Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 16 Apr 2024, 08:16


Autoru Poruka
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Postoji li ljubav na prvi pogled?  |  Poslato: 20 Okt 2013, 13:21
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Na peti pogled [treptrep.gif]

_________________
Slika


Vrh
lOOla
Post  Tema posta: Re: Postoji li ljubav na prvi pogled?  |  Poslato: 26 Nov 2013, 01:51
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:05
Postovi: 1388

OffLine
Verujete li u ljubav na prvi pogled?


Ljubav na prvi pogled je tema koja uvek izaziva polemike i prepucavanja, s obzirom da su mišljenja uvek podeljena. Ipak, evo nekoliko činjenica koje se tiču ovog fenomena, a koje će vam promeniti ili utvrditi već postojeće mišljenje.
Postoji li ljubav na prvi pogled? Večno pitanje koje muči mnoge ljude širom sveta. I dok jedni tvrde da se radi o pustom verovanju u bajke, drugi pričaju kako su je doživeli. Ipak, sve dok ne zakuca na vaša vrata, crv sumnje će postojati. Jedino što pre toga može da razbije neveru je nekoliko činjenica koje se tiču ovog fenomena i koje će, ili promeniti vaše mišljenje ili utvrditi već postojano. Evo o kojim stvarima je reč.


Slika


Reč je o trenutnoj privlačnosti
Ne dešava se često, ali ste sigurno do sad osetili neverovatnu privlačnost prema nekome koga ste u tom trenutku prvi put ugledali. Upravo to je ljubav na prvi pogled, ta magnetska privlačnost koja vam ne da mira. Ta osećanja su i te kako realna i postojeća.

Dokazi istraživanja
Na osnovu raznih studija koje su rađene, dokazano je da ljubav na prvi pogled postoji. Čak 40 odsto ispitanih tvrdi da ju je doživelo, što je isuviše veliki procenat da bi bio zanemarljiv.


Slika


Nezaboravna je
Ljudi koji su je doživeli, tvrde da je nikada nisu zaboravili. Iskustvo koje ova ljubav pruža, pa makar bilo kratkotrajno, zauvek ostaje pečatirano u mislima. Osećaj je neponovljiv, nezaboravan i stvara utisak da ne postoji ništa lepše od ljubavi.



preuzeto sa telegraf.rs


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Postoji li ljubav na prvi pogled?  |  Poslato: 21 Dec 2013, 16:45
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Ljubav na prvi pogled postoji!

Čak 25 odsto muškaraca zaljubilo se na prvi pogled i bilo je opčinjeno partnerkom posle prvog sastanka, dok ženama treba ipak malo više da bi shvatile šta žele, pokazala su najnovija istraživanja.

Slika

Oko 50 odsto ljudi oseća se zaljubljeno već posle prvog sastanka sa potencijalnim partnerom, što dokazuje da su i u moderno doba ljudi ostali romantični.

Prema rezultatima istraživanja, 25 odsto muškaraca već posle prvog sastanka oseća da li je ta žena za njih, a 29 odsto će priznati da ih je na prvom sastanku neko očarao, mada još nisu zaljubljeni.

Pripadnice lepšeg pola nisu tako brzoplete, a tek svaka peta je posle prvog sastanka opčinjena muškarcem, dok je većini njih potrebno barem tri sastanka da bi mogle da procene postoji li šansa za neki odnos.

Razgovori o seksu su ono što će većina žena oceniti kao neprikladnu temu za prvo viđenje, a muškarce odbijaju razgovori o osnivanju porodice i braku, otkrili su
istraživači.

Neutralne i najbolje teme za razgovor pri prvom viđenju su posao, putovanja, muzika i hobiji.

Za 81 odsto ispitanika najveću prekretnicu u odnosu donelo je prvo zajedničko letovanje, jer se na njemu partneri čak i bolje upoznaju nego kroz druženje sa prijateljima ili


blic

_________________
Slika


Vrh
Picard
Post  Tema posta: Re: Postoji li ljubav na prvi pogled?  |  Poslato: 21 Dec 2013, 19:18
Korisnikov avatar
P
P

Pridružio se: 15 Maj 2012, 19:58
Postovi: 11945

OffLine
da [kasljuc.gif]


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Postoji li ljubav na prvi pogled?  |  Poslato: 21 Dec 2013, 19:21
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
nije dovoljno reci Da, vec i objasniti
da druge uvjeris da postoji [zenskismeh.gif]

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Picard
Post  Tema posta: Re: Postoji li ljubav na prvi pogled?  |  Poslato: 21 Dec 2013, 19:22
Korisnikov avatar
P
P

Pridružio se: 15 Maj 2012, 19:58
Postovi: 11945

OffLine
ovo je forum zgodnih, ne pametnih
džaba objašnjenja


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Postoji li ljubav na prvi pogled?  |  Poslato: 21 Dec 2013, 19:24
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
ja sam mislila da je ovo klub penzionera
dosla da igramo drustvene igrice [zenskismeh.gif]

I ja vjerujem da postoji na prvi pogled, al ne, to nije ljubav
ljubav cak i ne postoji
to su neki romanticni,dokoni ljudi izmislili
cisto da bi ih inspirisala ta ljubav da stvaraju neka dela ,
mada neke i tuga inspirise

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Picard
Post  Tema posta: Re: Postoji li ljubav na prvi pogled?  |  Poslato: 21 Dec 2013, 19:25
Korisnikov avatar
P
P

Pridružio se: 15 Maj 2012, 19:58
Postovi: 11945

OffLine
pa ti baš nisi romantik
kakva šteta


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Postoji li ljubav na prvi pogled?  |  Poslato: 21 Dec 2013, 19:30
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
kako nisam,pa jesam
antiromantik:)

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Picard
Post  Tema posta: Re: Postoji li ljubav na prvi pogled?  |  Poslato: 21 Dec 2013, 19:31
Korisnikov avatar
P
P

Pridružio se: 15 Maj 2012, 19:58
Postovi: 11945

OffLine
strašno, tako mlada, a već se razočarala


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 32 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker