Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 27 Apr 2024, 19:47


Autoru Poruka
Julia
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 24 Sep 2012, 18:30
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
ANDJEO82 je napisao:
Ok tacno je da zabava nije ljubav i nikada nece ni biti jer to je samo vreme provedeno sa nekom osobom na bio to Fejs ili slicna mesta samo se malo ispricate i da vam prodje vreme.Reci mi molim te da li bi ti kada bi upoznala neku osobu a koja ti se zaista dopada i slazete se u svakom pogledu,nemozes da docekas trenutak kada ces je videti na Fejsu i pricati sa njom o svemu otvoreno .On se poveri tebi ti njemu,ali zaista pricate istinu i zelite da se uzmete.Ali ima jedan problem on ili ona se nalaze na nekom drugom kontinentu i da bi ispunili data obecanja on ili ona traze od tebe da dodjes kod njega ili nje ali bez ikakve sigurne garancije .Potreban je novac verovatno dosta novca zavisno od toga gde se trebate naci,pa je pitanje - Da li krenuti na taj put a koji je pun neizvesnosti jer sta ce biti ako i ulozis toliki novac i predjes toliki put a tamo ne nadjes nikoga.A toliko vremena ste proveli u Virtualnoj ljubavi i obecavanjima jedno drugom da nema zivota bez nje ili njega ako se ne uzmu. Da li bi imala smelosti verujuci u Virtualnu ljubav krenes u slicnu Avanturu??


uh bre..gde nadje mene sa ovim pitanjem...Mislim na ovaj deo sa drugim kontinentom :D :D :D
Pa ja nemam petlju da odem na drugi kontinent iako znam kod koga idem a ne na nevidjeno..
Samo sto to sto ja nemam petlju nema veze sa poverenjem ni sa novcem..vec sa nekim potpuno drugim ..zivotnim stvarima
Nego da se vratim na temu...
Ovo boldovano mi gore nije bas najjasnije...Zelimo da se uzmemo a nikad se nismo sreli??
Valjda prvo treba da se upoznamo..Ono ...stvarno..Ma koliko iskreno pricali jedno drugome..
A drugo..Napisala si prvo gore "ali zaista pricate istinu" a opet dole " i predjes toliki put a tamo ne nadjes nikoga"
To mi je potpuno kontradiktorno..

Da li bih imala smelosti..?Pa mislim da je logicno da on napravi taj prvi korak prelaska iz virtulenog u stvarni svet..Susret..upoznavanje i sl..
A dalje..pa to sve zavisi..Ako se ispostavi da je to zaista onako kako je bilo i u virtuelnom odnosu..onda Ok..ali prosto mislim dok se dvoje ljudi ne pogledaju u oci..i ne provedu bar neko vreme zajedno..ali ono u pravom smislu te reci...ne mogu biti sigurni

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
MARRIIN
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 28 Sep 2012, 20:14
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 26 Sep 2012, 15:39
Postovi: 3402
Lokacija: bgd

OffLine
:D Da li mozda postoji i virtuelni sex? :D


Vrh
Bubi
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 29 Sep 2012, 18:15
Korisnikov avatar
Black Woman

Pridružio se: 23 Maj 2012, 23:20
Postovi: 11955

OffLine
Ne verujem,ne mogu taj nacin komunikacije poistovetiti sa ljubavlju...


Vrh
MARRIIN
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 29 Sep 2012, 18:18
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 26 Sep 2012, 15:39
Postovi: 3402
Lokacija: bgd

OffLine
Bubi je napisao:
Ne verujem,ne mogu taj nacin komunikacije poistovetiti sa ljubavlju...

Slazem se! :D


Vrh
SJAJNA
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 30 Sep 2012, 00:35
Korisnikov avatar
Angel with two faces
Angel with two faces

Pridružio se: 19 Maj 2012, 09:52
Postovi: 6608

OffLine
bas ti verujem [pluie07.gif]


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 30 Sep 2012, 00:39
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
i ja vam verujem...:D :D :D

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
SJAJNA
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 30 Sep 2012, 00:40
Korisnikov avatar
Angel with two faces
Angel with two faces

Pridružio se: 19 Maj 2012, 09:52
Postovi: 6608

OffLine
[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]
[flower.gif]


Vrh
Zlobni
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 30 Sep 2012, 01:44
Korisnikov avatar
YANG

Pridružio se: 18 Sep 2012, 23:21
Postovi: 2128

OffLine
ne da verujem nego planiram i da napravim svedbu na NET-u [molitva.gif]


Vrh
MARRIIN
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 01 Okt 2012, 16:27
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 26 Sep 2012, 15:39
Postovi: 3402
Lokacija: bgd

OffLine
ne


Vrh
Tanguy
Post  Tema posta: Re: Da li verujete u virtualne ljubavi?  |  Poslato: 01 Okt 2012, 18:02
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 30 Sep 2012, 16:26
Postovi: 598

OffLine
Ma u sve vjerujem.


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 329 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker