Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 23:29


Autoru Poruka
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 01 Jun 2012, 08:47
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Devojke, ja vam moram nesto reci.
Sve je to lepo i slazem se sa dosta toga, medjutim... ma ne postoji nikakva visa sila.
Ako dvoje zele iskreno da se pronadju i nadju (u smislu da zele da otkriju da li je "to = to" i van ovih prostora), oni ce to uraditi i kraj.
Zivot je jedan i suvise je kratak da bismo sebe sprecavali i sputavali.
Jbg prelete kontinente, pa zasto bi problem bio druga, susedna drzavica, ili jos gore gradic.
Druga je stvar ukoliko je (a ima i takvih) nekome lepo po fazonu: "ne, nemoj mi prici.... jer hocu iz daleka da..." (itd itd itd) jer hoce "paznju, ljubav, ovo ono itd" samo kada ukljuci komp i nikako drugacije. E onda to nije fer prema nekome (da li prema sebi, ili prema drugoj strani, morace da otkriju).

_________________
Slika


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 01 Jun 2012, 18:58
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Vec sam rekla na forum sam dosla sasvim slucajno.
Nikada mi nije padalo na pamet da se dopisujem sa nekima van foruma,da hvalim sebe,niti druge.
Usla sam kako jesam-ostro i htela do kraja tako da ostanem. Medjutim, ne ide sve onako kako mislis da ce ici....bas ono sto ne zelis,
za sta kazes NIKADA- bas to te zadesi. Smejala sam se drugima, govorila da su ludi,jer spominju tu net ljubav. Nisam mogla da shvatim da polude za nekim koga nikada u zivotu nisu videli, zivu rec razmenili.To se desava slucajno,nesvesno bez ikakve namere, dodjes da se salim, ubijas dosadu,kasnije se navuces, i krenes u pravac koji ne zelis.
Verujem da zadesi to svakog ko je dugo na netu,samo neki priznaju a neki ne. Neki priznaju odmah,a neki beze. Nekad se kasno shvati sta te zadesilo,pa mislis da si pukao psihicki. Samo ne bih ja to nazvala "Ljubav" , jer za ljubav je potrebno ipak nesto vise od iskuckanih poruka. Za mene je to nesto izmedju navike i ljubavi,ali sta.... ne znam pravu rec.
Isto kao i u reli je,moze biti slepa, neuzvracena,te neke simpatije, pa i to da zaboli. Jos gore ako jedna osoba iskreno pise,a druga laze.
Mislim da je uglavnom to neka nemoguca "ljubav", zato bolje izaci iz tog sveta-mastanja, sto pre. Previse mastas, a nije sve tako kao sto ti se cini u tom trenutku.

Net ljubav- je samo onda kada obe osobe zele isto-da se upoznaju i vide da li je to TO, taj osecaj cudan, ta moc slova , upoznavanjem da se vidi jesu li bila privlacna stvarno, da li su obe strane iskrene ili je sve bilo zavaravanje.

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Leo
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 01 Jun 2012, 20:24
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jun 2012, 11:17
Postovi: 23

OffLine
Sigurno da postoje.Sigurno da mogu biti lepe i velike i onaj ko se ovse zaljubio provodio je divne trenutke.


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 03 Jun 2012, 10:25
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Komsinica je napisao:
Devojke, ja vam moram nesto reci.
Sve je to lepo i slazem se sa dosta toga, medjutim... ma ne postoji nikakva visa sila.
Ako dvoje zele iskreno da se pronadju i nadju (u smislu da zele da otkriju da li je "to = to" i van ovih prostora), oni ce to uraditi i kraj.
Zivot je jedan i suvise je kratak da bismo sebe sprecavali i sputavali.
Jbg prelete kontinente, pa zasto bi problem bio druga, susedna drzavica, ili jos gore gradic.
Druga je stvar ukoliko je (a ima i takvih) nekome lepo po fazonu: "ne, nemoj mi prici.... jer hocu iz daleka da..." (itd itd itd) jer hoce "paznju, ljubav, ovo ono itd" samo kada ukljuci komp i nikako drugacije. E onda to nije fer prema nekome (da li prema sebi, ili prema drugoj strani, morace da otkriju).


Komsinice, upravu si da bi trebalo i da ne bi bilo pravedno ali
zavisnosti do situacije ljudi tako i cine.
Desava se da ljudi koji su u braku zele paznju jer je kuci nemaju pa se zadovoljavaju time "ne, nemoj mi prici.... jer hocu iz daleka da...".
A ima i slucajeva gde ljudi zive na razlicitim kontinentima i drzavama pa nisu u mogucnosti da se vide.


Vrh
Tina
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 04 Jun 2012, 11:25
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 16 Maj 2012, 15:32
Postovi: 537

OffLine
*Twilight* ne bih se slozila sa tobom vezano za kontinente. Ima dosta primera gde ta daljina nije bila prepreka. Slazem se da je bitna iskrena zelja i volja za susretom i otkrivanjem o cemu se tu zapravo radi.


Vrh
Just
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 05 Jun 2012, 19:42
Korisnikov avatar
Persa from the Mahala

Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08
Postovi: 4448

OffLine
Moguce da se rodi ljubav na netu, zašto ne? Monitor ne pruza nikakvu zaštitu od zaljubljivanja koliko ja znam. Ali ako se ta ljubav ne realizuje u reali, onda i nije ljubav.

_________________
Micho, nedostajes mi Slika


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 14 Jun 2012, 11:15
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Tina je napisao:
*Twilight* ne bih se slozila sa tobom vezano za kontinente. Ima dosta primera gde ta daljina nije bila prepreka. Slazem se da je bitna iskrena zelja i volja za susretom i otkrivanjem o cemu se tu zapravo radi.

Tina to je samo jedan od primera.
Naravno da za slobodne nema prepreka ali za one koji nisu slobodni i najmanja prepreka je problem.
Kako bi ti bolje objasnila, nasta direkno mislim, recicu ti kako je kod mene.
Volim nekog ko nije dozvoljen. Slucajno i spontano se to desilo.
Nestao je sa neta na neko vreme, tada sam shvatila da je ON za mene vazduh koji disem.
Nista mi nije ponudjeno, do sada, od druge strane a i da jeste ostalo bi na ovome sto imamo u ovom virtualnom svetu.
On je ozenjen a za mene je brak svetinja!! Ako ga ja nemam ne bi mogla po tudjem da ceprkam NIKADA.
Zasto bi sebe dovodila u situaciju da ja vidim tog coveka ako bi mi bilo jos teze?
Zato najbolje da ostane sve ovde, u virtuelnom svetu - svetu maste

"ne, nemoj mi prici.... jer hocu iz daleka da...".


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 14 Jun 2012, 13:09
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Twilightajo, pametna zeno. Osecam nekakvu tugu pri pomisli da patis. Sedis za kompom i ocekujes da vidis njegova slovca, ili drzis telefon u ruci i ocekujes makar tacku u sms poruci... a o pozivu da i ne govorim. Ne treba zatvarati oci pred tim, mozda jeste ljubav, ali jeste i problem. Izgubljen dan je izgubljen zauvek, zvuci sitno kada se kaze 24 sata, ali za 24 sata moze da se prevrne svet svet... a zamisli tek izgubljenih mnogo dana, previse dana. Znam, srce ce uvek reci: "nije izgubljeno, ljubav je to, nije mi zao", ali treba zagrebati razum. Stojis, ili tapkas u mestu, prvo se smenjuju dani, pa nedelje, meseci... a onda je strasno kada pocnu da se smenjuju godine. Fer i korektno je otici. Fer i korektno je ne lagati. Fer i korektno je biti iskren do kraja, ma o cemu da se radi. Znam da tebi ne treba moja tuga u tvoje ime, ali mi jeste tuga. Volim da se ljudi vole, ljube, grle, osmehuju, trce po kisi, kuvaju zajedno kafu, gledaju tv, smeju i placu zajedno, jednom recju uzivaju u svakom njihovom zajednickom momentu. A kada volis, a nije ti potpuno uzvraceno... e to je tuga, to je jad, to je cemer. I to ne zelim nikome. A posebno ne tebi.

I da, kao sto rekoh. Verujem u virtuelnu ljubav. Dogodi se jednom i vise ni jednom. Ali, ukoliko nije preseljenja u RL da bi se ustanovilo da li je to to... sve ostalo je zamlacivanje i gubljenje vremena. Kada kazem gubljenje vremena, ne mislim na neku novu vezu, vec na vreme utroseno nekim lepsim momentima, ljudskim, zivotnim.

_________________
Slika


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 14 Jun 2012, 13:46
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Ljubav se inace desava jednom, meni se desila ovde i ostace ovde. [raz091.gif]

I naravno da verujem u virtuelne ljubavi jer mi se dogodila [zateleban.gif] [dance2.gif]


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 18 Jun 2012, 14:18
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Ja bih rekla da se ljubav desi vise puta u zivotu i za svaku mislimo da je prava. Ipak... mozda nije prava, ali je svaka posebna i svaka je za sebe. Bilo da se dogodi ovde, ili tamo.

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 88 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker