Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 27 Apr 2024, 23:02


Autoru Poruka
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Ljubav bez granica  |  Poslato: 22 Sep 2012, 22:59
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
KoaLa je napisao:
Tako da..sve u svemu..da li ce nesto proci ili ne ( kod normalnih ljudi naravno.iskljucujem sve ekstremne slucajeve) i koliko ce trajati..i kako ce biti..zavisi od nas samih..i od toga koliko nam je bitno..


Covek moze da se zaljubi vise puta ali da voli samo jednom.
Tako da ljubav ako je prava ne moze proci.
Ljudska pohlepa je cudo, svi bi nesto tudje jer njihovo nije dobro, i to nase sto imamo postaje nam manje bitno.


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Ljubav bez granica  |  Poslato: 22 Sep 2012, 23:12
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
*Twilight* je napisao:
KoaLa je napisao:
Tako da..sve u svemu..da li ce nesto proci ili ne ( kod normalnih ljudi naravno.iskljucujem sve ekstremne slucajeve) i koliko ce trajati..i kako ce biti..zavisi od nas samih..i od toga koliko nam je bitno..


Covek moze da se zaljubi vise puta ali da voli samo jednom.
Tako da ljubav ako je prava ne moze proci.
Ljudska pohlepa je cudo, svi bi nesto tudje jer njihovo nije dobro, i to nase sto imamo postaje nam manje bitno.


Jbt..gde je onaj smajli sto aplaudira..
Slazem se TW..sa svim napisanim..
Tacno..zaljubiti se mozes vise puta..Voleti..jednom..Zato sam i napisala da meni je nekako logicno..dobro razmisliti da li volimo tog nekog i da li i on voli nas ( a da se ne lazemo ..oseti se to..samo je stvar zelimo li pogledati realno ili ne)pre nego sto udjemo u brak..Stvorimo svoj dom i dobijemo decu sa njim..ako zelimo da sve to uspe..
Ne znam..valjda sve to ide sa godinama..I ovakvo razmisljanje..Sa 18 kad sam se zaljubila..mislila sam to je ljubav..:D..nisam bas umela da napravim razliku..Znas, valjda..tek kad upoznas i osetis ljubav..stvarno ljubav..i ispostavi se da to jeste ljubav a ne neko trenutno secanje zaljubljenosti..Onda tek i shvatis sta je to...

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
MARRIIN
Post  Tema posta: Re: Ljubav, godine i predrasude  |  Poslato: 26 Sep 2012, 16:02
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 26 Sep 2012, 15:39
Postovi: 3402
Lokacija: bgd

OffLine
Ima starijih dama koje su prave bombe!I sta sad,treba li navatati mladje koje ne vrede sve zajedno kao jedna recimo starija dama?Godine-nebitne!

Slika


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ljubav, godine i predrasude  |  Poslato: 27 Sep 2012, 18:06
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Slazem se sa Sjajnom,
ali pored toga imam pravo da dam svoj komentar
iako ga niko nece sljiviti ni 1%
Ne pomislim da je ljubav,odmah pomislim da je korist. I kazem da je sponzorusa.
Dovoljno je da pogledam da je napucana, i kakvo on auto vozi, i sve mi bude jasno kao dan.
Mozda ima i slucajeva gde je ljubav, ima sigurno,ali retkost.
Pazi razlika 20-30-40 godina .jbt sta je previse preeevise je.

Ko ono slucaj one uciteljice , 43 godine i udala se za nekog malog od 16. i vec imaju bebu.
Znaciii soooook. Verovatno nije korist, ali u pitanju je neka bolest. Nesto nije uredu sa njihovim mozgovima, tu treba ukljuciti psihologe [zenskismeh.gif]
Kad ona jos ostari , hoce li on baciti oko na svoje vrsnjakinje ?

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ljubav bez granica  |  Poslato: 27 Sep 2012, 19:01
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Mi smo iz sociologije ucili " Bolje razvod nego los brak"

Ne znam vise sta da mislim o tome,
jer svako drugi se razvede.
Danas se venca i odmah sutra salju papire za razvod, pa to treba na strik obesiti.
Ako ne ide, ne ide , ali brate mili proveri je l ce da ide. Kako su nase babe, na dan vencanja dobiju muza pa imaju dobar brak.
Aj dobro treba se razvesti, ako stvarno ne ide. Bolje je i zbog dece da ne gledaju svadju roditelja.....ali sam sebi biras muza-zenu...niko te ne tera da se udajes-zenis.
Naravno da treba da potrazi dalje drugog muza-zenu, ne osudjujem, ali ako trazi treceg pa cetvrtog, onda toj osobi fale daske u glavi.
Nemoguce d abas niko ne odgovara.

Ubijem coveka i kazem "U ljubavi i ratu je sve dozvoljeno"
Naravno da nije bas tako.
Sve ima granice, samo za svakog su drugacije jer neko misli samo na sebe ,a neko i na druge.

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Ljubav, godine i predrasude  |  Poslato: 28 Sep 2012, 14:01
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Megi je napisao:
Slazem se sa Sjajnom,
ali pored toga imam pravo da dam svoj komentar
iako ga niko nece sljiviti ni 1%
Ne pomislim da je ljubav,odmah pomislim da je korist. I kazem da je sponzorusa.
Dovoljno je da pogledam da je napucana, i kakvo on auto vozi, i sve mi bude jasno kao dan.
Mozda ima i slucajeva gde je ljubav, ima sigurno,ali retkost.
Pazi razlika 20-30-40 godina .jbt sta je previse preeevise je.

Ko ono slucaj one uciteljice , 43 godine i udala se za nekog malog od 16. i vec imaju bebu.
Znaciii soooook. Verovatno nije korist, ali u pitanju je neka bolest. Nesto nije uredu sa njihovim mozgovima, tu treba ukljuciti psihologe [zenskismeh.gif]
Kad ona jos ostari , hoce li on baciti oko na svoje vrsnjakinje ?


Tako je Megi..
Kazu..godine su nebitne..
Za sta su nebitne?
za neko trenutno zadovoljstvo mozda..ali za zivot stvaranje porodice,...naravno da su i godine ( izmedju ostalog bitan faktor)

Ali..kao sto rece Sjajna..ne zameram nikome nista..sto bih..Svako sa svojim zivotom neka radi sta zeli..
ALi imam pravo na svoje misljenje o tome..

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Ljubav, godine i predrasude  |  Poslato: 28 Sep 2012, 14:19
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Gle, 51 godina a ona 33
Slika

ili.. on.. 60 a ona...27
Slika

Slika

I hajde se ti valjaj sad sa ovim...
Slika

:ima negde onaj smajli sto puca sam sebi u usta:


Vrh
MARRIIN
Post  Tema posta: Re: Ljubav, godine i predrasude  |  Poslato: 10 Okt 2012, 20:39
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 26 Sep 2012, 15:39
Postovi: 3402
Lokacija: bgd

OffLine
Slika

Ovaj gospodin je bio "decko" i Naomi Kempbel ,inacese zove Flavio Brijatore i veliki je mag u F1! [think.gif]


Vrh
Zana
Post  Tema posta: Re: Ljubav, godine i predrasude  |  Poslato: 14 Okt 2012, 18:06
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Okt 2012, 16:22
Postovi: 35

OffLine
...pa on moze dok moze a ima komshiluk pa ce doradjivati kada on ne bude mogao..

_________________
Život je jedan i nema reprizu!


Vrh
Lila
Post  Tema posta: Re: Ljubav, godine i predrasude  |  Poslato: 14 Okt 2012, 18:19
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 11 Jun 2012, 19:19
Postovi: 3470

OffLine
Zana je napisao:
...pa on moze dok moze a ima komshiluk pa ce doradjivati kada on ne bude mogao..


Dok dodje do komsiluka ona ce se dobro nafatirati njegovih para i otperjati u drugom pravcu.
Ova druga slika sa Estonom Kucerom i Demi Mur isti slucaj prisljancio joj se balavac dok nije postao popularan ,kada je to ostvario i on otisao.
Sta ce mu pa moze majka da mu bude.Nikada to nisam razumela.Ali to je kao sada IN ma kakvi in nego neko leci komplekse a neko da u toj vezi usicari..Kakva ljubav kakvi bakraci sve cisti interes.

_________________
Nisu vazne godine u tvom zivotu,
nego je vazan zivot u tvojim godinama
Momo Kapor


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 345 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker