Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Mar 2024, 16:02


Autoru Poruka
siN bRutaL
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 25 Mar 2013, 16:38
Korisnikov avatar
...
...

Pridružio se: 18 Maj 2012, 02:36
Postovi: 5769

OffLine
...cim zatvoris jedna vrata..druga ti se otvore...
...dakle samim tim svaki kraj oznacava pocetak neceg novog...


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 25 Mar 2013, 16:57
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
siN bRutaL je napisao:
...cim zatvoris jedna vrata..druga ti se otvore...
...dakle samim tim svaki kraj oznacava pocetak neceg novog...


sta dodati?
Svaka ti je ko u Njegosa.
Ako je moguce dupetom zalupiti ta vrata koja zatvaras.


Vrh
siN bRutaL
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 25 Mar 2013, 17:32
Korisnikov avatar
...
...

Pridružio se: 18 Maj 2012, 02:36
Postovi: 5769

OffLine
*Twilight* je napisao:
siN bRutaL je napisao:
...cim zatvoris jedna vrata..druga ti se otvore...
...dakle samim tim svaki kraj oznacava pocetak neceg novog...


sta dodati?
Svaka ti je ko u Njegosa.
Ako je moguce dupetom zalupiti ta vrata koja zatvaras.

...jes..a jos ako vrata koia otvaras..turis kvaku medj dojke..pa s njima otvoris..mmmh.. :P ...


Vrh
siN bRutaL
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 26 Mar 2013, 00:28
Korisnikov avatar
...
...

Pridružio se: 18 Maj 2012, 02:36
Postovi: 5769

OffLine
...maa pomiris se..i teraj dalje.. :P ...


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 26 Mar 2013, 00:55
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
..ne postoji recept.Samo vrijeme.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
lOOla
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 22 Apr 2013, 01:05
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:05
Postovi: 1388

OffLine
Шта стоји иза отрцаних фраза приликом раскида?



Slika


Раскид може бити застрашујућа ствар, било да сте га неко време очекивали, било да је дошао као гром из ведра неба. А жене одлично знају колико боли повређена сујета уколико их вољено биће остави изговарајући небулозне реченице попут “Није до тебе, ја сам у питању”, “ Треба ми времена за себе” , “Мислим да би требало да виђамо и друге људе”… Ево шта кажу експерти о томе шта се крије иза отрцаних мушких фраза.

Није до тебе, ја сам у питању

- Ова значи само једно: `До тебе је` - каже терапеут за љубавне односе Скот Халтзман, један од аутора књиге "Тајне срећно ожењеног мушкарца и тајне срећно удате жене".
- Нисте по његовом укусу и време је да обоје наставите даље, али одвојено. Овакве реченице чувамо за жене које су нам драге, како би евентуално остали са њима пријатељи - објашњава Рик Блаисер (31), писац из Њујорка.


Треба ми времена за себе

- Ти га, заправо, излуђујеш. Да, твој мушкарац се гуши у вези, али добра је вест да то можда и нема везе са тобом. Многи мушкарци воле своју независност, а када почну да осећају да губе аутономију, раде исто што и свака животиња у кавезу – покушавају да побегну - каже Халтзман.
-Ваша веза се можда одвија сувише емотивно за његов укус, или се можда исувише често виђате, сугерише Џоан Ален, аутор књиге "Право схватање љубави: Од ћорсокака до сродне душе".


На послу је лудница – немам тренутно времена за везу

- Жао ми је, али он једноставно није више са вама. На послу може бити напето, али ако сте му важни, наћи ће времена да вас убаци у свој претрпани распоред, тврди Халтзман.
Многи презапослени мушкарци успевају да ускладе каријере са браковима, као на пример Доналд и Меланија Трамп или Мишел и Барак Обама, па и безброј других познатих личности који то успевају и под будним оком медија.
- Запитајте се ово: "Када би Хале Бери или Шарлиз Терон закуцале на врата канцеларије мог дечка у сред његовог пренатрпаног распореда на послу, да ли би их отерао?" - пита Халтзман.


Мислим да би требало да виђамо и друге људе

Воли да се виђа са вама, али би се забављао и са другим женама. Ево како то објашњава Џон Браун (36) сценариста из Калифорније.
- Када младић каже да мисли да би требало да се виђате са другим људима, он заправо испитује да ли бисте му допустили да спава са другим женама – каже Броwн.
Броwн тврди да мушкарац и даље мисли да сте веома привлачни без обзира што га привлаче и друге девојке.
- Да није тако потпуно би прекинуо везу - каже Браун.


Превише си добра за мене

Није вам раван ни у чему и тога је свестан. Када вам каже да заслужијете бољег мушкарца од њега, бежите.
- Већина људи себе прецењује. Ако вам младић каже да није вредан труда, вероватно је у праву. Поверујте му и захвалите му се што вас је спасио од лоше везе - саветује Халтзман.


преузето са zena.blic.rs


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 30 Apr 2013, 15:17
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
неволем растанке [raz_020.gif]
на сваки гледам као на нови почетак [001_smile.gif]
непребољевам...


Vrh
Mojne
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 30 Apr 2013, 23:27
Korisnikov avatar
mojne

Pridružio se: 22 Jan 2013, 14:41
Postovi: 10353

OffLine
Molena je napisao:
..ne postoji recept.Samo vrijeme.


[top88.gif]

Вучица je napisao:
неволем растанке [raz_020.gif]
на сваки гледам као на нови почетак [001_smile.gif]
непребољевам...


veza nije ni postojala [thumbdown.gif]


Vrh
Zlobni
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 30 Apr 2013, 23:33
Korisnikov avatar
YANG

Pridružio se: 18 Sep 2012, 23:21
Postovi: 2128

OffLine
Izvrsis samoubistvo [kez.gif]


Vrh
Mojne
Post  Tema posta: Re: Raskid i kako ga preboleti  |  Poslato: 30 Apr 2013, 23:45
Korisnikov avatar
mojne

Pridružio se: 22 Jan 2013, 14:41
Postovi: 10353

OffLine
Zlobni je napisao:
Izvrsis samoubistvo [kez.gif]


to je loše

šalješ pogrešnu poruku na netu


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 138 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker