Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 18 Apr 2024, 05:09


Autoru Poruka
Julia
Post  Tema posta: Re: Emotivno mrtva/mrtav  |  Poslato: 20 Avg 2013, 21:17
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Pa ne znam..To sto ne mogu nekome da se prepustim, ne bih rekla da sam emotivno mrtva..pre bih rekla previse oprezna, posle nekih razocarenja..
To sto cu postedeti sebe nekih novih razocarenja, bar dok se ne osetim ponovo dovoljno stabilnom da mogu stoicki podneti jos neko novo eventualno razocarenje ne znaci da sam emotivno mrtva...
Bar ja tako dozivljavam to neko stanje

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Emotivno mrtva/mrtav  |  Poslato: 27 Avg 2013, 13:12
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Julia je napisao:
Pa ne znam..To sto ne mogu nekome da se prepustim, ne bih rekla da sam emotivno mrtva..pre bih rekla previse oprezna, posle nekih razocarenja..
To sto cu postedeti sebe nekih novih razocarenja, bar dok se ne osetim ponovo dovoljno stabilnom da mogu stoicki podneti jos neko novo eventualno razocarenje ne znaci da sam emotivno mrtva...
Bar ja tako dozivljavam to neko stanje



previse oprezna,strah od razocarenja, ne mozes se prepustiti, otvoriti i pricati o tome kako se osjecas..nisi mozda emotivno mrtva, ali si emotivno zakljucana.
nemoj pogresno da me shvatis..ne kazem ja da covjek nema emocija tada, ima ima..ali ovaj strah je uglavnom dosta jaci i pojede emocije za tren.
treba biti emotivno jak pa se prepustiti bez obzira na razocarenja, koja su valjda sastavni dio zivota..da ne patetisemo s onim sto ne ubije ojaca te bla bla bla...sve znas ;)

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Emotivno mrtva/mrtav  |  Poslato: 27 Avg 2013, 14:48
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Ma...svako radi ono i onako kako mu odgovara..Sto ne znaci da onaj drugi radi pogresno..
Stvar zelje , volje i osecaja..da li je bolje biti oprezan ili se prepustiti bez obzira..diskutabilno je..neko ce jedno neko drugo..A ispravno moze biti i jedno i drugo..Kao sto bi rekli ''zavisi od ociju posmatraca''

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Emotivno mrtva/mrtav  |  Poslato: 04 Sep 2013, 15:52
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Ali hajde ovako...ok Julia, rekla si..zavisi od pogleda..istina.
Ja bih cak za sebe mozda mogla reci da sam taj tip zakljucane osobe do odredjenog trenutka..a kada se otvorim ebela sam macku strinu :D

Moram priznati da nema nista gore kada si sa osobom kod koje jako tesko vidjas ikakve emotivne reakcije..nije osoba mrtva emotivno, nije da ne osjeca nista prema tebi...ali rijetki su trenuci tog emotivnog predavanja koje budimo realni svima pase i odgovara...Nista ljepse od emocija i romantike i sexa kao dodatka na kraju...ali emocije moras pokazivati i o njima moras pricati inace ode sve u Q..postane rutina, kazu kako ne vidis na meni..ne vidim, ne zelim..Na poslu i u svakodnevnom zivotu moramo citati izmedju redova i citati ljude, zar moram i kod emocija to da radim s nekim s kim ih dijelis...zar je veliki problem reci to sto osjecas i zaplakati i emotivno se posvadjati!??..

Strasno je tesko biti u vezi sa ''emotivno mrtvim ili zakljucanim osobama'' ... oni su jedni od onih gutaca tvoje energije.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Čupka
Post  Tema posta: Re: Emotivno mrtva/mrtav  |  Poslato: 04 Sep 2013, 19:43
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 05 Okt 2012, 15:39
Postovi: 2630

OffLine
[uzas.gif]

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 65 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker