Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Mar 2024, 00:06


Autoru Poruka
Nikita
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 30 Jan 2013, 01:29
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:44
Postovi: 7811

OffLine
Prošlost možeš ostaviti iza sebe tek kad u nekim novim očima vidiš svu svoju budućnost.

_________________
Ponovo imam potrebu da ćutim.
Jer ono što najlepše umem da kažem više me ne zanima.


Slika


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 01 Mar 2013, 14:03
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
teško preboljevam...... i nepodnosim inače rastanke, tretiram ih kao
nove početke...


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 05 Mar 2013, 15:26
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
ne postoji sto procentno siguran recept.
svako sam sebi prepise terapiju
Gledajuci iz moje perspektive,trenutno srecno ne zaljubljena zena,nije lose zbog ljubavi plakati,izbegavati svet,trcati dok ti dusa ne ispadne,ispasti budala pa pozvati sa skrivenog broja,stvoriti se tamo gde bas on moze da te vidi,zviznuti mu samarcinu da mu se ureze bar saka ako je zaboravio sve zajednicke trenutke...
tako kad ti za sve to prodje vreme,a godine bogami ne cekaju da ti dodje iz guzice u glavu,ti pogledas na drugu stranu...pa vidis jbte al pored tvog zivota setaju setaju zanimljive osobe,pa se pitas,sto neka ne bi bila tvoja?
E kad pocnes ovo da se pitas...onda je proslo :)


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 05 Mar 2013, 21:24
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
SHE je napisao:
ne postoji sto procentno siguran recept.
svako sam sebi prepise terapiju
Gledajuci iz moje perspektive,trenutno srecno ne zaljubljena zena,nije lose zbog ljubavi plakati,izbegavati svet,trcati dok ti dusa ne ispadne,ispasti budala pa pozvati sa skrivenog broja,stvoriti se tamo gde bas on moze da te vidi,zviznuti mu samarcinu da mu se ureze bar saka ako je zaboravio sve zajednicke trenutke...
tako kad ti za sve to prodje vreme,a godine bogami ne cekaju da ti dodje iz guzice u glavu,ti pogledas na drugu stranu...pa vidis jbte al pored tvog zivota setaju setaju zanimljive osobe,pa se pitas,sto neka ne bi bila tvoja?
E kad pocnes ovo da se pitas...onda je proslo :)



[top88.gif]
vidi vidi...mogla bi i cesce ovako da se raspises ;)

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 05 Mar 2013, 22:54
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
hahahaha
E moja Moli,ne bih da kvarim karakter svog nika :)


Vrh
siN bRutaL
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 07 Mar 2013, 03:57
Korisnikov avatar
...
...

Pridružio se: 18 Maj 2012, 02:36
Postovi: 5769

OffLine
...najbolje trcati za njom i arlaukati..''vrati mise..jos uvek te volim..ali nesretjno plac.gif] ''...
...ili ednostavno patish cirka 10god..onda kat prodje..ko sredovechan covek bez imalo entuziazma..nastavish zivot ispoCetka.. :P ...


Vrh
Mojne
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 08 Mar 2013, 11:34
Korisnikov avatar
mojne

Pridružio se: 22 Jan 2013, 14:41
Postovi: 10353

OffLine
uskoro ću biti aktivan na ovoj temi

inače sam dobio info da je sex fiziološka potreba i da se kao takav ne smatra prevarom [thumbdown.gif]


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 18 Mar 2013, 15:18
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Budi šmeker i kad raskidaš

Raskidi nikada nikome nisu padali lako. Za muškarce je poznato da se tokom raskida ponašaju čudno. Navodimo vam 5 zlatnih pravila kojih treba da se držite kako biste iz veze izašli bez puno bola i uznemiravanja.

Vi ste taj koji želi da raskine

Slika
Preduzmite prvi korak

Pukotine u vašoj vezi su i više nego očigledne. Saveti od brižnih prijatelja samo pristižu. Umesto da čekate da vaša devojka potpuno odlepi i napravi neku scenu, zašto ne biste vi bili ti koji bi načinili prvi korak? Ne morate to da uradite na nepristojan način, naravno! Da je, na primer, pozovete telefonom i izjavite da raskidate. Možete joj pružiti utehu i mir. Etiketu “šutnuta” nije lepo prikačiti nekome koga ste voleli, ali, ako se veza već raspada, dobro je pokazati inicijativu za prekid pre nego što se (potpuno) zamrzite.

Ne raskidajte preko interneta

Slika
Ispoštujte je razgovorom lice u lice

Ako ste već odlučili da prekinete vezu, nemojte to raditi preko interneta, preko poruka ili telefonske “žice”. Ne pokušavajte da se mimoiđete sa njom ili da je izbegavate. Razgovarajte uživo, dajte joj vremena da odreaguje na novonastalu situaciju i budite strpljivi (ako ne reaguje na najbolji način). Barem joj toliko dugujete.





Bez igrica : “Ko je kriv?”

Slika

Nemojte je kriviti za zajedničke greške

Ne ponašajte se kao tinejdžer. Time što ćete nju kriviti za sve što je pošlo naopako u vašoj vezi vas neće nikud odvesti. Nemojte pokušavati da je okrivite i tako skidati krvicu sa sebe. Ako do raskida dolazi zato što vas je ona prevarila (s obzirom na to da nije bila baš srećna u vezi), dajemo zeleno svetlo da ipak igrate ovu igricu!

Razuverite je

Slika
Dokažite joj da će je još mnogo ko želeti

Pošto je, očito, došlo vreme da raskinete, razuverite svoju (bivšu) devojku da će bilo koji muškarac biti srećan da je ima, i da nije ona kriva što nešto nije valjalo. Ovo će joj pomoći da ne doživi stvari tragično. Naravno, kada joj budete govorili reči utehe potrebno je i da ih mislite.

Nemojte govoriti ružno o njoj

Slika
Govoreći ružno o njoj, govorite ružno i o sebi

Bez obzira na to ko je osoba koja raskida – ne može da ne boli. Ali, imajte u vidu da vaši prijatelji zaista ne žele satima da slušaju kroz šta ste prolazili dok ste bili zajedno. Ako baš hoćete nekome da se izjadate, neka to bude uži krug prijatelja. Time što ćete na sav glas govoriti ružne stvari o njoj ćete samo ispasti prostak, a ona će biti povređena jer, ipak, ona je ta koja je ostavljena.

Bez obzira koliko ste dugo bili zajedno i posvećeni jedno drugom, što se pre suočite sa realnošću, bolje će vam biti na duže staze.


wannabe

_________________
Slika


Vrh
Nikita
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 18 Mar 2013, 22:55
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:44
Postovi: 7811

OffLine
Ni jedan raskid nije lak , bez obzira ko s kim raskida. Oboje pate neko manje neko vise, sto je veza duza bila duza je i patnja.Jednostavno je tako. Mozemo se praviti kao da nam je super, izlaziti , gubiti se u cinicnom smejanju pred drugima (kao da ne vide nas bol) a iznutra urlati kao razjarena zver u kavezu. Sve je to samo dobra gluma....
Ne mozes reci da te ne boli i ako ti raskidas, jer ma kakav je to jak razlog bio u podsvesti uvek se vrate one slike kad ste bili sretni...Zato i ona recenica od gore sta sam napisala...kad dozvolis nekom da se iseli iz srca taj ne odlazi sve dok drugi neko ne upali vatru koja se ugasila, pa makar neznim pogledom , tek cujnim sapatom ili slucajnim dodirom ruke....
Ljubav je kao fenix, umire i radja se iz pepela i na ostacima proslosti ....

_________________
Ponovo imam potrebu da ćutim.
Jer ono što najlepše umem da kažem više me ne zanima.


Slika


Vrh
Emanuella
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 18 Mar 2013, 23:06
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:25
Postovi: 10725

OffLine
Nikita je napisao:
Ni jedan raskid nije lak , bez obzira ko s kim raskida. Oboje pate neko manje neko vise, sto je veza duza bila duza je i patnja.Jednostavno je tako. Mozemo se praviti kao da nam je super, izlaziti , gubiti se u cinicnom smejanju pred drugima (kao da ne vide nas bol) a iznutra urlati kao razjarena zver u kavezu. Sve je to samo dobra gluma....
Ne mozes reci da te ne boli i ako ti raskidas, jer ma kakav je to jak razlog bio u podsvesti uvek se vrate one slike kad ste bili sretni...Zato i ona recenica od gore sta sam napisala...kad dozvolis nekom da se iseli iz srca taj ne odlazi sve dok drugi neko ne upali vatru koja se ugasila, pa makar neznim pogledom , tek cujnim sapatom ili slucajnim dodirom ruke....
Ljubav je kao fenix, umire i radja se iz pepela i na ostacima proslosti ....


divno receno [top88.gif]

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 121 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker