Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 15:31


Autoru Poruka
SJAJNA
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 19 Jul 2012, 11:02
Korisnikov avatar
Angel with two faces
Angel with two faces

Pridružio se: 19 Maj 2012, 09:52
Postovi: 6608

OffLine
Komsinica je napisao:
Devojke, ja vam moram nesto reci.
Sve je to lepo i slazem se sa dosta toga, medjutim... ma ne postoji nikakva visa sila.
Ako dvoje zele iskreno da se pronadju i nadju (u smislu da zele da otkriju da li je "to = to" i van ovih prostora), oni ce to uraditi i kraj.
Zivot je jedan i suvise je kratak da bismo sebe sprecavali i sputavali.
Jbg prelete kontinente, pa zasto bi problem bio druga, susedna drzavica, ili jos gore gradic.
Druga je stvar ukoliko je (a ima i takvih) nekome lepo po fazonu: "ne, nemoj mi prici.... jer hocu iz daleka da..." (itd itd itd) jer hoce "paznju, ljubav, ovo ono itd" samo kada ukljuci komp i nikako drugacije. E onda to nije fer prema nekome (da li prema sebi, ili prema drugoj strani, morace da otkriju).

[smehsmeh.gif] [smehsmeh.gif]
U pravu si!Takve osobe su zle! [vestica.gif]Verovatno i duboko iskompleksirane ,pa traže dodatnu pažnju na net-u.Stvarno žalosno....Pitam se,odakle im pravo da uopšte postoje?Razmišljaju li ikada o osećanjima te ,,druge,, strane ili im je samo bitno sopstveno zadovoljstvo?


Vrh
Estrella
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 07 Sep 2012, 00:29
Korisnikov avatar
Vitezova zvezda

Pridružio se: 17 Jun 2012, 20:13
Postovi: 5399

OffLine
Ne. Verujem u miris, ukus, dodir...

_________________
Slika


Vrh
Legendary
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 12 Sep 2012, 10:16
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2012, 16:54
Postovi: 284

OffLine
Molim vas da mi objasnite zasto je obrisan moj post od juce na ovoj temi??
UNAPRED HVALA!!!


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 13 Sep 2012, 01:31
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Legendary,nijedan post nije obrisan,ni tvoj,niti ičiji.
Jedno od 'pravila' ovog foruma je da se postovi ne brišu osim ako sadrže isključivo uvredljive i neprimerene sadržaje.
Međutim,za svaki slučaj sam pregledala i našu evidenciju logova moderatora i nisam ni tamo pronašla tragove bilo kakvog brisanja.
To je sve što imam reći na ovu temu.Pozdrav!


Vrh
Legendary
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 15 Sep 2012, 10:37
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2012, 16:54
Postovi: 284

OffLine
Nina je napisao:
Legendary,nijedan post nije obrisan,ni tvoj,niti ičiji.
Jedno od 'pravila' ovog foruma je da se postovi ne brišu osim ako sadrže isključivo uvredljive i neprimerene sadržaje.
Međutim,za svaki slučaj sam pregledala i našu evidenciju logova moderatora i nisam ni tamo pronašla tragove bilo kakvog brisanja.
To je sve što imam reći na ovu temu.Pozdrav!


Ako je tako Nina verjem ti 100%.
najverovatnije sam ja permutovao nesto, jer sam pisao na vise for-na ovoj temi.
hVALA NA OBJASNJENJU NINA, i IZVINJENJE TEBI I TIMU ADMIN!!!


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 18 Sep 2012, 10:51
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Nina Ledzi je pogresio jer to sto je hteo da napise ovde napisao je na drugom mestu

Legendary je napisao:
Naslovu: Da li verujete u virtualne ljubavi?

*Twilight* je napisao:
Ljubav se inace desava jednom, meni se desila ovde i ostace ovde. [raz091.gif]

I naravno da verujem u virtuelne ljubavi jer mi se dogodila [zateleban.gif] [dance2.gif]


Tw, sa svim sto si rekla se slazem, ali imam potrebu da kazem da sam licno ja u mnogo goroj situaciji..
JA volim NJU a ona voli negoga sa neta. [zid.gif] . ja i ona se dobro zamo iz reale i u dobrim smo odnosima..
ali da moze toliko slovo da joj priraste za srce to mi nije jasno, pored sveg onog sto smo zajedno prosli, ona nasla nekog sa neta pa tu ljuabvi ili nigda, nestaje joj vazduha kad on nije ulogovan... a cisto sumnajm da ce se ada oni srestimsm ta ljubav sa neta...

Da razjasnimo nije rec o tebi, njemu ili meni, vec uopsteno pisem koliko takvih slucajeva ima...

Tw, izvini sto te udavi ljubi te legy [ljubav1.gif]


Tako da Admin tim nije pogresio vec je on to greskom meni poslao na pp a hteo je da pise na temi.


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 23 Sep 2012, 20:08
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Pa...Na razlicitim mestima se ljudi srecu..upoznaju..prepoznaju..Tako da verujem da se dvoje ljudi i u tom virtulenom svetu moze prepoznati.."skontati"...dopadne vam se neciji stav, nacin razmisljanja..nacin na koji izrazava svoja osecanja..Valjda se to nesto "oseti".Ali da bi zaista to bila ljubav ...u pravom smislu reci..potrebno je sve to iz virtuelnog preneti i u ovaj stvarni svet..
U suprotnom..ne znam..Oboje ce provesti vreme..mozda i godine..ispred monitora..i sve ce to ostati samo na recima..
A reci ipak nisu same po sebi dovoljne da bi se nesto moglo nazvati ljubavlju...

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
ANDJEO82
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 23 Sep 2012, 20:37
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 23 Sep 2012, 18:43
Postovi: 718
Lokacija: Beograd

OffLine
Verujem da se dve osobe susrecu na Netu i zapocinju pisanje poruka o svemu i svacemu.Izmedju ostalog o njenoj ili njegovoj lepoti o zivotu koji vode,o mestima na kojima se nalaze ili bi hteli da budu pri tome salju jedno drugom prelepe reci o tome kako ga je ona ili on video na nekom mestu i da se dopadaju jedno drugom a pri tome navodeci pojedine cinjenice o samoj ljubavi .Tada se izmedju njih stvara neka neraskidiva veza koja ce mozda doci do susreta i konacno ako se dopadne jedno drugom i do braka.Virtualnu ljubav mozete doziveti na nekom sajtu,forumu ili na fejsu ali nekada ona moze da bude samo izgubljeno vreme ali i zabava.U svakom slucaju mislim da je veoma lepa i zabavna.


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 23 Sep 2012, 20:40
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
ANDJEO82 je napisao:
Verujem da se dve osobe susrecu na Netu i zapocinju pisanje poruka o svemu i svacemu.Izmedju ostalog o njenoj ili njegovoj lepoti o zivotu koji vode,o mestima na kojima se nalaze ili bi hteli da budu pri tome salju jedno drugom prelepe reci o tome kako ga je ona ili on video na nekom mestu i da se dopadaju jedno drugom a pri tome navodeci pojedine cinjenice o samoj ljubavi .Tada se izmedju njih stvara neka neraskidiva veza koja ce mozda doci do susreta i konacno ako se dopadne jedno drugom i do braka.Virtualnu ljubav mozete doziveti na nekom sajtu,forumu ili na fejsu ali nekada ona moze da bude samo izgubljeno vreme ali i zabava.U svakom slucaju mislim da je veoma lepa i zabavna.


Pa delimicno se slazem
Mada..opet..Ako je zabava..onda to nije ljubav..zar ne?
Onda je ne treba zvati ljubavlju...:D
Prosto..malo je sve to diskutabilno..
Virtuleno..stvarno..zabava..ljubav...

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
ANDJEO82
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 24 Sep 2012, 15:44
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 23 Sep 2012, 18:43
Postovi: 718
Lokacija: Beograd

OffLine
Ok tacno je da zabava nije ljubav i nikada nece ni biti jer to je samo vreme provedeno sa nekom osobom na bio to Fejs ili slicna mesta samo se malo ispricate i da vam prodje vreme.Reci mi molim te da li bi ti kada bi upoznala neku osobu a koja ti se zaista dopada i slazete se u svakom pogledu,nemozes da docekas trenutak kada ces je videti na Fejsu i pricati sa njom o svemu otvoreno .On se poveri tebi ti njemu,ali zaista pricate istinu i zelite da se uzmete.Ali ima jedan problem on ili ona se nalaze na nekom drugom kontinentu i da bi ispunili data obecanja on ili ona traze od tebe da dodjes kod njega ili nje ali bez ikakve sigurne garancije .Potreban je novac verovatno dosta novca zavisno od toga gde se trebate naci,pa je pitanje - Da li krenuti na taj put a koji je pun neizvesnosti jer sta ce biti ako i ulozis toliki novac i predjes toliki put a tamo ne nadjes nikoga.A toliko vremena ste proveli u Virtualnoj ljubavi i obecavanjima jedno drugom da nema zivota bez nje ili njega ako se ne uzmu. Da li bi imala smelosti verujuci u Virtualnu ljubav krenes u slicnu Avanturu??


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 121 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker