Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 16:39


Autoru Poruka
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Prevara  |  Poslato: 13 Maj 2013, 14:46
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
A sto se ne slazes?
Pa svako od nas se nalazi ili u jednoj, ili u drugoj ekipi (a jos gore ukoliko je u obe xexexe)... dakle, nema onih koji nisu prevareni, niti onih koji su prevarili.

_________________
Slika


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: Prevara  |  Poslato: 13 Maj 2013, 17:17
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
prevara nikada ne dolzi iznenada. postoji citav niz razloga koji isprovociraju prevaru. tako da krivicu snosi i prevarena i onaj koji vara.


Vrh
Andjeo sa greskom
Post  Tema posta: Re: Prevara  |  Poslato: 13 Maj 2013, 18:32
Korisnikov avatar
ASG

Pridružio se: 06 Dec 2012, 20:55
Postovi: 11718

OffLine
Smatram da su obe strane krive.Da ste vise paznje poklanjali voljenoj osobi,ne bi vas ni prevarila.Ali opet muskarci i zene ne varaju iz istih razloga.Da mene neko prevari,trazila bih krivicu u sebi.


Vrh
Andjeo sa greskom
Post  Tema posta: Re: Prevara  |  Poslato: 13 Maj 2013, 18:36
Korisnikov avatar
ASG

Pridružio se: 06 Dec 2012, 20:55
Postovi: 11718

OffLine
Sto ne znam-ne moze da boli.Sad tako razmisljam.A nekada sam volela svuda da cacnem.:D


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Prevara  |  Poslato: 14 Maj 2013, 10:42
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Ne slazem se Komsinice jer se ja ne vidim ni u jednoj kategoriji...u stvarnom zivotu nikada nisam bila druga, nisam varala niti sam bila prevarena...to sa sigurnoscu tvrdim.
Znam ljudi oko sebe koji ne spadaju ni u jednu kategoriju...mnogo ih je, znam ih koji su u jednoj ili obe..njih je jos vise, ali kazem ti da je nemoguce reci da su svi ljudi dio jedne kategorije..nije bas svijet toliko i totalno otisao u Q.

Nikada krivicu ne bih trazila u sebi...moram se osvrnuti na konstataciju ASG...
Postoji milion puta situacija u vezi koja zahtjeva raspravu i otvoren razgovor..a napraviti nesto bez pomena i poslije reci ti si meni ovo ti si meni ono..da ja sam kriva...fuck..ja to ne nazivam vezom...sto prije prevare nisi dosao pa sa mnom razgovarao...kome je stalo taj ce se truditi...kome nije taj ce varati, jer je to linija lakseg otpora.
Ako ne postoji otvorenost u komunikaciju u svakom smislu i na svaku temu od samog pocetka..nista od te veze...onda tu nema krivca ni u jednom a posebno ne u meni.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Prevara  |  Poslato: 11 Avg 2013, 23:00
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Ukoliko zagrebes malo vise po pojmu "prevara", ukapiraces iz kog razloga sam rekla to sto sam rekla. Prevara se ne odnosi iskljucivo na sexualnom odnosu, ono po fazonu, ona je bila sa drugim, ili je on bio sa drugom. Cak i flert moze da se podvede pod vrstu prevare. Itd, da ne nabrajam dalje.

_________________
Slika


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Prevara  |  Poslato: 11 Avg 2013, 23:55
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Molena je napisao:
Ne slazem se Komsinice jer se ja ne vidim ni u jednoj kategoriji...u stvarnom zivotu nikada nisam bila druga, nisam varala niti sam bila prevarena...to sa sigurnoscu tvrdim.
Znam ljudi oko sebe koji ne spadaju ni u jednu kategoriju...mnogo ih je, znam ih koji su u jednoj ili obe..njih je jos vise, ali kazem ti da je nemoguce reci da su svi ljudi dio jedne kategorije..nije bas svijet toliko i totalno otisao u Q.

Nikada krivicu ne bih trazila u sebi...moram se osvrnuti na konstataciju ASG...
Postoji milion puta situacija u vezi koja zahtjeva raspravu i otvoren razgovor..a napraviti nesto bez pomena i poslije reci ti si meni ovo ti si meni ono..da ja sam kriva...fuck..ja to ne nazivam vezom...sto prije prevare nisi dosao pa sa mnom razgovarao...kome je stalo taj ce se truditi...kome nije taj ce varati, jer je to linija lakseg otpora.
Ako ne postoji otvorenost u komunikaciju u svakom smislu i na svaku temu od samog pocetka..nista od te veze...onda tu nema krivca ni u jednom a posebno ne u meni.


NIkada, ali nikada ne mzoes sa sigurnoscu da tvrdis tako nesto..Mozes da pretpostavis...ali da tvrdis..da 100% znas..jednostavno nema sanse..
Ne kazem da svi varaju..taman posla..Ne volim to generelizovanje''svi su isti'' ..lepo je biti siguran u nekoga..ne razmisljati uopste u tom smeru..ali jednostavno da li se negde nekad desilo ili nije ..to ne mozes znati..

Slazem se sa ASG..sto ne znam ne moze da me boli..I nikad ne razmisljam gde , sta ...da li..Ako po ponasanju osetim..to je nesto drugo..onda proradi taj neki crv sumnje..A ovako..zasto bih lupala glavu uopste.

E , da..i ne varaju uvek samo iskljucivo jer im partner ne pruza dovoljno..Ima i onih koji varaju da bi nesto (sta god to bilo) dokazali sebi...ili zato sto se namestila situacioja..pali u iskusenje..ili zato sto posle dugog niza vremena sve pa i sex im predje u rutinske stvari...Razliciti su razlozi..Ne opravdam ni jedan..ali hocu da kazem da ne postoji neki ustaljeni sablon zasto ljudi varaju

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Prevara  |  Poslato: 07 Sep 2013, 15:41
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Julia je napisao:
Molena je napisao:
Ne slazem se Komsinice jer se ja ne vidim ni u jednoj kategoriji...u stvarnom zivotu nikada nisam bila druga, nisam varala niti sam bila prevarena...to sa sigurnoscu tvrdim.
Znam ljudi oko sebe koji ne spadaju ni u jednu kategoriju...mnogo ih je, znam ih koji su u jednoj ili obe..njih je jos vise, ali kazem ti da je nemoguce reci da su svi ljudi dio jedne kategorije..nije bas svijet toliko i totalno otisao u Q.

Nikada krivicu ne bih trazila u sebi...moram se osvrnuti na konstataciju ASG...
Postoji milion puta situacija u vezi koja zahtjeva raspravu i otvoren razgovor..a napraviti nesto bez pomena i poslije reci ti si meni ovo ti si meni ono..da ja sam kriva...fuck..ja to ne nazivam vezom...sto prije prevare nisi dosao pa sa mnom razgovarao...kome je stalo taj ce se truditi...kome nije taj ce varati, jer je to linija lakseg otpora.
Ako ne postoji otvorenost u komunikaciju u svakom smislu i na svaku temu od samog pocetka..nista od te veze...onda tu nema krivca ni u jednom a posebno ne u meni.


NIkada, ali nikada ne mzoes sa sigurnoscu da tvrdis tako nesto..Mozes da pretpostavis...ali da tvrdis..da 100% znas..jednostavno nema sanse..
Ne kazem da svi varaju..taman posla..Ne volim to generelizovanje''svi su isti'' ..lepo je biti siguran u nekoga..ne razmisljati uopste u tom smeru..ali jednostavno da li se negde nekad desilo ili nije ..to ne mozes znati..

Slazem se sa ASG..sto ne znam ne moze da me boli..I nikad ne razmisljam gde , sta ...da li..Ako po ponasanju osetim..to je nesto drugo..onda proradi taj neki crv sumnje..A ovako..zasto bih lupala glavu uopste.

E , da..i ne varaju uvek samo iskljucivo jer im partner ne pruza dovoljno..Ima i onih koji varaju da bi nesto (sta god to bilo) dokazali sebi...ili zato sto se namestila situacioja..pali u iskusenje..ili zato sto posle dugog niza vremena sve pa i sex im predje u rutinske stvari...Razliciti su razlozi..Ne opravdam ni jedan..ali hocu da kazem da ne postoji neki ustaljeni sablon zasto ljudi varaju


ebote kako sam ova boldovani deo pametno i lepo napisala....

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Prevara  |  Poslato: 04 Okt 2013, 22:21
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Da, vala, lepo si ti to boldovala.

_________________
Slika


Vrh
seka
Post  Tema posta: Re: Prevara  |  Poslato: 13 Feb 2017, 18:21
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 16 Mar 2013, 15:10
Postovi: 3512

OffLine
Nikada ne reci nisam prevarena, jer u praksi se pokazalo da su bas te zene muzevi najvise varali.
Meni licno je ruzna rec prevara,pre bih rekla izdaja.Cak sam u jednom periodu zivota mislila da prevaru treba oprostiti,medjutim treba dabro razmisliti ,staviti sve na tas i doneti odluku.


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 135 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker