Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 11:55


Autoru Poruka
MeGi
Post  Tema posta: Re: Sastanak na slepo  |  Poslato: 22 Jul 2013, 22:35
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Boss joooj kakve si ti srece
dobro je da jos ne daj Boze nisi imao
problema sa slepim crevom na tom slepom sastanku axaxax

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Alek
Post  Tema posta: Re: Sastanak na slepo  |  Poslato: 29 Jul 2013, 23:59
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2013, 14:30
Postovi: 238

OffLine
a ne,nisam toliki avanturista,hahah


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Sastanak na slepo  |  Poslato: 07 Avg 2013, 23:55
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Molena je napisao:
Kao i svaki drugi sastanak...svakodnevno imas sastanke sa ljudima koje ne znas, upoznajes nove ljude.
Ovisi samo kakva su ti ocekivanja.
Ja se u takvim situacija protiv nervoze borim smijehom i lupanjem gluposti..neprekidno nesto brbljam.
Imala sam takvih situacija...ne bjezim od njih i ne vidim nista lose u njima.

[top88.gif]

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
lOOla
Post  Tema posta: Re: Sastanak na slepo  |  Poslato: 13 Sep 2013, 15:51
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:05
Postovi: 1388

OffLine
Sastanak na slepo


Slika


Dozlogrdilo ti je da budeš sama, i izlaziš sa drugaricom i njenim dečkom kao pomoćni točkić na biciklu koji inače savršeno vozi i bez tebe? Osećaš se viškom, a najgore od svega što slatke face nigde na vidiku. Niko ti se ne sviđa, i čini ti se da ludiš? Pa zašto onda ne bi prihvatila predlog drugaricinog dečka koji misli da bi bila savršena za njegovog solo ortaka?
Razmisli – zapravo i nemaš šta da izgubiš. Ako ti se ne svidi, ne morate se nikada više videti. Ako ti se ipak dopadne, tim bolje.

Već je preporuka sama po sebi činjenica da ga oboje poznaju. Drugarica ti nikada ne bi namestila dečka za kojeg misli da ti se ne bi svideo. Ona najbolje zna tvoj ’ukus’.

Ipak, iako izlaziš na sastanak na slepo, držii oči širom otvorene, i nemoj ’slepo’ verovati. Ti ipak ne poznaješ tog dečka, i zato, ma kako visoka očekivanja imala u vezi vašeg prvog susreta, spusti se malo na zemlju i preduzmi i neke mere opreza. Nemoj da pristaješ na sastanak u nepoznatom kraju, u sitne sate, kada je malo verovatno da će oko vas biti mnogo ljudi. Umesto toga, zakaži dejt na tebi dobro poznatom mestu, recimo u kafiću gde često izlaziš, i za koji znaš da uvek ima dosta ljudi. Neka ti telefon bude uključen, a pobrini se i da nekog obavestiš o tvom sastanku i njegovim podacima. Nikad se ne zna.

Razgovarajte za početak o neutralnim temama, i videćeš, uskoro će se led naprosto otopiti. Ako vas dvoje zaista jeste jedno za drugo, lako ćete dogovoriti sledeći sastanak. Ovaj put, ne ’na slepo’ .

preuzeto sa teen.rs


Vrh
lOOla
Post  Tema posta: Re: Sastanak na slepo  |  Poslato: 26 Nov 2013, 15:23
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:05
Postovi: 1388

OffLine
WTF: Moj prvi sastanak na slepo


Zvao me je danima. Uglavnom ujutru, kad su matorci bili na poslu. Najpre su nam razgovori trajali po par minuta, uglavnom sam ja završavala pod izgovorom da žurim ili da mi dolaze gosti. Kako su pozivi postali češći, tako mi je postalo zanimljivo da ćaskam sa nepoznatim mladićem koji me je jednom video i brže-bolje se iscimao da nabavi moj broj telefona. Pričao mi je da se zaljubio na prvi pogled. Ponele su me njegove reči.

Zapravo i nije bio totalni stranac. Moja dobra drugarica bila je njegova komšinica. Ugledao me je kroz prozor dnevne sobe, kada sam ulazila u njeno dvorište. Kaže da se zaljubio u moj hod, noge i kosu. Zvučao je kao romantik. Raspitala sam se ko je i kakav je. Kaže drugarica da je momak prva liga, fudbaler, pristojno stvorenje, zove se Stefan.


Slika
Sastanci na slepo su kao igra na sreću.


I pristanem da odemo u bioskop. Davala se neka američka komedija. Idealno za prvi sastanak. Romantični filmovi za tu priliku su pretenciozni. Sređivala sam se oko dva sata, ukrala mamin skupoceni parfem, ukrala sam joj čak i zlatni lanac koji je dobila od tate za neku godišnjicu braka, nevešto sam izvukla linije na očima ajlajnerom i obukla najlepšu haljinicu iz ormana.

Sudar je bio zakazan za 16h. Već oko 13h srce je htelo da mi iskoči iz grudi od nervoze. Oko 14h počela sam da grizem nokte, pozvala najbolju drugaricu i naredila joj da me smiri. To je bio moj prvi sastanak na slepo. Nisam mu videla ni sliku. Ali ako ga je drugarica toplo preporučila, što bih se brinula?!

Srce mi je sišlo u pete kako sam skrenula u ulicu u kojoj se nalazi bioskop. Znala sam da me iza krivine, na ulazu u kino, čeka on. Bila sam uplašena, ali i veoma nestrpljiva da ga vidim. Stigla sam. Hm, izgleda da još uvek nije stigao… Pa dobro, došla sam pet minuta ranije… Verovatno će sad naići.

Pet minuta posle 16 časova, nije mi bilo svejedno. Pa gde je, pobogu, do sada?! Pa ne, idem do Marijane da joj kažem da mi je finog dečka preporučila! Prte nego što sam krenula, okrenula sam se oko sebe. Ispred biletarnice stajao je neki dečkić i tek pri kontaktu očima shvatila sam da je to on! Nije loš, pomislila sam… Međutim, kada sam pogled malo spustila – tras! Kao da me mokri peškir lupio posred lica!

Dečkić, realno, fino građen. Vide se definisani mišići na nogama. Kako se vide? Ne, ne ocrtavaju se kroz pantalone, dečko je došao u najkraćem mogućem sportskom šortsu. Dužina – do prepona. Čekaj, ladno si došao na prvi sastanak u vrućim pantalonicama?! Dobro, hajde da, na primer, oprostimo taj promašaj kosmičkih razmera. Ali šta ti je to na nogama?! KLOMPE?! Ma da li me ti zajebavaš?

Od toliko patika, sandala, pa čak i papuča – ti za prvi sastanak sa devojkom koja ti se sviđa izabereš bele, tetkaste klompe?! I onda pokušam ja da racionalizujem ovaj fejl, možda je dečko trenirao, pa mu je izašao žulj, a nije hteo da odloži sastanak, niti da se na njemu oseća neprijatno, pa je obuo klompe. Đavolak na levom ramenu doviknuo je: “Pa mogao je u tom slučaju da obuje i japanke.”

Progutala sam i mini šorts i bele, medicinske klompe, mada su me realno podsetile na jednu tetku izrazito dlakavih nogu. Prišli smo jedno drugom, upoznali ste, odmerili se neprimetno i krenuli ka biletarnici da pazarimo karte. Baja je zabio ruke u džepove one minijature od gaća, ja stojim kao da sam izvisila dok su se birale ekipe za basket. Vidim da lik ne planira da izvuče novac iz džepčića i plati nam karte, pa sam karte kupila ja. Da, ja sam kupila karte za bioskop u koji me ON pozvao. On, krivonogi fudbaler u homo-gaćicama i klompicama.

Naravno da sam odmah shvatila da mi ništa od ovoga nije trebalo da uradim. Nema trunčicu ukusa za pristojno oblačenje, a o manirima da ne govorimo. Kako smo ulazili u bioskop, sama sam otvarala vrata, naravno da se nije iscimao ni za toliko. Ruke su mu i dalje bile u džepovima kao da nešto krije u njima.

Skoro se potukao sa mnom da bi zauzeo “bolje” mesto uz nešto što je ličilo na groktanje umesto na smeh. Sela sam i zaćutala, a on je krenuo glavu ka meni i netremice me gledao. Njegov pogled me toliko nervirao da sam, dok su “uvodna slova” za film još išla, poskočila i rekla: “Jao, ja moram da idem! Mama mi je rekla da joj nešto završim, a ja skroz zaboravila na to,” i kao da gori bioskop izletela sam iz sale. Nije stigao da kaže ni “a”.

Trčala sam do svoje ulice kao da me neko juri. Čak sam se nekoliko puta i okrenula. Nisam mogla da verujem sa kakvim sam dečkom pristala da izađem, ali sam bila jako srećna što sam odmah presekla. Otrčala sam do Mace i ispričala joj sve. Umrla je od smeha. Pomenuti Stefan više me nikada nije pozvao. Drugarici koja ga je preporučila rekao joj je da sam “previše umišljena i nadmena”.

Smehotresni dodatak priči: Narednog dana, sedim u dnevnoj sobi i sve vreme razmišljam o tome kako je dečko mogao da dođe na prvi sastanak u klompama. Kad ono, mama me zove da dođem do prozora i kaže: “Neki dečko nešto peva.” Prilazim i ne verujem svojim očima, Macin drug iz odeljenja, kome se navodno već neko vreme sviđam, stoji ispod prozora u šortsu, majici i belim klompama i peva: “Ko mi tebe uze, Martina, prodala si suze drugima…” Taman kada sam pomislila da mi se kosmos sveti i da će mi od sada slati samo muškarce u klompama, vidim Macu kako se tamo negde kod komšijine kapije savija od smejanja. Kasnije mi je rekla da je taj drug pitao kako da mi priđe, a ona mu je rekla: “Šorts, klompe i pesma.”


preuzeto sa wannabemagazine


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: Sastanak na slepo  |  Poslato: 27 Nov 2013, 12:20
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
[zenskismeh.gif]
E kako me nasmijala ova priča...iskreno, i ja bih pobjegla glavom bez obzira...ponajviše zbog ultra kratkog šortsa... [zenskismeh.gif]

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Gorštak
Post  Tema posta: Re: Sastanak na slepo  |  Poslato: 28 Nov 2013, 22:13
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Sep 2013, 21:00
Postovi: 597

OffLine
xaxxq


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Sastanak na slepo  |  Poslato: 28 Nov 2013, 23:44
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
hahahhahahaha...kakav car :lol: :lol:
strasno..imala sam sliku u glavi [13uh.gif] .... ja ne vjerujem da bih uspjela ostati ozbiljna u ovoj situaciji hahah
ja bih lika na prvu pitala: jel to neka zajebancija i pukla se smijati haha

kakav car [cepanje.gif] .. bas popravi

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Sastanak na slepo  |  Poslato: 24 Dec 2013, 22:21
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif] ovo je vrh

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sastanak na slepo  |  Poslato: 24 Dec 2013, 23:20
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Sarajevo...neke predratne godine...
Jedna moja kolegica me danima ubijeđivala da se vidim sa njenim bratom od tetke.
Gušila me pričama o njemu...kako me vidio negdje sa njom...pa na nekim fotkama kod nje...da mu se mnogo sviđam i da bi želio da se upoznamo i da negdje izađemo...Nije bio iz Sarajeva,i tu je bio na studiju elektrotehnike.Upisao je četvrtu godinu i malo se opustio.I eto...želio da izađe sa mnom...
Ona me toliko ubjeđivala...te divan,iz dobre porodice...hahahaaa...
I hajde..jedva sam nekako pristala...ona je dogovorila da me on čeka jedno veče na ulazu ispred moje zgrade...
Auuu...hahaaaa...tako sam se pokajala...i umalo nisam pobjegla...hahaaa...ali...probudilo se 'žensko' u meni...i odlučim ja da se skockam i izađem u tačno određeni minut...
Bila je jesen i prilično hladno.
Siđem pred zgradu.Sa jedne strane je bila slastičarna,i pred njom je stajao jedan mladić.Vauuu...gotovo savršen...i po izgledu,i po odjeći na sebi.
Sa druge strane je bila buregdžinica,i pred njom je također stajao jedan mladić.Simpatičan,ali mi s nije dopao kao onaj kraj slastičarne.I bio je pomalo seljasto obučen.Šta mogu kada sam sve to primjećivala... [hanghead.gif]
I stanem ja na sekund...sve kontam,taj koji je tražio da se vidimo će prići...i sve molim Boga da to bude onaj ispred slastičarne...hahahaaa...
Prođe i minut,al cvrc...nijedan ne prilazi...a ja onako samouvjerena,i odlučim da ja priđem njemu...naravno,onom koji mi se više dopao...haaaa...
Priđem...i kažem...:'Ćao,jesi ti Z.?'...On se nasmijao...uzeo mi ruku u svoju,i poljubio je...predstavio se punim imenom i prezimenom...To nije bio Z.
Mahinalno sam se okrenula i vidjela momka pred buregdžinicom kako se blago smješka.On je bio taj sa kojim sam trebala izaći...on je bio razočaran što sam se obratila onom drugom momku...a ja sam bila razočarana što mi on nije prvi prišao,već sam ja to morala uraditi...a dovoljno sam čekala...
Momak kojem sam prišla je sve skontao.I nije me pustio da baš tako lako odem...rekao je da mu je žao što on nije taj kojeg tražim...da i on čeka neko društvo...da bi bilo lijepo da se jednom sretnemo kada oboje budemo imali vremena...itditditd...
I sreli smo se...ali,to je druga priča...
Sa Z. sam postala dobra prijateljica,i sve je na tom ostalo.
I stvarno je bio sjajan momak,ali se meni nije dopao toliko da bih ga poželjela za dečka.
Bio je skromno obučen jer nije htio previše finansijski opterećivati roditelje.Kada je završio fakultet i zaposlio se,itekako je pokazao da ima stila i ukusa.
Danas je uspješan poslovni čovjek,i sa porodicom živi na Kipru.

_________________
Slika Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 97 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker