Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Apr 2024, 05:15


Autoru Poruka
LaYa
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 01 Okt 2012, 18:04
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Slazem se sa uljem na platnu od gore.


Vrh
MARRIIN
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 02 Okt 2012, 16:12
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 26 Sep 2012, 15:39
Postovi: 3402
Lokacija: bgd

OffLine
Slazem se sa nogama iznad! [smehsmeh.gif]


Vrh
Sibila
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 02 Okt 2012, 20:11
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2012, 13:54
Postovi: 226

OffLine
Slažem se, s čim god... :D

_________________
Reči su ogledalo duše


Vrh
Čupka
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 06 Okt 2012, 16:36
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 05 Okt 2012, 15:39
Postovi: 2630

OffLine
Sve je moguce i sve sto se coveku pruzi treba prihvatiti obema rukama i nogama.Nikada se ne zna kada ce biti neka prilika pruzena drugi put. I jednom zivi...

_________________
Slika


Vrh
Just
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 06 Okt 2012, 16:56
Korisnikov avatar
Persa from the Mahala

Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08
Postovi: 4448

OffLine
Da, da...nogama narocito ;)

_________________
Micho, nedostajes mi Slika


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 07 Okt 2012, 21:10
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
jel obema ili je dovoljna samo jedna..
Noga mislim...:D :D :D

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Igrejn
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 22 Okt 2012, 16:21
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Okt 2012, 01:59
Postovi: 32

OffLine
Virtuelna Ljubav ima opravdanja za svaku povredjenu dusu i ranjivu sujetu.Virtuelna ljubav ima opravdanja za svaku nanetu bol u realnom poretku,za osudu onih koji nisu postigli ljubav u pravom carstvu.Ona je kraljica strasti,harizme,ludila,svega sto jeste vise dobro nego lose po osobu,coveka.
Za nju vam nisu potrebne godine,status,moral,podobnost,...
ona vam znaci kada ste sami u olujnoj noci ili ranim jutrom cekate na skriveni osmeh iz tame,zamisljenu ruku,nezni poljubac u vrat koga niste doziveli a osetili ste ga da pece kao zeravica.
Suprotno od prave virtuelne ljubavi ,postoje one odvratne banalizovane,erotske,sadisticke i sadomazohisticke.
obicno za takve stvari,sposobni hakeri sluze svojoj svrsi i lovu na nevine zrtve.
U globalu i sa zakletvom na sopstvenu iskrenost,sve ovo tvrdim na osnovu svog 5-godisnjeg iskustva na racunaru.
Moje plavo oko videlo je puno,nije dozivelo mnogo ali posedujem iskustva mnogih ljudi svojih virtuelnih poznanika i znam ubedjena sam ,da sam dala samo kratak uvod u svet virtuelnih ljubavi i njezine neverovatne snage.

_________________
...Da li znaš ono mesto između jave i sna...Ono, kad se još
uvek sećaš svega...E, tu ću te uvek voleti...Ne, nisam te prebolela...Samo učim da živim bez tebe...



Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 23 Okt 2012, 13:43
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Igrejn je napisao:
Virtuelna Ljubav ima opravdanja za svaku povredjenu dusu i ranjivu sujetu.Virtuelna ljubav ima opravdanja za svaku nanetu bol u realnom poretku,za osudu onih koji nisu postigli ljubav u pravom carstvu.Ona je kraljica strasti,harizme,ludila,svega sto jeste vise dobro nego lose po osobu,coveka.
Za nju vam nisu potrebne godine,status,moral,podobnost,...
ona vam znaci kada ste sami u olujnoj noci ili ranim jutrom cekate na skriveni osmeh iz tame,zamisljenu ruku,nezni poljubac u vrat koga niste doziveli a osetili ste ga da pece kao zeravica.
Suprotno od prave virtuelne ljubavi ,postoje one odvratne banalizovane,erotske,sadisticke i sadomazohisticke.
obicno za takve stvari,sposobni hakeri sluze svojoj svrsi i lovu na nevine zrtve.
U globalu i sa zakletvom na sopstvenu iskrenost,sve ovo tvrdim na osnovu svog 5-godisnjeg iskustva na racunaru.
Moje plavo oko videlo je puno,nije dozivelo mnogo ali posedujem iskustva mnogih ljudi svojih virtuelnih poznanika i znam ubedjena sam ,da sam dala samo kratak uvod u svet virtuelnih ljubavi i njezine neverovatne snage.


hmmmm..a sta je onda potrebno?
Samo racunar i pristup internetu , pretpostavljam..

I izvinjavam se..ne bih da pametujem..ali sa jednom recenicom se ne slazem nikako..
Nemoguce je posedovati iskustva drugih...

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Igrejn
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 24 Okt 2012, 18:38
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Okt 2012, 01:59
Postovi: 32

OffLine
Draga moja, nisam rekla da se meni nije desilo , pa prema tome ....
Opekla sam se jako , a kad se opečeš onda i na hladno duvaš. Nažalost ima naivnih ljudi kao što sam i ja bila , pa nasednu na nežne i lepe reči, laskanja da si nekom veoma bitna, uplitanja jedni drugima u život donosi i neka očekivanja, barem iskrenost,ako ništa drugo.
Kad iz dana u dan jedva čekaš da se pojavi ,i osmeh ti ne silazi ceo dan s lica,jer dobiješ sve što ti je potrebno, ili ono što ti u realnom svetu manjka,počneš da živiš u virtuelnom svetu. Gde te čeka tvoja ljubav (i ako u dubini duše znaš da ne postoji),vreme svoje rasporediš tako da što više budete"zajedno". Priznaš mu da ti nedostaje, da ti i on puno znači...i onda : Paffff !Slučajno saznaš , da dok si ti njemu verovala i mislila da je tu samo zbog tebe , on nastavljao svoje izviđačke sposobnosti i tražio druge žrtve koje su naivne kao i ja ,postaje za tebe neki nepoznati Don Huan koji slama i drugima srce s istim frazama na koje si ti nasela...i veruj ima ih!
Onda ti se svet poruši kao kula od karata, i prestaješ da veruješ ...tj.više nikom ne veruješ.

A za virtuelnu ljubav kako si me citirala da li je potrebno samo "racunar i pristup internetu " ...iskrena da budem , dovoljno je. Na kraju krajeva pričamo o "Virtuelnoj ljubavi" zar ne? Ili sam promašila celu temu???

A da li posedujem tudja iskustva ili ne ? Možda sam se pogrešno izrazila...ali recimo ovako : Videti svet se može i tuđim očima! Možda nemaš mogućnosti da otputuješ u Egipat ali ipak možeš da vidiš piramide, možda nikad nećeš da roniš ili da zaroniš dovoljno duboko da vidiš život na dnu okena...ali si ipak sve već videla....Grešim li ?

_________________
...Da li znaš ono mesto između jave i sna...Ono, kad se još
uvek sećaš svega...E, tu ću te uvek voleti...Ne, nisam te prebolela...Samo učim da živim bez tebe...



Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 24 Okt 2012, 21:33
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Igrejn je napisao:
Draga moja, nisam rekla da se meni nije desilo , pa prema tome ....
Opekla sam se jako , a kad se opečeš onda i na hladno duvaš. Nažalost ima naivnih ljudi kao što sam i ja bila , pa nasednu na nežne i lepe reči, laskanja da si nekom veoma bitna, uplitanja jedni drugima u život donosi i neka očekivanja, barem iskrenost,ako ništa drugo.
Kad iz dana u dan jedva čekaš da se pojavi ,i osmeh ti ne silazi ceo dan s lica,jer dobiješ sve što ti je potrebno, ili ono što ti u realnom svetu manjka,počneš da živiš u virtuelnom svetu. Gde te čeka tvoja ljubav (i ako u dubini duše znaš da ne postoji),vreme svoje rasporediš tako da što više budete"zajedno". Priznaš mu da ti nedostaje, da ti i on puno znači...i onda : Paffff !Slučajno saznaš , da dok si ti njemu verovala i mislila da je tu samo zbog tebe , on nastavljao svoje izviđačke sposobnosti i tražio druge žrtve koje su naivne kao i ja ,postaje za tebe neki nepoznati Don Huan koji slama i drugima srce s istim frazama na koje si ti nasela...i veruj ima ih!
Onda ti se svet poruši kao kula od karata, i prestaješ da veruješ ...tj.više nikom ne veruješ.

A za virtuelnu ljubav kako si me citirala da li je potrebno samo "racunar i pristup internetu " ...iskrena da budem , dovoljno je. Na kraju krajeva pričamo o "Virtuelnoj ljubavi" zar ne? Ili sam promašila celu temu???

A da li posedujem tudja iskustva ili ne ? Možda sam se pogrešno izrazila...ali recimo ovako : Videti svet se može i tuđim očima! Možda nemaš mogućnosti da otputuješ u Egipat ali ipak možeš da vidiš piramide, možda nikad nećeš da roniš ili da zaroniš dovoljno duboko da vidiš život na dnu okena...ali si ipak sve već videla....Grešim li ?


Uhh..
pa moram priznati da kada sam procitala i ovu "pricu" tj post..dosta mi je jasnija sustina tvog prvog posta..
I priznajem da sam ovaj put (a ovo se retko desava hehehehe) nekako pogresno tj povrsno shvatila tvoje prvo pisanje..
Odnosno..iz tvog prvog posta se nije moglo proceniti da pises i iz licnog iskustva..A tudja iskustva..ja to nekako ne uzimam zdravo za gotovo..jer svakakvih prica ima..a i pozadina..i razloga..Moj neki licnio stav je da ne mogu biti sigurna ni u sta sto ne "vidim" svojim ocima..
Gledati tudjim je malo nezahvalno..jer sve zavisi od oka posmatraca...Pet pari ociju ce istu stvar videti bar na tri razlicita nacina ;)
Pisatii i iz sopstvenog iskustva je nesto drugo..i u tom slucaju licno iskustvo potkrepljuje i odredjene tvrdnje na"racun"teme...
U svakom slucaju..zanimljiva prica...a i poucna....Doduse, vecina nas (ljudi) retko kad nauci nesto iz tudjeh iskustva..uvek idemo tom logikom..ma nece se to nama desiti..shvatimo tek onda kada se sami opecemo...
Uh ja se sada raspisah..tj udavih..doduse nije to nista novo..uglavnom pisem kilometarske postove pa su "stari" forumasi vec navikli..
Nego moram priznati..bacila me ova tvoja prica u razmisljanje..Pokusavam shvatiti sta je poenta ili cilj kako god tim ljudima..Don Huanima..sta dobijaju tim "igricama" koje igraju..Da li povredjivanjem drugih hrane svoju neku sujetu ili sta god?Ili su mozda u realnom svetu i sami bili povredjeni pa povredjujuci druge, neduzne osobe, svete se ustvari onima koji su njih povredili..?
Hajde da donkle razumem one koji varaju u realnom svetu..ako nista drugo ne mogu postici bar ce se "ogrebati za taj neki sex" pa i ako nije to nikakvo opravdanje..moze se navesti kao razlog..Ali u virtuelnom..ne razumem definitivno..

U svakom slucaju..covek na greskama treba da se uci,da ih ne ponovi, ali svakako ne treba da izgubi veru i u sve druge ljude..Ima dobrih ima i losih ljudi..Prosto..putevi nas nekada odvedu u pogreesnom pravcu...da upoznamo i one lose..mozda zato da bismo znali da cenimo one dobre koji ce tek doci u nase zivote..

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 192 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker