoru" je oduševio većinu žirija, ali ne i Željka Joksimovića koji je izneo svoje mišljenje da je Bajat šminker i da nije dovoljno u rokenrol fazonu.

Za razliku od svojih kolega Joksimović je zamerio Milošu i na izboru pesme: "Ne bih se složio sa kolegama. Ti si super u tom nekom stilu, ali ako si već u roku, treba da budeš još više rok. Rok nema alternativu." - rekao je tom prilikom Joksimović.

Miloš posle nastupa sabira utiske i kaže: "Tek kada sam odgledao epizodu čuo sam izjavu Željka Joksimovića da sam šminker. Ja se tako ne osećam i ljudi koji prate moj rad znaju da to i nisam, što se i dokazalo velikom podrškom po društvenim mrežama. Ako neko smatra da konkretno Nickelback i Billy Idol nisu dovoljno rokenrol to je njegov lični stav, ali ja se sa tim ne bih složio. Sve u svemu, smatram da sam izabrao pesme koje su adekvatne i primerene za ovaj šou, a da pritom nisam odstupio od svojih principa i muzike koju volim, šlusam i stvaram." - bio je iskren Bajat.

Kako će se Miloš Bajat pokazati u nastavku takmičenja videćemo već iduće nedelje kada je na programu sledeća faza takmičenja "boot camp", dok nas ovog utorka očekuje special epizoda sa audicija.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o "X factoru"  |  Poslato: 04 Dec 2013, 21:52
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
X Faktor: Sledeće nedelje startuje radni kamp

Audicije su završene, a u ovonedeljnom izdanju X Factor Specijala mogli smo da vidimo najbolje kandidate koji su se po prvi put našli na pozornici ovog velikog šoua pokušavajući da osvoje srca stručnog žirija.

Slika

Poznati po tome što se često nađu na suprotstavljenim stranama kada je reč o kvalitetu kandidata, Kristina Kovač i Željko Joksimović, su posle jučerašnje emisije,čini se, konačno zauzeli isti stav! Naime, nakon nastupa Daniela Kajmakoskog koji je Kristinu očarao već na samom snimanju, Željko je sinoć uputio svojoj koleginici poruku na tviteru koja nedvosmisleno govori da se, ipak, slaže sa njenim stavom:

- Siguran sam da Makedonija sad već ima predstavnika za Eurosong 2015- bio je iskren Joksimović. Da li je ovo znak da će njih dvoje do kraja serijala postati dobri prijatelji ili nas nastavak njihovih čarki očekuje već u narednoj emisiji X Factor Adria? Pogledajte i sami u utorak, 10.decembra na RTV Pinku od 21:15 časova .

Slika

Stručni žiri, Željko Joksimović, Kristina Kovač, Zoran Lesendrić i Emina Jahović , sada, zaista imaju težak zadatak jer za drugi deo nadmetanja moraju da odaberu samo 24 najboljih.

Slika

Lukian Ivanović, Vanja Mišić, Željko Sarić, Daniel Kajmakoski i Nikola Stanojević samo su neki od mnogih kandidata koji su svojim vokalnim sposobnostima uspeli da osiguraju svoje mesto u sledećem dijelu natecanja gde ih čekaju mnogo veći izazovi koje će im dodeliti četvoročlani žiri X Factor Adrije. Svi kandidati, u epizodi Boot Camp biti će podeljeni po grupama: mladići do 27, devojke do 27, vokalne grupe i stariji od 27 godina, a svaki član žirija dobiće svoju grupu kandidata kojima će biti mentor do samog kraja ovog velikog šoua.


Story

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o "X factoru"  |  Poslato: 08 Dec 2013, 02:06
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Upoznajte Milenu Tamburić, novu zvezdu X Factora!

Milena Tamburić ima 22 godine i dolazi iz Beograda. Pevanjem se bavi od malih nogu, a jedan od najvećih uspeha u životu joj je bio nastup na Univerzijadi 2010. godine, kada je pevala "Bože pravde"

Slika

Milena Tamburić je svojim nastupom u "X Factoru" sa pesmom "Son of a Preacher man" apsolutno oduševila žiri, a u popratnoj emisiji ovog šoua "X patrola", govorila je i o svom životu.

Milena Tamburić ima 22 godine i dolazi iz Beograda. Pevanjem se bavi od malih nogu, a jedan od najvećih uspeha u životu joj je bio nastup na Univerzijadi 2010. godine, kada je pevala "Bože pravde".

Mlada beograđanka je kazala da sa svojim prijateljima obožava da gleda britansku verziju ovog šoua, i da je jedva čekala da "X Factor" dođe u Beograd kako bi mogla da se oproba u njemu.

Pevačica je prošla prvi krug takmičenja pa je rekla i kako bi najviše volela da radi sa Kristinom Kovač, jer joj je ona između ostalog i omiljena pevačica.

U slobodno vreme Milena organizuje akustične svirke, na kojima nastupa sa devojkom iz svoje bivše srednje škole koja je zadužena za gitaru.



Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o "X factoru"  |  Poslato: 11 Dec 2013, 13:53
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
X Faktor: Za neke je gotovo, za neke tek počinje!

Od njih 133, "boot camp" prošlo je samo 24 takmičara! Nakon kuća sudija, ovaj broj će se prepoloviti...

Slika

Na samom startu, 133 takmičara podeljeno je u četiri grupe, od kojih su dve koje su bile slabije odmah poslate kući, što je izazvalo nezadovoljstvo kod mnogih koji su mislili da je tri ili četiri "da" siguran put do finala.
"Previše smo bili blagi, prvih dana smo previše govorili 'da'... Nismo znali da će biti toliko dobrih", opravdala se Emina.

"Ja ni ne znam kako smo nekima od njih dali tri ili četiri pozitivna odgovora", rekao je Željko dok su pregledali snimke.

Plakale su klinke koje su dobile po četiri "da", bunili se oni koji su potegli izdaleka misleći da idu u "boot camp", a samo su se okrenuli na peti jer su vraćeni kući. Među njima je bio Edvard.

"Ovo stvarno nije u redu, trebalo je da nam date 30 sekundi da nas opet vidite. Ovo nije fer", rekao je mladić koji je ušao u sobu sudija. Njihova poruka bila je kratka, mada malo zbunjujuća "bili ste super, ali više sreće sledeće godine".

"Boot camp" doneo je podelu u deset grupa po osmoro članova, i svi su dobili samo jedan dan za pripreme – da uvežbaju zadatu, ne biranu pesmu i scenski nastup i opet izađu pred žiri.

"Od nas osmoro u grupi, niko nikada nije čuo ovu pesmu", bio je komentar jednog od takmičara.

Nije svako ko je "oduvao" žiri prvim predstavljanjem uspeo da se digne na nivo zadatka i u drugoj šansi. Naročito je Željko bio frustriran zbog lošeg kvaliteta nastupa pojedinih takmičara.

Pevali su Bruna Marsa, Stinga, Boni Tajler, Tošeta Proeskog, Dejvida Getu, Rijanu, džez standarde, Eurythmics, Oktobar 1864, Van Gogh, EKV, Jamiroquai, Đavole, Bebi Dol....

Sve nastupe možete pogledati OVDE.

Treći izlazak pred žiri za mnoge je označio odlazak kući i opraštanje od X Faktor slave – po redu nastupanja, pozivani su na scenu gde su im Kiki, Željko, Kristina i Emina saopštavali "prolaziš" ili "doviđenja". Naravno, mnogima to nije lako palo, ali je jedna odjavljena grupa i vraćena!

"Zbog vas se večeras osećamo najgore. Niste pokazali mnogo kao pojedinci danas, i zato ćemo od vas napraviti – bendove", rekla je Kristina.

Zatim su svi koji su prošli podeljeni u četiri grupe, i prosleđeni na milost i nemilost žiriju koji će se zajedno s njima boriti za pobedu.

Krenimo od starosne grupe "mlađi od 27". Kod Emine su "završili" Lukijan Ivanović, Haris Ćato, Stefan Koković, Aleksa Perović, Miloš Bajat i Petar Jojić.

"Hoćete kod mene u Istanbul? Mi ćemo se najbolje provesti", oduševila se pevačica.

Kiki će biti mentor devojkama Tamari Milanović, Aleksandri Brković, Ilmi Karahmet, Hristini Vuković, Aleksandri Sekulić i Katarini Jovanović. Pošto je ovaj član žirija imao široki osmeh svaki put kada bi ugledao lepu devojku na sceni, nije čudno što se baš obradovao novom zadatku.

Željko će podučavati starije od 27, a to su Daniel Kajmakoski, Maid Hećimović, Maja Novaković, Mladen Lukić, Bojana Račić i Slavko Kalezić.

"Napravićemo super priču, jer ste vi najbolja grupa", rekao je "objektivni" Željko.

Kristina je dobila zadatak da bude mentor grupama. Od već postojećih, to su Roma Sijam, Ivan i Kiko Radenov, Mouse Miles i Jana Vuković i Luka Grumić. "Boj bend" napravljen je od sledećih takmičara – Armin Malikić, Predrag Antić, Marko Balabanović, Uroš Turkulov i Nikola Stanojević. Novooformljenu žensku grupu čine Katarina Manojlović, Vanja Mišić, Lana Šojić i Teodora Sparavalo, dok će kao duet nastupati Filip Janevski Fifi i Marinela Đogani.

U kuće sudija, i sve što takmičare tamo čeka, zavirićemo već sledećeg utorka, kada će se sa svojim grupama u "kućnoj atmosferi" družiti Kiki i Emina. Od po šest članova svake grupe, dalje će proći samo po tri.


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker