Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Mar 2024, 09:26


Autoru Poruka
nuša
Post  Tema posta: Re: Tajne veze  |  Poslato: 10 Mar 2013, 11:19
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Feb 2013, 18:18
Postovi: 576

OffLine
a da mi se gost pridruži..baš je neugodno biti sam i ktome nevidljiva pratnja...da ti ebem okice;)))))))))


Vrh
Tajanstveni
Post  Tema posta: Re: Tajne veze  |  Poslato: 10 Mar 2013, 12:05
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2013, 21:05
Postovi: 111

OffLine
nuša je napisao:

auf...ebote....sve je tako dok se ne približiš stvarnosti.


Ko kreira tvoju stvarnost nušice dušice?

Postoje i ovakvi kao što sam ja,mada zvuči neverovatno. [kez.gif]

Stvarnost je ono za šta se čovek izbori u životu, ono što radi i kako radi, tako mu i biva. Tu nema tajne.

Nije tajna ono što ne znaš već ono što slutiš da može biti, golica te da otkriješ put do nečijeg srca, traži da daš sve od sebe ne bi li joj se približila,moraš biti hrabra i podeliti sve svoje, biti prosjak ljubavi, kad se otvoriš tajne čine isto, slede tvoj primer.

Misteriozni ljudi su oni ljudi koji znaju stati kada treba, lako je krenuti dalje-isto kada to treba, u koraku je zakopana tajna, uvek iza brda ima još jedno brdo, iza mora more, nagovestiću ti to pogledom uprtim u daljine i dubine tvojih očiju, i povesti te... [migg.gif]

phpBB [media]


Vrh
nuša
Post  Tema posta: Re: Tajne veze  |  Poslato: 10 Mar 2013, 12:20
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Feb 2013, 18:18
Postovi: 576

OffLine
Tajanstveni je napisao:
nuša je napisao:

auf...ebote....sve je tako dok se ne približiš stvarnosti.


Ko kreira tvoju stvarnost nušice dušice?

Postoje i ovakvi kao što sam ja,mada zvuči neverovatno. [kez.gif]

Stvarnost je ono za šta se čovek izbori u životu, ono što radi i kako radi, tako mu i biva. Tu nema tajne.

Nije tajna ono što ne znaš već ono što slutiš da može biti, golica te da otkriješ put do nečijeg srca, traži da daš sve od sebe ne bi li joj se približila,moraš biti hrabra i podeliti sve svoje, biti prosjak ljubavi, kad se otvoriš tajne čine isto, slede tvoj primer.

Misteriozni ljudi su oni ljudi koji znaju stati kada treba, lako je krenuti dalje-isto kada to treba, u koraku je zakopana tajna, uvek iza brda ima još jedno brdo, iza mora more, nagovestiću ti to pogledom uprtim u daljine i dubine tvojih očiju, i povesti te... [migg.gif]

phpBB [media]



ne se brinuti....no si mi poznat, negdje sam te srela ....znam te tico po upisu i avatu;)))))))))) no se ne moren sitit;))))))))


Vrh
nuša
Post  Tema posta: Re: Tajne veze  |  Poslato: 10 Mar 2013, 12:25
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Feb 2013, 18:18
Postovi: 576

OffLine
lijepo je otkrivat tajne, nekad je dovojna i jedna riječ da se prepoznamo.;)))))
na onom forumu vodima rat a ovdje?????!!!!!:)))))))))))


Vrh
Tajanstveni
Post  Tema posta: Re: Tajne veze  |  Poslato: 10 Mar 2013, 12:26
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2013, 21:05
Postovi: 111

OffLine
Ko sam ja? Nebitno,važno je saznati ko si ti nuša. Duša kojoj treba neko da joj otkriva svoje tajne.

Slika


Vrh
nuša
Post  Tema posta: Re: Tajne veze  |  Poslato: 10 Mar 2013, 12:28
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Feb 2013, 18:18
Postovi: 576

OffLine
Tajanstveni je napisao:
Ko sam ja? Nebitno,važno je saznati ko si ti nuša. Duša kojoj treba neko da joj otkriva svoje tajne.

Slika



bitno je, kako nije....nećem ja bit bačva tuđih tajni. *ebi ti to, to je opterećenje:)))))))))


Vrh
Tajanstveni
Post  Tema posta: Re: Tajne veze  |  Poslato: 10 Mar 2013, 12:31
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2013, 21:05
Postovi: 111

OffLine
Onda nemoj. [smiley1721.gif]


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Tajne veze  |  Poslato: 10 Mar 2013, 13:47
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Tajanstveni je napisao:
Šta drugo da dam ženi koju volim da je iskreno i samo moje, šta da joj poklonim i sa njom podelim intimu na pravi način? Daću joj ono što drugi ljudi ne znaju o meni, razmenjivaćemo tajne, ukrašću joj snove, podeliti šta se ima podeliti, ima toliko sitnica koje ulepšaju život, daleko od očiju i ušiju sveta, biću ono što poželi da joj budem, biću više od toga, gospodar i sluga, svetlo što se razlije po licu ujutro i tamna noć bez sna, odvešću je toliko daleko da više ne zna da se vrati nazad sama, da to nikada ne poželi. Uvek će se pitati ko sam? Danas ovakav, sutra onakav, stalno njen u igri koja traje, milion boja u oku, bezbroj dodira...

Volim da volim tajno, to ljubavi daje posebnu draž. [migg.gif]

phpBB [media]


Super tekst..ali ovaj prvi dio i nema veze s temom.
To se podrazumijeva i u 'javnoj' vezi. ..... 'danas ovakav sutra onakav, pun iznenadjenja i necega sto niko ne zna'

Ja se uvijek sjetim filma u kojem jedan glumac prica o svojoj pokojnoj zeni pa kaze...nase male tajne...svi su je obozavali i voljeli i to nije bilo tesko jer je ona naprosto savrsena, ali ja sam volio neke njene stvari koje niko drugi nije znao..pa opisuje do najsitnijih detalja njihove tajne u vezi, da ide i do njenog prdeza..kaze samo ja znam kako se ona zacrveni u takvom trenutku i samo ja vidim taj stid u nasmijanim ocima..to je moje, to je nase..to je tajna.
Ali to je ljubav.

E sad..tajne ljubavi..voljeti nekoga tajno, vojeti se s nekim tajno...u reali bi rekli *ebati se bez obaveze, jer ako je ljubav u pitanju..ne vidim u cemu je problem. Ne mislim na djeljenje intimnosti..mislim na osjecaj ljubavu.Jer kad neko voli najradije bi to cijelom svijetu obznanio i rekao..jer je to osjecaj koji te ponese.
Ali tajna veza je uglavnom veza za koju ne zelis da neko zna iz nekih dobrih razloga koji nemaju veze s ljubavlju.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
nuša
Post  Tema posta: Re: Tajne veze  |  Poslato: 10 Mar 2013, 14:33
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Feb 2013, 18:18
Postovi: 576

OffLine
Molena je napisao:
Tajanstveni je napisao:
Šta drugo da dam ženi koju volim da je iskreno i samo moje, šta da joj poklonim i sa njom podelim intimu na pravi način? Daću joj ono što drugi ljudi ne znaju o meni, razmenjivaćemo tajne, ukrašću joj snove, podeliti šta se ima podeliti, ima toliko sitnica koje ulepšaju život, daleko od očiju i ušiju sveta, biću ono što poželi da joj budem, biću više od toga, gospodar i sluga, svetlo što se razlije po licu ujutro i tamna noć bez sna, odvešću je toliko daleko da više ne zna da se vrati nazad sama, da to nikada ne poželi. Uvek će se pitati ko sam? Danas ovakav, sutra onakav, stalno njen u igri koja traje, milion boja u oku, bezbroj dodira...

Volim da volim tajno, to ljubavi daje posebnu draž. [migg.gif]

phpBB [media]


Super tekst..ali ovaj prvi dio i nema veze s temom.
To se podrazumijeva i u 'javnoj' vezi. ..... 'danas ovakav sutra onakav, pun iznenadjenja i necega sto niko ne zna'

Ja se uvijek sjetim filma u kojem jedan glumac prica o svojoj pokojnoj zeni pa kaze...nase male tajne...svi su je obozavali i voljeli i to nije bilo tesko jer je ona naprosto savrsena, ali ja sam volio neke njene stvari koje niko drugi nije znao..pa opisuje do najsitnijih detalja njihove tajne u vezi, da ide i do njenog prdeza..kaze samo ja znam kako se ona zacrveni u takvom trenutku i samo ja vidim taj stid u nasmijanim ocima..to je moje, to je nase..to je tajna.
Ali to je ljubav.

E sad..tajne ljubavi..voljeti nekoga tajno, vojeti se s nekim tajno...u reali bi rekli *ebati se bez obaveze, jer ako je ljubav u pitanju..ne vidim u cemu je problem. Ne mislim na djeljenje intimnosti..mislim na osjecaj ljubavu.Jer kad neko voli najradije bi to cijelom svijetu obznanio i rekao..jer je to osjecaj koji te ponese.
Ali tajna veza je uglavnom veza za koju ne zelis da neko zna iz nekih dobrih razloga koji nemaju veze s ljubavlju.


Ja suhostvarno pa na hladno, dobrano isključive emocije.
Osim ako se sa postavkom teme nije mislilo na površnost.


Vrh
Tajanstveni
Post  Tema posta: Re: Tajne veze  |  Poslato: 10 Mar 2013, 14:48
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2013, 21:05
Postovi: 111

OffLine
Molena je napisao:

Ja se uvijek sjetim filma u kojem jedan glumac prica o svojoj pokojnoj zeni pa kaze...nase male tajne...svi su je obozavali i voljeli i to nije bilo tesko jer je ona naprosto savrsena, ali ja sam volio neke njene stvari koje niko drugi nije znao..pa opisuje do najsitnijih detalja njihove tajne u vezi, da ide i do njenog prdeza..kaze samo ja znam kako se ona zacrveni u takvom trenutku i samo ja vidim taj stid u nasmijanim ocima..to je moje, to je nase..to je tajna.
Ali to je ljubav.

E sad..tajne ljubavi..voljeti nekoga tajno, vojeti se s nekim tajno...u reali bi rekli *ebati se bez obaveze, jer ako je ljubav u pitanju..ne vidim u cemu je problem. Ne mislim na djeljenje intimnosti..mislim na osjecaj ljubavu.Jer kad neko voli najradije bi to cijelom svijetu obznanio i rekao..jer je to osjecaj koji te ponese.
Ali tajna veza je uglavnom veza za koju ne zelis da neko zna iz nekih dobrih razloga koji nemaju veze s ljubavlju.


Ljubav se ne može sakriti, to je istina. Vidljiva je iz svemira. Samo, ponekada sve u životu ne ide glatko, upoznaš nekoga ko je trenutno ''zarobljen'' obavezama prema ko zna čemu ili kome ,nije sve jednostavno, treba ga svesti da bude, tu se slažem, da ljubav bude ljubav koja se ne krije jer se te ''ljubavne tajne'' kad tada same od sebe otkriju, , ali, eto, naprimer, naletiš na nekog ko se upetljao u neku vezu i ne može odmah da izadje iz nje, nema snage, ostavićeš ga ili ćeš mu pomoći, dati mu snage i sačekati ga da odluči šta dalje jer ti je stalo,osećaš da ste povezani i da bi moglo da vredi to čekanje?
U medjuvremenu ste u takvoj tajnoj vezi koja nije samo seksualne prirode, mada,šta fali da i jeste u prvo vreme?
''Drugo javno vreme'' dodje ako se energije potpuno poklope, ljubav nastavi da raste, kreneš prema tom nekom koga želiš bolje upoznati, nadjete se u svom svetu koji je tajno mesto ne samo zbog ''nezgode''koju je život izrežirao pa ste se sastajali tajno, već i zbog toga što vam svet okolo ne treba, isključite se i uživate jedno u drugom u svom tajnom svetu, zar i to nije tajna veza na onaj savršen način, vaša ljubav vaša stvar? Mada, da nije to tema. [smiley1721.gif]


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 117 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker