Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Apr 2024, 05:04


Autoru Poruka
Julia
Post  Tema posta: Re: Ljubav bez granica  |  Poslato: 22 Okt 2012, 14:06
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
MeGi je napisao:
Mi smo iz sociologije ucili " Bolje razvod nego los brak"

Ne znam vise sta da mislim o tome,
jer svako drugi se razvede.
Danas se venca i odmah sutra salju papire za razvod, pa to treba na strik obesiti.
Ako ne ide, ne ide , ali brate mili proveri je l ce da ide. Kako su nase babe, na dan vencanja dobiju muza pa imaju dobar brak.
Aj dobro treba se razvesti, ako stvarno ne ide. Bolje je i zbog dece da ne gledaju svadju roditelja.....ali sam sebi biras muza-zenu...niko te ne tera da se udajes-zenis.
Naravno da treba da potrazi dalje drugog muza-zenu, ne osudjujem, ali ako trazi treceg pa cetvrtog, onda toj osobi fale daske u glavi.
Nemoguce d abas niko ne odgovara.

Ubijem coveka i kazem "U ljubavi i ratu je sve dozvoljeno"
Naravno da nije bas tako.
Sve ima granice, samo za svakog su drugacije jer neko misli samo na sebe ,a neko i na druge.

Bas tako Megi...pametnice..
Bices ti divna zena,,,,i imati super brak ...sigurna sam
Slazem se da kada nesto ne ide..stavis tacku i guras dalje.
Al mi nekako ne drzi vodu ona prica..ljudi u braku budu godinama..i onda shvate da im je brak promasaj..
E ebi ga bas..Zasto su onda sve prethodne godine bili zajedno?

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ljubav, godine i predrasude  |  Poslato: 23 Okt 2012, 13:29
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Ozenio se Mica Megatrend [zenskismeh.gif]

Slika

Ona 27 a on 59 ma ljubav je u pitanju 100% [zenskismeh.gif]

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Ljubav, godine i predrasude  |  Poslato: 23 Okt 2012, 13:40
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
hahhahahahahhahahahahahahahhahaah

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ljubav, godine i predrasude  |  Poslato: 23 Okt 2012, 13:43
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Pazi molim te naslov u novinama
Loše vesti za udavače: Mića Megatrend se oženio tri decenije mlađom Milicom Đorđević!


[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]

Pa fino Mica profesor , ova ce verovatno imati 2-3 fakulteta zavrsena. Ljubav je to [zenskismeh.gif]
Jos na Azurnoj obali se vencali, taman da ovoj dupe vidi puta [zenskismeh.gif]

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Ljubav, godine i predrasude  |  Poslato: 23 Okt 2012, 13:45
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
nemoj Megi..ipak ja mislim da je to ljubav...

Prema Azurnoj obali..naravno :D

nego...pihh...to je bas losa vest..necu moci danas odspavati kad dodjem sa posla

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
lOOla
Post  Tema posta: Re: Ljubav, godine i predrasude  |  Poslato: 07 Dec 2012, 01:15
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:05
Postovi: 1388

OffLine
Љубав нема нити границе, нити предрасуде, ако је права.
Ако би спутали љубав како бисмо онда волели?!
Не, Љубав не зна за године, Она само зна да Воли.


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Ljubav, godine i predrasude  |  Poslato: 23 Dec 2012, 20:08
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Slika


60 godina stariji

[zid.gif] [zid.gif] [zid.gif] [zid.gif] [zid.gif] [zid.gif]


Vrh
Mrazko Mazić
Post  Tema posta: Re: Ljubav, godine i predrasude  |  Poslato: 25 Dec 2012, 11:25
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 23:07
Postovi: 513
Lokacija: Xanadu

OffLine
Ljubav ne poznaje granice, pa ni godine. Ne verujem preterano u ove ekstremne slučajeve kada su razlike 25,30 pa i više godina, prosto motivi su jako, jako problematični, mada i pored toga što nisam žensko mislim da je priznaćete jako teško deliti SVE sa nekim prema kome ama baš ništa ne osećate. Ne znam ja to ne bih mogao ni kao muško, a mislim ni kao žensko.
U celoj priči postoji jedan drugi problem, a to su objektivne životne okolnosti i fiziologija. Imao sam priliku da budem u nekoj vrsti veze sa dooooosta mladjom osobom i "danas" je to ok, ali zbog onoga šta ću ja biti za 15 godina, a šta će biti ona prosto nisam dozvolio da to ode predaleko.... 10-ak godina je po meni neki maksimum, i bez želje da bilo koga uvredim, prosto i zbog načina i brzine starenja bar meni je jedina prihvatljiva opcija da je muškarac stariji.

_________________
KAD ZAĆUTIM, OKRENEM SE I ODEM, TO NE ZNAČI DA SI TI POBEDIO.
TO ZNAČI DA VIŠE NISI VREDAN MOG VREMENA.


Vrh
Čupka
Post  Tema posta: Re: Ljubav, godine i predrasude  |  Poslato: 25 Dec 2012, 20:59
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 05 Okt 2012, 15:39
Postovi: 2630

OffLine
Nikada nisam gledala previse izgled muskarca, meni je bitno da je visji od mene, da je jedno 2-3 god stariji.A da je 10 godina mladji mislim da to ne bi moglo da prodje.Jer godine sve donesu svoje pa bi tako i ovde neko pre popustio ako ne u zdravstvenom stanju onda u sexuaalnom...I tu mogu biti problemcici.
Ma ipak je bolje a je macan stariji jedno 3 godine od mene.sta je sigurno, sigurno je.

_________________
Slika


Vrh
Emanuella
Post  Tema posta: Re: Ljubav, godine i predrasude  |  Poslato: 25 Dec 2012, 21:01
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:25
Postovi: 10725

OffLine
za sta sigurno?
da uradi poso kako treba?
ja tad biram piletinu
e tu ti je sigurno
nikad ne omanu
garant

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 181 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker