Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 20:41


Autoru Poruka
Molena
Post  Tema posta: Emotivno mrtva/mrtav  |  Poslato: 02 Jul 2013, 18:05
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Svi ste barem jednom u zivotu izgovorili :'Osjecam se kao emotivno mrtva osoba'.
Nedavno mi je jedan prijatelj rekao..ne znam Molena, ali nekako se bojim da nisam vise u stanju da se nekom prepustim, mozda sma izgubio i nadu, ali jednostavno nije vise kao prije, nije kao kad sam bio mladji...bas sam emotivno mrtav.
Njegova ljubavna prica je duga..i kada je vrtim u glavi pokusavam da nadjem opravdanje za to njegovo stanje...puno razocarenja, poraza...sve su to neke stvari koje opravdavaju to njegovo stanje..ili ne!?
Ima opet i onih slucajeva gdje su ljudi u srcu vjerni samo jednoj ljubavi...koja iz nekog razloga nije njihova, i oni su emotivno mrtvi nastavili sa zivotom...jos uvijek su 'slabi' na tu ljubav i niko ih nece imati kao ta ljubav.
Oni za sebe kazu da su emotivno hendikepirani.

Zalite li ove ljude, smatrate li ih slabicima ili suosjecate s njima jer ste i sami bili u istoj situaciji barem jednom u zivotu!?, i ako jeste kako ste se iz nje iscupali...Osjetite li i danas to emotivno mrtvilo samo kada ga se prisjetite, jer 'emotivno mrtav' zvuci strasno ?

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Emotivno mrtva/mrtav  |  Poslato: 02 Jul 2013, 22:33
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Covek se seta i uziva. Sve mu je lepo, sve mu je bajno. A onda se dogodi kamicak, saplete se i padne. Oguli koleno, zaboli. Posebno kada se ohladi. I to traje par dana. Napravi se krastica, pomenuta otpadne. Ukoliko se pomenuto nije dobro tretiralo melemima, ostane i oziljak, cisto podsecanja radi. Ali... bez obzira na sve, covek treba da nastavi sa setnjom i uzivanjem. Ne treba da se boji da ce ga opet iznenaditi kamicak. Ukoliko se samosazaljevas kukajuci nad svojom sudbinom, urnises sopstveni zivot. Krenes napred, naravno oprezno, ali ne treba preterivati. Zivot je jedan i suvise je kratak. Svi mi, u svakom segmentu zivota, imamo i uspone i padove. Bitno je da se dovoljno brzo osvestimo i preuzmemo stvar u svoje ruke i izborimo se za ponovni uspon. Od kukanja covek nema nista. Lose stvari treba potisnuti i treba se prisecati lepih trenutaka, jer je svaka ta neka osoba, pa makar bila i pogresna, obelezila jedan nas zivotni period, kao i mi njen.

_________________
Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Emotivno mrtva/mrtav  |  Poslato: 04 Jul 2013, 12:08
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Ja sam zakljucila da su one Casove 'ribe' ili kako ih vec nazva, emotivno mrtve...!

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: Emotivno mrtva/mrtav  |  Poslato: 04 Jul 2013, 14:39
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
:D
nisu te ni bile zive emotivno. naucene su tako.
Nije zezanje, ruzno je sto cu reci ali tako hladne poslovne kucke, veoma zahtevne i drske, prakticne i totalno prazne a veoma atraktivne ali iza te fasade nema nicega.


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Emotivno mrtva/mrtav  |  Poslato: 04 Jul 2013, 14:49
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
auh, jedna rec
lopata
i to je tuzno


Vrh
MrPhact
Post  Tema posta: Re: Emotivno mrtva/mrtav  |  Poslato: 04 Jul 2013, 14:54
rang
rang

Pridružio se: 30 Mar 2013, 19:44
Postovi: 1233

OffLine
filozofi


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Emotivno mrtva/mrtav  |  Poslato: 04 Jul 2013, 14:57
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
casual je napisao:
:D
nisu te ni bile zive emotivno. naucene su tako.
Nije zezanje, ruzno je sto cu reci ali tako hladne poslovne kucke, veoma zahtevne i drske, prakticne i totalno prazne a veoma atraktivne ali iza te fasade nema nicega.


razmisljam nesto,.....a mozda se bas iza te fasade kriju emotivne, nezne i romanticne duse...Ali niko nije uspeo da dopre do njih..
Mozda je to samo zid koji su stvorile, mozda su bile suvise puta povredjene, ''ranjene''..mozda..ko zna..
Covek da bi zastitio sebe..ponekad pravi oklope..iz straha...da ne bude povredjen

kazem samo..mozda..
Ne znam..ali verujem da svako zasto ima i svoje zato..

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: Emotivno mrtva/mrtav  |  Poslato: 04 Jul 2013, 15:40
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
Julia posebna je to vrsta zena izuzetno su svesne i odlicno znaju sta zele i sta traze. Iskljucivo ih karijera zanima imaju cilj i nece dozvoliti sebi da ih nesto poremeti.


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Emotivno mrtva/mrtav  |  Poslato: 04 Jul 2013, 15:52
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Ma ok..samo kazem..nikad ne mozemo tvrditi nesto sa sigurnoscu na osnovu jednog , dva primerka.. a i nikad se ne zna sta je pozadina svega
Naravno..svacega ima ..svakakvih muskaraca, svakakvih zena..samo ne bih ja to generalizovala ,klasifikovala pod ''posebnu grupu'' i sl..
Verujem da ima i takvih...al nije to nikakva vrsta..stereotip..
one su samo jedinke..koje ne pripadaju nikakvom posebnom tipu..soju i sl..tako su formirane kao licnost..jbg..mozda lose okruzenje, losi uzori, uticaj medija i svega sto danas utice na mlade ljude..

Hocu da kazem da..koliko god da mislis da ih poznajes..da si ih procitao..neces nikad znati sta se krije u njohovoj glavi, zasto su takve, i da li ih je mozda nesto ''nateralo'' da budu emotivno mrtve, hladne, proracunate i sl

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: Emotivno mrtva/mrtav  |  Poslato: 04 Jul 2013, 20:01
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
brate mili vi pisete samo o psiho slucajevima,sva sreca postoje i oni drugi iz kojih se dobijaju male bebe.:D
E ovako...
Lepo kazu neki ljudi batina je iz raja izasla!:D
Te sto lazu jer nisu imali uspeha kod neke mackice iz ovog il onog razloga,pa pisu na sav glas da su im slomile snove i ideale,e te mamine i tatine sinove i cere bi poslala da ceo dan prevrcu otkose i skupljaju seno u sred leta,pa da vide sta znaci biti mrtav...mislim umoran :D
Za osobu koja laze pre svega sebe,a onda druge postoji drugaciji naziv
A prvo bi pitala Molenu sta je to emocija
:D
I zasto je pogresno postavila temu?
I kako neko moze biti emotivno mrtav,sem ako stvarno nije mrtav?
:D
Aj zdravo,dugujete mi veceru za post
:D


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 108 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker