Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 26 Apr 2024, 20:43


Autoru Poruka
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 25 Avg 2014, 23:15
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Jao evo se topim ko snijeg u proljece.


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 26 Avg 2014, 19:03
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Bradpresto Pitt je napisao:
Jucer je čini mi se Molena napisala ili netko drugi,kako se u Bosni kaze za ovo ovako ovo onako,međutim,sve to ima svoje značenje.Pa krenimo redom,"peći kavu",dakle kako znate nekad se kupovala sirova kava onako u zrnju,te bi se morala ispržiti(ispeći)samljeti pa tek onda upotrijebiti.Od tud potječe izraz"peći kavu".Nadalje,"kuvati pitu"isto ima svoje logično objašnjenje,naime,nema izraza "kuhati pitu"čak ni u Hrvatskom jeziku,ima samo "kuvati",a to je zato sto riječ kuvati ne znači zapravo"kuhati"(kao variti!),nego je to specifično držanje dlana,ustvari način na koji se mijesi tijesto,čak i u odbojci ima pojam"kuvanje",specifični način udaranja lopte.Dakle,kuvanje nije kuhanje nego način na koji se mijesi tijesto za pitu,otud izraz "kuvati pitu".Pojam"ganjati papire"je isto jednostavan.Svi ste stotinu puta vadili neke dokumente,iskaznice,potvrde...a ovi službenici su vas šetali od šaltera do šaltera.E sad,kad nešto ne možeš uloviti,uhvatiti,kao u ovom slucaju te dokumente onda je to ganjanje,teškouhvatljivo pa od tuda ovaj izraz i proizilazi.
(Kraj prvoga dijela.) [srce.gif]

Ja sam čak nešto novo i naučila...ovo za kuvati...hvala Pittko! [jesss.gif]

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 01 Sep 2014, 10:11
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Tony sve vise me iznenađuješ
iz dana u dan, sve više, dolazim do zaključka da si sličan mom Empetu.
I u tvojoj glavi tri Googla!
Posle se pitaju zašto cenim tvoja izlaganja i rado citam tvoja objašnjenja pametnima


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 01 Sep 2014, 22:56
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
*Twilight* je napisao:
Tony sve vise me iznenađuješ
iz dana u dan, sve više, dolazim do zaključka da si sličan mom Empetu.
I u tvojoj glavi tri Googla!
Posle se pitaju zašto cenim tvoja izlaganja i rado citam tvoja objašnjenja pametnima

Ma pozdrav draga,ma koji Empe on samo zna da je paradjz kraljica povrća,,,buahahahahahahaah


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 02 Sep 2014, 15:18
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
*Twilight* je napisao:
Tony pokušala sam da objasnim kakav si ti zapravo
ali uzalud oni teraju svoju priču i pokušavaju da mi pokvare sliku o tebi,
ništa od toga, ti si moj frend koji ima kvaliteta a da oni nisu ni svesni istih.
Žao mi je što imaju krivu sliku viđenja, o tebi, ali se nadam da će nekada
ispraviti mišljenje i svoje krive slike o tome šta je dobro.

E tako, samo da se zna!!


Pokušali su da me ubede u suprotno ali nisu uspeli moj frenda [hello09khll.gif]


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 15 Sep 2014, 12:42
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Nazalost,ne cestitam na porazima,samo na pobjedama,onaj tko hoce slaviti poraz od cetrdest razlike neka slavi,ja poraze ne slavim niti s Hrvatskom a kamo li s nekom drugom repkom,a ovi sto su cestitali na porazu su to ucinili samo da se dopadnu ovim forumasima sto slave poraz,to su Molena i Gigi prije svih.Moje preporuke jesu,dopadnite se nekomu znanjem,istinom,umijecem a ponajprije iskrenošću ,nikako ne podilaženjem.Sorry ali tako je.


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 15 Sep 2014, 13:58
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Nema potrebe Tony da čestitaš...
ništa mi nemamo od toga.
Košarka je kod nas davno umrla
a Aleksandar Veliki je vratio u naše vene.
Dovoljan je on i tim koji je odabrao
da se osetimo ponosnim
jer nije mala stvar biti drugi u svetu.
Mala smo mi država od 7-8 miliona
a oni od 500 miliona pa im je lako da nađu najbolje
a mi izbor sa onom malom šakom košarkaša sto imamo.
Pnonosna na KOŠARKAŠE i da nisu ušli u finale
jer sa onakvom voljom, željom i osmehom na licu treba se roditi!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 15 Sep 2014, 18:12
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
OTELILAAAAAAAAAAAAAAA MI SE KRAVAAAAAAAAAAAAAA

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MAD BOOKSELLER
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 15 Sep 2014, 20:00
rang
rang

Pridružio se: 09 Dec 2012, 20:33
Postovi: 6420

OffLine
Bradpresto Pitt je napisao:
Nazalost,ne cestitam na porazima,samo na pobjedama,onaj tko hoce slaviti poraz od cetrdest razlike neka slavi,ja poraze ne slavim niti s Hrvatskom a kamo li s nekom drugom repkom,a ovi sto su cestitali na porazu su to ucinili samo da se dopadnu ovim forumasima sto slave poraz,to su Molena i Gigi prije svih.Moje preporuke jesu,dopadnite se nekomu znanjem,istinom,umijecem a ponajprije iskrenošću ,nikako ne podilaženjem.Sorry ali tako je.


Питт, само ти настави да славиш пораз кошаркашке репрезентације Републике Србије од четрдесет разлике. Разумем те, веруј ми...
Ја ћу да славим чињеницу да је кошаркашка репрезентација, састављена од добровољаца из иностранства и од неколико дечака, најслабије плаћених кошаркаша у Европи, успела својом храброшћу, срцем, љубављу, поштењем, знањем, вештином, пристојношћу, скромношћу, да освоји сребрну медаљу у светском првенству ФИБА, која има 175 чланица.
Упитај се где су Русија, Кина, Аустралија, Немачка, Шпанија, Грчка, Енглеска, Литванија, Пољска, те огромне и богате земље?

Питт, тешко да ћеш се овде допасти некому знањем и умијећем, јер тога немаш довољно.
Питт, сумњам у твоју искреност и схватање истине.
Питт, размисли да поново почнеш да пијеш. Онда ће ти људи и опростити глупе гафове. Рећи ће: Шта он зна, па пијан је. Овако су твоје глупости превише очите...
Sorry, али тако је.

Понекад помислим да ти ЕДИТ плаћа дневницу, да лупаш у празно само да буде што више постова. На ту мисао ме наводи и твоја навада да сваку нову кратку реченицу куцаш у новом посту. Мислим, то је регуларно... свашта људи раде за новац, неки продају своје тело, а ти (у паузи) продајеш своју десницу руку, куцајући по тастатури.
Схватам и потребу да напишеш нешто контра, нешто што ће изазвати реакцију других форумаша. То неки тумаче типичном реакцијом људи скромних могућности сваке врсте, од физичких до душевних. Њихов покушај да буду „оригинални“ и „јединствени“. А можда ти је и то у опису послова, јер изазивање реакције производи већи број постова оних који реагују.
Као што видиш, овде ти није упалило. Прочитан си, матори. Нико ти није одговорио, осим пар другарица.

А ја седим бадава, немам чиме тренутно да се бавим, па хајд да ти кажем оно што се други устручавају...
Живео ти мени Питт. Док има таквих, они други ће изгледати још паметнији, лепши, бољи, млађи, интелигентнији...

[fuckanje.gif]


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 15 Sep 2014, 21:37
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Uffff nazalost jaro rekao sam ti da ne mogu procitati duze tekstove na cirilici!Ali mi je drago da pratis i učiš,ti si onaj koji nije znao sto je tringelt,sto je sramotno,samo radi ilustracije,to su znale Senci i Molena koje imaju srednju školu,a ti s navodnim faksom nisi znao(?!)No budes li pratio moje tekstove i pisanje naucit ces nesto,i onda ce te sve trebe voljeti kao sto mene sada vole,ovako,bojim se da ces ostati u zapećku.Hvala ti sto me citas i sto si jedan od mojih fanova,navrati ponovno!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 292 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker