Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 19 Apr 2024, 08:55


Autoru Poruka
Senka
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 01 Jun 2012, 11:28
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45921

OffLine
Ma da...znam ja da sam išla linijom manjeg otpora...
Al baš mi je bio problem reći...Kraj,ne želim,ne mogu,neću..i to...
Ma ...al ajde,pregurala sam taj dio života....jedva... [yessss.gif]
A e...finoća kod raskida,gdje to ima... [kasljuc.gif]

_________________
Slika Slika


Vrh
Just
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 05 Jun 2012, 19:56
Korisnikov avatar
Persa from the Mahala

Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08
Postovi: 4448

OffLine
Samo vreme izleči sve, često ta bol prođe i brže nego što smo mislili, srećom. :D

_________________
Micho, nedostajes mi Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 09 Jul 2012, 02:35
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Vreme je da preboliš staru ljubav

Posle raskida nemojte da se zatvorite u kuću i "hranite" tugu ogromnim količinama hrane, već se suočite sa činjenicom da ste sami i radosno uplovite u svoj novi svet.

Slika

Evo koje korake ne smete da preskočite da biste preboleli bivšu ljubav.

Daleko od ekrana, daleko od srca

U stanju u kome ste najmanje vam je potrebno da gledate nove fotke bivšeg partnera i čitate statuse, čak i ako su beznačajni. Ne želite da vas bilo šta podseća na okončanu vezu, zato "sakrijte" njegov, odnosno njen profil na svim socijalnim mrežama.

Olakšajte dušu

Istraživanja su pokazala da razgovori o osećanjima pomažu da se olakšaju bes i tuga, zato okupite svoje društvo na veliku partiju ogovaranja. Samo pazite - mnogo priče o raskidu uz još više alkohola dovešće do nekontrolisanog poriva da u tri ujutru ipak pošaljete poruku na dobro poznati broj. Poverite zato svoj mobilni nekome u koga imate poverenja i zamolite da ga sakrije dok ste "pod gasom".

Uradite nešto što druga strana nikada ne bi

Gospodin ne voli začinjenu hranu? Idite u restoran koji on ne podnosi i u koji nikada nije hteo da izađete i naručite najljuće jelo koje imaju. Gospođica mrzi bioskop? Pođite sa drugarom na premijeru novog filmskog hita.

Osvežite svoj izgled

Dok ste u postraskidnom emotivnom stanju, najbolje je da ne menjate drastično svoj izgled, jer ćete to verovatno kasnije zažaliti. Ali male promene i rekreacija učiniće da se osećate spremnije na nov život, piše "Kosmopoliten".

Postavite sebi cilj

Sigurno postoji nešto što ste oduvek želeli da probate, a nikad niste imali vremena. Bilo da je to sviranje instrumenta, učenje jezika ili kuvanje, posvetite se tome - to će biti vaš novi fokus koji nema nikakve veze sa bivšim partnerom odnosno partnerkom.

Flertujte

Ne morate da se vratite u igru pre nego što osetite da ste zaista spremni, ali nije dobro ni da se zatvorite u karantin. Izlazite što češće, flertujte sa simpatičnim osobama iz okoline. Ne dozvolite svojoj seksualnoj strani da izađe iz forme - i njoj je potrebna vežba.


Mondo

_________________
Slika


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 27 Sep 2012, 19:07
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Joooj smesno mi ovo iz novina.
Neka svako sebi nadje zanimaciju.
Patices ako vidis da ta osoba zasluzuje, patis malo u sebi i prodje
pa nek i traje malo duze , jednom ce proci. Dosadice i da se pati.
al" sad da jedes po ceo dan , tugujes-places, ne izlazis nigde, to ne razumem.
I ta patnja moze biti slatka samo ako neko zasluzuje [zenskismeh.gif]

Ili ono ostavio me momak , ne treba da se sredjujem.
Valjda se sredjuje zbog samog sebe , sebi da budes lep. pa tek kasnije drugima.

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MARRIIN
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 27 Sep 2012, 19:18
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 26 Sep 2012, 15:39
Postovi: 3402
Lokacija: bgd

OffLine
[think.gif] Vidi malu kako pametno zbori. [think.gif]


Vrh
Picard
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 27 Sep 2012, 19:25
Korisnikov avatar
P
P

Pridružio se: 15 Maj 2012, 19:58
Postovi: 11945

OffLine
klin se klinom izbija


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 27 Sep 2012, 19:41
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Picard je napisao:
klin se klinom izbija


Rece Picard -Stena. axaxax

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Čupka
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 08 Okt 2012, 16:20
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 05 Okt 2012, 15:39
Postovi: 2630

OffLine
Raskid? Hm, mislim da je doslo do toga znaci da on ili ona nije bila dobar/dobra..., pa zato zaliti za necim sto nije bilo dobro.

_________________
Slika


Vrh
Lila
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 09 Okt 2012, 08:16
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 11 Jun 2012, 19:19
Postovi: 3470

OffLine
Neko je jaci neko slabiji, neki pate javno a neki tajno zavisi od osobe .
Secam se kada sam bila mlada kada sam raskinula sa jednim momkom (a jos je gore ja sam njega ostavila sa razlogom) mislila sam da cu umreti od bola.Nisam mogla da spavam, jedem srusio mi se svet.

Kada su godine prosle ja se udala za mog Starog i srela ovoga nakon niza godina onda sam sama sebi rekla ja sto bi luda za kim ja to patih.Cesto smo skloni da u svojoj glavi i suvise idealiziramo svoju tu neku ljubav a u stvari nakon niza godina kada sazres skontas da je to bilo bez veze.

_________________
Nisu vazne godine u tvom zivotu,
nego je vazan zivot u tvojim godinama
Momo Kapor


Vrh
MARRIIN
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 19 Okt 2012, 23:02
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 26 Sep 2012, 15:39
Postovi: 3402
Lokacija: bgd

OffLine
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 144 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker